کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-11-16 ساعت 09:45)farnaz100 نوشته:  سلام به همه دوستان

میشه لطف کنید و یه نمونه cv که برای سفارت تهیه کردید برای من بفرستید.
ما فردا عازمیم و سر این مسیله دچار وسواس شدم.

در ضمن من چون قبلا خونده بودم که نیازی به گواهی عدم سو پیشینه ایران نیست .این مدرک رو تهیه نکردم. ولی الان می خونم که از بعضی دوستان خواستن. الان که دیگه نمیشه اقدام کرد. ممکنه بخاطر این موضوع نقص مدرک بخوریم ؟Sad
به هیچ وجه نیازی به عدم سو پیشینه ایران نیست . اصلا قبولش ندارن . نگران نباشید.
تشکر کنندگان: farnaz100 ، j.modarres
(2015-11-16 ساعت 10:33)j.modarres نوشته:  
(2015-11-15 ساعت 16:08)mahsa_f نوشته:  
(2015-11-15 ساعت 12:11)behjan نوشته:  [quote='کتایون ص' pid='680053' dateline='1447538357']
سلام دوستان
من شنیدم nmc دوتا آدرس داره،آیا کسی آدرس صحیح رو میدونه که راهنمایی کنه?
من nmc ابوظبی می خوام برم نه دبی!!! تو ابوظبی هم دو تا آدرس داره?

من چند روز پيش مديكالم اينجا انجام دادم
Zayed the First street,Electra Street ,
NMC SPECIALTY HOSPITAL ABU DHABI
چند تا ساختمان nmc كنار هم هست ازمايش خون و اكس ري در ساختماني كه نزديك خيابان اصلي هست انجام ميشه و معاينه دكتر شتي در طبقه اول ساختماني كه نزديك مسجد هست

سلام دوست عزیز
لطفا در مورد مراحل مدیکال و معاینه و دکتر و چیزایی که به نظرتون مهم میاد در ابوظبی کمی توضیح بدید چون اکثرا دوستان دبی تست دادن و کمتر راجع به ابوظبی صحبت میشه

اول بايد به ايستگاه پرستارها در طبقه اول ساختماني كه نزديك مسجد هست مراجعه كنيد انجا نامه مصاحبه و ٥ قطعه عكس و پاسپورت و ادرس ايران و امريكا و هتل و شماره موبايل امارات و كارت واكسيناسيون و تست انتي بادي ابله مرغان بديد كه پرونده تشكيل بدهند بعد به ساختمان نزديك خيابان اصلي ميرويد و در طبقه m و ٢ (اگر اشتباه نكنم ) ازمايش خون و عكس قفسه سينه بگيريد كه براي ازمايش خون ٦٠ درهم و براي عكس ١٢٥ درهم پرداخت كردم بعد به ساختمان نزديك مسجد طبقه اول ميرويد پرستارها شما رو به اتاق دكتر شتي راهنمايي ميكنند و در انجا سوالاتي در مورد سابقه بيماري و عمل و ... بعد هم معاينه كامل بدن بعد هم دكتر شتي يك كاغذ ميدهند كه بايد ببريد صندوق حساب كنيد از من ٣٥٠ درهم گرفتند و جوابش هم چند روز بعد ( براي من سه روز بعد اماده شد ) از همون ايستگاه پرستاري كه نزديك اسانسور طبقه اول هست ميگيريد كاركنان nmc ابوظبي اكثرا هندي هستند و فارسي بلد نيستند ولي دكتر شتي تا حدودي فارسي بلدند
تشکر کنندگان: j.modarres ، behjan
(2015-11-16 ساعت 11:44)kavehsharifi نوشته:  سلام دوستان
هتل تو دبی ،ارزون قیمت چی پیشنهاد میکنید؟ فکر میکنید میشه رفت دبی بعد برم مستقیم هاستل اونجا بگیرم؟.در ضمن مصاحبه 22 دسامبر دارم اگر کسی حس میکنه میشه با همراهی هزینه ها رو کاهش داد لطفا اطلاع بده.

ممنون
دوست عزیز
اگر هتل از آژانس بگیری ارزانتر برات در میاد چون آژانسها هتل گاراانتی دارن این ریسکو نکن که بری دبی هتل بگیری بورد خود هتل ها در دبی قیمتشون خیلی بالاتره
تشکر کنندگان: j.modarres ، behjan ، barfi1
(2015-11-16 ساعت 09:45)farnaz100 نوشته:  سلام به همه دوستان

میشه لطف کنید و یه نمونه cv که برای سفارت تهیه کردید برای من بفرستید.
ما فردا عازمیم و سر این مسیله دچار وسواس شدم.

در ضمن من چون قبلا خونده بودم که نیازی به گواهی عدم سو پیشینه ایران نیست .این مدرک رو تهیه نکردم. ولی الان می خونم که از بعضی دوستان خواستن. الان که دیگه نمیشه اقدام کرد. ممکنه بخاطر این موضوع نقص مدرک بخوریم ؟Sad

سلام
ما هفته پیش مصاحبه داشتیم
ببینید توی سایت سفارت پک کنید یک بخشی که مدارک مورد نیاز رو گداشته به صراحت گفته برای ایران عدم سوپیشینه نیاز نیست ما این صفحه رو پرینت کردیم و روی این بند هایلایت کردیم و بردیم توی سفارت هم اصلا چیزی نخواست
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS4**:‎ ‎‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎
تاریخ مصاحبه: 9 نوامبر و هر دو  ap‎
سربازی: س
شغل همسر: شرکت خصوصی با مدرک لیسانس قدرت
شغل من: مدرس حق التدریس دانشگاه غیرانتفاعی با مدرک کارشناسی ارشد مخابرات
آپدیت همسر:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(ناشی از ایمیلی به سفارت به دلیل نشناختن کیس در سایت ابوظبی)،20 مارچ و 22مارچ و ارسال ایمیل کلیری و اعلام کلیری در سایت ابوظبی و تبدیل / به or در سیس. 31 مارچ
آپدیت من:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(اشی از ایمیلی به سفارت.چون تا اون موقع سایت ابوظبی کیس رو نمی شناخت)،22مارچ،29مارچ, و 31 مارچ و تبدیل/به or
ویزا: 19 آپریل
مقصد: لس آنجلس
تاریخ ورود: نیمه آگوست
تشکر کنندگان: j.modarres
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ 22 ﺁﺫﺭﺑﻠﻴﻄ ﺭﻓﺖ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺭﻭﺯﻳﻜﺸﻨﺒﻪ ﻛﻪ ﺑﺮﻡ ﻛﺎﺭاﻳﻪ ﻣﺪﻳﻜﺎﻟﻤﻮاﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻳﻢ ﻭﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩاﺭﻳﻢ ﺩﺭاﺑﻮﻇﺒﻲ ﻭاﺣﺘﻤﺎﻝ ﺩاﺩﻳﻢ ﻛﻪ ﻭﻳﺰاﻳﻜﻀﺮﺏ ﺑﮕﻴﺮﻳﻢ ﻭﭼﻮﻥ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﻫﺴﺘﻢ ﻭﻛﺎﺭﺩﻭﻟﺘﻲ ﻧﺪاﺷﺘﻢ ﻭﻛﺎﺭﺩاﻧﻲ ﺩاﺭﻡ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻫﻢ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ ﺑﻠﻴﻄ ﺑﺮﮔﺸﺘﻮﻳﻜﺸﻨﺒﻪ 29 ﺁﺫﺭﮔﺮﻓﺘﻴﻢ اﻣﺎﺧﻴﻠﻲ ﻣﻴﺘﺮﺳﻢ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻧﺘﻮﻧﻴﻢ ﺑﮕﻴﺮﻳﻢ ﭼﻮﻥ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﭘﺪﺭﺵ 40 ﻣﺎﻩ ﺗﻮﻣﻨﻂﻘﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﺗﻮﺻﻨﺎﻳﻊ ﺩﻓﺎﻉ ﺗﻮﺟﺒﻬﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﻭﻫﻤﺴﺮﻡ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ ﺣﺎﻻ اﮔﻪ ﭘﺮﺳﻴﺪﻥ ﺩﻟﻴﻞ ﻣﻌﺎﻓﻴﻮﭼﻲ ﺑﮕﻴﻢ ﻭاﮔﻪ ﺑﮕﻴﻢ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﭘﺪﺭﺵ ﻛﻪ ﺟﺒﻬﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ اﺣﺘﻤﺎﻝ ﺩاﺭﻩ ﭼﻚ ﺑﺨﻮﺭﻩ?ﻳﺎﭼﻲ ﺑﮕﻴﻢ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﻳﺎاﮔﻪ ﺑﮕﻴﻢ ﺗﻚ ﻓﺮﺯﻧﺪﻱ ﺑﻮﺩﻩ ﭼﻲ?ﻳﺎﭘﻴﮕﻴﺮﻱ ﻣﻴﻜﻨﻦ?ﺗﻮﺭﻭﺧﺪاﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﻦ ﻣﺎﭼﻴﻜﺎﺭﻛﻨﻴﻢ?ﻳﻌﻨﻲ ﻭﻳﺰاﻳﻜﻀرﺏ ﻧﻤﻴﺪﻥ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ اﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ?ﻛﺴﻲ ﺭﻓﺘﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻛﻪ ﺷﺮاﻳﻂﺶ اﻳﻨﻂﻮﺭﻱ ﺑﻮﺩﻩ ﻛﻪ ﻣﻌﺎﻓﻴﺘﺶ اﻳﻨﻂﻮﺭﻱ ﺑﺎﺷﻪ?ﻭﻭﻳﺰاﻳﻜﻀﺮﺏ ﮔﺮﻓﺘﻪ ?ﻳﺎﭼﻚ ﺧﻮﺭﺩﻩ?ﻳﺎﺑﻪ ﻧﻆﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭﺯﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﭼﻲ ﺑﮕﻴﻢ ﻛﻪ ﺣﺴﺎﺱ ﻧﺸﻦ?ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﻦ ﻟﻂﻔﺎ
شماره کیس: 2016AS000033XX
تاریخ رویت قبولی:15may
کنسولگری:Abudhabi
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:20may
کارنت شدن کیس: 9october
مصاحبه:16 desember
دریافت کلیرنس:ﺧﻮﺩﻡ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻫﻤﺴﺮﻡ ap
دریافت ویزا:17desemberﻭﻳﺰاﻳﻪ ﺧﻮﺩﻡ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان: j.modarres
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
(2015-11-16 ساعت 18:46)Khosrow_53 نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 18:32)ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ 22 ﺁﺫﺭﺑﻠﻴﻄ ﺭﻓﺖ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺭﻭﺯﻳﻜﺸﻨﺒﻪ ﻛﻪ ﺑﺮﻡ ﻛﺎﺭاﻳﻪ ﻣﺪﻳﻜﺎﻟﻤﻮاﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻳﻢ ﻭﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩاﺭﻳﻢ ﺩﺭاﺑﻮﻇﺒﻲ ﻭاﺣﺘﻤﺎﻝ ﺩاﺩﻳﻢ ﻛﻪ ﻭﻳﺰاﻳﻜﻀﺮﺏ ﺑﮕﻴﺮﻳﻢ ﻭﭼﻮﻥ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﻫﺴﺘﻢ ﻭﻛﺎﺭﺩﻭﻟﺘﻲ ﻧﺪاﺷﺘﻢ ﻭﻛﺎﺭﺩاﻧﻲ ﺩاﺭﻡ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻫﻢ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ ﺑﻠﻴﻄ ﺑﺮﮔﺸﺘﻮﻳﻜﺸﻨﺒﻪ 29 ﺁﺫﺭﮔﺮﻓﺘﻴﻢ اﻣﺎﺧﻴﻠﻲ ﻣﻴﺘﺮﺳﻢ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻧﺘﻮﻧﻴﻢ ﺑﮕﻴﺮﻳﻢ ﭼﻮﻥ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﭘﺪﺭﺵ 40 ﻣﺎﻩ ﺗﻮﻣﻨﻂﻘﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﺗﻮﺻﻨﺎﻳﻊ ﺩﻓﺎﻉ ﺗﻮﺟﺒﻬﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﻭﻫﻤﺴﺮﻡ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ ﺣﺎﻻ اﮔﻪ ﭘﺮﺳﻴﺪﻥ ﺩﻟﻴﻞ ﻣﻌﺎﻓﻴﻮﭼﻲ ﺑﮕﻴﻢ ﻭاﮔﻪ ﺑﮕﻴﻢ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﭘﺪﺭﺵ ﻛﻪ ﺟﺒﻬﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻩ اﺣﺘﻤﺎﻝ ﺩاﺭﻩ ﭼﻚ ﺑﺨﻮﺭﻩ?ﻳﺎﭼﻲ ﺑﮕﻴﻢ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﻳﺎاﮔﻪ ﺑﮕﻴﻢ ﺗﻚ ﻓﺮﺯﻧﺪﻱ ﺑﻮﺩﻩ ﭼﻲ?ﻳﺎﭘﻴﮕﻴﺮﻱ ﻣﻴﻜﻨﻦ?ﺗﻮﺭﻭﺧﺪاﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﻦ ﻣﺎﭼﻴﻜﺎﺭﻛﻨﻴﻢ?ﻳﻌﻨﻲ ﻭﻳﺰاﻳﻜﻀرﺏ ﻧﻤﻴﺪﻥ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ اﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ?ﻛﺴﻲ ﺭﻓﺘﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻛﻪ ﺷﺮاﻳﻂﺶ اﻳﻨﻂﻮﺭﻱ ﺑﻮﺩﻩ ﻛﻪ ﻣﻌﺎﻓﻴﺘﺶ اﻳﻨﻂﻮﺭﻱ ﺑﺎﺷﻪ?ﻭﻭﻳﺰاﻳﻜﻀﺮﺏ ﮔﺮﻓﺘﻪ ?ﻳﺎﭼﻚ ﺧﻮﺭﺩﻩ?ﻳﺎﺑﻪ ﻧﻆﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭﺯﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﭼﻲ ﺑﮕﻴﻢ ﻛﻪ ﺣﺴﺎﺱ ﻧﺸﻦ?ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﻦ ﻟﻂﻔﺎ

پرونده ما از خیلی جهات شبیه شماست: برنده اصلی همسرم، فاقد کار دولتی و من هم دارای معافیت پزشکی و شغل آزاد و با این حال پرونده ما مشمول اِی پی شد. روز مصاحبه ما هیچ خانواده ای ویزا نگرفت و همگی مشمول اِی پی شدند. به اینکه در همون روز مصاحبه ویزا بگیرید زیاد امیدوار نباشید و گمان نکنم درباره علت معافی همسرتون سوالی بپرسند.
خسرو جان شخصا اميدوارم كه هرچه زودتر كيلير بشي ولي يه نكته كه هميشه وجود داشته اينه كه هيچ وقت،هيچ جايي،هيچ كيسي رو نميشه واسش نسخه پيچيد و راي صادر كرد Wink
من كيس هايي ديدم با فوق ليسانس شيمي،با تدريس دانشگاهي و موارد دگ كه پارسال اي پي خوردن، همه امسال يكضرب گرفتن ميدوني چرا،چون يكي از مهمترين دلايلش جز اون موردي كه عرض كردم اين بود كه همگي خانوم بودند برندگان،سفارت اونقدي كه رو آقايون حساس هست رو خانوم ها نيست و البته دلايل ديگه اي هم وجود داره،مانند روحيه بالا و مسائل روانشناسي كه خود آفيسر ها متخصص اين داستان ها هستند(منظورم اينه كه كمي تا قسمتي گرفتن يا نگرفتن ويزاي يكضرب دست خودمون هم هست،بشرطي كه شرايطشو داشته باشيم البته ها)
بنابراين خانم پيرهادي عزيز،نگران نباشيد چون كسي از الان نميتونه پيش بيني كنه،تسليم و رها باشيد و بزاريد خودش بره جلو،چون اين استرس زياد شما بيشتر باعث خرابي كار ميشه تا شرايط كيستون(آخر ه آخرش ميخواد چي بشه مگه،كيليرنس ميخوريد دگ،ريجكت نميشيد كه)
در مورد شوهرتون هم بگم كه بودن دوستان ديگري كه همين شرايط رو داشتن و حقيقت و علت رو گفتن و ويزاشون رو هم گرفتند،پس حقيقت رو بگوييد و چيزي جز اون نگوييد Big Grin (سعي در موجه يا غير موجه جلو دادن دليلتون هم نكنيد چون اونها ميدونند كه اين شرايط معافي وجود داره و مشكلي نيست )
با انرژي و تششع مثبت و روحيه و اميد بالا تشريف ببريد،من يكي بهتون قول ميدم يكضرب خواهيد گرفتTongue
موفق باشيد
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
(2015-11-07 ساعت 00:00)alireza051@gmail.com نوشته:  دوستان کسی هست ۸ دسامبر ابوظبی مصاحبه داشته باشه؟

سلام. آقای علیرضا من 7 دسامبر مصاحبه دارم. بهتون هم ایمیل دادم. اگر دریافت نکردید برام پیام خصوصی بذارید.
مشاهده نتیجه: 7 ژوئن
کیس نامبر: **2016AS28
وضعیت کیس: 2 نفر، برنده خانم، با اسپانسر، بدون کار دولتی، معافیت سربازی
ارسال فرم: 1 ژولای
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
محل مصاحبه: انکارا (خودشون تغییر به ابوظبی)
نتیجه: ویزا یکضرب Smile
جمع تقریبی هزینه ها قبل از مهاجرت: 11 میلیون تومان
مقصد: مریلند
تشکر کنندگان:
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
با سلام
اتفاقا من هم به شخصه با بررسی بیشتر روی کیسهای مهاجرتی (البته برای همه کشورها و بدون تبعیض) موافقم. چون باعث میشه بعد از مهاجرت هم آدم احساس امنیت بیشتری تو کشور مزبور داشته باشه. ولی فکر میکنم اگه قراره بررسی بیشتر انجام بشه برای همه متقاضیان بصورت یکسان انجام بشه و هیچ کسی هم دچار نگرانی و تنش دریافت ویزای یکضرب و یا ap نشه چون میدونه که یه روال عادی هست که برای همه داره طی میشه. ولی خب چه باید کرد که ما تصمیم گیرنده نیستیم و از طرز تفکر تصمیم گیرنده ها هم بیخبریم!
با آرزوی موفقیت برای همه
تشکر کنندگان: behjan ، A2000 ، matin86 ، sahar2016 ، j.modarres ، آنجلا..
ـــــــــــ
تشکر کنندگان: behjan ، A2000 ، sahar2016 ، j.modarres
(2015-11-16 ساعت 22:44)Khosrow_53 نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 22:19)شباهنگ100 نوشته:  با سلام
اتفاقا من هم به شخصه با بررسی بیشتر روی کیسهای مهاجرتی (البته برای همه کشورها و بدون تبعیض) موافقم....
با آرزوی موفقیت برای همه

دوست عزیز، روال عادی همون بررسی بیشتر پرونده هاست. مورد استثنا دریافت ویزا در روز مصاحبه است و اگر قرار باشه همه "یک ضرب" ویزا بگیرن که دیگه استثنا به حساب نمیاد!

من هم که نگفتم همه یه ضرب بگیرند! اتفاقا گفتم استثنا قایل نشند و همون روال عادی رو برای همه کیسها به صورت یکسان در نظر بگیرند تا نگرانی بیجا هم برای هیچکسی پیش نیاد.
تشکر کنندگان: sahar2016 ، j.modarres ، آنجلا..
ـــــــــــ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، j.modarres
ﺳﻼﻡ اﺯﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺗﺸﻜﺮﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻴﺘﻮﻥ ﻋﺰﻳﺰاﻥ ﺑﺮاﻳﻪ ﻫﻤﻪ اﺯﺻﻤﻴﻤﻪ ﻗﻠﺐ ﺁﺭﻭﺯﻳﻪ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻣﺎﻫﻤﻪ ﺩﺭﻣﻬﺎﺟﺮﺳﺮاﻳﻪ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ ﻫﺴﺘﻴﻢ ﻛﻪ ﺩﺭﻃﻮﻝ اﻳﻦ ﻣﺪﺕ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﻛﻤﻚ ﺭﺳﺎﻧﻲ ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺳﺎﻳﺖ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻣﺎﺭﻭﺑﻪ ﻫﻢ ﻧﺰﺩﻳﻚ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﺮاﻳﻂﻤﻮﻥ ﻳﻜﺴﺎﻧﻪ ﻭﻫﻤﻪ ﺗﺼﻤﻴﻢ ﺑﻪ ﻣﻬﺎﺟﺮﺕ ﺩاﺭﻳﻢ اﻣﻴﺪ ﺑﻪ ﺧﺪاﻣﻮﻓﻖ ﻣﻴﺸﻴﻢ
شماره کیس: 2016AS000033XX
تاریخ رویت قبولی:15may
کنسولگری:Abudhabi
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:20may
کارنت شدن کیس: 9october
مصاحبه:16 desember
دریافت کلیرنس:ﺧﻮﺩﻡ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻫﻤﺴﺮﻡ ap
دریافت ویزا:17desemberﻭﻳﺰاﻳﻪ ﺧﻮﺩﻡ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان: A2000 ، شباهنگ100 ، matin86 ، barfi1 ، sahar2016 ، j.modarres ، behjan ، Interuniversal
(2015-11-17 ساعت 00:03)Khosrow_53 نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 23:48)شباهنگ100 نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 22:44)Khosrow_53 نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 22:19)شباهنگ100 نوشته:  با سلام
اتفاقا من هم به شخصه با بررسی بیشتر روی کیسهای مهاجرتی (البته برای همه کشورها و بدون تبعیض) موافقم....

دوست عزیز، روال عادی همون بررسی بیشتر پرونده هاست...

... اتفاقا گفتم استثنا قایل نشند و همون روال عادی رو برای همه کیسها به صورت یکسان در نظر بگیرند تا نگرانی بیجا هم برای هیچکسی پیش نیاد.

واقعا نمیتونم درک کنم چرا چند ماه انتظار کشیدن باید نگرانی ایجاد کنه!
درمجموع ایجاد اعتماد بنفس در دوستان چیز خوبیه ولی امید واهی دادن نیز در آینده باعث دل شکستگی میشه . درمجموع همه ی دوستان بخاطر کمک و همیاری به خود و همدیگه اینجا دور هم جمع شدیم . (به آینده امیدوار باشیدبدون دلخوشی الکی)
تشکر کنندگان: matin86 ، sahar2016 ، j.modarres ، Khosrow_53 ، behjan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان