کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-12-13 ساعت 17:45)shiraz_neda نوشته:  
(2014-12-13 ساعت 14:45)shiraz_neda نوشته:  سلام دوستان
یه سوال مهم و فوری دارم ممنون میشم من و راهنمایی بکنید
ما مراحل پرداخت 165 دلار رو انجام دادیم . من و شوهرم . مراحل را به ترتیب جلو رفتیم و دقیقا اسم شوهرم و من کامل save شد و ما پرداخت رو گذاشتیم واسه روز بعد . روز بعد مراحل رو انجام دادیم خود سیستم درست تشخیص داد که ما برای دو نفر باید 330 دلار پرداخت کنیم. ما هم همه اطلاعات یک نفر رو واسه پرداخت زدیم و پرداخت شد . ایمیل پرداخت هم رسید . ولی الان که اکانت رو چک می کنیم فقط اسم شوهرم هست و اسم من کامل پاک شده .
به نظرتون باید چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان نمی دونیم باید اکانت را درست کنیم و دوباره پرداخت کنیم ؟ این پول درسته و دیگه نمی خواد پرداخت بشه ؟ راهنمایی کنید ممنون

چرا کسی جواب نمی ده؟

فک کنم چون هنوز بچه های ۲۰۱۵ تازه کارن و شما هم بهتر هست توی ۲۰۱۴سوالتون رو بپرسین و بعدش هم اگه جواب گرفتید لطفا در ادمه همین پست جواب و تجربه رو بزارید.

فک نکنم از ۲۰۱۵ بیشتر از پنج نفر رسیده باشن امریکا
اینم لینکش
http://www.mohajersara.com/thread-6846-lastpost.html
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: A_A ، aaraam ، t_arian_n ، Reza-2015 ، 1362amin1362 ، Alex 2014
ما مراحل پرداخت 165 دلار رو انجام دادیم . من و شوهرم . مراحل را به ترتیب جلو رفتیم و دقیقا اسم شوهرم و من کامل save شد و ما پرداخت رو گذاشتیم واسه روز بعد . روز بعد مراحل رو انجام دادیم خود سیستم درست تشخیص داد که ما برای دو نفر باید 330 دلار پرداخت کنیم. ما هم همه اطلاعات یک نفر رو واسه پرداخت زدیم و پرداخت شد . ایمیل پرداخت هم رسید . ولی الان که اکانت رو چک می کنیم فقط اسم شوهرم هست و اسم من کامل پاک شده .
الان نمی دونیم باید اکانت را درست کنیم و دوباره پرداخت کنیم ؟ این پول درسته و دیگه نمی خواد پرداخت بشه ؟ راهنمایی کنید ممنون
درود بر شما دوست گرامی
اگر ممکنه به این سولات پاسخ دهید.
1- شما چند تا اکانت ساختید ؟ یکی کافیه به نام برنده و نفر یا نفرات بعدی زیر مجموعه هستند.
2- شما پرداخت را کجا انجام دادید ؟ در ایران یا در عمه ریکا و با چه روشی .
3- آیا دو تا ایمیل متداول برایتان ارسال شد؟ یکی از Pay.gov بابت رسید پرداخت که به شما مبلغ و مشخصات حسابی که از آن پرداخت صورت گرفته را نشان می دهد و دیگری تأیید ثبت درخواست در USCIS از ELISdonotreply.
4- هنگام پرداخت یا در حین پرداخت ارتباط قطع شد یا دکمه Backspace را زدید ؟ همچنین از حسابی که پرداخت انجام شده 330 دلار کسر شده یا نه ؟
5- داخل اکانت را چک کنید در قسمت Message و ببینید چه پیغام هایی در Inbox موجود است .
امیدوارم بتوانم کمکی کنم و شما از نگرانی خارج شوید.
پبروز و سربلند باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
(2014-12-13 ساعت 18:57)reza.aa نوشته:  
(2014-12-13 ساعت 17:45)shiraz_neda نوشته:  

چرا کسی جواب نمی ده؟

فک کنم چون هنوز بچه های ۲۰۱۵ تازه کارن و شما هم بهتر هست توی ۲۰۱۴سوالتون رو بپرسین و بعدش هم اگه جواب گرفتید لطفا در ادمه همین پست جواب و تجربه رو بزارید.

فک نکنم از ۲۰۱۵ بیشتر از پنج نفر رسیده باشن آمریکا
اینم لینکش
http://www.mohajersara.com/thread-6846-lastpost.html

اگر کسی جواب بده حتما..
CN:2014AS000006XX/Yerevan/2person:
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-12-13 ساعت 20:37)Sam2014 نوشته:  
درود بر شما دوست گرامی
اگر ممکنه به این سولات پاسخ دهید.
1- شما چند تا اکانت ساختید ؟ یکی کافیه به نام برنده و نفر یا نفرات بعدی زیر مجموعه هستند.
2- شما پرداخت را کجا انجام دادید ؟ در ایران یا در عمه ریکا و با چه روشی .
3- آیا دو تا ایمیل متداول برایتان ارسال شد؟ یکی از Pay.gov بابت رسید پرداخت که به شما مبلغ و مشخصات حسابی که از آن پرداخت صورت گرفته را نشان می دهد و دیگری تأیید ثبت درخواست در USCIS از ELISdonotreply.
4- هنگام پرداخت یا در حین پرداخت ارتباط قطع شد یا دکمه Backspace را زدید ؟ همچنین از حسابی که پرداخت انجام شده 330 دلار کسر شده یا نه ؟
5- داخل اکانت را چک کنید در قسمت Message و ببینید چه پیغام هایی در Inbox موجود است .
امیدوارم بتوانم کمکی کنم و شما از نگرانی خارج شوید.
پبروز و سربلند باشید.

ممنون از شما یهویی درست شد . اول دو تا پرداخت فقط به اسم شوهرم بود . ولی بعد از کلی وقت که دوباره رفتیم داخل سایت درست شد

مرسی از شما
تشکر کنندگان: reza.aa ، Sam2014 ، sunflower00 ، atlantis770 ، t_arian_n ، k1_m_1358 ، 1362amin1362 ، Alex 2014
سلام بچه ها منم دیگه اسباب کشی کردم اومدم این تاپیک
مقصد احتمالا شیکاگو زمان فروردین اردیبهشت
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
با سلام
میشه یه نفر توضیح بده ما بعد از اینکه ویزا بگیریم از سفارت آنکارا مدارک دیگه هم به ما میدن که تو فرودگاه آمریکا تحویل بدیم؟؟؟
پاکت زرد رنگ قضیه اش چی هست؟

کلا چه مدارکی ر باید تو فرودگاه آمریکا تحویل داد دوستان؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-12-19 ساعت 20:13)ajab1 نوشته:  با سلام
میشه یه نفر توضیح بده ما بعد از اینکه ویزا بگیریم از سفارت آنکارا مدارک دیگه هم به ما میدن که تو فرودگاه آمریکا تحویل بدیم؟؟؟
پاکت زرد رنگ قضیه اش چی هست؟

کلا چه مدارکی ر باید تو فرودگاه آمریکا تحویل داد دوستان؟

یه پاکت زرد سربسته بهتون میدن که همین و به پلیس مهاجرت در آمریکا باید تحویل بدید .
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، ajab1 ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014
براي كساني كه ميخوان برن برگردن يا اينكه ميخوان يك جا اقامت ارزان داشته باشن تا سر فرصت بتونن خونه پيدا كنند
يك جاهايي هست به اسم super8 كه تمام ايالت ها داره ميتونين بگردن ببينين توي ايالتي كه شما ميريد super8 كجاست
براي اقامت بالاي يك ماه هم oakwood, اين هم توي تمام ايالت ها هست يك خونه مبله با تمام امكانات و استخر و سونا و باشگاه ورزشي و جاي بازي بچه ها...

(2014-12-20 ساعت 07:12)Melon2015 نوشته:  براي كساني كه ميخوان برن برگردن يا اينكه ميخوان يك جا اقامت ارزان داشته باشن تا سر فرصت بتونن خونه پيدا كنند
يك جاهايي هست به اسم super8 كه تمام ايالت ها داره ميتونين بگردن ببينين توي ايالتي كه شما ميريد super8 كجاست
براي اقامت بالاي يك ماه هم oakwood, اين هم توي تمام ايالت ها هست يك خونه مبله با تمام امكانات و استخر و سونا و باشگاه ورزشي و جاي بازي بچه ها...

ملون عزیز میشه بیشتر توضیح بدید لطفا ؟؟؟
با هزینه ها اگه میشه ،حداقل حدودی یا اون چیزی که شنیدید و یا تجربه کردید
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: atlantis770 ، jupiterx ، 1362amin1362 ، بابراس ، Alex 2014
رضا جان میتونی سایتشون رو از گوگل پیدا کنی.
اتفاقا برای هیوستون نگاه کردم هیچکدوم اصلا قیمت مناسبی ندارند. یه سرچ بکنی قیمت بهتری پیدا میکنی. شاید در ایالت های مختلف این قضیه متفاوت باشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، HERMES7 ، sunflower00 ، Mahboy ، atlantis770 ، t_arian_n ، jupiterx ، AliReza.Sh ، 1362amin1362 ، Alex 2014
سلام

میبخشید دوستان میشه یکی بگه 165 دلار رو کی باید بریم در سایت اکانت بسازیم و پرداخت کنیم؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، 1362amin1362 ، بابراس ، Alex 2014
از قبل از رفتن میتونین اقدام کنید. اگر امکانش رو دارید این کار رو بکنید بهتره و زودتر مدارکتون به دستتون میرسه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ajab1 ، آلیس-1980 ، t_arian_n ، jupiterx ، laleht ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-12-21 ساعت 19:10)reza.aa نوشته:  
(2014-12-20 ساعت 07:12)Melon2015 نوشته:  براي كساني كه ميخوان برن برگردن يا اينكه ميخوان يك جا اقامت ارزان داشته باشن تا سر فرصت بتونن خونه پيدا كنند

ملون عزیز میشه بیشتر توضیح بدید لطفا ؟؟؟
با هزینه ها اگه میشه ،حداقل حدودی یا اون چیزی که شنیدید و یا تجربه کردید

من هنوز نرفتم براي بهمن، به اميد خدا، مي رم كاليفرنيا و بر ميگردم.
دوستاني كه توي كاليفرنيا دارم اين دوجا رو بهم معرفي كردند كه من oakwood رو رزرو كردم با ماهي 3000$
البته قيمتش بالاست ، اگه نميخواستم برگردم با ماهي 700-1500$ ميتونستم يك جاي خوب اجاره كنم
ولي خوب خونه ها مبله نيست، يعني فقط گاز و يخچال و نهايتا يك تخت داره... كه من با يك بچه برام امكانش نيست توي خونه اي برم كه خاليه و بايد براش وسايل بخرم و با توجه به اينكه بايد برگردم ، اصلا اقتصادي نيست
Oakwood يك جاي نسبتا لوكسه توي سايتش كه بريد قسمت special offer ميتونيد قيمت هاي مناسبتري رو پيدا كنيد. هرچند اگه از همون اول بتونيد خونه خودتونو اجاره كنيد از همه به صرفه تره
Super8 هم قيمتش خوبه اصولا با صبحانه است اگه بهشون ايميل بديد و مدت اقامتتون رو مشخص كنيد تخفيف هم ميدن. تا اينجايي كه من فهميدم توي آمريكا هم ميشه چونه زد و تخفيف گرفت
و دليل اينكه oakwood رو به super 8 ترجيح دادم امكان آشپزيه Smile

من ١٦٥$ رو به دلار كانادا پرداخت كردم... و تبديل دلار كانادا به آمريكا باعث شد بانك كانادا حدود 100$ شارژ بكنه. كه هزينه تبديل دلار آمريكا به كانادا و هزينه مالياته
اگه ميخواين به كسي بگيد كه براتون پرداخت كنه بهتره كه توي آمريكا باشه

تشکر کنندگان: rezasadeghi ، HERMES7 ، rbrb-2015 ، afrand ، sunflower00 ، A_A ، atlantis770 ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-12-22 ساعت 10:44)behdadK نوشته:  از قبل از رفتن میتونین اقدام کنید. اگر امکانش رو دارید این کار رو بکنید بهتره و زودتر مدارکتون به دستتون میرسه.
یعنی از سفارت با ویزا بر گشتیم ایشالا بلاید بریم این سایت اکانت بسازیم و پول رو پرداخت کنیم؟؟

آدرس سایتش چیه؟ و این اکانتی که میسازیم رو باید جایی گزارش بدیم که ما پرداخت کردیم؟
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان: بابراس ، Memolk ، 1362amin1362 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان