کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
کلا مدیکال NMC دوبی بر اساس تاریخ مصاحبت جوابتو زودتر یا دیرتر میده
ولی خوب سعی کنید زووتر برید مخصوصا اگه بچه کوچیک دارید
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان: A2000 ، j.modarres
(2015-11-18 ساعت 12:34)simsim2016 نوشته:  
(2015-11-18 ساعت 08:59)alirezasadrearhami نوشته:  سلام دوستان كسي كه يكشنبه صبح مصاحبه داره چه روزي بايد بره براي مديكال؟؟ پنجشنبه كه بريم جمعه جواب ميدن؟

سلام دوست عزیز
منم مصاحبم یکشنبس، ایمیل دادم بهشون گفتم ۵شنبه به من وقت بدین اونا هم ۵شنبه ظهر وقت دادن
موفق باشین

سلام دوست عزیز.از سایت خود nmc وقت گرفتید.؟کدوم بیمارستان و کدوم قسمت و کدوم دکتر رو انتخاب کردید؟ممنون اگه جواب بدید.
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان:
(2015-11-18 ساعت 15:02)hamiham007 نوشته:  
(2015-11-18 ساعت 08:59)alirezasadrearhami نوشته:  سلام دوستان كسي كه يكشنبه صبح مصاحبه داره چه روزي بايد بره براي مديكال؟؟ پنجشنبه كه بريم جمعه جواب ميدن؟

سلام دوست عزیز
منم مصاحبم یکشنبس، ایمیل دادم بهشون گفتم ۵شنبه به من وقت بدین اونا هم ۵شنبه ظهر وقت دادن
موفق باشین

سلام دوست عزیز.از سایت خود nmc وقت گرفتید.؟کدوم بیمارستان و کدوم قسمت و کدوم دکتر رو انتخاب کردید؟ممنون اگه جواب بدید.
عزیز وقت گرفتن نیاز نیست
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: j.modarres ، پرسپولیس6
سلام دوستان
ما امروز صبح رسیدیم دبی و بعد از تحویل چندونا به هتل رفتیم بیمارستان
تنها کیس ایرانی تو بیمارستان بودیم ظاهرا...
از ساعت 9 تا حدود 12 کارمون طول کشید.
بعدا کامل مینویسم فقط دوستایی که بچه زیر 8 سال دارین واکسن انفلونزا رو دوبار بزنین...دکتر شوکلا به دختر 6 ساله من دوباره واکسن انفلونزا زد...اینو من تو مهاجرسرا بهش برنخورده بودم!!
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

سلام به دوستان .ما اول ژانویه مصاحبه داریم و من نمیدونم پرواز رو چارتر بگیرم یا اینکه فقط ۱ طرفه که اگه احتمالا یک ضرب ویزا دادن بمونم.کسی از دوستان با تجربه پیشنهادی داره؟
شماره کیس  2016as16xx
دریافت گرین کارت: 
تشکر کنندگان:
(2015-11-21 ساعت 23:59)hamiham007 نوشته:  سلام به دوستان .ما اول ژانویه مصاحبه داریم و من نمیدونم پرواز رو چارتر بگیرم یا اینکه فقط ۱ طرفه که اگه احتمالا یک ضرب ویزا دادن بمونم.کسی از دوستان با تجربه پیشنهادی داره؟
درصورت نیاز به راهنمایی اساتید (بنده رو عرض نمیکنم که شاگردی بیش نیستم) باید شرایط خود رو دقیقا به ایشان اعلام فرمایید(حداقل رشته و مدرک تحصیلی . وضعیت خدمت سربازی (دقیق) سابقه شغلی . دولتی بودن یا نبودن و حساسیت آن
و درصورت ما بودن همچنین اطلاعات فوق در خصوص همسر (غیر سربازی)
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان:
(2015-11-21 ساعت 23:59)hamiham007 نوشته:  سلام به دوستان .ما اول ژانویه مصاحبه داریم و من نمیدونم پرواز رو چارتر بگیرم یا اینکه فقط ۱ طرفه که اگه احتمالا یک ضرب ویزا دادن بمونم.کسی از دوستان با تجربه پیشنهادی داره؟

سلام من وضعيت خودم را ميگم خودتون تصميم بگيريد
من بليطم را چارتر نگرفتم و صد تومن اضافه دادم ك بتونم با تأخير برگردم(چون احتمال يه ضرب ميدادم) و همين اتفاق هم افتاد و اگه ميخواستم با اين بليط برگردم بايد دو شب اضافه ميموندم( كه هزينه زيادي هتل ميگرفت) و دوباره ٢٠٠ تومن براي عقب انداختن بليط پرداخت ميكردم ك ديدم ب صرفست همونجا يه بليط ديگه بخرم ( يه ببيط براي همون شب به تهران ك شد ٥٠٠ تومن)
ديگه تصميم با خودتون
كيس نامبر: 2016as2xxx / تاريخ رؤيت قبولي : 5may / تاريخ ارسال فرم٢٦٠ :28may
زمان مصاحبه: هفته اول نوامبر/ محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا: شكر خدا يك ضرب
آرزوي ويزاي يك ضرب براي همگي
تشکر کنندگان: hamiham007 ، غنچه ، barfi1
(2015-11-22 ساعت 01:23)kian_parsi نوشته:  

من بليطم را چارتر نگرفتم و صد تومن اضافه دادم ك بتونم با تأخير برگردم(چون احتمال يه ضرب ميدادم) و همين اتفاق هم افتاد و اگه ميخواستم با اين بليط برگردم بايد دو شب اضافه ميموندم( كه هزينه زيادي هتل ميگرفت) و دوباره ٢٠٠ تومن براي عقب انداختن بليط پرداخت ميكردم ك ديدم ب صرفست همونجا يه بليط ديگه بخرم ( يه ببيط براي همون شب به تهران ك شد ٥٠٠ تومن)
ديگه تصميم با خودتون
ممنون دوست عزیز.منم احتمالا بلیط ۱ طرفه بگیرم.کارم که تموم شد برگشتش رو میخرم
شماره کیس  2016as16xx
دریافت گرین کارت: 
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
(2015-11-23 ساعت 11:59)hamiham007 نوشته:  
(2015-11-22 ساعت 01:23)kian_parsi نوشته:  

ديگه تصميم با خودتون
ممنون دوست عزیز.منم احتمالا بلیط ۱ طرفه بگیرم.کارم که تموم شد برگشتش رو میخرم

سلام دوست عزیز
من برای خودم و خانوادم از فلای دبی بلیط گرفتم و با اینکه بلیط برگشتش قابلیت تعویض بدون هزینه اضافه داره برای خانواده من که 4 نفر و یه نوزاد هستیم با ماهان هم قیمت شد ، البته من چون اصفهان هستم و میخواستم پروازم حتما از اصفهان باشه اینو انتخاب کردم.
شما هم به این نکته دقت کنید که ممکنه در ژانویه به راحتی بلیط برگشت گیر نیاد.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
امروز مصاحبه داشتم تونستم یکضرب بگیرم تا جایی که بودمو دیدم اولی خانوم مسنی بودن یکضرب گرفتن دومی زن و شوهر جوونی بودن یکضرب سومی من بودم وقتی هم بیرون اومدم همراه ما که زن و شوهر بودن AP خوردن و بعد از اون یه دختر مجرد بودن که یکضرب گرفت
(2015-11-18 ساعت 12:46)alirezasadrearhami نوشته:  

سلام دوست عزیز
موفق باشین
مرسي از جوابتون فقط يكشنبه چندم؟؟؟ و اگه لطف كنيد متن ايميل ارسالي هم برام بزاريد ممنون ميشمRolleyes
Dear Sir/ Madam:

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.As per your request we register your name for 3rd Dec 2015 between 3:30pm to 4:30pm.All the report should be normal .Whole process take 3-4hours .Please read through below details for medical examination .
For the US medical examination you can book an appointment through mail. If the appointments are full you can come as a walk-in client preferably around 9am except on Friday, but the whole procedure will take time.
The applicant aged 141/2 yrs and above: On the day of appointment, applicant comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be 8-10 weeks later.
If you come with an appointment whole examination will take about 3-4 hours. No need of fasting.
Routine cost (without vaccination) is AED525. In case of urgency only for the adults above 14.6yrs (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), charges of AED750 is applicable.
From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be 8-10 weeks later and urgent charges are non-refundable.
For the children betDween 2-14.6yrs (on the day of medical examination) QUANTIFERON TB (Test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.300/-. If you do this test on Tuesday, Wednesday or Thursday, the report will be ready on Sunday. If you do the test on Saturday, Sunday or Monday, the report will be ready on Wednesday.
The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.
Documents required to be brought along are: Original passport, 5 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter, present address of residence and postal code of residence, intended us city and state, intended us address and postal code and Email address.
We are located at the Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.
Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you

Thank you and Good Day!

Best Regards,
Asha

New Medical Centre Hospital L.L.C. Dubai

PO Box: 7832, Deira, Dubai, UAE

Tel: +971-4-2689800/ 2339900

Appointments: +971-4-2339966/67

Fax : +971-4-2682353/ 2698997

Email : appointmentdeiradxb@nmc.ae

Web : www.nmchealthcare.com

(2015-11-18 ساعت 12:46)alirezasadrearhami نوشته:  

سلام دوست عزیز
موفق باشین
مرسي از جوابتون فقط يكشنبه چندم؟؟؟ و اگه لطف كنيد متن ايميل ارسالي هم برام بزاريد ممنون ميشمRolleyes
من 6 دسامبر مصاحبه دارم و امروز از nmc به من میل زدن که تاریخت عوض شده به 1 دسامبر و باید 1 دسامبر اونجا باشی!
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-11-18 ساعت 15:02)hamiham007 نوشته:  سلام دوست عزیز.از سایت خود nmc وقت گرفتید.؟کدوم بیمارستان و کدوم قسمت و کدوم دکتر رو انتخاب کردید؟ممنون اگه جواب بدید.

بله میل زدم به appointmentdeiradxb@nmc.ae از nmc در دبی وقت گرفتم.
تشکر کنندگان:
دوستان كسايي كه جديدا ويزا امارات گرفتيد قيمت ويزا چقدر شد براتون؟
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز میشه یه راهنمایی کنید بگید منی که 7 ژانویه وقت مصاحبه دارم کی برای مدیران باید اونجا باشم و کی بلیط برگشت بگیرم چون احتمال یک ضربی دارم؟ و این که کدوم آژانس و پیشنهاد میکنید؟ ما دو نفر هستیم بدون بچه

اشتباه تایپی شد مدیکال
تشکر کنندگان:
سلام برای ویزای امارات 270 هزار تومان از ما گرفتن برای یک نفر
تشکر کنندگان: j.modarres ، ALIREZA_DEN

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان