کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان اگر داروهایی مثل قرص سرماخوردگی و یا رانیتیدین تو چمدونمون تو بار داشته باشیم، ممکنه به هنگام ترانزیت در دبی بهش گیر بدن؟ یعنی آیا دوباره تو دبی چمدون ها چک میشن؟ کسی تجربه ای در این مورد داشته؟
سه هزار و خورده ای، آنکارا، اول مارچ، آ-پی، بالاخره از شر 20 مارچ راحت شدیم! 1 جولای، خیره انشالله..Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-21 ساعت 22:46)kingaram نوشته:  دوستان اگر داروهایی مثل قرص سرماخوردگی و یا رانیتیدین تو چمدونمون تو بار داشته باشیم، ممکنه به هنگام ترانزیت در دبی بهش گیر بدن؟ یعنی آیا دوباره تو دبی چمدون ها چک میشن؟ کسی تجربه ای در این مورد داشته؟

نه ولی داروی خواب زیاد یا متوکلوپرامید و غیره نیارید تمام داروهای مسکن از جمله واسه معده و بیمارهای متداول بدون نسخه در فارمسی موجودن و بمراتب بهتر از ایران اگر داروی خاصی دارین که باید به مقدار زیاد ببرین بهتره نسخه همراهتون باشه
تشکر کنندگان: kingaram ، p00ya2001 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
درود.آیا کسی از دوستان از سایتairbnb خونه ای رو بوک کرده؟ با وجود اطلاعات زیادی که در این سایت هست ولی ابهاماتی در زمینه دسترسی ها و امکانات مشترک(مثل حمام یا آشپزخانه مشترک) وجود داره.یعنی وقتی فیلتر privateرو هم انتخاب می کنی متن برخی گزینه ها به نحویه که انگار بیشتر فضاها به غیر از یک اتاق خواب مشترکه.چطور می شه به اطلاعات دقیق تر دست پیدا کرد و اصولا میشه به این فرایند رزرو اعتماد کرد؟
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
اگر برنده اصلی لاتاری که من هستم تا قبل از انقضای ویزا وارد آمریکا بشم و همسرم نتونه بیاد انوقت کاری میشه بعدا براش کرد ؟
کیس نامبر 2300
کارنت سری اول
فرم 260 اواخر جولای
محل مصاحبه آنکارا
نامه دوم فکر کنم تا آخر پاییز بیاد
(2015-07-21 ساعت 23:54)HTQ نوشته:  درود.آیا کسی از دوستان از سایتairbnb خونه ای رو بوک کرده؟ با وجود اطلاعات زیادی که در این سایت هست ولی ابهاماتی در زمینه دسترسی ها و امکانات مشترک(مثل حمام یا آشپزخانه مشترک) وجود داره.یعنی وقتی سد غیرقابل عبور privateرو هم انتخاب می کنی متن برخی گزینه ها به نحویه که انگار بیشتر فضاها به غیر از یک اتاق خواب مشترکه.چطور می شه به اطلاعات دقیق تر دست پیدا کرد و اصولا میشه به این فرایند رزرو اعتماد کرد؟

سلام
بايد در قسمت room type گزينه entire place رو انتخاب كنين كه ديگه آپارتمان يا سوئيت هاي مستقل رو بهتون پيشنهاد ميده
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: HTQ ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-22 ساعت 00:16)amrikale نوشته:  اگر برنده اصلی لاتاری که من هستم تا قبل از انقضای ویزا وارد آمریکا بشم و همسرم نتونه بیاد انوقت کاری میشه بعدا براش کرد ؟
سلام نه تو مرحله ی اول کل کیس باید باهم وارد بشن تا گرین کارت فعال بشه اگر این تایپیک رو از اول مرور بکنید بقیه دوستان جواب دادن تا جای که من می دونم باید تا قبل از اکسپایر شدن ویزا وارد بشید و میتونید همون لحظه برگردید دوستان اگر اشتباه گفتم دوستمون رو راهنمایی بفرمایید
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
من سفر نامم رو نوشتم و دارم هر روز کاملش میکنم که چیزی هم جا نندازم و روی سرم هم خروار نشه، اگه سوال هم دارید خودتون میدونید

کیف میکنم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: ریحانا ، ho_tasha ، Daneshjo ، Amir.AA ، Memolk ، Alex 2014
هم زمان لازم نیست وارد بشوند ولی برنده اصلی باید ابتدا وارد شود سایر همراهان میتوانند قبل از اتمام مدت ویزا وبعد از برنده اصلی وارد شوند
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-22 ساعت 03:36)sunn789 نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 00:16)amrikale نوشته:  اگر برنده اصلی لاتاری که من هستم تا قبل از انقضای ویزا وارد آمریکا بشم و همسرم نتونه بیاد انوقت کاری میشه بعدا براش کرد ؟
سلام نه تو مرحله ی اول کل کیس باید باهم وارد بشن تا گرین کارت فعال بشه اگر این تایپیک رو از اول مرور بکنید بقیه دوستان جواب دادن تا جای که من می دونم باید تا قبل از اکسپایر شدن ویزا وارد بشید و میتونید همون لحظه برگردید دوستان اگر اشتباه گفتم دوستمون رو راهنمایی بفرمایید

دوستان لازم نیست کل کیس همزمان وارد شوند بلکه جدا جدا میتوانند ولی برنده اصلی باید اول وارد شود و همسر شما قبل از اتمام مدت ویزا باید وارد شود واگر وارد نشوند شما بعدا میتوانید از طریق کیس خانوادگی اقدام کنید که دوباره باید مراحل سفارت را بگذرانید
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
برای دوستان مجدد راهنمایی در مورد A-number و کیس نامبر
http://www.uscis.gov/uscis-elis/immigran...os-case-id

البته 2 صفحه که تاپیک بره جلو یه نفر دیگه پیدا میشه میگه نمیدونم چرا قبول نمیکنه Big Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: zhila1393 ، HERMES7 ، ریحانا ، laleht ، Daneshjo ، APOLO5321 ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان عزیز، نمیپرسید چرا از بهجت خانم خبری نیست؟ من که هرروز تو مهاجرسرا میچرخم؟این چند روزه اینقدر گرفتار و در گیر بودم که اصلا وقت فکر کردن به هیچ چیزی را نداشتم من از تهران برای پنج روز یک اتاق از سایت airbnb اجاره کرده بودم که چون دوروز کنسلی پرواز و تاخیر پرواز اولی و جاماندن از پرواز هیوستون به لس آنجلس را داشتم دوروزش را از دست دادم روز سوم که رسیدم منیجر خانه سلام و علیک گرمی با ما کردو گفت یک دوست ایرانی دارم تو کار و پیدا کردن خونه بهتون کمک میکنه و شمارش رو بهمون داد و مارو برد اتاق رو نشونمون داد یک اتاق کوچک که فقط میشد غیر از تختش دونفر روبروی هم بشینند و تکون نخورند اولش نفهمیدیم چی شده وقتی رفت دیدیم ای بابا با کلی وسایل جای تکون خوردن نداریم اول خوشحال گفتیم به اون شماره ایرانی که داده زنگ بزنیم من هم که هنوز تلفن ندارم گفتم دخترم از تهران بهشون زنگ زد ایشون گفت این آقارو نمیشناسهو نمیدونه از کجا شمارشو آورده ولی اگر بتونه به ما کنمک میکنه که اگر شما دیدینشون ما هم دیدیم البته گفتم من از کسی توقع کمک ندارم خلاصهبعد دیدیم اینا اتاق بزرگتر مارو که تاخیر داشتیم دادند به دو تا دختر فرانسوی اتاق اونارو دادند به ما ،فرداش منیجرو دیدیم بهش گفتم جای مارو عوض کنید گفت باشه فرداش دخترا آمدند گفتند ااگر میخواهید جاتونو با ما عوض کنید خلاصه جابجا شدیم تا آمدیم یه چایی بخوریم دخترم زنگ زد که مامان اون دوروزو قبول نکردند فردا باید تخلیه کنید هیچی تازه دربدری ما شروع شد دربدر دنبال اتاق دخترم خدا حفظش کنه تمام سعیشو کرد خودمم تمام اطراف اون خونرو گشتم همه مکزیکی بودند ولی نتونستم هیچ کاری بکنم دست به دامن دوستای مهاجرسرایی شدم راهنمایی هایی
شدم ولی کسی که هنوز هم مثل یک پسر دلسوز دنبال کارهای من شد دوست گرامی و انسان دلسوز aghaman عزیز واقعا برای من نگران شد و کلی کمک و همفکری و دلداری به من داد و از همینجا ازش تشکر میکنم و براش آرزوی موفقیت میکنم مرتب برام شماره آگهی های خانه میفرستد حتی شماره بستگان خودش را به من داده تا ازشون کمک بگیرم و من اینهمه انسانیت کمتر در یک آدمی که اچصلا تورو نمیشناسه پیدا کردم خلاصه دختر عزیزتر ازجانم دوباره یک اتاق تو محله van nuys پیدا کرد دیشب هم که رفتیم متل یکشب ۸۶ دلار پول دادم یک اتاق با دستشویی و حمام مشترک ،خلاصه امروز آمدیم این خانه جدید برای یکهفته ۴۴۰ دلار دادیم خلاصه میترسم کم کم تمام پولمو داده باشم و هنوز کاری پیدا نکرده باشم شرایط اولیه خیلی سخته دوری گرانی نگرانی کم پولی همش کافیه که یک جوان رو بترسونه چه برسه به من که عمری ازم گذشته با شوهری که فقط hello و yes وno بلده با خودم گفتم ای خدا کمکم کن این مشکلو پشت سر بگذارم بتونم جا پیدا کنم کار پیدا کنم خدایا منو شرمنده نکن ،.........دیگه حالا حالم بهتره اینم بگم برای پیدا کردن ایرانیها از down town تا Westwood و سانتا مونیکا با اتوبوس رفتیم فقط یک خانم ایرانی دیدیم که کمی مارو راهنمایی کرد وقتی سانتامونیکا بودم و ازدحام توریستهارو میدیدم اصلا لذتی نمیبردم چون همش نگران خونه بودم ...ببخشید که سرتونو درد آوردم ولی حتما این تجربه ها بدرد دوستانم میخوره البته قسمتهای شادم داره یکی اینکه تو مترو برای اولین بار با کمک مامور مترو کارت اولیه +مبلغ یکبار استفاده را برای خودم ۲/۷۵ سنت و برای شوهرم ۱/۷۵سنت دادم وقتی میخواستم از مسیرش داخل بشیم دیدم نمیتونم کارتو بزنم از شانس من یک homellesبیخانمان داشت رد میشد گفتم how can I use this cartاونم نامردی نکرد کارت منو زد یهو خودش داشت رد میشد گفتم this is for mi خلاصه مامور مترو اومد کارتمو ازش گرفت داد به من ،تو مترو هم یک خانم مسن از آمریکای مرکزی پیدا کردم کلی اطلاعات ازش گرفتم و راه رو نشونمون داد و تا در خروجی مترو و انوبوس با ما آمد خداروشکر همیشه سربزنگاه دستمو میگیره خدارو شکر الان دلم میخواد یک اتاق تو یک خانواده ایرانی با حدود ۵۰۰ یا ۶۰۰دلار تو منطقه van nuys یا encino پیدا کنم و بعد یک کار ساده که بتونم شروع روی پای خودم وایسم و ناامید نشم توکل به خدا ....ادامه دارد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: HERMES7 ، h_researcher ، fa15 ، laleht ، babak12 ، Rira_1982 ، Aghaman ، Daneshjo ، Ali Sepehr ، ARSAMNEW ، APOLO5321 ، mehdiii82 ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-22 ساعت 09:42)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز، نمیپرسید چرا از بهجت خانم خبری نیست؟ من که هرروز تو مهاجرسرا میچرخم؟این چند روزه اینقدر گرفتار و در گیر بودم که اصلا وقت فکر کردن به هیچ چیزی را نداشتم من از تهران برای پنج روز یک اتاق از سایت airbnb اجاره کرده بودم که چون دوروز کنسلی پرواز و تاخیر پرواز اولی و جاماندن از پرواز هیوستون به لس آنجلس را داشتم دوروزش را از دست دادم روز سوم که رسیدم منیجر خانه سلام و علیک گرمی با ما کردو گفت یک دوست ایرانی دارم تو کار و پیدا کردن خونه بهتون کمک میکنه و شمارش رو بهمون داد و مارو برد اتاق رو نشونمون داد یک اتاق کوچک که فقط میشد غیر از تختش دونفر روبروی هم بشینند و تکون نخورند اولش نفهمیدیم چی شده وقتی رفت دیدیم ای بابا با کلی وسایل جای تکون خوردن نداریم اول خوشحال گفتیم به اون شماره ایرانی که داده زنگ بزنیم من هم که هنوز تلفن ندارم گفتم دخترم از تهران بهشون زنگ زد ایشون گفت این آقارو نمیشناسهو نمیدونه از کجا شمارشو آورده ولی اگر بتونه به ما کنمک میکنه که اگر شما دیدینشون ما هم دیدیم البته گفتم من از کسی توقع کمک ندارم خلاصهبعد دیدیم اینا اتاق بزرگتر مارو که تاخیر داشتیم دادند به دو تا دختر فرانسوی اتاق اونارو دادند به ما ،فرداش منیجرو دیدیم بهش گفتم جای مارو عوض کنید گفت باشه فرداش دخترا آمدند گفتند ااگر میخواهید جاتونو با ما عوض کنید خلاصه جابجا شدیم تا آمدیم یه چایی بخوریم دخترم زنگ زد که مامان اون دوروزو قبول نکردند فردا باید تخلیه کنید هیچی تازه دربدری ما شروع شد دربدر دنبال اتاق دخترم خدا حفظش کنه تمام سعیشو کرد خودمم تمام اطراف اون خونرو گشتم همه مکزیکی بودند ولی نتونستم هیچ کاری بکنم دست به دامن دوستای مهاجرسرایی شدم راهنمایی هایی
شدم ولی کسی که هنوز هم مثل یک پسر دلسوز دنبال کارهای من شد دوست گرامی و انسان دلسوز aghaman عزیز واقعا برای من نگران شد و کلی کمک و همفکری و دلداری به من داد و از همینجا ازش تشکر میکنم و براش آرزوی موفقیت میکنم مرتب برام شماره آگهی های خانه میفرستد حتی شماره بستگان خودش را به من داده تا ازشون کمک بگیرم و من اینهمه انسانیت کمتر در یک آدمی که اچصلا تورو نمیشناسه پیدا کردم خلاصه دختر عزیزتر ازجانم دوباره یک اتاق تو محله van nuys پیدا کرد دیشب هم که رفتیم متل یکشب ۸۶ دلار پول دادم یک اتاق با دستشویی و حمام مشترک ،خلاصه امروز آمدیم این خانه جدید برای یکهفته ۴۴۰ دلار دادیم خلاصه میترسم کم کم تمام پولمو داده باشم و هنوز کاری پیدا نکرده باشم شرایط اولیه خیلی سخته دوری گرانی نگرانی کم پولی همش کافیه که یک جوان رو بترسونه چه برسه به من که عمری ازم گذشته با شوهری که فقط hello و yes وno بلده با خودم گفتم ای خدا کمکم کن این مشکلو پشت سر بگذارم بتونم جا پیدا کنم کار پیدا کنم خدایا منو شرمنده نکن ،.........دیگه حالا حالم بهتره اینم بگم برای پیدا کردن ایرانیها از down town تا Westwood و سانتا مونیکا با اتوبوس رفتیم فقط یک خانم ایرانی دیدیم که کمی مارو راهنمایی کرد وقتی سانتامونیکا بودم و ازدحام توریستهارو میدیدم اصلا لذتی نمیبردم چون همش نگران خونه بودم ...ببخشید که سرتونو درد آوردم ولی حتما این تجربه ها بدرد دوستانم میخوره البته قسمتهای شادم داره یکی اینکه تو مترو برای اولین بار با کمک مامور مترو کارت اولیه +مبلغ یکبار استفاده را برای خودم ۲/۷۵ سنت و برای شوهرم ۱/۷۵سنت دادم وقتی میخواستم از مسیرش داخل بشیم دیدم نمیتونم کارتو بزنم از شانس من یک homellesبیخانمان داشت رد میشد گفتم how can I use this cartاونم نامردی نکرد کارت منو زد یهو خودش داشت رد میشد گفتم this is for mi خلاصه مامور مترو اومد کارتمو ازش گرفت داد به من ،تو مترو هم یک خانم مسن از آمریکای مرکزی پیدا کردم کلی اطلاعات ازش گرفتم و راه رو نشونمون داد و تا در خروجی مترو و انوبوس با ما آمد خداروشکر همیشه سربزنگاه دستمو میگیره خدارو شکر الان دلم میخواد یک اتاق تو یک خانواده ایرانی با حدود ۵۰۰ یا ۶۰۰دلار تو منطقه van nuys یا encino پیدا کنم و بعد یک کار ساده که بتونم شروع روی پای خودم وایسم و ناامید نشم توکل به خدا ....ادامه دارد

وای عزیزم خدا شاهده الان میخواستم بپرسم کسی از شما خبر داره یا نه ? خیلی یادت بودم و مرتب برات دعا میکردم که مشکلاتت حل شه ۰ بازم خداروشکر و امیدوارم خیلی زود به هر چی میخواین برسین کاش کاری دیگه ای از از دستم بر می اومد
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: ریحانا ، behjat ، Daneshjo ، Alex 2014
پست اول تاپیک آپدیت شد. خصوصا راجع به نحوه پرداخت 165 دلار
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، zhila1393 ، omid man ، ریحانا ، laleht ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
یه سوال : وقتی جداگانه میریم هرکس باید پاکت زرد خودش رو ببره یا برنده اصلی باید پاکت همه رو یکجا تحویل بده ??
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
سلام بليط ما با قطر شد ٢٣٩٠. دوستان از وجود كلاس هاي تافل و جي آر اي و هزينش در ام ري كا اطلاع داريد؟

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان