کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-11-23 ساعت 15:44)simsim2016 نوشته:  
(2015-11-18 ساعت 15:02)hamiham007 نوشته:  سلام دوست عزیز.از سایت خود nmc وقت گرفتید.؟کدوم بیمارستان و کدوم قسمت و کدوم دکتر رو انتخاب کردید؟ممنون اگه جواب بدید.

بله میل زدم به appointmentdeiradxb@nmc.ae از nmc در دبی وقت گرفتم.

دوست گرامی میدونم نگران هستید ولی واقعا نیازی به گرفتن وقت نیست چون اصلا نگاه به وقتتون هم نمیکنن. اول وقت اونجا حضور داشته باشید.بیمارستان ان ام سی دقیقا روبروی ایستگاه مترو ابوهیل در دبی .اگر با مترو تشریف ببرید بیمارستان روبروی شماست و دکتر شوکلا منتظر.
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-11-23 ساعت 17:01)Farimahh نوشته:  سلام برای ویزای امارات 270 هزار تومان از ما گرفتن برای یک نفر

دوست گرامی ما که 26 اکتبر مصاحبه داشتیم برای هر نفر 290 هزار تومان پرداخت کردیم.از الی گشت هم بلیط گرفتیم
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
(2015-11-23 ساعت 16:21)ramin.b نوشته:  دوستان عزیز میشه یه راهنمایی کنید بگید منی که ۷ ژانویه وقت مصاحبه دارم کی برای مدیران باید اونجا باشم و کی بلیط برگشت بگیرم چون احتمال یک ضربی دارم؟ و این که کدوم آژانس و پیشنهاد میکنید؟ ما دو نفر هستیم بدون بچه

اشتباه تایپی شد مدیکال

دوست گرامی
7 ژانویه میشه پنج شنبه اگر دوشنبه شب پرواز به دبی داشته باشید که هم استراحتی داشته باشید و هم اینکه سه شنبه اول وقت برای مدیکال حاضر باشید و چون بچه همراه ندارید چهارشنبه شب جواب مدیکالتون حاضر هست و به امید خدا پنج شنبه هم مصاحبه خوبی داشته باشید و حداقل سه روز کاریو برای آماده شدن ویزا در نظر بگیرید .
تشکر کنندگان: j.modarres ، پرسپولیس6
(2015-11-23 ساعت 18:47)panizrm نوشته:  
(2015-11-18 ساعت 15:02)hamiham007 نوشته:  سلام دوست عزیز.از سایت خود nmc وقت گرفتید.؟کدوم بیمارستان و کدوم قسمت و کدوم دکتر رو انتخاب کردید؟ممنون اگه جواب بدید.

دوست گرامی میدونم نگران هستید ولی واقعا نیازی به گرفتن وقت نیست چون اصلا نگاه به وقتتون هم نمیکنن. اول وقت اونجا حضور داشته باشید.بیمارستان ان ام سی دقیقا روبروی ایستگاه مترو ابوهیل در دبی .اگر با مترو تشریف ببرید بیمارستان روبروی شماست و دکتر شوکلا منتظر.
من نمیدونم کی این وقت گرفتن رو اولین بار گفته که همه میخوان وقت بگیرن بابا وقت لازم نیست چرا انقدر دوست دارین لقمه رو دور سرتون بچرخونین برید مدیکال از زبونتون بپره واسه ویزا اومدین امونتون نمیدن سریع همه کاراتونو انجام میدن باز بیاین بگین وقت بگیریم؟!! فقط صبح اول وقت برید سریع انجام بدین بعدش شلوغ میشه
سلام به دوستان مصاحبه رفته.هتل نزدیک برای مدیکال و درست حسابی هم از لحاظ مالی هم امکاناتی کدوم رو پیشنهاد میدید؟شانس ما هفته اول ژانویه که فکر کنم شلوغ ترین وقته باید بریم دبی. ممنون
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: ALIREZA_DEN
(2015-11-24 ساعت 00:32)hamiham007 نوشته:  سلام به دوستان مصاحبه رفته.هتل نزدیک برای مدیکال و درست حسابی هم از لحاظ مالی هم امکاناتی کدوم رو پیشنهاد میدید؟شانس ما هفته اول ژانویه که فکر کنم شلوغ ترین وقته باید بریم دبی. ممنون

من خودم هتل رویال گاردن گرفتم بستگی داره شما چجور هتلی پسندت باشه هتل گاردن نه دیسکو داره نه استخر که برای من اصلا مهم نبود برعکس خیلیم خوبه دیسکو نداره ارومه و خوبیش اینه مترو روبروشه راحت سوار میشم هرجا بخوام میرم ناهارش هم مثل رستورانهای داخل ایران نیست ولی قابل تحمله و اینکه اکثرا ایرانین اینجا البته فقط موقع ناهار میبینیشون و اینکه فارسی حرف میزنه هتلدار و مشکل زبان نداری نمیخوادم به طرف بفهمونی که وقت سفارت داری یجور پاسپورتتو بگیری تا بگی همون موقع تحویلت میده هیچ ضمانتی هم لازم نیست بزاری در ضمن اگه بوی ماهی اذیتت نمیکنه جای خوبیه البته اصلا شدید نیست و بعضی مواقع بوش میاد
تشکر کنندگان: ALIREZA_DEN ، j.modarres ، hamiham007
(2015-11-24 ساعت 00:32)hamiham007 نوشته:  سلام به دوستان مصاحبه رفته.هتل نزدیک برای مدیکال و درست حسابی هم از لحاظ مالی هم امکاناتی کدوم رو پیشنهاد میدید؟شانس ما هفته اول ژانویه که فکر کنم شلوغ ترین وقته باید بریم دبی. ممنون

دوست عزیز ما هتل MOVENPICK DEIRA بودیم. نزدیک مترو و با بیمارستان یه ایستگاه فاصله داره. دیسکو نداره ولی استخر و صبحانه خوبی داشت و بسیار بسیار تمیز. اگه همراه خانواده و بچه کوچیک میرید حتما گزینه خوبیه براتون.
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: j.modarres ، hamiham007
(2015-11-23 ساعت 21:20)kourosh8 نوشته:  
(2015-11-23 ساعت 18:47)panizrm نوشته:  

من نمیدونم کی این وقت گرفتن رو اولین بار گفته که همه میخوان وقت بگیرن بابا وقت لازم نیست چرا انقدر دوست دارین لقمه رو دور سرتون بچرخونین برید مدیکال از زبونتون بپره واسه ویزا اومدین امونتون نمیدن سریع همه کاراتونو انجام میدن باز بیاین بگین وقت بگیریم؟!! فقط صبح اول وقت برید سریع انجام بدین بعدش شلوغ میشه

همونطور که دوستان گفتن نیازی به وقت گرفتن نیست. تنها اتفاقی که ممکنه بیفته اینه که اونروز دکتر به دلیلی بیمارستان نباشه . شما برای اطمینان می تونین یه ایمیل بهشون بزنین و پرینت جواب رو هم داشته باشین تا در صورت افتادن یه همچین اتفاقی مدرکی داشته باشید که نشون بده قبلا باهاشون هماهنگ کردین.
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

سلام دوست عزیز
من هتل LOTUS GRAND HOTEL APARTMENTS رو از سایت بریم سفر برای هفته دوم ژانویه گرفتم که 4 ستاره است و دقیقا مقابل nmc و ایستگاه مترو ابو هیل وبا فاصله 5 دقیقه پیاده روی تا اونجا هست.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: matin86 ، hamiham007
(2015-11-24 ساعت 00:43)kourosh8 نوشته:  

من خودم هتل رویال گاردن گرفتم بستگی داره شما چجور هتلی پسندت باشه هتل گاردن نه دیسکو داره نه استخر که برای من اصلا مهم نبود برعکس خیلیم خوبه دیسکو نداره ارومه و خوبیش اینه مترو روبروشه راحت سوار میشم هرجا بخوام میرم ناهارش هم مثل رستورانهای داخل ایران نیست ولی قابل تحمله و اینکه اکثرا ایرانین اینجا البته فقط موقع ناهار میبینیشون و اینکه فارسی حرف میزنه هتلدار و مشکل زبان نداری نمیخوادم به طرف بفهمونی که وقت سفارت داری یجور پاسپورتتو بگیری تا بگی همون موقع تحویلت میده هیچ ضمانتی هم لازم نیست بزاری در ضمن اگه بوی ماهی اذیتت نمیکنه جای خوبیه البته اصلا شدید نیست و بعضی مواقع بوش میاد
سلام
رویال گاردن رو از ایران رزرو کردید یا رفتید اونجا؟ شبی چقدر پرداخت کردید؟

با تشکر
رویت قبولی : ۸ می  ، ارسال فرم ۲۸ جون ، مصاحبه : ۲۲ دسامبر ابوظبی ، وظعیت AP  
اپدیتها ۵ و ۲۵ ژانویه و ۲۲ اپریل
لیسانس بازرگانی ، معافیت سربازی ، کار در شرکت بازرگانی خصوصی
تشکر کنندگان:
همون ایران از اژانس مسافرتی گرفتم البته چون شیراز هستم و فقط ایر عربیا هر روز پرواز داره با عربیا اومدم که شارجه پیاده میکنه از طرف هتلم میان دنبالت تو فرودگاه البته شماره تلفن تاکسی که میاد دنبالتم تو برگه هتلی که اژانس بهت میده نوشته شده میتونی قبل پرواز یه زنگ بزنی که مطمعن بشی دنبالت میان. ایرانی هم هست اون تاکسی که واسه هتل کار میکنه
تشکر کنندگان: matin86
(2015-11-23 ساعت 18:55)panizrm نوشته:  
(2015-11-23 ساعت 16:21)ramin.b نوشته:  دوستان عزیز میشه یه راهنمایی کنید بگید منی که ۷ ژانویه وقت مصاحبه دارم کی برای مدیران باید اونجا باشم و کی بلیط برگشت بگیرم چون احتمال یک ضربی دارم؟ و این که کدوم آژانس و پیشنهاد میکنید؟ ما دو نفر هستیم بدون بچه

اشتباه تایپی شد مدیکال

دوست گرامی
۷ ژانویه میشه پنج شنبه اگر دوشنبه شب پرواز به دبی داشته باشید که هم استراحتی داشته باشید و هم اینکه سه شنبه اول وقت برای مدیکال حاضر باشید و چون بچه همراه ندارید چهارشنبه شب جواب مدیکالتون حاضر هست و به امید خدا پنج شنبه هم مصاحبه خوبی داشته باشید و حداقل سه روز کاریو برای آماده شدن ویزا در نظر بگیرید .

با تشکر از شما که جواب دادید
تشکر کنندگان: panizrm ، barfi1
سلام به همه دوستان گل.واقعا از همتون ممنون و سپاسگزارم.از اینکه بدون منت و چشم داشت خیلی سریع تجربه های گرانبهای خودتونو در اختیار بقیه قرار میدید.به امید اینکه روزی دست همتون رو اونور آب به گرمی بفشارم.
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
دوستان عزیز سلام، ما هم سفارتمون آنکارا بود و به ابوظبی تغییر یافت.
تاپیک "سفر به امارات" به لطف شما عزیزان و همراهان، خیلی برای من مفید و جامع بود و از همه تون، به ویژه اونهایی که سفرنامه زیباشون رو تقدیم گروه کردند، سپاسگزارم.
برای همتون آرزوی موفقیت دارم در هر جای دنیا که صلاحتون باشه.
راستی ما هم مصاحبه مون تو ژانویه است Rolleyes
تشکر کنندگان: Interuniversal ، j.modarres ، hamiham007 ، behjan ، A2000 ، barfi1
با سلام به همه
مطلبي رو ديدم گفتم در اختيارتون بزارم شايد نكته اي براتون داشته باشه(البته ميدونم كه خودتون حسابي كارشناسيد)

به محض ورود به دبی مهمترین نکته ای که باید توجه کنید اینست که شما تصمیم گیرنده اید نه شخص دیگری متاسفانه یا خوشبختانه در هتل تعدادی از دوستان ایرانی به عنوان لیدر در خدمت ایرانیان عزیز هستند که البته تا انجا که من دیدیم این مدل لیدر بیشتر برای ایرانیان وجود دارد نه کشورهای دیگه و چون این دوستان هزینه دارند و باید زندگی کنند بنا بر این این شما مسافر عزیز هستید که باید هزینه ها را بپردازید عدم اگاهی تسلیم بودن و توجه نکردن به قابلیتها فردی موجب می شود برای هر امری هزینه اضافه بپردازید به عنوان مثال برای رفتن به سفارت باید رفت ابوظبی که حدود 2 تا 3 ساعت راه است لیدرها همون اول عنوان می کنند که باید از خدمات اونها استفاده کنید و گرنه خطر ناک است و این می شود و ان.
اولا دبی بسیار امن است و چه با تاکسی چه با اتوبوس و چه با ليدر بروید در طول مسیر بیمه هستید در صورت تصادف البته ليدر رو مطمئن نیستم چون راننده های ایرانی شما رابه ابوظبی می برند برای این سفر رفت و برگشت 400 تا 600 درهم مطالبه می کنند که چیزی حدود 500 هزار تومان خودمان می شود حال حساب کنيد که دو بار باید برید و بیایید که می شود یک میلیون .

بهترین روش برای رفتن استفاده از اتوبوس است 10 درهم برای رفتن از هتل به ترمینال که باید بگید (دبی باس ) تا راننده متوجه بشه 25 درهم برای رفت و 15 درهم برای برگشت اتوبوس که هر 10 دقیقه حرکت می کند و 10 درهم هم از ابوظبی باس (ترمینال ابوظبی) به سفارت مثلا آمريكا امبسی که کلا می شود 80 درهم حدود 70 هزار تومان توجه کنید این سیستم 24 ساعته است و تاکسی های دبی هم 24 ساعت کار می کنند و هر وقت شما یخواهید خیابان پر از تاکسی است پس نترسید می تونید 4 ساعت یا حتی 5 ساعت قبل از وقت سفارت حرکت کنید ولی کل مسیر سه ساعت بیشتر وقت شما رو نمی گیرد اتوبوسها بسیار شیک هستند و منو غذا و یا نوشیدنی هم دارند بهتره قبل از سفارت یه چایی تو اتوبوس بخورید چون اطراف سفارت چیزی نیست و در این میان صرفه جوبب خوبی هم می کنید توجه کنید لبدر ها شدیدا با این امر مخالفا چون نفعی براشون نداره و اگر ببینند که کسی دیگری رو هم راهنمایی میکنید با شما بر خورد می کنند که البته حق ندارند ولی خوب زندگی در دبی ادم رو وادار به کارهای ناپسند هم می کنه یکیش کسب پول از طریق ادمهای نا اگاه است .

برای ویزای مهاجرت سفارت امریکا نیاز یه یک سری ازمایش است که حدود هزار درهم هزینه دارد بهتره قبل از حرکت با ازمایشگاهای معرفی شده در سایت سفارت تماس یگیرید و هزینه رو چک کنید اونی که در رقه است زبان فارسی هم حرف می زنه ولی بهتره با همشون صحبت کنبد در مورد قیمت حتما اطلاعات بگیرید و در مورد واکسن هم بپرسید چون اختلاف قیمت هست .

بر خلاف تصور راحت ترین جا در این سفر خود سفارت است که با رفتار درست و قانونمند خیل ادم رو راحت می کنند توجه کنید اگر مشکلی داشتید جر و بحث نکنید بلکه دنبال راهکار باشید و لبخند و ارام صحبت کردن بهتر کار شما را راه می اندازد تا دادو بیداد سعی کنید مدارکتان را مرتب و دسته بندی شده داشته باشید و چیزی که از شما خواسته می شود را ارائه دهید نه انچه که می خواهید کارها خیلی راحت تر از انچه فکر می کنید حل می شود و نیازی به شلوغ کردن نیست .

برگرفته از وبلاگ دوست عزيزمون آقاي طلوعي
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: j.modarres ، mahsa_f ، behjan ، sahar2016 ، Rira_1982 ، Caspian_Wave ، barfi1 ، Khosrow_53 ، مل مل ، Ali Sepehr ، srmir ، karmen

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان