کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
مصاحبه کیس ما هم انجام شد و یکضرب شدیم و به تاپیک اولین سفر منتقل شدیم با تشکر فراوان از آقای مهدوی بخاطر زحمتهای زیادی که برای ما کشیدن
در انتظار قبولی
سلام
دوستان کسی برای بیمه مسافرتی سامان از طریق آنلاین اقدام کرده تابحال؟ خواستم ببینم میزان اعتبارش چقدر هست و آیا بیمه نامه کاغذی تحویل میدن یا کلا دیجیتاله؟
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Mahboy ، jupiterx ، Alex 2014
16 جولای باید از ایران خارج بشم به نظرتون بلیط را 6جولای گرفتم،خوبه؟
دیر نیست؟
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Mahboy ، bahar101 ، Alex 2014
(2015-05-21 ساعت 21:36)جهان20 نوشته:  16 جولای باید از ایران خارج بشم به نظرتون بلیط را ۶جولای گرفتم،خوبه؟
دیر نیست؟
نه دیر نیست.امیدوارم به سلامتی برید و کاراتون هم خوب پیش بره.
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، Alex 2014
دوستان ما اولین فرودگاهی که وارد میشیم فیلادلفیاست که قاعدتا اونجا باید کارهای مهاجرتیمون رو انجام بدیم و بعدش باید با یه پرواز داخلی بریم به مقصد نهایی که کل زمان ترانزیتمون از لحظه ورود به فرودگاه فیلادلفیا تا پرواز بعدی به سمت مقصد 1 ساعت و 50 دقیقه هست. به نظرتون این زمان ترانزیت کم نیست برامون؟ و یا اینکه جای نگرانی نیست.
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: hilda60 ، Alex 2014
(2015-05-21 ساعت 23:07)habibhabib نوشته:  دوستان ما اولین فرودگاهی که وارد میشیم فیلادلفیاست که قاعدتا اونجا باید کارهای مهاجرتیمون رو انجام بدیم و بعدش باید با یه پرواز داخلی بریم به مقصد نهایی که کل زمان ترانزیتمون از لحظه ورود به فرودگاه فیلادلفیا تا پرواز بعدی به سمت مقصد ۱ ساعت و 50 دقیقه هست. به نظرتون این زمان ترانزیت کم نیست برامون؟ و یا اینکه جای نگرانی نیست.

معمولا میگن سه ساعت حداقل برای کارهای مهاجرتی در فرودگاه ورودی آمریکا در نظر بگیرید بهتره،ولی بودند دوستانی که کارشون نیم ساعته تموم شده بسته به تعداد مهاجرها و جای شما تو صف ،و بقبه مسایل داره من خودم هم دو ساعت و چهل و پنج دقیقه وقت دارم همش فکر میکنم باید بدوم تا به ترمینال پرواز داخلی برسیم خدا به خیر کنه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، habibhabib ، p00ya2001 ، Mahboy ، bahar101 ، crewalfa ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-21 ساعت 06:56)ali3875 نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 02:23)aghamilad نوشته:  خب دوستان امروز خدا را شکر سوشالم اومد بعد از 11 روز از تاریخ ورودم و ۱۰ روز بعد از رفتن به اداره سوشال سکیوریتی
تبریک میلاد جانSmile
خیلی ممنون علی اقا بخاطر تمام کمکهاتون
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: ali3875 ، p00ya2001 ، Alex 2014
بچه ها يه سوال
يك خانواده با يك فرزند ميتونه خونه يا آپارتمان يك خوابه بگيره يا بايد دو خوابه بگيره ؟
اينكه ميگن بايد بچه طبق قانون حتما اتاق جدا داشته باشه و بفهمن جريمه داره و اينا تو امريكا هم هست ؟
مثلا تو دانمارك ميدونم اين قانون هست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-22 ساعت 08:20)laleht نوشته:  بچه ها يه سوال
يك خانواده با يك فرزند ميتونه خونه يا آپارتمان يك خوابه بگيره يا بايد دو خوابه بگيره ؟
اينكه ميگن بايد بچه طبق قانون حتما اتاق جدا داشته باشه و بفهمن جريمه داره و اينا تو امريكا هم هست ؟
خیر تو امریکا چنین قانونی نیست
خیلی از دوستان ما با یک بچه یک خوابه دارند
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: laleht ، Mahboy ، k1_m_1358 ، aaraam ، bahar101 ، jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان

ببخشید کسی از دوستان میتونه کمک کنه که در آمریکا سایت معتبر برای خرید آلات موسیقی سنتی ایرانی مثل تار و یا سه تار هست یا نه؟
بسیار ممنونم
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: Mahboy ، laleht ، Alex 2014
(2015-05-21 ساعت 19:30)solid_mercury نوشته:  سلام
دوستان کسی برای بیمه مسافرتی سامان از طریق آنلاین اقدام کرده تابحال؟ خواستم ببینم میزان اعتبارش چقدر هست و آیا بیمه نامه کاغذی تحویل میدن یا کلا دیجیتاله؟

من با نمایندگی شون در مطهری صحبت کردم گفت شما اطلاعات لازم رو برامون ای-میل کنید، ما بیمه نامه صادر میکنیم و با پیک براتون میفرستیم، پس حتما کاغذیه! شما صدور بیمه نامه آنلاین رو از کجا دیدید؟ لینکش لطفا.
در مورد اعتبار هم میتونید دو یا سه ماهه انتخاب کنید ولی بیشتر از سه ماه نمیتونید از بیمه مسافرتی استفاده کنید قبلا در این پست کمی در موردش گفتم و البته لینک قیمتها و مدت زمان بیمه هم تو متن است Wink
ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری به دست آوردید همینجا شیر کنید.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-22 ساعت 14:18)ali3875 نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 08:20)laleht نوشته:  بچه ها يه سوال
خیر تو آمریکا چنین قانونی نیست
خیلی از دوستان ما با یک بچه یک خوابه دارند

من چون فقط درباره هیوستن تحقیق میکنم در مورد سایر ایالتها اظهار نظر نمیکنم ولی تا جائیکه من میدونم همچین قانونی هست ولی نه خیلی جدی مثل برخی کشورهای اروپایی Wink بسته به قوانین و سیاست مدیریت مجتمع و همچنین تا حدودی سن بچه شما ممکنه شرایط عوض بشه ولی تا حالا نشنیدم درصورت رعایت نکردن این موضوع کسی رو به دادگاه فرستاده باشند. Big Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: laleht ، bahar101 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-22 ساعت 15:05)ajab1 نوشته:  سلام دوستان

ببخشید کسی از دوستان میتونه کمک کنه که در آمریکا سایت معتبر برای خرید آلات موسیقی سنتی ایرانی مثل تار و یا سه تار هست یا نه؟
بسیار ممنونم

برو سایت آمازون همه چی پیدا میشه!! WinkWink
مثلا این لینک رو ببین WinkWink
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: ajab1 ، Alex 2014
(2015-05-22 ساعت 16:01)Mahboy نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 15:05)ajab1 نوشته:  سلام دوستان

بسیار ممنونم

برو سایت آمازون همه چی پیدا میشه!! WinkWink
مثلا این لینک رو ببین WinkWink
دستت درد نکنه رفیق

راستش آمازون رو گشت زده بودم ولی نتونستم پیدا کنم!Big Grin

مرسی از کمکت

یه دونه باشی
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، Alex 2014
(2015-05-21 ساعت 23:07)habibhabib نوشته:  دوستان ما اولین فرودگاهی که وارد میشیم فیلادلفیاست که قاعدتا اونجا باید کارهای مهاجرتیمون رو انجام بدیم و بعدش باید با یه پرواز داخلی بریم به مقصد نهایی که کل زمان ترانزیتمون از لحظه ورود به فرودگاه فیلادلفیا تا پرواز بعدی به سمت مقصد ۱ ساعت و 50 دقیقه هست. به نظرتون این زمان ترانزیت کم نیست برامون؟ و یا اینکه جای نگرانی نیست.

به نظرم چون سه نفرید کمی موضوع همراه با ریسکه. پیشنهاد میکنم هم سفرنامه های مشابه کیس خودتون رو ببینید و هم کمی درباره فرودگاه فیلادلفیا اطلاعات کسب کنید، مثل فاصله سالنهای ترانزیت و نوع جابجایی بین سالنهای پرواز و حتما امکان تغییر بلیط رو هم به شکل موازی پیش ببرید ضرر نداره Rolleyes موفق باشید
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: Sam2014 ، reza.aa ، habibhabib ، jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان