کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس شما کدام گزینه است؟
زیر 1000
13.21%
72 13.21%
1000 تا 2000
12.29%
67 12.29%
2000 تا 3000
12.48%
68 12.48%
3000 تا 4000
11.01%
60 11.01%
4000 تا 5000
14.86%
81 14.86%
5000 تا 6000
13.39%
73 13.39%
6000 تا 7000
13.94%
76 13.94%
7000 تا 8000
4.95%
27 4.95%
8000 تا 9000
1.47%
8 1.47%
9000 به بالا
2.39%
13 2.39%
مجموع 545 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان 2016
ممنونم لطف بزرگي كرديد
تشکر کنندگان:
ببخشید دوستان بررسی این فرم ds-206 چه قدر طول میکشه حدودا با توجه به تجربیات ساله قبل , من کیس سه رقمی‌ هستم اما این هفته پر کردم‌??� خیلی‌ استرس دارم چون مشکله سربازی هم دارم خیلی‌ ممنون میشم یکی‌ کمک کنه بگه آیا جزو اولین نفر هستم؟؟یا حدودا چه ماهی‌ برام نامه میاد یا میرم مصاحبه‌??� شرمند خیلی‌ سوال کردم‌??� استرس دارم
تشکر کنندگان:
اگر سه رقمي هست احتمالا جزو اولين سري كارنتي ها هستيد يعني ابان و يا اذر ماه
موفق باشيد

تشکر کنندگان:
(2015-07-02 ساعت 19:19)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-07-02 ساعت 12:28)Aliakbarasghari نوشته:  با سلام
دوستان من همسرم برنده اصلی هست ومن و پسرم ههراه هستیم.
می خواستم بدونم اگر ایشون ویزای یک ضرب بگیرن و من کلیرنس بشم چطور می شه ؟
ما باید با هم بریم؟
اگر کارمن طول بکشه باید چه کارکرد؟
در اینصورت ایشون باید بره و من بعد برم ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

درود
دوست عزیز. خانم شما اگه ویزای یکضرب بگیرن به مدت شش ماه از تاریخ مدیکال شون فرصت دارن برای اولین بار وارد خاک آمریکا بشن (ویزاشون دقیقاً به همون میزان صادر میشه).
حالا اگه شما و پسرتون توی این مدت کلیر بشید و ویزا بگیرید میتونید همراه ایشون همه با هم برید.
اگه نه که ایشون باید برای اولین بار بره وگرنه ویزاشون به کل باطل میشه.
ویزای ایشون هم اگه باطل بشه کل کیس و همراهان ریجکت میشن.
و اما نکته اینکه برای ورود به خاک آمریکا مهمه که نفر اصلی کیس اول وارد بشه و یا همراهان همراه نفر اول باشن.
به هیچ وجه همراهان نمیتونن زودتر از نفر اصلی برن.
موفق باشید.

با سلام
ممنون إز بابت پاسخ كاملتون
آقاي همسر رفته مسافات من بجاش تشكر ميكنم
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، USIMMIGRANT
سلام دوستان
یکی راهنمایی کنه خواهشا
من در حال حاضر با ویزای دانشجویی در امریکا هستم چند تا سوال دارم
1- بعد از سابمیت کردن فرم 260 باید چی کار کنم؟
2- برای اینترویئ باید چی کار کنم؟ کیس نامبرم خیلی خوب نیست (59xx)
3- واکسنهارو باید کجا بزنم؟
اگه میشه راهنمایی کنید خیلی نگرانم
تشکر کنندگان: humsun
(2015-07-05 ساعت 10:44)j.sh نوشته:  ببخشید دوستان بررسی این فرم ds-206 چه قدر طول میکشه حدودا با توجه به تجربیات ساله قبل , من کیس سه رقمی‌ هستم اما این هفته پر کردم‌??� خیلی‌ استرس دارم چون مشکله سربازی هم دارم خیلی‌ ممنون میشم یکی‌ کمک کنه بگه آیا جزو اولین نفر هستم؟؟یا حدودا چه ماهی‌ برام نامه میاد یا میرم مصاحبه‌??� شرمند خیلی‌ سوال کردم‌??� استرس دارم

یکم دیر پر کردی فرمتو اما احتمال زیاد نوامبر بری مصاحبه
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2015-06-23 ساعت 09:30)لطف اله نوشته:  سلام بچه ها منم برنده ۲۰۱۶ هستم برنده اصلی خودمم که خانم هستم وشوهرم ودخترم زیر مجموعم **2016as000063
کارمند آژانس هواپیمایی هستم.ولی از بس همه بهم میگند شماره کیستون بالا هست هیچ امیدی ندارم ...لطفا به من راهنمایی کنید با این شماره کیس احتمال کارنت شدن هست و احتمال هست بهمون ویزا برسه ..درضمن اگه میشه لطف کنید بهم بگید کی وقت مصاحبم میشه اشاله ......ممنون اگه راهنماییم کنید

دوست عزیز ما هم کیس نامبرمون ۶۳۰۰ بود و ۲ جولای رفتیم مصاحبه و ویزا گرفتیم، شما هم خودتو زیاد وارد بحث های بی سر و ته دیگران نکن که ایا ویزا میرسه یا نمیرسهShy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: لطف اله ، پرسپولیس6
(2015-07-05 ساعت 23:30)ali.bornaa نوشته:  سلام دوستان
یکی راهنمایی کنه خواهشا
من در حال حاضر با ویزای دانشجویی در آمریکا هستم چند تا سوال دارم
۱- بعد از سابمیت کردن فرم 260 باید چی کار کنم؟
۲- برای اینترویئ باید چی کار کنم؟ کیس نامبرم خیلی خوب نیست (59xx)
۳- واکسنهارو باید کجا بزنم؟
اگه میشه راهنمایی کنید خیلی نگرانم

اولا كه خيلي خيلي تبريك ميگم.شما خيلي از راه رو رفتي و قاعدتا و اميدوارم هيچ مشكلي هم نداشته باشي و ويزاي يه ضرب بگيري به قول دوستانWink
من نميدونم شما كنسولگريتون رو كجا بايد بزنيد ولي ادامه روند كار مثل ما خواهد بود. يعني صبر ميكني تا كارنت بشي و مصاحبه و ... واكسن ها رو شما بايد زده باشي مگه موقع ويزا ازتون نخواستن؟ چون يادمه خواهرم كه ويزاي دانشجويي خواست بگيره واكسن زد. در مورد كيس نامبر هم با توجه به سالهاي قبل كه من متوجه شدم بالاتر از اين هم بهشون ويزا رسيده و جاي نگراني انشااله براي هيچ كدوم از ٢٠١٦ ها نباشه و قاعدتا شما مرحلهدكليرنس رو نخواهي داشت چون يه بار گذروندي ديگه.
اگر لطف كنيد و همه مراحل كارتون رو تو تاپيكهاي مختلف عنوان كنيد تا براي افراد مشابه در آينده سابقه و تجربه تون بمونه خيلي عالي ميشه
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: USIMMIGRANT ، ho_tasha ، لطف اله ، پرسپولیس6 ، hassan8ir
سلام.
میشه یکی منا برای کارنت کیس نامبر راهنمایی کنه؟
اصن چه جوریه؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
(2015-07-07 ساعت 01:39)امیررضا.س نوشته:  سلام.
میشه یکی منا برای کارنت کیس نامبر راهنمایی کنه؟
اصن چه جوریه؟

دوست عزیز تر از جان سلام
انتخاب شدن در لاتاری لطفی است که از طرف خدا به شما و سایرین شده است و احتمالا میدانید هستند دوستانی که حاضرند برای گرفتن اقامت از طریق سرمایه گذاری تا 500 هزار دلار و جدیدا 800 هزار دلار هزینه کنند ، حال که شما بواسطه ی لطف خداوند منتخب این داستان شدید لازم است اندکی وقت بگذارید و از این انبوه اطلاعات موجود در مهاجرسرا استفاده کنید ، بنابراین پیشنهادم این است که یکی دو روز تمام وقت به مطالعه ی مطالب مرتبط با خودتان بپردازید و بعد از آن هر جا سوال یا ابهامی بود بپرسید تا دوستان مهربان و با تجربه پاسخگویتان باشند .
البته این سوالتان را من پاسخ میدهم تا راحتتر به مطالعه و تحقیق برسید
تمام کیس های برنده شماره ای دارند که به آن میگویند کیس نامبر و توی نامه ی برنده شدن به آن هم اشاره شده است
هر ماهه مسولین مربوطه شماره ای را اعلام میکنند که افرادی که کیس نامبرشان از آن شماره کمتر است به اصطلاح کارنت میشوند یعنی به مصاحبه دعوت میشوند و حدودا دو ماه بعد از کارنت شدن تاریخ مصاحبه شان است
با این تفاصیل شما میتوانید تاریخ مصاحبه ی خودتان را از الان با مقایسه با جدول کارنتی های 2015 به صورت حدودی بدست آورید
موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، لطف اله ، USIMMIGRANT ، پرسپولیس6
دوستان من در یکی از تایپیکها خونده بودم که اولین سری کارنتیها از نیمه دوم مرداد اعلام میشه.اما جدولی که دوستان گذاشته بودن از بولتن ویزا اولین سری کارنتیها رو از ماه اکتبر که همون مهرماه است نشون میداد میشه لطفا توضیح بدید؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
با سلام
اولين سري كارنتها از نيمه دوم مرداد اعلام ميشه و آنهايي كه اين موقع كارنت ميشن از ماه اكتبر يا اوايل مهر ماه شروع ميكنن به مصاحبه برن. و به طور كلي در اين پروسه هر كسي به مصاحبه ميره بايد تقريبا دوماه قبلترش از طريق ويزا بولتن كارنت شده باشد و تا از طريق اين سايت كارنت نشه نميتونه دو ماه بعد به مصاحبه بره.پس شما اشتباه متوجه شديد يعني اينكه اولين سري كارنتيها در ماه مهر به مصاحبه ميرن. موفق باشي
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: sahar2016 ، لطف اله ، پرسپولیس6
سلام.
ایا بعد از این که کارنت شدیم برا ایمیلمون چیزی میاد؟
ممنون
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
(2015-07-07 ساعت 12:03)امیررضا.س نوشته:  سلام.
ایا بعد از این که کارنت شدیم برا ایمیلمون چیزی میاد؟
ممنون

این بار بنده پاسخ تون رو میدم، ولی لطف بفرمائید و سوال تون رو در تاپیک مناسب خودش بپرسید!!
خیر دوست عزیز، کارنت شدن به وسیله ایمیل اطلاع رسانی نخواهد شد.
ولی مدتی پس از کارنت شدن، نامه دوم (مربوط به زمان و مکان مصاحبه) بجای نامه قبولی تون روی سایت قرار میگیره و اغلب به همراه اون ایمیلی هم برای شما ارسال میشه.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: USIMMIGRANT ، ho_tasha ، Aghaman ، پرسپولیس6
با سلام
من امسال برنده لاتاری 2016 شدم. حدود 3 هفته پیش فرم Ds-260 رو آنلاین پر کردم و ارسال کردم. می خواستم بودنم چه وقت نامه ی بعدی میاد که چه وقت زمان مصاحبمه؟؟ شماره کیس نامبرمم بین 6000 تا 7000 هست
شماره کیس: 2016AS000065xx
تاریخ رویت قبولی: 8May2015
کنسولگری: Ankara تغییرش دادن به ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : فقط خودم
ارسال فرمهای سری اول: 25June2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه: 23May2016
دریافت کلیرنس:--------
دریافت ویزا:25MAY2016
ورود به آمریکا:14SEP2016
دریافت گرین کارت: NOV2016
جمع تقریبی هزینه‌ها: