کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-10-19 ساعت 00:19)amir2016 نوشته:  
(2015-10-19 ساعت 00:10)babisondes نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 23:47)yassin30 نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 23:28)babisondes نوشته:  دوستان اگه راهنمایی خاستین از دبی و ابوظبی من در خدمتم.
سلام. دوست عزیز
چطوری با کمترین هزینه از دبی به ابوظبی بریم؟ اونم صبح زود؟؟

تنها راه اینکه سر صبح به موقع برسین ابوظبی با سواریهایی که تو این مسیر کار میکنن استفاده کنین. اگه ظرفیتاشون تکمیل باشه حتی تا ۸۰ درهم هم میبرن، فقط باید چونه بزنین. نهایت قیمتش هم ۱۲۰ درهمه.

سلام
در مورد اجاره ماشین چی کار باید کرد آیا راهی به غیر از اینکه بچه ها گفتن وجود داره چون نمیشه پاسپورت گذاشت و نه کریدیت کارت دارم پولم که میگن باید دو هفته بعد نصفشو بگیری این هم معقول نیست. چیکار باید کرد؟

نیاز به اجاره ماشین نیست، ما با همون خانوم لیدر رفتیم نفری ۱۲۰ درهم، البته اولش گفت ۱۵۰ تا ، اما یکی از بچها با همکارش صحبت کرده بود ۱۰۰ تا. چونه بزنین باهاشون همون ۱۰۰ هم راضی میشن.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: shahabjafari ، j.modarres ، miyu ، khmp
(2015-10-19 ساعت 01:16)babisondes نوشته:  
(2015-10-19 ساعت 00:10)babisondes نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 23:47)yassin30 نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 23:28)babisondes نوشته:  دوستان اگه راهنمایی خاستین از دبی و ابوظبی من در خدمتم.
سلام. دوست عزیز
چطوری با کمترین هزینه از دبی به ابوظبی بریم؟ اونم صبح زود؟؟

تنها راه اینکه سر صبح به موقع برسین ابوظبی با سواریهایی که تو این مسیر کار میکنن استفاده کنین. اگه ظرفیتاشون تکمیل باشه حتی تا ۸۰ درهم هم میبرن، فقط باید چونه بزنین. نهایت قیمتش هم ۱۲۰ درهمه.

سلام
در مورد اجاره ماشین چی کار باید کرد آیا راهی به غیر از اینکه بچه ها گفتن وجود داره چون نمیشه پاسپورت گذاشت و نه کریدیت کارت دارم پولم که میگن باید دو هفته بعد نصفشو بگیری این هم معقول نیست. چیکار باید کرد؟

نیاز به اجاره ماشین نیست، ما با همون خانوم لیدر رفتیم نفری ۱۲۰ درهم، البته اولش گفت ۱۵۰ تا ، اما یکی از بچها با همکارش صحبت کرده بود ۱۰۰ تا. چونه بزنین باهاشون همون ۱۰۰ هم راضی میشن.

با اتوبوس ها برید. منم می خواهم با اتوبوس بروم.5 صبح از ایستگاه al ghubaiba راه می افته.
تشکر کنندگان: shahabjafari ، j.modarres ، A2000
مصاحبه من روز دوشنبه هست باتوجه به اینکه خدمت نرفتم کار دولتی هم نداشتم احتمال یکضرب میدم فقط تور من تا پنج شنبه ظهر هست اگر دوشنبه قبول بشم تا چهارشنبه ویزارو میدن؟چون 5شنبه ظهر پرواز برگشته.اگه گفتن پنج شنبه بیا ویزارو تحویل بگیرید من چیکار کنم؟چه راهی پیشنهاد میدین؟ایا پاسپورتم تا روز تحویل ویزا دستشون میمونه؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-19 ساعت 15:24)kourosh8 نوشته:  مصاحبه من روز دوشنبه هست باتوجه به اینکه خدمت نرفتم کار دولتی هم نداشتم احتمال یکضرب میدم فقط تور من تا پنج شنبه ظهر هست اگر دوشنبه قبول بشم تا چهارشنبه ویزارو میدن؟چون ۵شنبه ظهر پرواز برگشته.اگه گفتن پنج شنبه بیا ویزارو تحویل بگیرید من چیکار کنم؟چه راهی پیشنهاد میدین؟ایا پاسپورتم تا روز تحویل ویزا دستشون میمونه؟

سلام دوست عزیز

شما میتونید به آفیسر بگید برای پنج شنبه بلیط دارید و ازش خواهش کنید در صورت امکان ویزاتون رو زودتر صادر کنه.
سال قبل یکی از دوستان همین کار رو کرده بود.

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: j.modarres ، kourosh8 ، A2000
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: A2000

باسلام دوست عزیز وبزرگوار در مورد برگشتن از سفارت سوالی داشتم اگر محل هتل در ابوظبی باشه ایستگاه تاکسی یا وسیله دیگری برای برگشت به هتل نزدیک سفارت هست یا باید تاکسی را از صبح تا زمان اتمام مصاحبه کرایه کنیم با تشکر وسپاس از لطف شما
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان:
(2015-10-19 ساعت 16:06)Khosrow_53 نوشته:  
(2015-10-19 ساعت 09:24)azarang نوشته:  
(2015-10-19 ساعت 00:10)babisondes نوشته:  تنها راه اینکه سر صبح به موقع برسین ابوظبی با سواریهایی که تو این مسیر کار میکنن استفاده کنین. اگه ظرفیتاشون تکمیل باشه حتی تا ۸۰ درهم هم میبرن، فقط باید چونه بزنین. نهایت قیمتش هم ۱۲۰ درهمه.

سلام

با اتوبوس ها برید. منم می خواهم با اتوبوس بروم.۵ صبح از ایستگاه al ghubaiba راه می افته.

راستش منم به همین قصد نزدیک ترمینال هتل گرفتم. البته فکر کنم ساعت ۵ صبح خیلی زود باشه.
باسلامدوستان عزیز ایستگاه ابوظبی در کدام منطقه هست واز ایستگاه اتوبوس تا سفارت چقدر زمان در نظر بگیریم وکرایه اش حدودا چند است ؟
با سپاس
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان:
(2015-10-19 ساعت 18:12)behjan نوشته:  

باسلام دوست عزیز وبزرگوار در مورد برگشتن از سفارت سوالی داشتم اگر محل هتل در ابوظبی باشه ایستگاه تاکسی یا وسیله دیگری برای برگشت به هتل نزدیک سفارت هست یا باید تاکسی را از صبح تا زمان اتمام مصاحبه کرایه کنیم با تشکر وسپاس از لطف شما

سلام
شما از سفارت که خارج میشین هر چند دقیقه تاکسی رد میشه، نیاز به نگهداشتن تاکسی نیست.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: behjan ، A2000 ، j.modarres
(2015-10-19 ساعت 16:06)Khosrow_53 نوشته:  
(2015-10-19 ساعت 09:24)azarang نوشته:  
(2015-10-19 ساعت 00:10)babisondes نوشته:  تنها راه اینکه سر صبح به موقع برسین ابوظبی با سواریهایی که تو این مسیر کار میکنن استفاده کنین. اگه ظرفیتاشون تکمیل باشه حتی تا ۸۰ درهم هم میبرن، فقط باید چونه بزنین. نهایت قیمتش هم ۱۲۰ درهمه.

سلام

با اتوبوس ها برید. منم می خواهم با اتوبوس بروم.۵ صبح از ایستگاه al ghubaiba راه می افته.

راستش منم به همین قصد نزدیک ترمینال هتل گرفتم. البته فکر کنم ساعت ۵ صبح خیلی زود باشه.

دوست عزیز من تجربه سفر با اتوبوس به ابوظبی رو هم داشتم ، اختلاف ریالی چندانی ندارن باهم اگر در کل مخارج پروسه مصاحبه، در عوض تو راه راحتین ، به موقع میرسین، وقتی از سفارت خارج میشین سردر گم نیستین . من ۳ بار با سواری رفتم ۱ بار با اتوبوس . در کل سواری راحتتره، با اتوبوس و تاکسی از ترمینال تا سفارت و بلعکس میشه حدود ۹۰ تا، سواری ۱۲۰ تا، اختلافش ۲۷۰۰۰ تومن، فکر نکنم این مبلغ زیاد باشهShy
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres
(2015-10-19 ساعت 18:29)babisondes نوشته:  

سلام
شما از سفارت که خارج میشین هر چند دقیقه تاکسی رد میشه، نیاز به نگهداشتن تاکسی نیست.

خیلی متشکرم ازلطف وراهنمایی جنابعالی درضمن
شما سفرنامه دارید یانه البته اگر مصاحبه شما در ابوظبی بوده با سپاس از شما

تشکر کنندگان: babisondes
(2015-10-19 ساعت 19:55)behjan نوشته:  

سلام

خیر من سفر نامه ننوشتم، اما از هرجاش خاستین بپرسین من جوابگو هستم
اینو هم به دوستانی که واسه بار اول میرن دبی عرض کنم که وقتتونو تو فروشگاه های انصار مال ، دی تو دی تلف نکنین. فقط سیتی سنتر دیره و ابن بطوطه ارزش رفتن دارن بقیه جاها کلا چرته.
تشکر کنندگان: kourosh8 ، behjan ، j.modarres ، مل مل
دوست عزیز من تجربه سفر با اتوبوس به ابوظبی رو هم داشتم ، اختلاف ریالی چندانی ندارن باهم اگر در کل مخارج پروسه مصاحبه، در عوض تو راه راحتین ، به موقع میرسین، وقتی از سفارت خارج میشین سردر گم نیستین . من ۳ بار با سواری رفتم ۱ بار با اتوبوس . در کل سواری راحتتره، با اتوبوس و تاکسی از ترمینال تا سفارت و بلعکس میشه حدود ۹۰ تا، سواری ۱۲۰ تا، اختلافش ۲۷۰۰۰ تومن، فکر نکنم این مبلغ زیاد باشهShy
[/quote]
دوست عزیز یه خونواده ی چهارنقره هزینه ی رقتنش از دوبی به ابوظبی جهت روز مصاحبه با اتوبوس و تاکسی هرکدوم چقدر میشه و چه ساعتی و از چه محلی باید انجام بشه و کدومش با صرقه تره . لطفا سایر دوستان قدیمی هم اگه اطلاعاتی دارن محبت کنند و مقایسه ی دقیقی ارایه نمایید. با تشکر
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-10-20 ساعت 00:18)babisondes نوشته:  
(2015-10-19 ساعت 19:55)behjan نوشته:  

سلام

خیر من سفر نامه ننوشتم، اما از هرجاش خاستین بپرسین من جوابگو هستم
اینو هم به دوستانی که واسه بار اول میرن دبی عرض کنم که وقتتونو تو فروشگاه های انصار مال ، دی تو دی تلف نکنین. فقط سیتی سنتر دیره و ابن بطوطه ارزش رفتن دارن بقیه جاها کلا چرته.
باسلام خیلی متشکرم از راهنمایتون بی نهایت کمک کردیددرضمن از پیشنهادتون درباره خریداز فروشگاهها خیلی ممنون با آرزوی سلامتی وموفقیت در ا م ری ک ا

تشکر کنندگان: babisondes
با سلام.
از دوستانی که مصاحبه رفتند میشه لطف کنید در مورد ۳۳۰ دلاری که باید به حساب واریز بشه به چه عنوان و در کجا باید واریز کرد. آیا خود سفارت هم باجه ای دارد و آیا به جز این مبلغ و هزینه های پزشکی پول دیگری هم لازم هست یا نه؟
ممنون از محبتتان.
تشکر کنندگان:
(2015-10-20 ساعت 10:23)Melin نوشته:  با سلام.
از دوستانی که مصاحبه رفتند میشه لطف کنید در مورد ۳۳۰ دلاری که باید به حساب واریز بشه به چه عنوان و در کجا باید واریز کرد. آیا خود سفارت هم باجه ای دارد و آیا به جز این مبلغ و هزینه های پزشکی پول دیگری هم لازم هست یا نه؟
ممنون از محبتتان.

سلام دوست عزیز

شما باید 330 دلار به ازای هر نفر رو داخل سفارت و به صورت نقدی پرداخت کنید .در ضمن توجه داشته باشید که حتما دلار خرد به همراه داشته باشید .

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: j.modarres ، Melin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان