کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
(2015-05-17 ساعت 20:38)laleht نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 19:15)hamidrkh نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 13:58)lilimohajer2015 نوشته:  سلام من ی سوال فوری داشتم من چهارشنبه مصاحبه لاتاری دارم دلی همسر و فرزندم نمیاند میخواستم ببینم چون من قبلا تو فرم ها گفته بودم میان مشکلی پیش نمیاد برای من ممکن اثر بدی داشته باشه تو پرونده من

طی یکسال از تکمیل فرم ها تا زمان مصاحبه تغییرات زیادی ممکنه هر شخصی داشته باشه. تا جایی که بشه این تغییرات در فرم DS-260 اعلام بشه باعث تسریع پرونده میشه ولی اگر هم نشه، شما در زمان تکمیل فرم DS-260 واقعیت ها رو نوشتید و الان شرایطتون تغییر کرده و در زمان مصاحبه این تغییرات رو آفیسر لحاظ میکنه.

توصیه میکنم هرچه سریعتر با سفارت تماس بگیرید و این موضوع رو با اونها در میان بگذارید و بگید که همسر و فرزندم قادر به همراهی من نیستند (و اگر نمیخوان با شما به آمریکا بیان این موضوع رو اعلام کنید که قرار نیست همراهیتون کنن).

ولى معمولا اگه همه أعضاء كيس موقع مصاحبه حاضر نباشن ريجكت ميكنن و ايشون الان واسه چهارشنبه مصاحبه دارن كه بنظرم ايميل به سفارت هم كارگشا نيست
ببخشيد كه منفى صحبت كردم
توى فروم ايميگريشن هم كيسى مشابه از سايمون همين سوال رو كرد و اون هم همين جواب رو داد

آیا در اون مورد خاص برنده اصلی شخصی بودن که مصاحبه رفتن؟

چون من میدونم اگر برنده اصلی به مصاحبه نره بقیه افراد کیس نمیتونن ویزا بگیرن اما وقتی برنده اصلی بره و مساله فقط پاسخ یه بک سوال Yes/No در فرم DS-260 باشه، ریجکت شدن کل کیس خیلی غیر منطقیه.
کیس: 2015AS7XXX || تعداد: 2 نفر || ارسال فرم: June 2014 || آنلاک: May 2015 || کارنت: June 2015 || محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ایروان || تاریخ مصاحبه: نیمه دوم August || دریافت ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان:
سلام
برای ارسال مدارک با DHL یک سرویس Express 12 دارند که میگه هر ساعتی که بسته برسه تحویل میشه و یک سرویسه دیگه داره که تو ساعت اداری تحویل میشه ، کدام سرویس را انتخاب کنم ؟ فکر کنم اون که تو ساعت اداری تحویل میشه بهتره درسته؟ چون در ساعت غیر اداری کسی تو سفارت نیست که بخواهد تحویل بگیره!!
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS00005XXX / سفارت : آنکارا / تعداد افراد کیس : 4 نفر /رویت قبولی : May 1 / فرستادن مدارک : June 12 / تاریخ کارنت : 14 April / نامه دوم : 24 April/ مصاحبه : 8 june / سه تا یکضرب یکنفر AP / کلیرنس 25 august / صدور ویزا 27 august
تشکر کنندگان: laleht
دوستان کسی ایمیل سفارت انکارا رو داره؟
ایمیلی که تو سایت هست رو جواب نمیدن اصلا ( با گذشت ۳ ماه)
تشکر کنندگان:
(2015-04-28 ساعت 06:49)Niyousha نوشته:  سلام يه سوالي داشتم كه جوابش از هيچ كس تا حالا نتونستم بگيرم، من در امريكا تحصيل در رشته سونوگرافي اغاز كردم ولي مدركش اسوشيتت هست كه معادل فوق ديپلم در ايران ، قصد ماندن در امريكارو هم ندارم ، مي خوام ببينم ارزش و معادل اين مدرك در ايران چي هست؟

سلام براتون دقیق پرسیدم اینجا تبدیل واحد میکنن نهایتا به عنوان تکنسین رادیولوژی مشغول میشن البته باز اولویت با خود تکنسینهای اینجاست در کل خیلی رشته کاری در ایران نیست
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
قبولی dv2016 هستم کیس 5xxx
الان من که به همراه خانومم داریم اقدام میکنیم ( یعنی دو نفریم و بچه نداریم ) چند دلار باید توو حساب داشته باشیم؟ 19920؟
معادلشو به ریال بخوام حساب کنم با ارز مرجع دولتی مبنای اوناست یا دلار آزاد؟
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 23:15)ben123 نوشته:  سلام دوستان
قبولی dv2016 هستم کیس 5xxx
الان من که به همراه خانومم داریم اقدام میکنیم ( یعنی دو نفریم و بچه نداریم ) چند دلار باید توو حساب داشته باشیم؟ 19920؟
معادلشو به ریال بخوام حساب کنم با ارز مرجع دولتی مبنای اوناست یا دلار آزاد؟
سلام دوست عزیز الان لازم نیست شما حساب بانکی یا تمکن مالی نشون بدید.نامه بانک رو موقع مصاحبه باید ارائه بدید.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 01:58)w5gf نوشته:  دوستان کسی ایمیل سفارت انکارا رو داره؟
ایمیلی که تو سایت هست رو جواب نمیدن اصلا ( با گذشت ۳ ماه)

شما باید به این صفحه برین و فرم رو پر کنین جواب میدن
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: samane1363
دوستان يك سوال ديگه،،،،صفحات قبل البتهرسوال كردم،حقايق رو در فرم مينويسم ولي محض كم شدن استرس باز سوال ميكنم،مدرس فني اموزشگاه رانندگي و دانشگاه تنها با يكسال سابقه كار و اون هم حق التدريس يعني استخدام نه،ميتونه جاي نگراني داشته باشه؟با فرض يكضرب برنده شدن خودم كه خانه دار هستم ولي كيس نامبرم خطرناك،٦٠٠٠ و اينكه همسرم معاف كفالت البته دارند و كيس اصلي برنده من هستم
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-05-26 ساعت 01:01)Matin625 نوشته:  دوستان يك سوال ديگه،،،،صفحات قبل البتهرسوال كردم،حقايق رو در فرم مينويسم ولي محض كم شدن استرس باز سوال ميكنم،مدرس فني اموزشگاه رانندگي و دانشگاه تنها با يكسال سابقه كار و اون هم حق التدريس يعني استخدام نه،ميتونه جاي نگراني داشته باشه؟با فرض يكضرب برنده شدن خودم كه خانه دار هستم ولي كيس نامبرم خطرناك،٦٠٠٠ و اينكه همسرم معاف كفالت البته دارند و كيس اصلي برنده من هستم

شما بجز حقیقت چیزی ننویسید مطمئنن با شرایطی که قبلا توضیح دادین و به امید خدا 99% ویزای یکضرب میگیرید.
در مورد شغل در امریکا هم واقعیت رو بنویسید و هیچ فرقی نمیکنه که بگید میخوام درس بخونم یا خانه داری کنم.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
اول از همه قبل از مطرح كردن سوالم من ٢٢ مي وارد ام ر ي ك ا شدم از واشنگتن و بعد به ويرجينيا اومدم كارهاي مهاجرتي بسيار ساده و روان انجام شد و براي وسايل هم موردي نبود و همچنين براي دلار بيشتر از ١٠ هزار هم كه همراهم بود اشكالي نگرفتن خلاصه همه چيز طبق روال پيش رفت به لطف خدا ، حالا سوال . من كه ميخوام بعد از دريافت پاس سفيد برگردم ايران تا كارامو سر و سامون بدم الان براي بيمه اقدام كنم يا نه ؟ اگه اقدام كنم با توجه به نداشتن درامد به چه صورتي بايد اقدام كنم؟
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht
(2015-05-26 ساعت 06:15)milad.nas نوشته:  سلام به همه دوستان
اول از همه قبل از مطرح كردن سوالم من ٢٢ مي وارد ام ر ي ك ا شدم از واشنگتن و بعد به ويرجينيا اومدم كارهاي مهاجرتي بسيار ساده و روان انجام شد و براي وسايل هم موردي نبود و همچنين براي دلار بيشتر از ١٠ هزار هم كه همراهم بود اشكالي نگرفتن خلاصه همه چيز طبق روال پيش رفت به لطف خدا ، حالا سوال . من كه ميخوام بعد از دريافت پاس سفيد برگردم ايران تا كارامو سر و سامون بدم الان براي بيمه اقدام كنم يا نه ؟ اگه اقدام كنم با توجه به نداشتن درامد به چه صورتي بايد اقدام كنم؟

بسلامتی دوست عزیز
ولی فکر کنم اگه تو تاپیک اولین سفر به امریکا .... سوالتو مطرح کنی زودتر جواب میگیری
منم میخوام پاس سفید بگیرم چیکارا کردی واسش و چقدر طول میکشه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
Tongue
(2015-05-26 ساعت 09:16)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 06:15)milad.nas نوشته:  سلام به همه دوستان

بسلامتی دوست عزیز
ولی فکر کنم اگه تو تاپیک اولین سفر به آمریکا .... سوالتو مطرح کنی زودتر جواب میگیری
منم میخوام پاس سفید بگیرم چیکارا کردی واسش و چقدر طول میکشه

ممنون ، هنوز كار خاصي انجام نشده در حال تكميل فرم اي ١٣١ هستم اينقدر ميمونم اينجا تا گرين كارت و پاس سفيدو بگيرم تا با اونا برگردم ايران موفق باشيد
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001
درود
دوستان ميخواستم بدونم كسي آماري داره كه مشخص كنه كمترين زمان كلير شدن امسال چند روز بوده ؟ سالهاي گذشته چطور ؟ ممنون از شما ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
سلام من میخواستم بدونم کسایی که ویزاشون اومده کنار اسمشون اسم پدر رو نوشته مثلا برای من نوشته MAHSA ALIREZA و الان که گرین کارت اومده هم زده MAHSA A و برای شوهرم توی ویزا نوشته بود MOHAMMAD ALI SAEID و الان توی گرین کارت نوشته MOHAMMAD A یعنی توی گرین کارت ها برای همسرم A علی و گذاشتن برای من A اول اسم پدرم
میخواستم بدونم برای همه همین طوره ؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-29 ساعت 22:51)sadaf44 نوشته:  سلام دوستان بابته راهنمایی هاتون ممنون.یه سوال ازتون داشتم که تا حالا پاسخ درستی نگرفتم.
منابع تحقیقافیسر چی هست؟چه سایت هایی؟کلا منابع بررسی سفارت چه چیزهایی هستن؟مرسی

قظعا هیچ کس به دقت نمیتونه جواب این سوال رو بده
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: sadaf44 ، p00ya2001 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان