کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس شما کدام گزینه است؟
زیر 1000
13.21%
72 13.21%
1000 تا 2000
12.29%
67 12.29%
2000 تا 3000
12.48%
68 12.48%
3000 تا 4000
11.01%
60 11.01%
4000 تا 5000
14.86%
81 14.86%
5000 تا 6000
13.39%
73 13.39%
6000 تا 7000
13.94%
76 13.94%
7000 تا 8000
4.95%
27 4.95%
8000 تا 9000
1.47%
8 1.47%
9000 به بالا
2.39%
13 2.39%
مجموع 545 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان 2016
(2015-07-26 ساعت 23:08)ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ نوشته:  ﭼﺮاﻛﺴﻲ ﻧﻴﺴﺖ????!!!!!

هستیم دوست عزیز ولی فعلا خبری نیستBig Grin
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان:
اره والا خبر ها در راه است

تشکر کنندگان:
(2015-07-26 ساعت 23:30)Aabearff نوشته:  اره والا خبر ها در راه است

سلام بچه ها کی خبر ميشه ممنونم
2014AS29xySmile
1نفر / ایروان / d.interview 29.1.2014 / وضعیت : برگه ابی / مقصد:دالاس یا هوستون
بعد از 132 روز کلیر شدم چهارشنبه 2014/6/11
تشکر کنندگان:
[q
دوست عزيز تقريبا تمام كساني كه سربازي رفتن شامل كليرنس ميشن و البته سربازي (س پ ا ه) يكم طولاني تر.چه بسيار سربازاي (س پ ا ه )ي كه يك ضرب گرفتن و خيلي ها رو ميشناسم كه حتي سربازي نرفتن يا ارتش بودن و كليرنس خوردن.
كليرنس كاملا بستگي به مشخصات هر فرد داره دوست عزيز.
رشته تحصيلي: مثلا نفت ، شيمي و انرژي كليرنس طولاني تري ميخورن.
سربازي: سربازي در (س پ ا ه) و (ب س ي ج) باعث كليرنس ميشود.
همكاري در ساخت پروژه هاي عمراني كه (س پ ا ه) يا (ب س ي ج) متولي آن هستند.(حتي در زمان سربازي)
عضويت در (س پ ا ه) يا (ب س ي ج).
اشتغال در ادارات دولتي مخصوصا وزارت نيرو و نفت.
وجود نقطه مبهمي در هريك از مدارك شناسايي مثل پايان خدمت يا گواهي عدم سو پيشينه.(مثلا روي كارت پايان خدمت بجاي 20 ماه ۶ ماه تاريخ خورده باشه،اين مسئله خيلي زياد اتفاق ميفته،مثلا دوستاني كه در وسط سربازي دانشگاه قبول شدند و ادامه سربازي را بعد از تمام كردن داشگاه رفته اند،روي كارت پايان خدمت فقط تاريخ قسمت دوم سربازي درج ميشود، اين مسئله در بعضي موارد باعث سوئ ظن آفيسر نسبت به كسري خدمت به واسطه (ب س ي ج) ميشود)
سفر به كشورهايي مثل سوريه، لبنان، كوبا، عراق ..
اسم هايي مانند علي ،محمد، كاظم، عباس و غيره كه زياد هستند و ممكن است يك نفر با همين مشخصات در آمريكا مرتكب خلافي شده باشد.
*(البته فاكتورها خيلي زياد هستند ولي همين تعداد يادم مونده)*

به اين موضوع هم توجه داشته باشيد كه ممكن است يك نفر با داشتن تمام اين نكات كليرنس خيلي كوتاهي داشته باشد يا اصلا كليرنس نشود، و برعكس، يك نفر هيچ يك از فاكتورها را نداشته باشد و ۸- ۹ ماه كليرنس وي طول بكشد.
منبع اطلاعات فوق دوست نزديك بنده است كه در سفارت آمريكا در ايتاليا مترجم مي باشد.
اميدوارم به درد دوستان بخوره.
[/quote]
سلام دوستان من ب س ی ج خدمت کردم و بیست ماه بدون کسری شغل شرکت خصوصی با رشته تحصیلی الکترونیک که شغلم هم ارتباطی به رشته تحصیلیم نداره..میدونم که AP می خورم ولی به نظرتون طولانی میشه چون من شماره کیسم 4800 حدودا و وقت زیادی فک نکم داشته باشمSad
تشکر کنندگان:
(2015-05-29 ساعت 10:18)Matin625 نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 19:38)َalikh نوشته:  کیس بالای 7000 کسی هست ؟
من ٦٠٠٠ هستم،چطور؟
منم حدود 6500 هستم. فرم 260 رو حدود 1 ماه و نیم پیش فرستادم ولی هنوز تاریخ مصاحبم رو تو سابت نزده. کی متوجه میشم تاریخ مصاحبم کیه؟؟
یه سواله دیگه من 22 سالمه و واکسن هپاتیت B رو برای افراد زیر 18 مبزنن. من باید چیکار کنم؟؟؟؟
شماره کیس: 2016AS000065xx
تاریخ رویت قبولی: 8May2015
کنسولگری: Ankara تغییرش دادن به ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : فقط خودم
ارسال فرمهای سری اول: 25June2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه: 23May2016
دریافت کلیرنس:--------
دریافت ویزا:25MAY2016
ورود به آمریکا:14SEP2016
دریافت گرین کارت: NOV2016
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2015-07-10 ساعت 22:43)babisondes نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 14:03)marysa نوشته:  با سلام
من امسال برنده لاتاری ۲۰۱۶ شدم. حدود ۳ هفته پیش فرم Ds-260 رو آنلاین پر کردم و ارسال کردم. می خواستم بودنم چه وقت نامه ی بعدی میاد که چه وقت زمان مصاحبمه؟؟ شماره کیس نامبرمم بین 6000 تا 7000 هست

امسال واسه ۱ تا ۳۰ جولای از شماره ۵۹۵۰ تا ۶۸۵۰ اعلام کردن، اگه روند کار ۲۰۱۶ مثل ما باشه اگه شمارتون تو این بازه باشه تو جولای میرین مصاحبه
واقعا ممنونم که پاسخ دادید

(2015-07-10 ساعت 14:08)davouddavoud نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 14:05)marysa نوشته:  
من امسال برنده لاتاری ۲۰۱۶ شدم. حدود ۳ هفته پیش فرم Ds-260 رو آنلاین پر کردم و ارسال کردم. می خواستم بودنم چه وقت نامه ی بعدی میاد که چه وقت زمان مصاحبمه؟؟ شماره کیس نامبرمم بین 6000 تا 7000 هست
یه سوال دیگه؟ این نامه دوم برمون میل میشه یا نه تو همون سایت خود لاتاری جای اون نامه اولی میاد؟؟؟ خواهش میکنم جواب بدید
شما موقعي كه كارنت ميشويد نامه دوم جايگزين نامه اول ميشود.
منظور از کارنت شدن یعنی چی؟
شماره کیس: 2016AS000065xx
تاریخ رویت قبولی: 8May2015
کنسولگری: Ankara تغییرش دادن به ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : فقط خودم
ارسال فرمهای سری اول: 25June2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه: 23May2016
دریافت کلیرنس:--------
دریافت ویزا:25MAY2016
ورود به آمریکا:14SEP2016
دریافت گرین کارت: NOV2016
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 16:03)marysa نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 22:43)babisondes نوشته:  

امسال واسه ۱ تا ۳۰ جولای از شماره ۵۹۵۰ تا ۶۸۵۰ اعلام کردن، اگه روند کار ۲۰۱۶ مثل ما باشه اگه شمارتون تو این بازه باشه تو جولای میرین مصاحبه
واقعا ممنونم که پاسخ دادید

(2015-07-10 ساعت 14:08)davouddavoud نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 14:05)marysa نوشته:  
یه سوال دیگه؟ این نامه دوم برمون میل میشه یا نه تو همون سایت خود لاتاری جای اون نامه اولی میاد؟؟؟ خواهش میکنم جواب بدید
شما موقعي كه كارنت ميشويد نامه دوم جايگزين نامه اول ميشود.
منظور از کارنت شدن یعنی چی؟

درود
کی سی سی (Kentucky Consular Center )کیس های برندگان را برای بررسی و مصاحبه با توجه به ترتیب شماره آنها در سایت بـولتن ویزا و در هفته دوم هر ماه میلادی اعلام می نماید که اصطلاحا به این موضوع کارنت شدن می گویند.
یعنی وقتی کیس نامبر یا شماره پرونده ها تا یه عددی اعلام میشن، کسایی که کیس نامبرشون توی اون بازه اعلام شده هستش، به اصطلاح کارنت شدند و باید خودشون رو برای مصاحبه آماده کنند. معمولا بعد از گذشت حدود 10 تا 40 روز از کارنت شدن، نامه ی دعوت به مصاحبه جایگزین نامه ی قبولی میشه.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: usatravel ، mehr22 ، Neda Gh
ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﻛﻪ ﭘﺎﺳﺦ ﺩاﺩﻳﻦ
شماره کیس: 2016AS000033XX
تاریخ رویت قبولی:15may
کنسولگری:Abudhabi
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:20may
کارنت شدن کیس: 9october
مصاحبه:16 desember
دریافت کلیرنس:ﺧﻮﺩﻡ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻫﻤﺴﺮﻡ ap
دریافت ویزا:17desemberﻭﻳﺰاﻳﻪ ﺧﻮﺩﻡ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان:
جناب
ما یک مشکلی در لاتاری ۲۰۱۶ پیدا کردیم و هیچ کس به ما توضیح نمیتونه بده
پدر من قبول شده لاتاری ۲۰۱۶ هست
مشکل اینجاست ایشون ۶ سال هست از مادر من جدا شده ولی طلاق نگرفتن و متارکه کردن فقط
در فرم لاتاری ایشون نمیدونه کدوم گزینه رو زده اما قطعا اسم همسرننوشته و فکر میکنه گز
ینه طلاق رو زده
خلاصه که ایشون الان باید چیکار کنه با توجه بع اینکه ایشون فقط میخواد خودش به تنهایی بره و تنها میخواد بره در ضمن از نظر مدارک و همه شرایط کلی و جزیی گرفتن ویزا رو کامل داره
میخواستیم بدونیم باید چیکار کنبم
ایا شما شماره ای دارین که من باهاش تماس بگیرم یا جایی که ما رو راهنمایی کنه
ممنون میشم راهتمایی فرمایید
تشکر کنندگان:
سلام فکر کنم اگر با پاریز تراول یه صحبتی بکنید بد نباشه
تشکر کنندگان:
(2015-07-29 ساعت 00:09)baaby نوشته:  جناب
ما یک مشکلی در لاتاری ۲۰۱۶ پیدا کردیم و هیچایوایبه ما توضیح نمیتونه بده
پدر من قبول شده لاتاری ۲۰۱۶ هست
مشکل اینجاست ایشون ۶ سال هست از مادر من جدا شده ولی طلاق نگرفتن و متارکه کردن فقط
در فرم لاتاری ایشون نمیدونه کدوم گزینه رو زده اما قطعا اسم همسرننوشته و فکر میکنه گز
ینه طلاق رو زده
خلاصه که ایشون الان باید چیکار کنه با توجه بع اینکه ایشون فقط میخواد خودش به تنهایی بره و تنها میخواد بره در ضمن از نظر مدارک و همه شرایط کلی و جزیی گرفتن ویزا رو کامل داره
میخواستیم بدونیم باید چیکار کنبم
ایا شما شماره ای دارین که من باهاش تماس بگیرم یا جایی که ما رو راهنمایی کنه
ممنون میشم راهتمایی فرمایید

سلام
ایشون تنها زمانی میتونستن فرم اولیه ثبت نام در لاتاری رو فقط برای خودشون تنها پر بکنند که بصورت رسمی سند طلاق داشته باشند. در صورتی که طلاق نگرفته اند و صرفا جدا زندگی می کنند، بــــــایــد حتــــمـــا نام همسرشون رو هم وارد میکردند. پس خیلی خیلی مهم هست که ایشون زمان ثبت نام مشخصات همسرشون رو وارد کردند یا خیر. این مورد از اون دسته اشتباهاتی هست که آفیسرها براحتی از کنار آن نمیگذرند و صرفا این که پدر شما در این مورد اطلاع نداشته اند نمیتواند توجیه مناسبی باشد.
توصیه من اینه که یک ایمیل به مرکز کنسولی کنتاکی در خصوص این مسئله بفرستید و داستان رو براشون توضیح بدید و از ایشان در این خصوص پاسخ بخواهید. و تا جاییکه امکان داره سند و مدرک در خصوص متارکه داشته باشید. نمیخوام ناامیدتون کنم ولی اینجور اشتباه ها در بیشتر موارد منجر به ریجکت شدن خواهد شد. من اطلاعاتی از موارد مشابه کیس شما رو از وکیل مهاجرت بدست آوردم. (در هر صورت الان با kcc مکاتبه کنید و نهایتا از ریجکت شدن اطلاع پیدا کنید خیلی بهتر از اینه که یک سال وقت بگذارید و کلی هزینه کنید و روز مصاحبه ضربه روحی بخورید.)
قلبا آرزو دارم بتونید ویزاتون رو دریافت کنید.
موفق باشید.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﭙﺮﺳﻢ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻫﺴﺘﻢ ﻭﺗﻮﻫﻴﭻ اﺭﮔﺎﻥ ﺩﻭﻟﺘﻲ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﺩاﻧﺸﺠﻮﺩﻭﻟﺘﻲ ﺑﻮﺩﻡﻓﻘﻄ ﻭﻫﻤﺴﺮﻡ ﺯﻳﺮﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻣﻦ ﻫﺴﺖ ﻭاﺯﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﺎﺑﺎﺵ ﺗﻮﻣﻨﻂﻘﻪ ﺩﻭﺳﺎﻝ ﺑﻮﺩﻩ ﺣﺎﻻ اﮔﻪ ﺑﺮﻳﻢ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ اﻭﻧﺠﺎﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺷﻚ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﻳﻌﻨﻲ ﺑﮕﻪ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﭘﺪﺭﺵ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ ﻳﺎﻧﮕﻪ اﻭﻧﻢ ﺗﻮﻫﻴﭻ ﻛﺎﺭﻩ ﺩﻭﻟﺘﻲ ﻧﺒﻮﺩﻩ اﺻﻼ ﻓﻘﻄ ﭘﺪﺭﺵﺗﻮﻣﻨﻂﻘﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﺣﺎﻻﻣﻴﺸﻪ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﻦ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﻪ ﭼﻜﺎﺭﻛﻨﻴﻢ ????? ﻣﻤﻨﻮﻥﻣﻴﺸﻢ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﺪﻳﻦ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان:
(2015-07-29 ساعت 12:58)ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ نوشته:  ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﭙﺮﺳﻢ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻫﺴﺘﻢ ﻭﺗﻮﻫﻴﭻ اﺭﮔﺎﻥ ﺩﻭﻟﺘﻲ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﺩاﻧﺸﺠﻮﺩﻭﻟﺘﻲ ﺑﻮﺩﻡﻓﻘﻄ ﻭﻫﻤﺴﺮﻡ ﺯﻳﺮﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻣﻦ ﻫﺴﺖ ﻭاﺯﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﺎﺑﺎﺵ ﺗﻮﻣﻨﻂﻘﻪ ﺩﻭﺳﺎﻝ ﺑﻮﺩﻩ ﺣﺎﻻ اﮔﻪ ﺑﺮﻳﻢ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ اﻭﻧﺠﺎﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺷﻚ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﻳﻌﻨﻲ ﺑﮕﻪ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﭘﺪﺭﺵ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ ﻳﺎﻧﮕﻪ اﻭﻧﻢ ﺗﻮﻫﻴﭻ ﻛﺎﺭﻩ ﺩﻭﻟﺘﻲ ﻧﺒﻮﺩﻩ اﺻﻼ ﻓﻘﻄ ﭘﺪﺭﺵﺗﻮﻣﻨﻂﻘﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﺣﺎﻻﻣﻴﺸﻪ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﻦ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﻪ ﭼﻜﺎﺭﻛﻨﻴﻢ ????? ﻣﻤﻨﻮﻥﻣﻴﺸﻢ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﺪﻳﻦ

ازتون خــــــــــــــــواهش میکنم سوالتون رو توی تاپیک مربوط به خودش بپرسید. این تاپیک مربوط به شماره کیس برندگان هستش. چه ربطی به کلیرنس خوردن همسر شما داره؟؟!!!!
راجع به سوالتون، این جور کیس ها که خانوم برنده اصلی هستند و شغل دولتی نداشتن و رشته تحصیلیشون حساس نیست،(البته عوامل زیادی دخیل هستند) معمــــــــــولا خانوم یه ضرب ویزا میگیره و همسر کلیرنس میخوره. معافیت از سربازی همسرتون بخاطر حضور پدرشون در جبهه، میتونه یه عامل باشه برای اینکه آفیسر تشخیص بده پرونده نیاز به بررسی بیشتر داره (AP) ، اما در کل با توجه به این که عوامل زیادی در این زمینه موثر هستند، هیچکس نمیتونه قطع یقین اظهار نظر کنه و به تشخیص آفیسر در زمان مصاحبه بستگی داره. در ضمن اینکه گفتید بگه بخاطر پدرش معاف شده یا نه، مسلما شما در جلسه مصاحبه باید حقایق رو بگید و از این نظر هم خیالتون راحت باشه که آفیسر کنسولگری کاملا به قوانین ایران در خصوص معافیت های سربازی و سایر موارد آگاه هستش.
شما نیاز ندارید در این خصوص اقدام خاصی بکنید. پس بیخودی نگران نباشید، بخصوص اگر کیس نامبر پایینی دارید. در این مدت به تزریق واکسن ها، تهیه مدارک مورد نیاز و یادگیری زبان بپردازید و روال عادی زندگی خودتون رو طی کنید.
موید باشید
تشکر کنندگان: Neda Gh
ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺩﻭﺳﺘﻪ ﻋﺰﻳﺰ ﻛﻪ ﺟﻮاﺏ ﺩاﺩﻳﻦ ﺗﺸﻜﺮ
ورود به آمریکا: