کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام من در مورد این فرم سربازی و ارتش یه سوال دارم اینکه من زمانی که وارد آنجا میشم زیر 25 سال هستم ولی توی سفارت این فرم را به من ندادن جریان چیه؟
و یه سوال دیگه اینکه آیا سایتceac برای کسی باز شده ؟

(2014-12-27 ساعت 23:39)حسین69 نوشته:  سلام من در مورد این فرم سربازی و ارتش یه سوال دارم اینکه من زمانی که وارد آنجا میشم زیر 25 سال هستم ولی توی سفارت این فرم را به من ندادن جریان چیه؟
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-12-27 ساعت 23:39)حسین69 نوشته:  سلام من در مورد این فرم سربازی و ارتش یه سوال دارم اینکه من زمانی که وارد آنجا میشم زیر 25 سال هستم ولی توی سفارت این فرم را به من ندادن جریان چیه؟
و یه سوال دیگه اینکه آیا سایتceac برای کسی باز شده ؟

چند تا پست بالاتر مطالعه کنید متوجه میشید
خیر هنوز کیس نامبری نمی شناسه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-12-10 ساعت 16:25)Melon2015 نوشته:  من امروز بليط گرفتم براي كاليفرنيا . با پرواز امارات شد ١٨ ميليون و پانصد البته براي سه نفرمون . اگه همين بليطو يك ماه پيش ميگرفتم ميشد نهايتا ١٠ ميليون. اگه مقصدتون معلومه بعد از گرفتن ويزادر اولين فرصت بليط بگيريد
یکطرفه دیگه ؟؟؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014
بلیط برای ژانویه بسیار گرانه البته دلار هم کمی بالا رفته اما نه اینقدر. بهتره اگر دوستان ویزا که به دستشون رسید هرچه سریعتر اقدام کنند برای بلیط و زمان مناسب و قیمت مناسب رو برای سفر انتخاب کنند.
البته سفر ژانویه مزایای بسیار هم داره از جمله که مشابه شرکت های ایرانی که در ماه های خاصی جذب نیرو دارند شرکت های آمریکایی هم اکثرا در 3 ماه اول میلادی اکثریت جذب نیرو رو انجام میدن و ماه های پایانی تقریبا جذبی ندارند. در نتیجه اگر ابتدای ژانویه اونجا باشید هم هزینه اضافه بابت اقامت دسامبر ندارید و هم فرصت 3 ماهه رو دارید و کمی شانس بالاتر.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-12-28 ساعت 16:17)behdadK نوشته:  بلیط برای ژانویه بسیار گرانه البته دلار هم کمی بالا رفته اما نه اینقدر. بهتره اگر دوستان ویزا که به دستشون رسید هرچه سریعتر اقدام کنند برای بلیط و زمان مناسب و قیمت مناسب رو برای سفر انتخاب کنند.
البته سفر ژانویه مزایای بسیار هم داره از جمله که مشابه شرکت های ایرانی که در ماه های خاصی جذب نیرو دارند شرکت های آمریکایی هم اکثرا در 3 ماه اول میلادی اکثریت جذب نیرو رو انجام میدن و ماه های پایانی تقریبا جذبی ندارند. در نتیجه اگر ابتدای ژانویه اونجا باشید هم هزینه اضافه بابت اقامت دسامبر ندارید و هم فرصت 3 ماهه رو دارید و کمی شانس بالاتر.

behdad عزیز درخصوص جذب نیروها در اوایل سال خیلی باهات موافق نیستم چون معمولاً نزدیک هالیدی یا تعطیلات که میشه شرکتها شروع به استخدام نیروها به صورت سیزنال یا فصلی میکنند و در این مدت نیرو رو بررسی میکنند که به دردشون میخوره یانه. بعد از اتمام این فصل آنها رو هایر میکنن و یا باهاشون تسویه حساب میکنن. ضمناًاینکه میگید اوایل سال استخدام میکنن هم درسته چون اواخر ژانویه تکلیف بیشتر شرکتها (فروشگاهی بیشتر) معلوم میشه و تعیین بودجه میشن که چه تعداد نیرو رو میتوانند جذب کنند. به هرحال این فقط تجربه من بود و اگر دوستان تجربه بیشتری دارن خوشحال میشیم بشنویم
تشکر کنندگان: قصه گو ، behdadK ، afrand ، HERMES7 ، behjat ، goliii ، t_arian_n ، jupiterx ، SomeOneX ، بابراس ، Memolk ، 1362amin1362 ، nimanoush ، Alex 2014
(2014-12-28 ساعت 16:12)ریحانا نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 16:25)Melon2015 نوشته:  من امروز بليط گرفتم براي كاليفرنيا . با پرواز امارات شد ١٨ ميليون و پانصد البته براي سه نفرمون . اگه همين بليطو يك ماه پيش ميگرفتم ميشد نهايتا ١٠ ميليون. اگه مقصدتون معلومه بعد از گرفتن ويزادر اولين فرصت بليط بگيريد
یکطرفه دیگه ؟؟؟

خير بليط من دوطرفه است. بعد از دوماه برميگردم ?

تشکر کنندگان: بابراس ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-12-28 ساعت 16:17)behdadK نوشته:  بلیط برای ژانویه بسیار گرانه البته دلار هم کمی بالا رفته اما نه اینقدر. بهتره اگر دوستان ویزا که به دستشون رسید هرچه سریعتر اقدام کنند برای بلیط و زمان مناسب و قیمت مناسب رو برای سفر انتخاب کنند.

behdad عزیز درخصوص جذب نیروها در اوایل سال خیلی باهات موافق نیستم چون معمولاً نزدیک هالیدی یا تعطیلات که میشه شرکتها شروع به استخدام نیروها به صورت سیزنال یا فصلی میکنند و در این مدت نیرو رو بررسی میکنند که به دردشون میخوره یانه. بعد از اتمام این فصل آنها رو هایر میکنن و یا باهاشون تسویه حساب میکنن. ضمناًاینکه میگید اوایل سال استخدام میکنن هم درسته چون اواخر ژانویه تکلیف بیشتر شرکتها (فروشگاهی بیشتر) معلوم میشه و تعیین بودجه میشن که چه تعداد نیرو رو میتوانند جذب کنند. به هرحال این فقط تجربه من بود و اگر دوستان تجربه بیشتری دارن خوشحال میشیم بشنویم
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: behdadK ، بابراس ، 1362amin1362 ، Alex 2014
به اميد خدا از هواپيما كه پياده بشيد و پاكت زرد رو دستتون بگيريد ، پليس سكيوريتي همونجا راه رو بهتون نشون ميده، قسمت اولش فرقي نداره، بايد مثل همه بايستي تو صف تا مهر ورود و اسكن انجام بشه، در همون حال كه مسئول باجه مشغول خوشامدگويي و ابراز سوپرايز!!!! جهت قبولي شما در لاتاري هستش، و اگر برنده خانم باشه نميدونم به چه دليل، تعجبات بيشتر ميشه! مأموري رو صدا ميزنه و پاكت هاي زرد و پاسپورت ها رو بهش ميده و اونم بهتون ميگه follow me! و شما رو به قسمت مهاجرت ميبره و مدارك رو ميده دست پليس مهاجرت و شما ميشينيد رو صندلي تا صداتون بزنن، و چون منتظريد، همه ي اسم ها شبيه اسم شماست ، و پليس بيچاره هم هي ميگه شما رو هنوز صدا نكردم، بشينيد لطفا!! ممكنه در همون حال يه مترجم ايراني بياد به كمكتون كه مجانيه و اگه بتونه تا خروج از فرودگاه شما رو همراهي مي كنه. خلاصه هيچ كاري نداره و خيلي راحت كارها انجام ميشه. و خلاصه اينكه مثل مستر بين كه تو فروشگاه پز كرديت كارتشو ميداد، از همون فرودگاه با گرفتن پاكت زرد پز گرين كارت رو ميديد، كه ببينيد من دارم شما نداريد!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
دوستان، سوال من اینه که در پروازهایی که اول میره یه فرودگاه توی آمریکا و بعد از اون میره مقصد نهایی تون، کارهای اولیه مربوط به ورود مثل تحویل مدارک و باقی قضایا در اولین فرودگاه انجام می شه یا در مقصد نهایی؟ آیا ممکنه زمان بر باشه و از پرواز بعدی جا موند؟
این طور که چک کردم هواپیمایی قطر به آتلانتا (مقصد نهایی) پرواز مستقیم نداره و اول به یه فرودگاه دیگه میره.
تشکر کنندگان: Mahboy ، sunflower00 ، A_A ، t_arian_n ، Memolk ، 1362amin1362 ، Alex 2014
اولین فرودگاه آمریکا باید کارهای مهاجرتی رو انجام بدید.
البته فقط یک استثناء هست اگر الاتحاد باشید در امارات کارها رو انجام میدید و اونجا کاری ندارید.
برای همین دقت کنید که فاصله کافی (حداقل 3 ساعت) در آمریکا برای کارهای مهاجرتی داشته باشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-12-29 ساعت 11:37)behdadK نوشته:  ........ اگر الاتحاد باشید در امارات کارها رو انجام میدید و اونجا کاری ندارید.
برای همین دقت کنید که فاصله کافی (حداقل 3 ساعت) در آمریکا برای کارهای مهاجرتی داشته باشید.
متوجه نشدم چطور توی امارات کارهای مهاجرتی انجام میشه، منظور تحویل پاکت و انگشت نگاری و... یا منظور چیز دیگه اس؟
تشکر کنندگان: sunflower00 ، t_arian_n ، jupiterx ، بابراس ، 1362amin1362 ، Alex 2014
هواپیمایی الاتحاد این تسهیلات رو برای مسافرانش گذاشته که ماموران گمرک آمریکا رو در مبدا قرار داده. در نتیجه کارهای مهاجرت و گمرک در مبدا انجام میشه و وقتی در فرودگاه آمریکا نشستید مستقیم به درب خروجی میرید و گمرک ندارید.
(2014-12-29 ساعت 11:37)behdadK نوشته:  اولین فرودگاه آمریکا باید کارهای مهاجرتی رو انجام بدید.
البته فقط یک استثناء هست اگر الاتحاد باشید در امارات کارها رو انجام میدید و اونجا کاری ندارید.

منم این سوال برام پیش اومد یعنی چی که تو امارات اینکار انجام میشه یعنی اداره مهاجرت تو فرودگاه امارات desk داره؟
واسم جالبه چون من رو گزینه پرواز با الاتحاد داشتم فکر میکردم این مطلب جالبترش کرد Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: sunflower00 ، A_A ، t_arian_n ، بابراس ، Memolk ، 1362amin1362 ، mojgan m ، Alex 2014
http://www.etihad.com/en-us/before-you-f...clearance/

بهش میگن پریکلیرنس
دوستان یه سوال من بلیطم الاتحاد گرفتم فقط دو ساعت هم بین پروازم وقت دارم به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
کیس نامبر:$$$1
تاریخ رویت قبولی:1 می
تعداد نفرات کیس:1 نفر
کنسولگری: ایروان
تاریخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: sunflower00 ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، mojgan m ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان