کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-10-15 ساعت 14:25)yassin30 نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 14:42)panizrm نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 12:34)yassin30 نوشته:  سلام. یه نفر که مصاحبه رفته لطفاً سفرنامه رو بنویسن استفاده کنیم. تشکر
یه سوال :
اگر روز شنبه صبح بریم مدیکال دبی آیا جواب روی تا یکشنبه میدن؟؟؟؟ کسی میدونه جواب بده. تلفن هم جواب نمیدن

دوست عزیز
ما هم برای شنبه وقت گرفتیم ساعت ۸:30 دوشنبه هم مصاحبه داریم برای وقت ایمیل بزنید و مشخص کنید که برای چه روزی وقت میخواهید یادتون نره حتما صبح برای مدیکال برید
ایمیل زدم که شنبه صبح مدیکال انجام بشه روز یکشنبه جواب رو میدید؟ این رو جواب دادن

If you  are conducting medical on saturday 31st oct ۲۰۱۵ @۸:30am .All the report should be normal than Doctor will be informed you  what time you have to come and collect report

یعنی اینکه مشکلی نیست!؟
دوست عزیز نوشته که اگه در این تاریخ یعنی 31 اکتبر ساعت 8:30 تست بدهید و همه چیز نرمال باشه دکتر به شما خواهد گفت که چه موقع جواب حاضر است ولی شما نگران نباشید ما 24 اکتبر وقت داریم و 26 مصاحبه
تشکر کنندگان:
(2015-10-15 ساعت 14:30)panizrm نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 12:34)yassin30 نوشته:  سلام. یه نفر که مصاحبه رفته لطفاً سفرنامه رو بنویسن استفاده کنیم. تشکر
یه سوال :
اگر روز شنبه صبح بریم مدیکال دبی آیا جواب روی تا یکشنبه میدن؟؟؟؟ کسی میدونه جواب بده. تلفن هم جواب نمیدن

دوست عزیز
ما هم برای شنبه وقت گرفتیم ساعت ۸:30 دوشنبه هم مصاحبه داریم برای وقت ایمیل بزنید و مشخص کنید که برای چه روزی وقت میخواهید یادتون نره حتما صبح برای مدیکال برید
ایمیل زدم که شنبه صبح مدیکال انجام بشه روز یکشنبه جواب رو میدید؟ این رو جواب دادن

If you  are conducting medical on saturday 31st oct ۲۰۱۵ @۸:30am .All the report should be normal than Doctor will be informed you  what time you have to come and collect report

یعنی اینکه مشکلی نیست!؟
دوست عزیز نوشته که اگه در این تاریخ یعنی 31 اکتبر ساعت ۸:30 تست بدهید و همه چیز نرمال باشه دکتر به شما خواهد گفت که چه موقع جواب حاضر است ولی شما نگران نباشید ما 24 اکتبر وقت داریم و 26 مصاحبه
شما هم شبیه به بنده اید.
شنبه مدیکال ،یکشنبه جواب مدیکال و دوشنبه مصاحبه. با آرزوی موفقیت برای شما.
من هم همین کار رو انجام میدم. شنبه مدیکال.
شما از دبی تا ابوظبی رو با لیدر میرید؟ یا خودتون ؟ بنده رو لطفا راهنمایی کنید. سپاس
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان:
دوستان تو یکی از پستها خوندم دکتر شوکلا تاریخچه سفرهای خارجی تو یکسال گذشته رو میپرسه و در صورتیکه سفر ی تو یکسال اخیر داشتیم واکسنی به مبلغ یک میلیون تومن میزنه!!
دوستانی که ابوظبی بودن به همچین موردی برخوردن؟
اسم واکسن رو میدونین چیه؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
(2015-10-15 ساعت 14:48)yassin30 نوشته:  
(2015-10-15 ساعت 14:30)panizrm نوشته:  
یه سوال :

دوست عزیز

یعنی اینکه مشکلی نیست!؟
دوست عزیز نوشته که اگه در این تاریخ یعنی 31 اکتبر ساعت ۸:30 تست بدهید و همه چیز نرمال باشه دکتر به شما خواهد گفت که چه موقع جواب حاضر است ولی شما نگران نباشید ما 24 اکتبر وقت داریم و 26 مصاحبه
شما هم شبیه به بنده اید.
شنبه مدیکال ،یکشنبه جواب مدیکال و دوشنبه مصاحبه. با آرزوی موفقیت برای شما.
من هم همین کار رو انجام میدم. شنبه مدیکال.
شما از دبی تا ابوظبی رو با لیدر میرید؟ یا خودتون ؟ بنده رو لطفا راهنمایی کنید. سپاس

دوست گرامی به امید موفقیت شما همچنین
در این مورد تصمیم نگرفته ایم ولی شماره لیدر ها رو از توی سایت برداشتم با خودم میبرم ولی فکر کنم عاقلانه تر باشه با اونها هماهنگ کنیم شاید گرونتر در بیاد ولی خیالمون راحته و استرس نداریم و مهم اینکه با همون لیدر هم برمیگردیم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی از ویزا های یک ضرب داد شده تو ابوظبی خبری نداره چند نفر گرفتن ویزا رو یک ضرب اگر دوستان اعلام کنند وضعیت و نتیجه مصاحبه هاشون رو میشه روند سفارتها رو تا حدی کنترل کرد ...
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
تشکر کنندگان: ساتی ، behjan
(2015-10-15 ساعت 17:16)farnaz100 نوشته:  دوستان تو یکی از پستها خوندم دکتر شوکلا تاریخچه سفرهای خارجی تو یکسال گذشته رو میپرسه و در صورتیکه سفر ی تو یکسال اخیر داشتیم واکسنی به مبلغ یک میلیون تومن میزنه!!

سلام از ما این سوال رو کرد ولی چون بیش از یک سال بود که سفر خارجی نداشتیم چیزی نگفت ... کلا دکتر خوبی هست و به فارسی هم مسلط هست ...
525 درهم بزرگسال و 650 درهم زیر 14 سال میگیرند و واکسنها هم اگر داشته باشید از 150 تا 400 درهم هست ...
تشکر کنندگان:
(2015-10-14 ساعت 22:34)ngr نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 22:26)Khosrow_53 نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 05:43)jilibiliyaee نوشته:  بچه ها برای 13 ابان تا 19یا 21 ابان کسی هست
دوس دارین با هم بریم هزینه ها کمتر میشه از یه طرف تنهام نیستیم

ایده جالبیه. البته نمیدونم چطور میشه در هزینه ها صرفه جویی کرد چون نهایتا یه کرایه رفت و برگشت به ابوظبی را میشه شریک شد. اما برای وقت گذروندن با هم و کم کردن استرس ایده خیلی خوبیه.

ما هم18 ابان هستیم
مدیکال رو کی میرید؟
ما هم 17 آبان هستیم . من به مدیکال دوبی میل زدم جواب داد و گفت تاریخ تعیین کن ولی ایمیل ابوطبی فرستاده نمیشه شما چکار کردین ؟
تشکر کنندگان: amirsalehish
(2015-10-16 ساعت 02:45)srmir نوشته:  
(2015-10-15 ساعت 17:16)farnaz100 نوشته:  دوستان تو یکی از پستها خوندم دکتر شوکلا تاریخچه سفرهای خارجی تو یکسال گذشته رو میپرسه و در صورتیکه سفر ی تو یکسال اخیر داشتیم واکسنی به مبلغ یک میلیون تومن میزنه!!

سلام از ما این سوال رو کرد ولی چون بیش از یک سال بود که سفر خارجی نداشتیم چیزی نگفت ... کلا دکتر خوبی هست و به فارسی هم مسلط هست ...
525 درهم بزرگسال و 650 درهم زیر 14 سال میگیرند و واکسنها هم اگر داشته باشید از 150 تا 400 درهم هست ...

سلام
ممنون از پاسختون
میخوام بدنم اسم واکسن چیه و چرا اینقدر گرونه؟
اگر کسی مسافرت رفته باشه میتونه بگه نرفتم ...دکتر پاسپورت رو چک میکنه؟ یا تو سابقه مدیکالش همچین موردی ذکر میشه؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
ینفر ساکن دبی به بنده گفت گواهینامه بین المللی بگیرید و اونجا ماشین کرایه کنید. روزی حدود 50 درهم.
اینجوری خیلی با صرف است هم ابوظبی میشه رفت هم گشت و گذار

کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: shahabjafari ، j.modarres ، Caspian_Wave
(2015-10-16 ساعت 11:07)farnaz100 نوشته:  
(2015-10-16 ساعت 02:45)srmir نوشته:  

سلام
ممنون از پاسختون
میخوام بدنم اسم واکسن چیه و چرا اینقدر گرونه؟
اگر کسی مسافرت رفته باشه میتونه بگه نرفتم ...دکتر پاسپورت رو چک میکنه؟ یا تو سابقه مدیکالش همچین موردی ذکر میشه؟
اسم واكسن ها رو نميدونم اما اكثرش ١٥٠ درهمي هست ما كه پاسهامون رو چك نكرد فقط سؤال كرد ...البته ما مشكلي هم نداشتيم ولي در كل بهتره راستش رو بگيد
تشکر کنندگان:
(2015-10-16 ساعت 09:35)ساتی نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 05:43)jilibiliyaee نوشته:  بچه ها برای 13 ابان تا 19یا 21 ابان کسی هست

ایده جالبیه. البته نمیدونم چطور میشه در هزینه ها صرفه جویی کرد چون نهایتا یه کرایه رفت و برگشت به ابوظبی را میشه شریک شد. اما برای وقت گذروندن با هم و کم کردن استرس ایده خیلی خوبیه.

ما هم18 ابان هستیم
مدیکال رو کی میرید؟
ما هم 17 آبان هستیم . من به مدیکال دوبی میل زدم جواب داد و گفت تاریخ تعیین کن ولی ایمیل ابوطبی فرستاده نمیشه شما چکار کردین ؟

والا ما گیج شدیم
از یه ظرف نمی دونیم شنبه بریم تا 1شنبه جواب میدن که دوشنبه مصاحبه است یا زودتر بریم!
حتی من زنگ زدم دوبی جواب درست راست ندادن
حتی گفتم اگه حالت اورژانسی 750 درهم بدم عصر شنبه جواب می دین؟گفت بستگی داره!!!
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS4**:‎ ‎‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎
تاریخ مصاحبه: 9 نوامبر و هر دو  ap‎
سربازی: س
شغل همسر: شرکت خصوصی با مدرک لیسانس قدرت
شغل من: مدرس حق التدریس دانشگاه غیرانتفاعی با مدرک کارشناسی ارشد مخابرات
آپدیت همسر:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(ناشی از ایمیلی به سفارت به دلیل نشناختن کیس در سایت ابوظبی)،20 مارچ و 22مارچ و ارسال ایمیل کلیری و اعلام کلیری در سایت ابوظبی و تبدیل / به or در سیس. 31 مارچ
آپدیت من:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(اشی از ایمیلی به سفارت.چون تا اون موقع سایت ابوظبی کیس رو نمی شناخت)،22مارچ،29مارچ, و 31 مارچ و تبدیل/به or
ویزا: 19 آپریل
مقصد: لس آنجلس
تاریخ ورود: نیمه آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-10-16 ساعت 18:58)ngr نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 22:26)Khosrow_53 نوشته:  [quote='jilibiliyaee' pid='673288' dateline='1444785237']
بچه ها برای 13 ابان تا 19یا 21 ابان کسی هست

ما هم18 ابان هستیم
مدیکال رو کی میرید؟

والا ما گیج شدیم
از یه ظرف نمی دونیم شنبه بریم تا ۱شنبه جواب میدن که دوشنبه مصاحبه است یا زودتر بریم!
[/quote
دوست عزیز این درسته جواب درست و درمون نمیدن به خاطر اینکه احتمال این رو میدن خدای ناکرده جواب آزمایش و یا عکس رادیولوژی که میگیرن مورد داشته باشه در کیسهای نرمال فردای مدیکال جواب حاضره
تشکر کنندگان: A2000 ، j.modarres ، camaro
سلام دوستان من تازه با این سایت آشنا شدم. من برای مادرم درخواست ویزای مهاجرتی کردم و برای چهارشنبه4 نوامبر 2015 وقت مصاحبه دارن. البته از مید ایست هم وقت مدیکال برای دوم نوامبر گرفتم. میخواستم ببینم اگر در روز مصاحبه مادرم کلیر چک باشه میتونه به کنسول بگه باید فرداش برگرده ایران و پاسپورتشو بعدا جهت دریافت ویزا میفرسته یا اینکه باید بمونه تا ویزاشو بگیره؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-16 ساعت 18:58)ngr نوشته:  

ما هم18 ابان هستیم
مدیکال رو کی میرید؟

والا ما گیج شدیم
از یه ظرف نمی دونیم شنبه بریم تا ۱شنبه جواب میدن که دوشنبه مصاحبه است یا زودتر بریم!
سلام دوستان
براي مديكال لازم به وقت گرفتن نيست!اگر ميتونيد چن روز زودتر از وقت مصاحبه تون بريد اگر نه ميتونيد صبح زود مثلا ساعت هشت صبح براي مديكال اونجا باشيد و بهشونم گوشزد كنيد بگيد كه اورژانسيه و جوابو همون روز ميخايد كه البته اينو پيشنهاد نميكنم چون هزينه ش سنگين ميشه.من خودم مسئله اي كه برام پيش اومد مجبور شدم دفعه ي دوم اورژانسي بگيرم چرا كه همون روز بايد ميرفتم پاس جديدمو تحويل سفارت بدم.و البته اينم بگم كه با كسي رفتم(خيلي از دوستان لاتري ميشناسنشون معروف هستن) و اگر ايشون نبودن ممكن بود كارم راه نيفته چون اونجا ميشناختنشون.اگر خواستيد پيام خصوصي بدين براتون شمارشونو بفرستم هم سوالتونو بپرسيد واگر خواستيد با ايشون هماهنگ كنيد.موفق باشيد
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: j.modarres ، behjan ، Amir.AA
سلام، من عضو جدید هستم. من برای مادرم درخواست ویزای مهاجرتی دادم و مصاحبه ایشون 4 نوامبر در ابوظبی هست. میخواستم ببینم در صورتی که مشکلی برای گرفتن ویزا نداشته باشه و نیاز به سکیوریتی چک نداشته باشه، میتونه پاسپورتشو به سفارت نده و برگرده و بعدا جهت صدور ویزا در اختیارشون قرار بده و چند روز اضافه صبر نکنه؟
تشکر کنندگان: behjan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان