کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس شما کدام گزینه است؟
زیر 1000
13.21%
72 13.21%
1000 تا 2000
12.29%
67 12.29%
2000 تا 3000
12.48%
68 12.48%
3000 تا 4000
11.01%
60 11.01%
4000 تا 5000
14.86%
81 14.86%
5000 تا 6000
13.39%
73 13.39%
6000 تا 7000
13.94%
76 13.94%
7000 تا 8000
4.95%
27 4.95%
8000 تا 9000
1.47%
8 1.47%
9000 به بالا
2.39%
13 2.39%
مجموع 545 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان 2016
سلام بر همه شما دوستان بخصوص مدیریت محترم مهاجر سرا.
من از برندگان 2016 هستم شماره کیس ***5 فرم D_260 برای 2 نفر ارسال کردم وکانفیرم هم گرفتم میخواستم بدونم چه تاریخی مصاحبه اعلام میشود. از شما ممنونم.
تشکر کنندگان:
دوست عزير اگر پست هاي قبلي را بخوانيد جواب سوالاتان را پيدا خواهيد كرد بخصوص جدولي كه در پست قبلي وجود دارد
شاد باشيد

تشکر کنندگان:
(2015-06-23 ساعت 09:30)لطف اله نوشته:  سلام بچه ها منم برنده ۲۰۱۶ هستم برنده اصلی خودمم که خانم هستم وشوهرم ودخترم زیر مجموعم **2016as000063
کارمند آژانس هواپیمایی هستم.ولی از بس همه بهم میگند شماره کیستون بالا هست هیچ امیدی ندارم ...لطفا به من راهنمایی کنید با این شماره کیس احتمال کارنت شدن هست و احتمال هست بهمون ویزا برسه ..درضمن اگه میشه لطف کنید بهم بگید کی وقت مصاحبم میشه اشاله ......ممنون اگه راهنماییم کنید

مبارك باشه
حتما كارنت ميشيد
با احتساب دوسال اخير احتمالا براى ماه هاى جون ياجولاى
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: ofrfar ، لطف اله ، ed2008
دوستان بعد سابميت كردن فرم ٢٦٠ بايد مناظر دريافت ايميل باشيم بلافاصله يا قبل مصاحبه فقط يك ايميل دعوت مياد؟
شماره كيس: 6057
تاریخ رویت قبولی:۲۰۱۵'may 05
کنسولگري ankara
تعداد افراد منظور در کیس: 2
ارسال فرمهای سری اول : 2015-jun-30
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:4May
دریافت کلیرنس:4May
دریافت ویزا:يك ضرب6May
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا اين لحظه ١١ ميليون
مقصد: تا اين لحظه هدف North Carolina
خدايا به اميد خودت،نه بنده هاي بي خودت☺️
تشکر کنندگان:
(2015-06-30 ساعت 17:16)Matin625 نوشته:  دوستان بعد سابميت كردن فرم ٢٦٠ بايد مناظر دريافت ايميل باشيم بلافاصله يا قبل مصاحبه فقط يك ايميل دعوت مياد؟

درود
بعد از سابمیت کردن فرم DS-260 شما کاری ندارید تا زمانی که کیس نامبرتون کارنت بشه. کارنت شدن رو ماهانه از سایت بولتن ویزا میتونید چک کنید.
مدتی بعد از زمانی که کارنت شدید نامه دوم جایگزین نامه قبولی فعلی تون میشه که تاریخ و مکان مصاحبه در اون ذکر شده.
در این فاصله بین نامه قبولی و نامه دوم شما باید واکسیناسیون خودتون رو کامل کنید، کارت واکسن بین المللی بگیرید، مدارک تون رو تکمیل و ترجمه کنید و ...
موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Matin625 ، ofrfar ، لطف اله ، ed2008 ، پرسپولیس6
سلام دوستان ...برنده لاتاری 2016 هستم ..خانم هستم برنده اصلی وشوهرم ودخترم زیر مجموعم شماره کیسم حدود 6300 هست ..دوستان دختر خواهرم کانادا برام فرم 260 را پر کرده و سابمیت کرده من لیسانس دارم نمیدونسته تمام سالها راباید بنویسه فقط آخرین مدرک تحصیلیم که لیسانس هست را وارد فرم کرده ..دیپلم وپیش دانشگاهی رانزده ...زنگ زدم پاریز تروال گفت قاعدتا باید میزدی ولی اگه فرمتا آنلاک کنی ممکنه مصاحبت عقب بیوفته با وجود کیس نامبرت که بالا هست وممکنه بهت ویزا نرسه .فرمتا آنلاک نکن وفقط دیپلم وپیش دانشگاهیتا ترجمه کن وحتما روز مصاحبه با خودت ببر....بچه های با تجربه خواهشا بهم میشه جواب بدید ...با وجودی که خودم برنده اصلی هستم ممکنه چون آخرین مدرک تحصیلیما (لیسانس )هست را فقط داخل فرم وارد کرده احتمال هست به خاطر این مساله ردم کنند ...من فرمها را دو ماه پیش دختر خواهرم برام سابمیت کرده ...اگه بخوام آنلاک کنم فاجعه میشه ...لطفا اگه میشه به سوالم جواب بدید ....معذرت میخوام سوالما در یه تایپک دیگه مطرح کردم و دوستان عزیز هم بهم جواب دادن...ولی اگه لطف کنید ومنا از نگرانی با قطعیت در بیارید ممنونتون میشمممم.....با آرزوی بهترین ها برای همه بچه های مهاجر سرا و به امید روزهای خوب وباز به امید ویزای یک ضرب برای همه دوستان
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
(2015-07-01 ساعت 15:55)لطف اله نوشته:  سلام دوستان ...برنده لاتاری ۲۰۱۶ هستم ..خانم هستم برنده اصلی وشوهرم ودخترم زیر مجموعم شماره کیسم حدود 6300 هست ..دوستان دختر خواهرم کانادا برام فرم 260 را پر کرده و سابمیت کرده من لیسانس دارم نمیدونسته تمام سالها راباید بنویسه فقط آخرین مدرک تحصیلیم که لیسانس هست را وارد فرم کرده ..دیپلم وپیش دانشگاهی رانزده ...زنگ زدم پاریز تروال گفت قاعدتا باید میزدی ولی اگه فرمتا آنلاک کنی ممکنه مصاحبت عقب بیوفته با وجود کیس نامبرت که بالا هست وممکنه بهت ویزا نرسه .فرمتا آنلاک نکن وفقط دیپلم وپیش دانشگاهیتا ترجمه کن وحتما روز مصاحبه با خودت ببر....بچه های با تجربه خواهشا بهم میشه جواب بدید ...با وجودی که خودم برنده اصلی هستم ممکنه چون آخرین مدرک تحصیلیما (لیسانس )هست را فقط داخل فرم وارد کرده احتمال هست به خاطر این مساله ردم کنند ...من فرمها را دو ماه پیش دختر خواهرم برام سابمیت کرده ...اگه بخوام آنلاک کنم فاجعه میشه ...لطفا اگه میشه به سوالم جواب بدید ....معذرت میخوام سوالما در یه تایپک دیگه مطرح کردم و دوستان عزیز هم بهم جواب دادن...ولی اگه لطف کنید ومنا از نگرانی با قطعیت در بیارید ممنونتون میشمممم.....با آرزوی بهترین ها برای همه بچه های مهاجر سرا و به امید روزهای خوب وباز به امید ویزای یک ضرب برای همه دوستان

دوست عزيز خيلي قابل دركه كه شما نگران هستيد ولي اگه دقت كنيد شما اين سوال رو چندين بار تو موضوعات مختلف پرسيدين و همه دوستان با تجربه مثل آقاي قريشي و ... خيلي خوب توضيح دادن.خودتون هم ميفرماييد كه پاريزتراول هم گفته آنلاك نكنيد پس لطفا دوباره مطرح نكنيد يا حداقل لطف كنيد تو تاپيك مربوطه سوال بفرماييد كه اگر كسي بعد از شما مراجعه كرد به جواب برسه. اين لينك لطفا و خواهشا http://www.mohajersara.com/Thread-اشتباه...ارها--7158
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: ed2008 ، AliReza.Sh ، لطف اله ، پرسپولیس6
ممنون دوست عزیز ....معذرت میخوام سوالما تو این تایپک گفتم ....ببخشید زیاد با محیط مهاجرسرا آشنا نبودم
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان:
ضمنا دوستان نیازی نیست مدارکتون رو بدید ترجمه کنن. پول اضافی خرج میشه. توی سایت visajourney همه فرمها و نامه های آماده وجود دارن. فقط کافیه مشخصات خودتون رو جایگزین کنید و بفرستید.
http://www.visajourney.com/content/examples
کیس های ازدواج از این فرم ها استفاده میکنند ببیند برای برندگان لاتاری هم فرمی وجود داره .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
تشکر کنندگان: humsun ، Persischer ، sheghi
(2015-07-02 ساعت 09:19)شهلا 1346 نوشته:  ضمنا دوستان نیازی نیست مدارکتون رو بدید ترجمه کنن. پول اضافی خرج میشه. توی سایت visajourney همه فرمها و نامه های آماده وجود دارن. فقط کافیه مشخصات خودتون رو جایگزین کنید و بفرستید.
http://www.visajourney.com/content/examples
کیس های ازدواج از این فرم ها استفاده میکنند ببیند برای برندگان لاتاری هم فرمی وجود داره .

خیر دوست عزیز. جسارتاً اشتباه میکنید.
مدارک باید مهر دارالترجمه رسمی داشته باشه. نیازی به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه نیست. ولی مهر دارالترجمه رسمی الزامیه.
موفق باشید.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: humsun ، Aghaman ، پرسپولیس6
با سلام
دوستان من همسرم برنده اصلی هست ومن و پسرم ههراه هستیم.
می خواستم بدونم اگر ایشون ویزای یک ضرب بگیرن و من کلیرنس بشم چطور می شه ؟
ما باید با هم بریم؟
اگر کارمن طول بکشه باید چه کارکرد؟
در اینصورت ایشون باید بره و من بعد برم ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان:
(2015-07-02 ساعت 12:28)Aliakbarasghari نوشته:  با سلام
ما باید با هم بریم؟

اول ایشون میرن بعدن که کارای شما هم اوکی شد شما هم میرید.
کیس: 2016as6411 ، رویت قبولی : 7 may ،ارسال فرمها: 20 may، سربازی: معافCool  . سفارت خونه: ابوظبی , نامه دوم: 26 march ،مصاحبه:18 may ویزا: یکضرب , ورود به آمریکا: 7 june
تشکر کنندگان: Afsaneh5388
(2015-07-02 ساعت 12:28)Aliakbarasghari نوشته:  با سلام
ما باید با هم بریم؟

درود
دوست عزیز. خانم شما اگه ویزای یکضرب بگیرن به مدت شش ماه از تاریخ مدیکال شون فرصت دارن برای اولین بار وارد خاک آمریکا بشن (ویزاشون دقیقاً به همون میزان صادر میشه).
حالا اگه شما و پسرتون توی این مدت کلیر بشید و ویزا بگیرید میتونید همراه ایشون همه با هم برید.
اگه نه که ایشون باید برای اولین بار بره وگرنه ویزاشون به کل باطل میشه.
ویزای ایشون هم اگه باطل بشه کل کیس و همراهان ریجکت میشن.
و اما نکته اینکه برای ورود به خاک آمریکا مهمه که نفر اصلی کیس اول وارد بشه و یا همراهان همراه نفر اول باشن.
به هیچ وجه همراهان نمیتونن زودتر از نفر اصلی برن.
موفق باشید.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
[/font]
تشکر کنندگان: humsun ، ho_tasha ، Aghaman ، پرسپولیس6
سلام خدمت دوستان گرامي من امسال لاتاري قبول شدم و فرم رو هم فرستادم ميخواستم بدونم چه واكسنهايي رو بايد بزنم كه تو سفارت مشكلي برام ايجاد نشه
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 09:15)هاد نوشته:  سلام خدمت دوستان گرامي من امسال لاتاري قبول شدم و فرم رو هم فرستادم ميخواستم بدونم چه واكسنهايي رو بايد بزنم كه تو سفارت مشكلي برام ايجاد نشه

سلام و تبريك بابت قبولي. من به طور كلي ميگم ولي بهتره صفحه اول تاپيك واكسيناسيونhttp://www.mohajersara.com/Thread-واکسیناسیون-و-آزمایشهای-پزشکی--7152
و تاپيك ٢٠١٥ و سفرنامه عاي دوستان سالهاي گذشته رو خوب بخونيد تا حسابي دستتون بياد و از همه مهمتر اگه تهرانيد به پاستور مراجعه كنيد اونجا هم خيلي خوب راهنمايي ميكنن.
١-واكسن MMR كه سه گانه سرخك و سرخجه و اوريونه بايد دو نوبت به فاصله يك ماه تزريق بشه
٢- TD ديفتري و كزاز كه موقع ازدواج به خانمها و سربازي تزريق ميشه تو ايران و يك نوبت هم ١٥ سالگي تو مدارس تزريق شده اين واكسن تزريقش هر ١٠ سال يك باره تو پاستور بهتون ميگن كه يك تزريق انجام ميدن و تاريخ ترريق قبليتون رو بر اساس همينايي كه گفتم تاريخش رو تو كارت زرد بين المللي وارد ميكنن
٣- آبله كه اصولا ما گرفتيم و فقط بايد يه إزمايش آنتي بادي بديم و همون رو به پاستور بديم و اونا هم تو كارت وارد كنن و موقع مديكال همون برگه به همراه كارت همراهمون باشه
٤- آنفلوانزا كه فقط ٦ ماه پاييز و زمستونه
٥- هپاتيت براي ١٨ سال به پايين ضروريه
براي كودكان رو نميدونم
سوالي داشتيد مطرح كنيد
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: لطف اله ، ed2008 ، Afsaneh5388 ، ho_tasha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان