کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس شما کدام گزینه است؟
زیر 1000
13.21%
72 13.21%
1000 تا 2000
12.29%
67 12.29%
2000 تا 3000
12.48%
68 12.48%
3000 تا 4000
11.01%
60 11.01%
4000 تا 5000
14.86%
81 14.86%
5000 تا 6000
13.39%
73 13.39%
6000 تا 7000
13.94%
76 13.94%
7000 تا 8000
4.95%
27 4.95%
8000 تا 9000
1.47%
8 1.47%
9000 به بالا
2.39%
13 2.39%
مجموع 545 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان 2016
(2015-07-16 ساعت 12:30)لطف اله نوشته:  بچه ها ولی من به یه چیزی پی بردم بیشتر کیس نامبرای ۲۰۱۶ تا 7000 یا نهایت 7200 هست کیس نامبر 8000 دیگه نداریم ...شما چی میگید بچه های باسابقه ...فکر میکنید ۲۰۱۶ بتر بشه وصغیتش تا ۲۰۱۵....آیا همه کارنت میشیم ...یا نه ۲۰۱۶ هم 6000 بیشتر به مصاحبه نمیرند....بچه ها اظهار نظر کنید لطفااااااااااااااااااااااااا....متشکرم از همتون ............برای تمام بچه های مهاجر سرا بهترین هل=ا را از خداوند خواستارم..............برا تک تک شان
سلام دوست عزیز
واسه کیسهای ایرانی من آخرین کیسی که ازش پرسیدم 7500 بود و شایدم بیشتر از این هم هست و ما خبر نداریم چون بسیاری از افراد فقط میان تاپیکهارو میخونن و هیچی از خودشون به اشتراک نمیذارن واین عدد فقط مربوط به ایران هست. آیا شما کیسهای کشورهای دیگر را در نظر نگرفتید؟ که مسلما تا 15000 میباشد. هیچ پیش بینی نمیتوان کرد ولی مسلما چون تعداد افرارد برنده در آسیا 5 هزار نفر نسبت به سال قبل کمتر شده طبیعتا ویزای بسیار بیشتری برای برندگان موجود خواهد بود و احتمالا در بیشتر و بهتر کارنت شدنشان هم تاثیر خواهد داشت و به تبع اون به واسطه برندگان کمتر فشار کاری kcc کمتر خواهد شد وکسانی که ap میخورن طبیعتا باید زودتر کلیر بشوند چون kcc میتواند وقت بیشتری را صرف هر پرونده کند که منجر به کلیر زودتر میشود. همه اینها در حد احتمال است
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: sadaf44 ، ALIREZA_DEN ، لطف اله ، golia
(2015-07-16 ساعت 12:18)لطف اله نوشته:  farid43دوست عزیز من سفارت آنکارا انتخاب کردم وتغییرش ندادم چقدر هم پشیمونم ...چونن مهاجر سرا را که تایپکیش را مطالعه کردم نوشته بود در بیشتر بخشهاش دکتر اونگان خیلی سخت گیره برای انجام مدیکال وزورکی واکسن میزنه ...چون من دختر ۶ ساله دارم خیلی نگرانم واکسن الکی بخوره...دز ضمن با وضعی که بولتن ۲۰۱۵ برا ماه جولای عدد 7650 را تغییر نداد من اصلا دیگه امیدی حتی به رفتن به مصاحبه ندارم چون بالاخره شماره کیس 6300 خیلی بالا هست ...به هر حال امیدوارم حداقل کارنت بشیم ...موفق باشید

انتخاب نهایی سفارت با kcc و شما زیاد خودتو نگران نکن احتمالش هست بفرستن ابوظبی یا ایروان، واسه کارنت شدن هم تا ۷۰۰۰ حاشیه امنیتش بالاس ما هم ۶۳۰۰ بودیم و ۸ تیر مصاحبه داشتیم، البته با اعلام کارنتی های جدید کم کم معلوم میشه اوضاع چطوره. اگه میخای اعصابت تا پایان این پروسه اروم باشه تاپیک کلیرنس نروRolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: لطف اله ، ben123
(2015-07-16 ساعت 12:22)لطف اله نوشته:  دوستان باسابقه ...شما حستون چی میگه ...لطف کنید کمک کنید کیسای 6000 تا 7000 احتمال داره کارنت بشند....یا مثل ۲۰۱۶ تو یه شماره متوفق میشه .....خدایا آخر عاقبت همه ما ۲۰۱۶ ها را ختم بخیر بکن ....آمین دوستان

سلام دوست عزيز لطف اله خيلي نبايد نگران باشيد من فكر ميكنم شانس قبولي شما بالاي 90 درصد هست و سال آينده همين موقه ها بتون ثابت ميكنم به ياري خدا
تشکر کنندگان: لطف اله
(2015-07-16 ساعت 14:44)davouddavoud نوشته:  
(2015-07-16 ساعت 12:30)لطف اله نوشته:  بچه ها ولی من به یه چیزی پی بردم بیشتر کیس نامبرای ۲۰۱۶ تا 7000 یا نهایت 7200 هست کیس نامبر 8000 دیگه نداریم ...شما چی میگید بچه های باسابقه ...فکر میکنید ۲۰۱۶ بتر بشه وصغیتش تا ۲۰۱۵....آیا همه کارنت میشیم ...یا نه ۲۰۱۶ هم 6000 بیشتر به مصاحبه نمیرند....بچه ها اظهار نظر کنید لطفااااااااااااااااااااااااا....متشکرم از همتون ............برای تمام بچه های مهاجر سرا بهترین هل=ا را از خداوند خواستارم..............برا تک تک شان
سلام دوست عزیز
واسه کیسهای ایرانی من آخرین کیسی که ازش پرسیدم 7500 بود و شایدم بیشتر از این هم هست و ما خبر نداریم چون بسیاری از افراد فقط میان تاپیکهارو میخونن و هیچی از خودشون به اشتراک نمیذارن واین عدد فقط مربوط به ایران هست. آیا شما کیسهای کشورهای دیگر را در نظر نگرفتید؟ که مسلما تا 15000 میباشد. هیچ پیش بینی نمیتوان کرد ولی مسلما چون تعداد افرارد برنده در آسیا ۵ هزار نفر نسبت به سال قبل کمتر شده طبیعتا ویزای بسیار بیشتری برای برندگان موجود خواهد بود و احتمالا در بیشتر و بهتر کارنت شدنشان هم تاثیر خواهد داشت و به تبع اون به واسطه برندگان کمتر فشار کاری kcc کمتر خواهد شد وکسانی که ap میخورن طبیعتا باید زودتر کلیر بشوند چون kcc میتواند وقت بیشتری را صرف هر پرونده کند که منجر به کلیر زودتر میشود. همه اینها در حد احتمال است
اميدوارم كه اينجور باشه و هموطناني كه در لاتاري شركت كردن و برنده شدن بتونن ويزاي آمريكارو به دست بيارن
تشکر کنندگان:
(2015-07-16 ساعت 12:22)لطف اله نوشته:  دوستان باسابقه ...شما حستون چی میگه ...لطف کنید کمک کنید کیسای 6000 تا 7000 احتمال داره کارنت بشند....یا مثل ۲۰۱۶ تو یه شماره متوفق میشه .....خدایا آخر عاقبت همه ما ۲۰۱۶ ها را ختم بخیر بکن ....آمین دوستان

اميدتون به خدا باشه
تشکر کنندگان:
ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﮕﻲ اﻥ ﺷﺎﻟﻠﻪ ﻛﻪ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﮔﺎﻥ ﻻﺗﺎﺭﻱ ﻫﻤﮕﻲ ﻭﻳﺰاﺭﻭﺑﮕﻴﺮﻥ ﻣﻨﻢ ﺷﻤﺎﺭم33xx اﻣﺎﺧﻴﻠﻲ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻧﻴﺴﺘﻢ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ اﺻﻼ ﻭاﻗﻌﺎ ﻧﺎﻣﻪ ﺩﻭﻣﻲ ﺩﺭﻛﺎﺭﻫﺴﺖ ﻳﺎﻧﻪ ﺑﻌﻀﻲ ﻭﻗﺘﺎﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﻛﻪ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﻡ اﻣﺎﺳﺮﻳﻊ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻴﻢ ﻓﺮﻭﻛﺶ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻭاﻗﻌﺎ ﻣﻴﺸﻪ ﻳﺎﻧﻪ ﺭﻭﺯﻱ ﺻﺪﺑﺎﺭﻣﻴﺎﻡ ﻣﻬﺎﺟﺮﺳﺮا ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﺑﻘﻴﻪ ﭼﻲ ﻧﻮﺷﺘﻦ اﻣﺎﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﻛﻪ اﻳﻦﺳﺎﻳﺖ ﻫﺴﺖ ﭼﻮﻥ ﻭاﻗﻌﺎﺑﺎﻋﺜﻪﺩﻟﮕﺮﻣﻴﻪ ﻫﻤﺲ ﺧﺪاﺩﻟﻪ ﻫﻤﻪ ﺷﻤﺎﻫﺎﺭﻭﺷﺎﺩﻛﻨﻪ ﺗﻮﻛﻠﺘﻮﻥ ﺑﻪ ﺧﺪاﺑﺎﺷﻪ ﺑﺎﻫﻤﻪ ﻫﺴﺘﻢ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻫﻴﭽﻮﻗﺖ اﻣﻴﺪﺗﻮﻡ ﻧﺎاﻣﻴﺪﻧﺸﻪ
شماره کیس: 2016AS000033XX
تاریخ رویت قبولی:15may
کنسولگری:Abudhabi
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:20may
کارنت شدن کیس: 9october
مصاحبه:16 desember
دریافت کلیرنس:ﺧﻮﺩﻡ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻫﻤﺴﺮﻡ ap
دریافت ویزا:17desemberﻭﻳﺰاﻳﻪ ﺧﻮﺩﻡ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان: sherwean001 ، alitab ، matin86
(2015-07-20 ساعت 19:43)ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﮕﻲ اﻥ ﺷﺎﻟﻠﻪ ﻛﻪ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﮔﺎﻥ ﻻﺗﺎﺭﻱ ﻫﻤﮕﻲ ﻭﻳﺰاﺭﻭﺑﮕﻴﺮﻥ ﻣﻨﻢ ﺷﻤﺎﺭ3xxx اﻣﺎﺧﻴﻠﻲ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻧﻴﺴﺘﻢ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ اﺻﻼ ﭘﺎﻗﻌﺎ ﻧﺎﻣﻪ ﺩﻭﻣﻲ ﺩﺭﻛﺎﺭﻫﺴﺖ ﻳﺎﻧﻪ ﺑﻌﻀﻲ ﻭﻗﺘﺎﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﻛﻪ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﻡ اﻣﺎﺳﺮﻳﻊ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻴﻢ ﻓﺮﻭﻛﺶ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻭاﻗﻌﺎ ﻣﻴﺸﻪ ﻳﺎﻧﻪ ﺭﻭﺯﻱ ﺻﺪﺑﺎﺭﻣﻴﺎﻡ ﻣﻬﺎﺟﺮﺳﺮا ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﺑﻘﻴﻪ ﭼﻲ ﻧﻮﺷﺘﻦ اﻣﺎﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﻛﻪ اﻳﻦﺳﺎﻳﺖ ﻫﺴﺖ ﭼﻮﻥ ﻭاﻗﻌﺎﺑﺎﻋﺜﻪﺩﻟﮕﺮﻣﻴﻪ ﻫﻤﺲ ﺧﺪاﺩﻟﻪ ﻫﻤﻪ ﺷﻤﺎﻫﺎﺭﻭﺷﺎﺩﻛﻨﻪ ﺗﻮﻛﻠﺘﻮﻥ ﺑﻪ ﺧﺪاﺑﺎﺷﻪ ﺑﺎﻫﻤﻪ ﻫﺴﺘﻢ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻫﻴﭽﻮﻗﺖ اﻣﻴﺪﺗﻮﻡ ﻧﺎاﻣﻴﺪﻧﺸﻪ

مبارک باشه دوست عزیز. نگران هم نباش کیس نامبر خوبی داری. فقطلطف کن ویرایش کن پستت رو و شماره کیست رو کامل ننویس. میتونی بنویسی 33xx
شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
تشکر کنندگان: humsun ، ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ ، alitab
(2015-07-20 ساعت 20:08)usatravel نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 19:43)ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﮕﻲ اﻥ ﺷﺎﻟﻠﻪ ﻛﻪ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﮔﺎﻥ ﻻﺗﺎﺭﻱ ﻫﻤﮕﻲ ﻭﻳﺰاﺭﻭﺑﮕﻴﺮﻥ ﻣﻨﻢ ﺷﻤﺎﺭﻡ 33xx اﻣﺎﺧﻴﻠﻲ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻧﻴﺴﺘﻢ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ اﺻﻼ ﭘﺎﻗﻌﺎ ﻧﺎﻣﻪ ﺩﻭﻣﻲ ﺩﺭﻛﺎﺭﻫﺴﺖ ﻳﺎﻧﻪ ﺑﻌﻀﻲ ﻭﻗﺘﺎﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﻛﻪ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﻡ اﻣﺎﺳﺮﻳﻊ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻴﻢ ﻓﺮﻭﻛﺶ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻭاﻗﻌﺎ ﻣﻴﺸﻪ ﻳﺎﻧﻪ ﺭﻭﺯﻱ ﺻﺪﺑﺎﺭﻣﻴﺎﻡ ﻣﻬﺎﺟﺮﺳﺮا ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﺑﻘﻴﻪ ﭼﻲ ﻧﻮﺷﺘﻦ اﻣﺎﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﻛﻪ اﻳﻦﺳﺎﻳﺖ ﻫﺴﺖ ﭼﻮﻥ ﻭاﻗﻌﺎﺑﺎﻋﺜﻪﺩﻟﮕﺮﻣﻴﻪ ﻫﻤﺲ ﺧﺪاﺩﻟﻪ ﻫﻤﻪ ﺷﻤﺎﻫﺎﺭﻭﺷﺎﺩﻛﻨﻪ ﺗﻮﻛﻠﺘﻮﻥ ﺑﻪ ﺧﺪاﺑﺎﺷﻪ ﺑﺎﻫﻤﻪ ﻫﺴﺘﻢ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻫﻴﭽﻮﻗﺖ اﻣﻴﺪﺗﻮﻡ ﻧﺎاﻣﻴﺪﻧﺸﻪ

مبارک باشه دوست عزیز. نگران هم نباش کیس نامبر خوبی داری. فقطلطف کن ویرایش کن پستت رو و شماره کیست رو کامل ننویس. میتونی بنویسی 33xx
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان:
(2015-07-17 ساعت 16:19)babisondes نوشته:  
(2015-07-16 ساعت 12:18)لطف اله نوشته:  farid43دوست عزیز من سفارت آنکارا انتخاب کردم وتغییرش ندادم چقدر هم پشیمونم ...چونن مهاجر سرا را که تایپکیش را مطالعه کردم نوشته بود در بیشتر بخشهاش دکتر اونگان خیلی سخت گیره برای انجام مدیکال وزورکی واکسن میزنه ...چون من دختر ۶ ساله دارم خیلی نگرانم واکسن الکی بخوره...دز ضمن با وضعی که بولتن ۲۰۱۵ برا ماه جولای عدد 7650 را تغییر نداد من اصلا دیگه امیدی حتی به رفتن به مصاحبه ندارم چون بالاخره شماره کیس 6300 خیلی بالا هست ...به هر حال امیدوارم حداقل کارنت بشیم ...موفق باشید

انتخاب نهایی سفارت با kcc و شما زیاد خودتو نگران نکن احتمالش هست بفرستن ابوظبی یا ایروان، واسه کارنت شدن هم تا ۷۰۰۰ حاشیه امنیتش بالاس ما هم ۶۳۰۰ بودیم و ۸ تیر مصاحبه داشتیم، البته با اعلام کارنتی های جدید کم کم معلوم میشه اوضاع چطوره. اگه میخای اعصابت تا پایان این پروسه اروم باشه تاپیک کلیرنس نروRolleyes

جناب بابي سندز اميدوارمون كردي خيلي ممنون از انرژي مثبتي كه به دوستان ميدي
تشکر کنندگان: لطف اله ، alitab
(2015-05-13 ساعت 13:17)نیلوفر66 نوشته:  سلام دوستان من تازه عضو شدم کیس نامبرم ۱**** هست برای شروع باید چکار کنم و اینکه وقت سفارتم چوقت هست و کی تایین میکنه از کجا باید بفهمم
با تشکر از شماRolleyes

سلام
2014AS29xySmile
1نفر / ایروان / d.interview 29.1.2014 / وضعیت : برگه ابی / مقصد:دالاس یا هوستون
بعد از 132 روز کلیر شدم چهارشنبه 2014/6/11
تشکر کنندگان:
ﺳﻼﻡ ﻣﺒﺎﺭﻛﻪ ﻳﻌﻨﻲ ﺷﻤﺎاﻭﻟﻴﻦ ﻧﻔﺮﻫﺴﺘﻴﻦ? ﻓﺮﻡ 260 ﺳﺮﻳﻊ ﺑﺎﻳﺪﭘﺮﻣﻴﻜﺮﺩﻳﻦ ﻭﺑﺎﻳﺪﻭاﻛﺴﻨﻬﺎﺗﻮﻧﻢ ﻣﻴﺰﺩﻳﻦﻧﺎﻣﻪ ﺩﻭﻡ ﺑﺮاﻳﻪ ﻛﺴﻲ ﻧﻴﻮﻣﺪﻩ ﻛﻪ ﻧﺎﻣﻪ ﺩﻭﻡ ﺟﺎﻳﮕﺰﻳﻦ ﻣﻴﺸﻪ ﺗﻮ ﻫﻤﻮﻥ ﺗﺎﻳﻴﺪﻓﺮﻡ اﻭﻟﻲ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﻮﺿﻴﺤﺎﺕ ﻫﻢ ﺗﻮﺳﺎﻳﺖ ﻫﺴﺖﻋﺰﻳﺰﻡ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ﺑﺒﻴﻨﻲ ﺧﻮﺩﺕ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان: alitab
(2015-07-22 ساعت 01:03)ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ نوشته:  ﺳﻼﻡ ﻣﺒﺎﺭﻛﻪ ﻳﻌﻨﻲ ﺷﻤﺎاﻭﻟﻴﻦ ﻧﻔﺮﻫﺴﺘﻴﻦ? ﻓﺮﻡ 260 ﺳﺮﻳﻊ ﺑﺎﻳﺪﭘﺮﻣﻴﻜﺮﺩﻳﻦ ﻭﺑﺎﻳﺪﻭاﻛﺴﻨﻬﺎﺗﻮﻧﻢ ﻣﻴﺰﺩﻳﻦﻧﺎﻣﻪ ﺩﻭﻡ ﺑﺮاﻳﻪ ﻛﺴﻲ ﻧﻴﻮﻣﺪﻩ ﻛﻪ ﻧﺎﻣﻪ ﺩﻭﻡ ﺟﺎﻳﮕﺰﻳﻦ ﻣﻴﺸﻪ ﺗﻮ ﻫﻤﻮﻥ ﺗﺎﻳﻴﺪﻓﺮﻡ اﻭﻟﻲ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﻮﺿﻴﺤﺎﺕ ﻫﻢ ﺗﻮﺳﺎﻳﺖ ﻫﺴﺖﻋﺰﻳﺰﻡ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ﺑﺒﻴﻨﻲ ﺧﻮﺩﺕ

سلام عاطفه بامن در تماس باش ممنونم یک سوال دارم
2014AS29xySmile
1نفر / ایروان / d.interview 29.1.2014 / وضعیت : برگه ابی / مقصد:دالاس یا هوستون
بعد از 132 روز کلیر شدم چهارشنبه 2014/6/11
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز

لطفاً در فضای مجازی به چشم های خودتان نیز اعتماد نکنید.

اخیراً تعدادی کاربر نما با ارائه مشخصات جعلی و دروغین برنده شدن و ارسال تعداد زیادی پست در جهت طبیعی جلوه دادن این امر یافت شدند و از حضور در سایت محروم شدند که اهدافی جز اخاذی ، تعریف از کسانی که سابقه ی حقوقی و کیفری مشخصی دارند و در نهایت سودجویی و سو استفاده از برندگان عزیز را ندارند.

به شخصه بعنوان یک هموطن ایرانی نه شخصیت حقوقی مهاجرسرا از شما دوستان عاجزانه تقاضامندم که براحتی به افراد در محیط مجازی اعتماد نکنید و همچنین از پذیرفتن پیشنهاد های اغوا گرانه خلاف قانون بشدت خودداری نمایید و گول افرادی که می گویند مشکلی بوجود نمی آید و غیره را نخورید.

هیچ کسی جز شما دلسوز پرونده مهاجرتیتان نیست و در صورتی که کوچکترین اطلاعاتی از شما بدست افراد نا اهل بیفتد حتی اگر سواستفاده ای هم نتواند کند لااقل می تواند با اعصاب و روح شما بازی کند و در این جو استرس لاتاری شما را با مشکلات روحی دست به گریبان کند.

با تشکر از حسن دقت شما عزیزان
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، Amir.AA ، لطف اله ، عسل.م ، arminbhz ، matin86 ، homa_2020
ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻤﻨﻮﻥ اﺯﺗﺬﻛﺮﻩﻣﻔﻴﺪﺗﻮﻥ ﻭﻣﻤﻨﻮﻥ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺳﺎﻳﺘﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺑﺘﻮﻥ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت: