کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-11-15 ساعت 10:48)farnaz100 نوشته:  دوستانی که ابوظبی مصاحبه داشتید...موردی بوده که عدم سو پیشینه ایران رو ازتون خواسته باشن؟

باسلام دوست عزیز خیر از من نخواستند اما هرچه مدارک کاملتر باشه استرس کمتر هست
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان:
(2015-11-15 ساعت 02:29)کتایون ص نوشته:  سلام دوستان
من شنیدم nmc دوتا آدرس داره،آیا کسی آدرس صحیح رو میدونه که راهنمایی کنه?
من nmc ابوظبی می خوام برم نه دبی!!! تو ابوظبی هم دو تا آدرس داره?

باسلام دوست عزیز این آدرس nmc در ابوظبی HOSPITAL NEW MEDICAL CENTRE Sheikh ZAYED II Street 02-6332255
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان:
ادرس ان ام سی را از داخل خود سایت سفارت امریکا در ابوظبی پیدا کنید
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: behjan ، barfi1
(2015-11-15 ساعت 12:11)behjan نوشته:  [quote='کتایون ص' pid='680053' dateline='1447538357']
سلام دوستان

من چند روز پيش مديكالم اينجا انجام دادم
Zayed the First street,Electra Street ,
NMC SPECIALTY HOSPITAL ABU DHABI
چند تا ساختمان nmc كنار هم هست ازمايش خون و اكس ري در ساختماني كه نزديك خيابان اصلي هست انجام ميشه و معاينه دكتر شتي در طبقه اول ساختماني كه نزديك مسجد هست
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-11-15 ساعت 01:50)A2000 نوشته:  
(2015-11-14 ساعت 18:07)ngr نوشته:  سلام
من هرچی ادرس سایتی که توی برگه ابی هست رو می زنم می گه همچین کیس نامبری نیست
توی سایت ceac هم میزنه غیر معتبر
چی کار باید کرد؟
لطفا اطلاعی از وضعبت تون بفرمایید تا بشه کمکی کرد.

سلام
خوب گفتن شماره پرونده که توی برگه آبی هست که در واقع هموم کیس نامبرمون بود رو توی سایت ابوظبی چک کنید مثلا 2016AS347
حالا من هرچی اینو می زنم توی سایت ابوظبی که وضعیت چک کنیم می زنه اطلاعاتی نیست
حتی توی سفرنامه ها دیدم سایت ceac هم واسه چک کردن وضعیت هست اما اون هم میکه این شماره نامعتبر هست
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS4**:‎ ‎‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎
تاریخ مصاحبه: 9 نوامبر و هر دو  ap‎
سربازی: س
شغل همسر: شرکت خصوصی با مدرک لیسانس قدرت
شغل من: مدرس حق التدریس دانشگاه غیرانتفاعی با مدرک کارشناسی ارشد مخابرات
آپدیت همسر:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(ناشی از ایمیلی به سفارت به دلیل نشناختن کیس در سایت ابوظبی)،20 مارچ و 22مارچ و ارسال ایمیل کلیری و اعلام کلیری در سایت ابوظبی و تبدیل / به or در سیس. 31 مارچ
آپدیت من:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(اشی از ایمیلی به سفارت.چون تا اون موقع سایت ابوظبی کیس رو نمی شناخت)،22مارچ،29مارچ, و 31 مارچ و تبدیل/به or
ویزا: 19 آپریل
مقصد: لس آنجلس
تاریخ ورود: نیمه آگوست
تشکر کنندگان:
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
(2015-11-15 ساعت 16:22)Khosrow_53 نوشته:  سلام
خوب گفتن شماره پرونده که توی برگه آبی هست که در واقع هموم کیس نامبرمون بود رو توی سایت ابوظبی چک کنید مثلا 2016AS347
حتی توی سفرنامه ها دیدم سایت ceac هم واسه چک کردن وضعیت هست اما اون هم میکه این شماره نامعتبر هست

اول- گاهی اوقات چند روز طول خواهد کشید تا اطلاعات پرونده شما وارد سایت بشه.
دوم- مطمئن بشید که حتما در این سایت شماره پرونده را وارد میکنید:
http://abudhabiivo.net/
سوم- شماره پرونده را به دو صورت 2016as0000xxxx و 2016asxxxx امتحان کنید.
[/quote]

نکته دوم و سوم رو رعایت کرده بودم و فقط این متن میاد
No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.
آپدیت همسر:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(ناشی از ایمیلی به سفارت به دلیل نشناختن کیس در سایت ابوظبی)،20 مارچ و 22مارچ و ارسال ایمیل کلیری و اعلام کلیری در سایت ابوظبی و تبدیل / به or در سیس. 31 مارچ
آپدیت من:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(اشی از ایمیلی به سفارت.چون تا اون موقع سایت ابوظبی کیس رو نمی شناخت)،22مارچ،29مارچ, و 31 مارچ و تبدیل/به or
تشکر کنندگان:
(2015-11-15 ساعت 16:22)Khosrow_53 نوشته:  سلام

اول- گاهی اوقات چند روز طول خواهد کشید تا اطلاعات پرونده شما وارد سایت بشه.
دوم- مطمئن بشید که حتما در این سایت شماره پرونده را وارد میکنید:
http://abudhabiivo.net/
سوم- شماره پرونده را به دو صورت 2016as0000xxxx و 2016asxxxx امتحان کنید.
[/quote]

پیام شمارو دیدم اما چون تعداد پست های من زیر 25 تا هست نمی تونم پیام بدم
مصاحبه ما 18 آبان بود
تشکر کنندگان:
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: A2000
ـــــــــــ
(2015-11-15 ساعت 17:45)Khosrow_53 نوشته:  یک نکته دیگه: اگر شماره پرونده شما ۳ رقمی است، این فرمت را هم امتحان کنید: 2016as0xxx

بله سه رقمی هست
این رو هم جواب نداد
احتمالا همین که شما می گید زود هست و اطلاعاتی وارد نشده
ممنون
تشکر کنندگان:
دوستان ارجمند و عزيز
در ابتدا براي اون دسته عزيزاني كه مصاحبه رفتند و منتظرن آرزوي موفقيت دارم و همينطور بچه هايي كه دارن آماده ميشن براي مصاحبه،كه سيامك عزيز هم در بينتون هست،انشالا همگي پيروز باشيد
ديدم دوستان چه اينجا چه در تاپيك هاي دگ سوال درباره نشناختن كيس نامبر رو دارن گفتم اينجا هم خدمتتون عرض كنم؛
سايت ابوظبي اين مشكل رو براي برخي از دوستان داره ،بايد صبور باشيد تا باز شدن و شناخته شدن كيس نامبر توسط سايت سيس،انشالا يكماه دگ حدودا
نگران نباشيد بيشتر دوستان اين مشكل رو دارند
با تشكر
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Siamak ، shahram.mis1356 ، ngr ، kourosh8 ، A2000 ، Khosrow_53 ، mahsa_f ، j.modarres ، behjan
سلام به همه دوستان

میشه لطف کنید و یه نمونه cv که برای سفارت تهیه کردید برای من بفرستید.
ما فردا عازمیم و سر این مسیله دچار وسواس شدم.

در ضمن من چون قبلا خونده بودم که نیازی به گواهی عدم سو پیشینه ایران نیست .این مدرک رو تهیه نکردم. ولی الان می خونم که از بعضی دوستان خواستن. الان که دیگه نمیشه اقدام کرد. ممکنه بخاطر این موضوع نقص مدرک بخوریم ؟Sad
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: behjan
(2015-11-15 ساعت 16:08)mahsa_f نوشته:  
(2015-11-15 ساعت 12:11)behjan نوشته:  [quote='کتایون ص' pid='680053' dateline='1447538357']
سلام دوستان

من چند روز پيش مديكالم اينجا انجام دادم
Zayed the First street,Electra Street ,
NMC SPECIALTY HOSPITAL ABU DHABI
چند تا ساختمان nmc كنار هم هست ازمايش خون و اكس ري در ساختماني كه نزديك خيابان اصلي هست انجام ميشه و معاينه دكتر شتي در طبقه اول ساختماني كه نزديك مسجد هست

سلام دوست عزیز
لطفا در مورد مراحل مدیکال و معاینه و دکتر و چیزایی که به نظرتون مهم میاد در ابوظبی کمی توضیح بدید چون اکثرا دوستان دبی تست دادن و کمتر راجع به ابوظبی صحبت میشه
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
هتل تو دبی ،ارزون قیمت چی پیشنهاد میکنید؟ فکر میکنید میشه رفت دبی بعد برم مستقیم هاستل اونجا بگیرم؟.در ضمن مصاحبه 22 دسامبر دارم اگر کسی حس میکنه میشه با همراهی هزینه ها رو کاهش داد لطفا اطلاع بده.

ممنون
رویت قبولی : ۸ می  ، ارسال فرم ۲۸ جون ، مصاحبه : ۲۲ دسامبر ابوظبی ، وظعیت AP  
اپدیتها ۵ و ۲۵ ژانویه و ۲۲ اپریل
لیسانس بازرگانی ، معافیت سربازی ، کار در شرکت بازرگانی خصوصی
تشکر کنندگان: barfi1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان