کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-20 ساعت 15:13)Aghaman نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 15:09)Shaft نوشته:  دوستان سلام
ميخواستم بدونم فرودگاه دوحه كارهاي مهاجرتي رو انجام ميده يا اينكه تو خود امريكا بايد انجام بشه.
ممنون

سلام برادر
تو دوحه کاری انجام نمیدن تنها فرودگاهی که کارهای مهاجرتی آمریکا رو انجام میده ابوظبیه
ضمنا ما خیلی مخلصیم

ما هميشه ارادت داريم
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام خدمت دوستان من از ابوضبی میرم امریکا اونجا باید انجام بدن کارای مهاحرت رو یا موقع ورود به امریکا ممنون میشم راهنمایی کنین

راستی برای هزینه گرین کارت هنوز که وارد انریکا نشدیم میشه پرداخت کنیم

شرمنده امریکا اشتباه تایپ شد
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: areb1356 ، farrokh33 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان اگه ما توی دالاس ۳ ساعت توقف داشته باشیم واسه کارای مهاجرتی کافیه?!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: ریحانا ، farrokh33 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-20 ساعت 15:33)rasoul3711 نوشته:  سلام خدمت دوستان من از ابوضبی میرم آمریکا اونجا باید انجام بدن کارای مهاحرت رو یا موقع ورود به آمریکا ممنون میشم راهنمایی کنین

شرمنده آمریکا اشتباه تایپ شد

اگر پروازتون الاتحاده تو ابوظبی کارهاتون انجام میشه
بله میشه پرداخت کنید

(2015-07-20 ساعت 15:35)neda733 نوشته:  دوستان اگه ما توی دالاس ۳ ساعت توقف داشته باشیم واسه کارای مهاجرتی کافیه?!

بله میرسید
البته فرودگاه دالاس خیلی بزرگه و لازمه به هر حال یه کوچولو هم عجله کنید
ولی زمان خوبیه به راحتی میرسید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: miyu ، farrokh33 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-20 ساعت 15:53)Aghaman نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 15:33)rasoul3711 نوشته:  سلام خدمت دوستان من از ابوضبی میرم آمریکا اونجا باید انجام بدن کارای مهاحرت رو یا موقع ورود به آمریکا ممنون میشم راهنمایی کنین

بله میشه پرداخت کنید

(2015-07-20 ساعت 15:35)neda733 نوشته:  دوستان اگه ما توی دالاس ۳ ساعت توقف داشته باشیم واسه کارای مهاجرتی کافیه?!

بله میرسید

میشه بگین چطوری باید اقدام کنیم واسه گرین کارت و پرداخت هزینش
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: ریحانا ، farrokh33 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-20 ساعت 16:07)rasoul3711 نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 15:53)Aghaman نوشته:  

بله میشه پرداخت کنید

بله میرسید

میشه بگین چطوری باید اقدام کنیم واسه گرین کارت و پرداخت هزینش
بهترین راهنمایی اینه که به امضای رضا 2015 مدیر تاپیک مراجعه کنید ، لینک راهنماش اونجا هست
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: farrokh33 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان
من از طریق سایت airbnb برای اجاره خونه اقدام کردم. میگه به کشورهای ایران و کوبا و سودان و سوریه سرویس نمیدن.
کسی تا حالا از این سایت خونه اجاره کرده؟ قبل از ورود به ا م ر ی ک ا
سلام دوستان
من الان دو هفته است که اومدم بوستون ، روز دوم تو سایت uscis ثبت نام کردم ، امروز رفتم وضعیتم رو چک کنم که دیدم زده in process ، تا اینحاش اوکیه ، اما بعد یه سر به پروفایلم زدم که اطلاعاتم رو ببینم که درسته یا نه و اگه لازمه اپدیتش کنم ، وقتی گزینه اپدیت رو زدم ؛یه الارم داد که we notice that you have a pending case failed in uscis ، مگه به جز کیس گرین گارت که اپلای کردیم ، کیس دیگه ای هم هست و اینکه اگه باشه من باید چی کار کنم ؟
ضمن اینکه بعد از گذشت دو هفته هنوز سوشالم رو نگرفتم.
ممنون میشم راهنماییم کنید
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: farrokh33 ، p00ya2001 ، h_researcher ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-20 ساعت 01:12)ah1004 نوشته:  
(2015-07-19 ساعت 02:15)Maryam_Am نوشته:  
(2015-07-19 ساعت 01:37)sarasara1 نوشته:  
(2015-07-18 ساعت 03:09)Maryam_Am نوشته:  
(2015-07-17 ساعت 23:10)behjat نوشته:  سلام دوستان ما امروز رفتیم اداره سوشیال مترجم فارسی خواستیم گفتند سه هفته صبر کنید اگر شمارتون نیامد بعد بیایید دنبالش بعدش برید برای DMV فعلا باید صبر کنیم تا سوشیالمون بیاد

سلام

بله متاسفانه تا سوشال نامبر نیاد هیچ کاری نمی‌شه کرد. واسه ما هم یادمه ۲-۳ هفته طول کشید تا اومد. وقتی‌ اومد میتونین واسه کارت شناسایی و گواهینامه اقدام کنید و حساب بانکی‌ باز کنید. فعلا وقت درین با منطقه آشنا باشید و خودتون رو واسه امتحان آیین نامه آماده کنید و بگردید. البته بی‌ ماشین اینجا خیلی‌ سخته. انشالا زود درست می‌شه.

کارت شناسایی چیه دیگه ؟Cool

سلام

من چون طول می‌کشید تا گواهینامم بیاد و همه جا کارت عکس دار واسه شناسایی می‌خواستم واسه کارت شناساییID CARD اقدام کردم. توی همون DMV می‌شه درخواست بدین. من گرفتم به‌‌‌ دردم هم خورد ولی‌ می‌شه هم که نگیرید.
با سلام؛
۱. کارت شناسایی یا ID_Card ، کارتی بغیر از گواهینامه است؟
۲. آیا هر مهاجری میتواند آن را درخواست بدهد و یا باید که برای گواهینامه گرفتن اقدام کند و در طی مراحل آن درخواست بدهد؟
۳. مدارک لازم، هزینه های آن و مدّت زمانی که طول میکشد تا به دست متقاضی برسد چقدر است؟
ممنون بابت ابهام زدائی و روشن شدن موضوع

۱) بله فرق می‌کنه با گواهینامه ولی‌ ظاهرشون خیلی‌ شبیه

۲)وقتی‌ سوشیال نامبرتون اومد میتونید درخواست بدید یا همزمان با گواهینامه یا حتا اگه گواهینامه فعلا نمیخواین میتونین آی‌ دی کارت رو بگیرید تا وقتی‌ که بخواین واسه گواهینامه اقدام کنید

۳)مدارک: پاسپورت، سوشال نامبرتن، یه فرم که همون جا پر می‌کنید، عکس هم همون موقع خودشون میگیرن، هزینش فکر کنم ۳۰$ باشه

یادم نیست راستش چقدر طول کشید دقیقا تا اومد، قبلش یادتون نره که باید وقت بگیرید واسه dmv گاهی‌ هم می‌شه توی صاف ایستاد بستگی به جاش داره
تشکر کنندگان: farrokh33 ، rz59 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-20 ساعت 22:12)somayeh1363 نوشته:  سلام دوستان
من الان دو هفته است که اومدم بوستون ، روز دوم تو سایت uscis ثبت نام کردم ، امروز رفتم وضعیتم رو چک کنم که دیدم زده in process ، تا اینحاش اوکیه ، اما بعد یه سر به پروفایلم زدم که اطلاعاتم رو ببینم که درسته یا نه و اگه لازمه اپدیتش کنم ، وقتی گزینه اپدیت رو زدم ؛یه الارم داد که we notice that you have a pending case failed in uscis ، مگه به جز کیس گرین گارت که اپلای کردیم ، کیس دیگه ای هم هست و اینکه اگه باشه من باید چی کار کنم ؟
دوستان عزیز من یه کم نگرانم ، ممنون میشم به سوالم جواب بدید
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
(2015-07-21 ساعت 05:13)somayeh1363 نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 22:12)somayeh1363 نوشته:  سلام دوستان
عزیزم نگران نباشید،گرین کارتم اومده بود توی پروفایلم هنوز این process بودم!سوشیال هم میاد نگران نباشید به اداره سوشیال سر زدین؟
تشکر کنندگان: somayeh1363 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-21 ساعت 05:17)hoorshid نوشته:  
(2015-07-21 ساعت 05:13)somayeh1363 نوشته:  [quote='somayeh1363' pid='638734' dateline='1437414173']
سلام دوستان
عزیزم نگران نباشید،گرین کارتم اومده بود توی پروفایلم هنوز این process بودم!سوشیال هم میاد نگران نباشید به اداره سوشیال سر زدین؟
[/quot
اداره سوشال میگه باید صبر کنم ، اگه اداره مهاجرت کارت سوشال رو تا سه هفته نفرستن ، اونوقت اونا اقدام می کنن .
نگرانی بیشتر من در مورد این جمله است که تو پروفایلم دیدم وقتی که خواستم اطلاعات پروفایل رو اپدیت کنم ، یه الارم زد :
we notice that you have a pending case failed in uscis
خوب من که کیس دیگه ای به جز گرین کارت تو این سایت ندارم ، پس این جیه نوشته !!!! اما وقتی وارد صفحه اصلی میشم میزنه گرین کارت in process !!!
ممنونم خدا جوووووون
با سلام
دوستان من محل مراجعه ام رو در فرم هاي 260 و غيره بوستون آدرس يكي از دوستانم رو زدم و حالا قرار برم كاليفورنيا مي خواستم بدونم براي گرين كارت و سوشال چه كار بايد بكنم بايد كجا آدرس هامو تغيير بدم
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
(2015-07-21 ساعت 11:45)ahmad3ptop نوشته:  با سلام
دوستان من محل مراجعه ام رو در فرم هاي 260 و غيره بوستون آدرس يكي از دوستانم رو زدم و حالا قرار برم كاليفورنيا مي خواستم بدونم براي گرين كارت و سوشال چه كار بايد بكنم بايد كجا آدرس هامو تغيير بدم

سلام دوست عزيز
بهترين جا محل ورود به امريكاست همونجا كه پاكت زرد معروف رو ميگيرن و كاراي مهاجرتي رو انجام ميدن بگين كه ميخواين آدرستونو عوض كنينSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: ریحانا ، Reza-2015 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-21 ساعت 11:59)p00ya2001 نوشته:  
(2015-07-21 ساعت 11:45)ahmad3ptop نوشته:  با سلام

سلام دوست عزيز
بهترين جا محل ورود به امريكاست همونجا كه پاكت زرد معروف رو ميگيرن و كاراي مهاجرتي رو انجام ميدن بگين كه ميخواين آدرستونو عوض كنينSmile
میگم بعد از اینکه موقع ورود آدرس رو تغییر دادیم بازم میشه اردس رو تغییر داد ؟؟
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان