کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
(2015-06-03 ساعت 13:27)Ruzbehtp نوشته:  
(2015-06-03 ساعت 13:17)camel_60 نوشته:  درود به همه دوستان.
دوستان من وخانومم ۲ جولای تو ابوظبی مصاحبه داریم برنده هم من هستم تاریخ عقد ما هم قبل برنده شدن هست.
می خواستم بدونم که اگه به هر دلیلی خانومم نخواد با من بیاد و اصلا از اومدن فعلان منصرف شده باشه خودم می تونم به تنهای
برای مصاحبه برم و ویزا بگیرم؟ یا برام مشکل ساز میشه؟

سلام با توجه به تجربه دوستان با شرايط مشابه البته با داشتن مدارك اختلافشون من جمله مدارك دادگاه افيسر بخاطر عدم حضور همسر ريجكتش كرد اين رو تو سفرنامه ها خوندم ، ولي بدون شك راه حل داره از دوستاني كه اطلاعات دارن حتما راهنمايي بخواين به لطف خدا ويزا بگيريد
با آرزوي موفقيت

سلام حداقل کاری که میتونن برای شما بکنند اینه که مصاحبه همراه شما بیان و آنجا اعلام کنند که قصد مهاجرت ندارند شایدهم نظرشون عوض شد ولی اگر نیان شانس شماراهم میگیرند
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: camel_60 ، bahar101
سلام . Smile
من یه سوال دارم
یکی از مدارکی که برای مصاحبه ببریم دیدم نوشن که فرم 260 - من فقط فرم رو تکمیل کردم و پرینت نگرفتم و الان که تاریخ مصاحبم مشخص شده دیگه قابل باز کردن نیست .. باید چیکار کنم ؟
شماره کیس:**63 /تاریخ رویت قبولی:2-2014 May /تاریخ تکمیل فرم:May20 /کنسولگری:آنکارا/ تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر /کارنتی: May 12 /نامه دوم:May20 /مصاحبه: ابوظبيjuly / دریافت ویزا: / ورود به usa: /
تشکر کنندگان: p00ya2001
با عرض سلام و خسته نباشید

بنده در لاتاری 2015 قبول شدم اما به دلیل یه سری مسایل تا کنون فرم را پر نکردم تا کی فرصت دارم؟

کیس نامبرم 2015Asxxx2018 هستش

و سوال دیگه در زمان ثبت نام مجرد بودم اما 3 ماه بعد از ثبت نام (و حدود 5 6 ماه قبل از اعلام نتایج عقد کردم) آیا در فرم متاهل بزنم با توجه به اینکه در فرم ثبت نام مجرد بودم

با تشکر و احترام
تشکر کنندگان:
(2015-06-04 ساعت 01:16)shayan77 نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید

بنده در لاتاری ۲۰۱۵ قبول شدم اما به دلیل یه سری مسایل تا کنون فرم را پر نکردم تا کی فرصت دارم؟

کیس نامبرم 2015Asxxx2018 هستش

و سوال دیگه در زمان ثبت نام مجرد بودم اما ۳ ماه بعد از ثبت نام (و حدود ۵ ۶ ماه قبل از اعلام نتایج عقد کردم) آیا در فرم متاهل بزنم با توجه به اینکه در فرم ثبت نام مجرد بودم

با تشکر و احترام
دوست عزیز. شما اگرچه خیلی دیره ولی فرمها رو کامل (متاهل) پر کن و سریع سابمیت کن. اگه شانس بیاری برای ماه آخر دعوت به مصاحبه بشی و یه ضرب بگیری.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: shayan77 ، bahar101
سلام دوستان
سوالي داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنين:
معني كامل اصطلاح cut-off رو ميخواستم بدونم؟ در ويزا بولتن ديدم كه براي هم دوره يك سري كيس نامبرهايي رو علاوه بر اعلام قبلي به عنوان كات آف اعلام كرده.

ممنون از توجه تون
تشکر کنندگان:
(2015-06-03 ساعت 21:32)toosi نوشته:  سلام . Smile
من یه سوال دارم
یکی از مدارکی که برای مصاحبه ببریم دیدم نوشن که فرم 260 - من فقط فرم رو تکمیل کردم و پرینت نگرفتم و الان که تاریخ مصاحبم مشخص شده دیگه قابل باز کردن نیست .. باید چیکار کنم ؟

موقع سابميت كردن يه ايميل واستون اومده كه باركد داره همونو پرينت بگيرين و ببرين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: toosi ، bahar101
سوال ديگه اي داشتم از دوستان باتجربه ٢٠١٥يي
ميخواستم بدونم آيا كيس نامبرايي كه به صورت رندوم انتخاب شدن قبل از اعلام برنده شدنشون در سايت، هيچ چك يا بررسي ميشن يا نه؟
چون من امسال عكسم رو براي بار سوم تكراري سابميت كرده بودم، ميخواستم ببينم آيا قبلاً بررسي شده و قبول شدم و اگر نه ،امكانش هست از اين به بعد بررسي كنن و ريجكتم كنن بخاطر تكرار عكس سالهاي گذشته؟
ممنون از شما
تشکر کنندگان:
(2015-06-05 ساعت 18:55)Rira_1982 نوشته:  سوال ديگه اي داشتم از دوستان باتجربه ٢٠١٥يي
ميخواستم بدونم آيا كيس نامبرايي كه به صورت رندوم انتخاب شدن قبل از اعلام برنده شدنشون در سايت، هيچ چك يا بررسي ميشن يا نه؟
چون من امسال عكسم رو براي بار سوم تكراري سابميت كرده بودم، ميخواستم ببينم آيا قبلاً بررسي شده و قبول شدم و اگر نه ،امكانش هست از اين به بعد بررسي كنن و ريجكتم كنن بخاطر تكرار عكس سالهاي گذشته؟
ممنون از شما

دوست عزیز احتمالش زیاده که بعداز قبولی وتا قبل از مصاحبه از یکسری ف ی ل ت رها عبور میکنید. در مورد عکس تکراری تا حالا موردی نبوده که ریجکت شده باشه نهایتش روز مصاحبه عکس پذیرفته نمیشه و ازتون عکس جدید میخوان که بدون هیچ مشکلی عکس جدید جایگزین میکنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، bahar101
(2015-06-05 ساعت 08:37)Rira_1982 نوشته:  سلام دوستان
سوالي داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنين:
معني كامل اصطلاح cut-off رو ميخواستم بدونم؟ در ويزا بولتن ديدم كه براي هم دوره يك سري كيس نامبرهايي رو علاوه بر اعلام قبلي به عنوان كات آف اعلام كرده.

ممنون از توجه تون

کات اف به این معنی هستش که مثلا برای قاره اسیا در ماه جوون 6850 رو اعلام کردند ولی یک کشور اسیایی مثل نپال که تعداد بیشتری برنده نسبت به بقیه کشورهای منطقه داره بخاطر نزدیک شدن به محدودیت 7% سهمیه منطقه ای در عدد 6475 کات اف میخوره تا بقیه اسیا هم از نظر اخذ ویزا به برابری نسبی برسند.
در ضمن کات اف در این ضمینه کمکی میشه به کشورهایی مثل ایران که متاسفانه مشمول دوره کلیرنس هستند.
امیدوارم حق مطلب رو رسونده باشم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، Rira_1982 ، مهدی هژ ، bahar101
(2015-06-03 ساعت 21:32)toosi نوشته:  سلام . Smile
من یه سوال دارم

سلام
فکر کنم از این آدرس بتونین باز کنین:
https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx
موفق باشین...
شماره کیس:2015AS47XX ... تاریخ رویت قبولی:4 May...سفارت:آنکارا ... تعداد افراد کیس :۲ نفر... تاریخ مصاحبه: 6 می... وضعیت: Issued... مقصد: سن‌حوزه... آپدیت‌ها: نفر اصلی: 7، 12، 19 می و 20 جولای و نفر دوم: 7 و 12 می...  کلیر: هر دو نفر 29 جولای... صدور ویزا: هر دو نفر 11 آگوست  Big GrinWink
تشکر کنندگان: bahar101
با سلام و تشکر از همه عزیزان به علته راهنماییهایشانRolleyes
من(برنده اصلی,2015AS6xxx) ساکن اوکراین هستم و همسرم هم اوکراینی هستش. ما برای مصاحبه کیف رو انتخاب کردین ولی ما رو 30 جولای فرستادن ابوظبی!!؟
1- با توجه به اینکه تا سپتمبر زمانه زیاده نمونده ارزش داره تقاضای جابجایی بدم?
2-ایا اینکه ساکن ایران نیستم امتیاز به حساب میاد برای یکضرب گرفتن یا باعث کنترل بیشتر میشه؟کسی از دوستان اطلاعی داره.
تشکر کنندگان:
(2015-06-06 ساعت 21:15)Pooriaaa نوشته:  با سلام و تشکر از همه عزیزان به علته راهنماییهایشانRolleyes
من(برنده اصلی,2015AS6xxx) ساکن اوکراین هستم و همسرم هم اوکراینی هستش. ما برای مصاحبه کیف رو انتخاب کردین ولی ما رو 30 جولای فرستادن ابوظبی!!؟
۱- با توجه به اینکه تا سپتمبر زمانه زیاده نمونده ارزش داره تقاضای جابجایی بدم?
۲-ایا اینکه ساکن ایران نیستم امتیاز به حساب میاد برای یکضرب گرفتن یا باعث کنترل بیشتر میشه؟کسی از دوستان اطلاعی داره.

1 - دیگه صلاح نیست سفارت رو عوض کنید همون ابوظبی بروید که زمان از دست ندهید
2 - والله الان فکر کنم زندگی در اکراین اگر بدتر از ایران نباشه وضعیت بهتری هم برای سفارت نداره ، با توجه به مشکلات آمریکایی ها با روس ها که در اکراین خودش رو نشون داده ممکن است برای اونجا هم حساسیتی وجود داشته باشه
البته تا اونجا که یادمه تو لیست کشورهای مشکل دار اکراین رو ندیدم ولی به هر حال مسائل اخیر هم کم اهمیت نیست
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: Pooriaaa ، bahar101
RE: تغییر زمان و یا محل مصاحبه
سلام دوستان،لطفأ نظراتتونو سريعأ بهم بگين شماهايي كه تجربه دارين،به من گفتن شوهرم كه معافيت كفالت داره و با در نظر داشتن اين حوضوع كه كيس برنده خودم هستم و خانه دار و بدون سابقه كار و سن زير ٢٥،از اونجايي كه به احتمال زياد خودم ويزا يكضرب ميگيرم،براي اينكه همسرم هم يكضرب باشه، سفارت ابوظبي بهتره،ايا اين كار به صلاح هست؟
سفارت پيشنهاد شده به ما انكارا هستش،ولي ما شنيديم تجربه ثابت كرده ابوظبي با توجه به شوايط شوهرم يكضرب راحت تر ميده تا انكارا
خواهشأ جوابم رو بديد چون فرم ٢٦٠ رو هنوز ارسال نكردم
دوستان اين سوالي بود كه تو تاپيك هاي ديگه پرسيدم،كيس هاي ٢٠١٥ كه براي مصاحبه رفتن لطفأ از تجربشون بگن،ايا براي شرايط من و همسرم و يا به طور كلي شرايط يكضربي،ابوظبي براي ما بهتره؟
با توجه به اينكه هزينه ي اونجا بيشتر و براي من كمي مشكل ميشه و مصاحبم تابستون ميشه و اونجا جهنم و اينكه از اول نميدونم به چه علتي دلم با انكارا بوده و هست...
به نظرتون اگه انكارا برم پشيمون ميشم؟؟؟؟؟ لطفأ جوابم رو بدين،فرم ٢٦٠ رو ارسال نكردم
شماره كيس: 6057
تاریخ رویت قبولی:۲۰۱۵'may 05
کنسولگري ankara
تعداد افراد منظور در کیس: 2
ارسال فرمهای سری اول : 2015-jun-30
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:4May
دریافت کلیرنس:4May
دریافت ویزا:يك ضرب6May
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا اين لحظه ١١ ميليون
مقصد: تا اين لحظه هدف North Carolina
خدايا به اميد خودت،نه بنده هاي بي خودت☺️
تشکر کنندگان:
(2015-06-07 ساعت 13:55)Matin625 نوشته:  RE: تغییر زمان و یا محل مصاحبه
سلام دوستان،لطفأ نظراتتونو سريعأ بهم بگين شماهايي كه تجربه دارين،به من گفتن شوهرم كه معافيت كفالت داره و با در نظر داشتن اين حوضوع كه كيس برنده خودم هستم و خانه دار و بدون سابقه كار و سن زير ٢٥،از اونجايي كه به احتمال زياد خودم ويزا يكضرب ميگيرم،براي اينكه همسرم هم يكضرب باشه، سفارت ابوظبي بهتره،ايا اين كار به صلاح هست؟
سفارت پيشنهاد شده به ما انكارا هستش،ولي ما شنيديم تجربه ثابت كرده ابوظبي با توجه به شوايط شوهرم يكضرب راحت تر ميده تا انكارا
خواهشأ جوابم رو بديد چون فرم ٢٦٠ رو هنوز ارسال نكردم
دوستان اين سوالي بود كه تو تاپيك هاي ديگه پرسيدم،كيس هاي ٢٠١٥ كه براي مصاحبه رفتن لطفأ از تجربشون بگن،ايا براي شرايط من و همسرم و يا به طور كلي شرايط يكضربي،ابوظبي براي ما بهتره؟
با توجه به اينكه هزينه ي اونجا بيشتر و براي من كمي مشكل ميشه و مصاحبم تابستون ميشه و اونجا جهنم و اينكه از اول نميدونم به چه علتي دلم با انكارا بوده و هست...
به نظرتون اگه انكارا برم پشيمون ميشم؟؟؟؟؟ لطفأ جوابم رو بدين،فرم ٢٦٠ رو ارسال نكردم

با سلام

ببینید بستگی به شغل شوهر شما و رشته تحصیلی شما هم داره که 1 ضربی باشید و یا خیر ...
+
ببینید شما کیس نامبرتون 6000 هست ... امسال خیلی از کیس ها تغییر سفارت داده میشدن از سمت خود کی سی سی .
لذا شاید 100 درصد اونجا که بخواید نیفتید .

بله امسال کمی ابوظبی بهتر عمل کرده . اما اینو بدونید قانون 3 سفارت یکیه ...

شما هر کدوم را صلاح میدونید انتخاب کنید . فقط صحیح ارسال کنید

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: Aghaman ، laleht ، p00ya2001 ، Matin625 ، bahar101 ، Memolk
سلام به دوستان گل من و خانومم به امید خدا 11 تیر تو ابوظبی مصاحبه داریم
شغل من هم فروش قطعات کامپیوتر و لپ تاپ هست.
تحصیلاتم دیپلم ریاضی فیزیک هست.
ولی چون دیپلم برام هیچ وقت ازش نداشت دیپلم و ریز نمرات 3سال تحصیلیم و پیش دانشگاهیم به صورت موقت تهیه شده.(فعلان این ترجمه شده )
برای گرفتن دیپلم مقوای چند ماه هست اقدام کردم . ولی هر روز یک بهانه دارن می ترسم سر موقع بدستم نرسه.
می خواستم بدونم اگه با موقت برم مصاحبه مشکل ساز میشه؟
البته رزومه کاری 5 ساله خودم هم دارم می برم.
کیس: **67/ رویت قبولی ۲ May /ارسال فرم : 14 nov ۲۰۱۴ /سفارت : ترکیه انکارا تغییر به ابوظبی /تعداد افراد منظور در کیس: ۲نفر /کارنت شدن :12 May/ نامه دوم : 20 May/مصاحبه:02 July /گرفتن ویزای من یک ضرب همسر من کلیرانس خورد/ورود من به امریکاه 10 جولای/
تشکر کنندگان: bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان