کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: j.modarres ، پرسپولیس6 ، behjan
(2015-11-30 ساعت 07:29)Khosrow_53 نوشته:  
(2015-11-30 ساعت 01:29)پرسپولیس۶ نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 15:43)j.modarres نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 15:11)hamiham007 نوشته:  سلام به دوستان گل.از دوستانی که مثله من اوایل ژانویه مصاحبه دارن وبه خاطر بچه کوچیک و مدیکال مجبورن ۸ یا ۹ روز اونجا باشن کسی تور خوش قیمت پیدا کرده؟ من زیر ۲۴۰۰ چیزی گیرم نیومده.یا کسی روش بهتری سراغ داره؟

سلام
من اصلا سراغ تورها نرفتم و خودم از فلای دبی بلیط هواپیما گرفتم که برای ۴ نفر و یک نوزاد شد 3160 و از بریم سفر هتل گرفتم که یک سوییت دو خوابه هست برای ۴ نفر روبروی nmc که برای ۷ شب شد 4440 مجموعا 7600 البته ویزا هنوز مونده که باید یه ماه دیگه بگیرم.
تا اونجا که من اطلاع دارم فلای دبی فقط به شارجه پرواز داره و شما احتمالا هزینه ترانسفر دوطرفه به دبی رو هم خواهید داشت . حالا بدور از هزینه ش بخاطر داشتن نوزاد حتما جهت زمانبندی کاراتون برنامه ترانسفرتون رو قبلا چک و هماهنگ فرمایید .
موفق باشید

اون ایر عربیا است که میره شارجه. فلای دبی میره ترمینال شماره ۳ دبی.

دوست عزیز ما با قشم ایر رفتیم که هزینه بلیط و ویزا و 7 شب هتل که 6شب در دوبی و سه ستاره با ناهار و صبحانه و یک شب در ابوظبی که 4 ستاره و فقط با صبحانه بود مجموعا پنج میلیون و هشتصد هزار تومان شد.ما دو بچه 6و11 ساله هم داریم.آزانس بالون میدون فردوسی .البته هتل تی دوبی به نام فورجون دیره و پر از هندی بود ولی من احساس خیلی خوبی داشتم.فقط اگه این هتل رو گرفتید اتاقهای بزرگ هم داره تاکید کنید که اتاقهای بزرگ میخواهید.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: j.modarres ، پرسپولیس6 ، behjan
(2015-11-30 ساعت 01:29)پرسپولیس6 نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 15:11)hamiham007 نوشته:  سلام به دوستان گل.از دوستانی که مثله من اوایل ژانویه مصاحبه دارن وبه خاطر بچه کوچیک و مدیکال مجبورن ۸ یا ۹ روز اونجا باشن کسی تور خوش قیمت پیدا کرده؟ من زیر ۲۴۰۰ چیزی گیرم نیومده.یا کسی روش بهتری سراغ داره؟

سلام
من اصلا سراغ تورها نرفتم و خودم از فلای دبی بلیط هواپیما گرفتم که برای ۴ نفر و یک نوزاد شد 3160 و از بریم سفر هتل گرفتم که یک سوییت دو خوابه هست برای ۴ نفر روبروی nmc که برای ۷ شب شد 4440 مجموعا 7600 البته ویزا هنوز مونده که باید یه ماه دیگه بگیرم.
تا اونجا که من اطلاع دارم فلای دبی فقط به شارجه پرواز داره و شما احتمالا هزینه ترانسفر دوطرفه به دبی رو هم خواهید داشت . حالا بدور از هزینه ش بخاطر داشتن نوزاد حتما جهت زمانبندی کاراتون برنامه ترانسفرتون رو قبلا چک و هماهنگ فرمایید .
موفق باشید

دوست من فلای دبی از اسمش هم معلومه که میره دبی در ضمن بلیط صادر شده از اصفهان به دبی هست . هتلی هم که گرفتم از فرودگاه دبی با ماشین 7 دقیقه راهه و روبروی nmc دیره هست.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، sahar2016
(2015-11-30 ساعت 11:47)j.modarres نوشته:  

سلام
موفق باشید

دوست من فلای دبی از اسمش هم معلومه که میره دبی در ضمن بلیط صادر شده از اصفهان به دبی هست . هتلی هم که گرفتم از فرودگاه دبی با ماشین ۷ دقیقه راهه و روبروی nmc دیره هست.

سلام
می شه لطفاً اسم هتلتون رو بگید؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. برای 21 دسامبر کسی مصاحبه داره???
اطلاع بدید با همراهی بشه هزینه ها رو کمتر کرد.
کیس:2016AS33XX/سفارت:تغییر از آنکارا به ابوظبی/مصاحبه:2016December/ویزا یکضرب

تشکر کنندگان:
(2015-11-30 ساعت 15:55)مل مل نوشته:  

سلام
موفق باشید

دوست من فلای دبی از اسمش هم معلومه که میره دبی در ضمن بلیط صادر شده از اصفهان به دبی هست . هتلی هم که گرفتم از فرودگاه دبی با ماشین ۷ دقیقه راهه و روبروی nmc دیره هست.

سلام
ممنونم

اینطور که دوستمون آدرس دادن فکر کنم abjar grand باشه
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: مل مل

سلام
موفق باشید

سلام
ممنونم

سلام دوست من
اسم هتل ما LOTUS GRAND HOTEL APARTMENTS که 4 ستاره هست و اینطور که من از google map دیدم تا nmc دیره 8 دقیقه پیاده روی داره.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: مل مل
(2015-11-30 ساعت 23:52)hamiham007 نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 15:43)j.modarres نوشته:  سلام
موفق باشید

سلام
ممنونم

اینطور که دوستمون آدرس دادن فکر کنم abjar grand باشه

هتل ما دقیقا پشت هتل abjar grand و کنار بیمارستان کانادایی هاست
تشکر کنندگان: hamiham007 ، مل مل
دوستان عزیز خدمتتون عرض کنم خیلی خودتونو به هتلهای نزدیک nmc محدود نکنید چون شما حداکثر یکبار خونوادگی جهت انچام آزمایشات و یکبار هم یکنفر به نمایندگی جهت اخذ نتایج به اونجا تردد خواهید داشت و با توجه به نزدیکی ایستگاه مترو به nmc (دقیقا روبروشه) نفری 4-5 درهم (جمعا حدود بیست درهم ) پرداخت خواهید کرد (جهت رقت و آمد مدیکال ). ولی اگه قراره 4روز الی 8 روز (بسته به شرایطتون ) تو دبی باشید سعی کنید هتلتون به مراکز خرید و یا هر جایی که روزانه تردد بیشتری دارید نزدیک باشه که به این طریق راحتتر هست و ارزونتر.
ما چهارروزی که دبی بودیم هتل سیتی سیزن اقامت داشتیم که حدود 300 متر با سیتی سنتر فاصله داشت (و روبروی یکی از دربهای خروجیش هم یه فروشگاه دی تو دی بود) و خونواده اکثر ساعاتشون رو اونجا میگذروندن ) حتی هرکدوممون وقتی احساس خستگی میکردی پیاده میومد هتل و بعداستراحت به هم ملحق میشدیم .
ما چون 4 نفر بودیم از هتل تا nmc رو هم با تاکسی رفتیم که رفت و برگشت روهم شد 30 درهم (هرمسیر 15درهم) که از مترو هم ارزونتر شد. یه روزهم رفتیم مرکز خرید القربر (که دقیقا شبیه سیتی سنتر بود) اونم با تاکسی شد 30 درهم (هرمسیر 15درهم)
عصر اون روزی هم که جواب مدیکال حاضر شد . تورلیدرمون خودش بدون دریافت هیچ هزینه ای با ماشین خودش رفت حوابامون گرقت آورد(فقط رسیدهای صندوق nmc چهارتامونو بهش دادم) آخه همون شب ما تور گشت شهری داشتیم از ساهت 3 بعدازظهر تا 12 شب .(ولی تا حوابارو بگیره یه کم دلواپس بودم ) چون فردا صبحش وقت سقارت داشتیم . نتیحه رو ساعت 8 شب رسوند بهمون و به تور ملحق شد.
منظورم اینه که خیلی نگران nmc و رفت و اومد به اونجا نباشید و از روزهایی که داره از زندگیتون میگذره در کنار خونواده تون لذت ببرید.
این بود تجربه من امیدوارم مورد استفاده ی دوستان قرار بگیره.

همتون میرید آ.م.ر.ی.ک.ا
ایشاله
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: Danoosh ، sahar2016 ، j.modarres ، behjan ، غنچه ، مل مل ، barfi1
(2015-12-01 ساعت 13:28)پرسپولیس6 نوشته:  دوستان عزیز خدمتتون عرض کنم خیلی خودتونو به هتلهای نزدیک nmc محدود نکنید چون شما حداکثر یکبار خونوادگی جهت انچام آزمایشات و یکبار هم یکنفر به نمایندگی جهت اخذ نتایج به اونجا تردد خواهید داشت و با توجه به نزدیکی ایستگاه مترو به nmc (دقیقا روبروشه) نفری ۴-۵ درهم (جمعا حدود بیست درهم ) پرداخت خواهید کرد (جهت رقت و آمد مدیکال ). ولی اگه قراره ۴روز الی ۸ روز (بسته به شرایطتون ) تو دبی باشید سعی کنید هتلتون به مراکز خرید و یا هر جایی که روزانه تردد بیشتری دارید نزدیک باشه که به این طریق راحتتر هست و ارزونتر.
ما چهارروزی که دبی بودیم هتل سیتی سیزن اقامت داشتیم که حدود 300 متر با سیتی سنتر فاصله داشت (و روبروی یکی از دربهای خروجیش هم یه فروشگاه دی تو دی بود) و خونواده اکثر ساعاتشون رو اونجا میگذروندن ) حتی هرکدوممون وقتی احساس خستگی میکردی پیاده میومد هتل و بعداستراحت به هم ملحق میشدیم .
ما چون ۴ نفر بودیم از هتل تا nmc رو هم با تاکسی رفتیم که رفت و برگشت روهم شد 30 درهم (هرمسیر 15درهم) که از مترو هم ارزونتر شد. یه روزهم رفتیم مرکز خرید القربر (که دقیقا شبیه سیتی سنتر بود) اونم با تاکسی شد 30 درهم (هرمسیر 15درهم)
عصر اون روزی هم که جواب مدیکال حاضر شد . تورلیدرمون خودش بدون دریافت هیچ هزینه ای با ماشین خودش رفت حوابامون گرقت آورد(فقط رسیدهای صندوق nmc چهارتامونو بهش دادم) آخه همون شب ما تور گشت شهری داشتیم از ساهت ۳ بعدازظهر تا 12 شب .(ولی تا حوابارو بگیره یه کم دلواپس بودم ) چون فردا صبحش وقت سقارت داشتیم . نتیحه رو ساعت ۸ شب رسوند بهمون و به تور ملحق شد.
منظورم اینه که خیلی نگران nmc و رفت و اومد به اونجا نباشید و از روزهایی که داره از زندگیتون میگذره در کنار خونواده تون لذت ببرید.
این بود تجربه من امیدوارم مورد استفاده ی دوستان قرار بگیره.

همتون میرید آ.م.ر.ی.ک.ا
ایشاله

منم با نظر دوست عزیزمون پرسپولیس موافقم. بیمارستان دقیقا روبروی مترو ابوهیل هست و شما از هر هتل نزدیک مترو به بیمارستان دسترسی راحتی دارید. و همچنین مسیرهای نزدیک با تاکسی برای خونواده های 3 یا 4 نفره مناسب تر از مترو هست.
دوستانی که وارد ترمینال 3 فرودگاه میشین ، سیم کارت اتصالات رو می تونید از کنار فری شاپ رایگان دریافت کنید و فقط هزینه شارژ رو بپردازید که حداقل 25 درهمه.
البته نمیدونم ترمینالهای دیگه هم به این صورت هست یا نه؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: j.modarres ، پرسپولیس6 ، behjan ، مل مل ، barfi1
سلام دوستان من مصاحبه ام 14 دسامبر هستش اما میخوام بندازمش عقب چون ویزا دبی بهم گفتن تا اون موقع در نمیاد بعلت تعطیلات رسمی در امارات. ممکنه کمک کنید و بهم بگید به کجا باید ایمیل بزنم و اگر نمونه ایمیل کسی از دوستان داره بدن بهم تا راحت بشه کارم. متشکر میشم کمی عجله دارم
تشکر کنندگان:
(2015-12-01 ساعت 15:26)hmf_4919 نوشته:  سلام دوستان من مصاحبه ام 14 دسامبر هستش اما میخوام بندازمش عقب چون ویزا دبی بهم گفتن تا اون موقع در نمیاد بعلت تعطیلات رسمی در امارات. ممکنه کمک کنید و بهم بگید به کجا باید ایمیل بزنم و اگر نمونه ایمیل کسی از دوستان داره بدن بهم تا راحت بشه کارم. متشکر میشم کمی عجله دارم
مظمئنید تو این مدت زمانی که وقت دارید ویزاتون نمیاد ( حتی ارجنت) ؟
حتما" با آژانسهای مختلف تماس بگیرید. تمام تلاشتون انجام بدید تا سروقت خودتونو برسونید. متاسفانه فردا هم تعطیله وگرنه بنده براتون پیگیری میکردم درهرصورت پنح شنبه براتون میپرسم .
همچنین تو قسمتهای مختلف سایت هم براتون چهت نحوه ی تغییر تاریخ مصاحبه جستجو میکنم.
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: behjan ، hmf_4919 ، barfi1
(2015-12-01 ساعت 20:24)پرسپولیس6 نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 15:26)hmf_4919 نوشته:  سلام دوستان من مصاحبه ام 14 دسامبر هستش اما میخوام بندازمش عقب چون ویزا دبی بهم گفتن تا اون موقع در نمیاد بعلت تعطیلات رسمی در امارات. ممکنه کمک کنید و بهم بگید به کجا باید ایمیل بزنم و اگر نمونه ایمیل کسی از دوستان داره بدن بهم تا راحت بشه کارم. متشکر میشم کمی عجله دارم
مظمئنی تو این مدت زمانی که وقت داری ویزاتون نمیاد ( حتی ارجنت) ؟
حتما" با آژانسهای مختلف تماس بگیرید. تمام تلاشتون انجام بدید تا سروقت خودتونو برسونید. متاسفانه فردا هم تعطیله وگرنه بنده براتون پیگیری میکردم درهرصورت پنح شنبه براتون میپرسم .
همچنین تو قسمتهای مختلف سایت هم براتون چهت نحوه ی تغییر تاریخ مصاحبه جستجو میکنم.
متاسفانه تنها موضوع مرتبط با شما رو درقسمت تغییر مصاحبه ی 2015 پیدا کردم بشرح ذیل که نتیجه اونم نامشخصه و ناامیدکننده .
البته شاید آقای سهیل خزایی بتونن در قسمت پیام خصوصی بیشتر راهنمایی تون کنن . همینطور کمک گرفتن از دوستان در دفتر پاریز تراول .

(Soheilkhazaei
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
سلام دوستان من به مشكلي برخوردم كه نياز به كمك دارم ٢٧ آگوست روز مصاحبه ما هست به خاطر برنامه خريد سربازي من فكر نميكردم به اين تاريخ برسم بنا بر اين با ك سي سي مكاتبه و درخواست تغيير تاريخ را در همان سفارت ابوظبي دادم بعد از چند روز ايميلي براي من ارسال شد كه نوشته شده بود بعد از ٧ تا ١٠ روز از دريافت اين نامه از طريق همون ايميلي كه نامه دوم به اطلاع من رسيد تغيير تاريخ اعلام ميشه و من ميتونم از طريق سايت اونو دريافت كنم ولي الان حدود ١٦ روز از دريافت اين نامه ميگذره و هيچ ايميلي براي من نيومده الان بايد چكار كنم ممنون از شما ...)
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تشکر کنندگان: hmf_4919 ، behjan ، j.modarres
سلام دوستان مصاحبه من 15 دسامبر هست ویزا برای زن و دو تا بچه هام اومده ولی برای من هنوز نیومده چکار کنم ؟
[font=Tahoma] به نام اهورامزدا[/font]
تشکر کنندگان:
واقعا متاسفم برای مدیران سایت که سفرنامه منو کامل پاک کردن البته من پیش بینی بدتر از اینارو داشتم ادعا هم میکنن که سیتیزن شیپ یکی از ازادترین کشورهای دنیا هستن ولی حتی دو کلام حرف منو نتونستن تاب بیارن سانسور کردن بازم از همه دوستان خواهش میکنم وارد دعواهای این اشخاص باهم نشید و کارهای خودتونو انجام بدید هیچ کلاهبرداری در دبی انتظار شمارو نمیکشه میتونید برید ببینید ولی دعواهای دو نفر باهم باعث شده بقیه دوستان تو استرس بیفتن واقعا تاسف باید خورد چطور بخاطر پول و دعواها و کوبیدن همدیگه اطلاعات غلط به مردم میدن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان