کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-12-02 ساعت 18:28)alireza100rad نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم
از وقتی ویزا گرفتم چه مقدار زمان دارم برم آمریکا؟
دوست عزیز
زمانش از تاریخ صدور مدیکالتون شروع میشه و حداکثر از اون تاریخ 6 ماه .

خواهشا قبل از سوالای بعدیت یه چرخی تو سایت بزن ضرر نمیکنی Tongue
ممنون
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: barfi1 ، j.modarres
(2015-12-02 ساعت 18:12)nik.truth نوشته:  سلام به همه دوستان و هموطنان عزیز
من در تاپیک کلیرنس امسال یک مطلب رو دیدم ک برخودم واجب دونستم تصمیمی ک از هفته اول نوامبر بعد از مصاحبه و برگشت به ایران عملی کنم بلکه کمکی باشه ب کسانی که میخوان به ابوظبی برای مصاحبه برن.دوستان!درصفحه اول این تاپیک شماره چندین نفر که کارترنسفر از دبی به ابوظبی انجام میدن نوشته شده.توصیه اکید من به دوستان اینکه از همین ایران به چندنفرازاینها ازطریق واتزاپ تلگرام وایبر یا تلفن زنگ بزنن و مقایسه کنن قیمتها رو که اونجا ناچار نشن از سر اجبار با یکی از اونها که میبینه شما راهی ندارید و شاید گران تر هم بگیره برید.
تجربه شخصی من متاسفانه این بودکه از ایران تماس نگرفتم و م ل ی ک ا یا همون خانم لیدر در بیمارستان ان ام سی (که ایشون هرروز اونجا میشینه تا یه بیچاره از ایران بیاد و ایشون جذبش کنه)به من پیشنهاد داد که کار ترنسفر رو انجام بده و گفت نفری 150درهم ومن پرسیدم تخفیف داره و گفت چون خودت تکی و کسی دیگه ی نیست نه و من هم چون چاره ی نداشتم ومتاسفانه تاپیک ها رو درست نخونده بودم و نمیدونستم منظور از خانم لیدر همین ایشونه قبول کردم.(چون تو همین تاپیک و بعضی سفرنامه ها دیده بودم که میگفتن ایشون تیغ میزنه برندگان رو و توی راه رفتاردرستی نداره وحتی اگه کسی چشماش رو ببنده حرص ش میگیره و دادمیزنه و بیدار میکنه...)اما متاسفانه کسی به شفافیت نگفته بود ک ایشون همون م ل ی ک ا هستن...و اگه کسی نوشته بود من دچار این اشتباه نمیشدم.
بهرحال ایشون توی راه مدام حرفتی استرس زا میزد و وقتی صبح زود اومد دنبالم دیدم ماشین تا خرخره پره و به دروغ گفته بود فقط خودتی و وقتی گفتم پول کمتری بدم چون بقیه بودن قبول نکرد و گفت من همیشه پر میرم و تازه الان دوتاماشین دیگه هم دارم پر میفرستم ک یکیش گویا شوهرش و دیگری کارمندش راننده هستند!!واز اون بدتراینکه قبل از رفتن مدام میترسوند که اگه با ویگران برید پلیس میگرتتون چون اونها اقامت ندارن و فقط من اجازه کار واقامت دارم..و برای جاهای دیدنی پیشنهاد میداد کهرببره من رو با چند برابر قیمت مترو وحتی تاکسی و حتی واسه ترانسفر به فرودگاه دقیقا قیمتش ۲برابر قیمتی بود که راننده تاکسی های منتظرجلوهتل پیشنهاد دادن!!!به هر حل وظیفه من بود ک نزارم بقیه هموطن ها ب اشتباه بیفتن پس لطفا قبل رفتن از چند نفر قیمت بگیرید که باچشم باز برید وکسی سرتون کلاه نزاره. با تشکر
درضمن اگر بهتون گفت بعد از ۲تا۳ماه اگه کلیر نشدید با من تماس بگیرد من وکیل دارم و از آمریکا پیگیری میکنه و کلیر میشید دروغ محض هست چون کلیری فقط بستگی به خود سفارت داره نه این خانوم و وکیلشون.
چراااااا اینقدر جووووو میدی شما؟؟؟ یعنی چی داد میزنه و استرس میده؟؟ این حرفااااا کجا بوده آخه ؟ بنده از ایران تک تک شماره هارو زدم ایشون هزینشون بهتر بود و کاملا به موقع دنبالمون اومدن و رسوندنمون و اصلا توراه سفارت حرف استرس زایی به زبون نیووردن. من کاری به شخصیت ایشون ندارم خوب یا بد! بنده هیچ چیز بدی ندیدم و کاملا راضی بودم. لطفا اجازه بدید خود دوستان قضاوت کنند. تشکر
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: kourosh8
(2015-12-02 ساعت 18:45)kourosh8 نوشته:  منم دوباره میگم جناب استاد سپهر بنده نه اویزون شما هستم نه اویزون هیچ احدی که بخوام طرفداری کسی رو کرده باشم لطفا حرف تو دهن مردم نزارید من با چندتا از همین بچه های مهاجر سرا که قبولی امسال و پارسال هستن دوست و در تماسم میتونید بپرسید ازشون که سوالات من از بچه ها در چه موردی بوده انقدر نگید منافع شخصی که کسی غیر از شما به دنبالش نیست من فقط دنبال حق خودم هستم که سفرنامم چاپ بشه،نمیدونم چرا شما انقدر به شعور مردم شک دارید که میترسید از سفرنامه من برداشت بد بکنن چرا نمیزارید مردم خودشون تصمیم گیرنده باشن چرا میخواین دایه بهتر از مادر باشید
خانوم لیدر یا هر راننده ایی که تو دبی کار میکنه کلاهبردار هست یا نیست به من ربطی نداره کلاهتونو هرجا میرید بچسبید در غیر این صورت مقصر خود شمایی اینکه کی گرون میگیره کی ارزون باز به خودتون ربط داره نیاین بگین سرم کلاه گذاشت گرون گرفت کسی شمارو بزور سوار ماشین نمیکنه قبلش زنگ بزنید قیمت بگیرید بعد سوار بشید اشتباهات خودتون مربوط به خودتونه
جناب سپهر من دوباره سفرناممو مینویسم امیدوارم انقدر دنبال سانسور مطالب بچه ها نباشید

سفرنامتون اگر سفرنامه باشه صرفا و تبليغ نامه نباشه و سعي در دور زدن فيلترينگ هاي سايت نكنيد و قوانين سايت توش رعايت بشه موردي نداره و ما ازش استقبال هم مي كنيم و ممنون و دست بوس تون هم هستيم اما اگر قوانين سايت رو نقض كنه متاسفانه چاره اي جز محروم كردنتون ندارم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: kourosh8 ، behjan
دوستان عزیز و همینطور مدیریت محترم شرکت پاریز تراول
با سلام
با توجه به اینکه بحث و فرمایشات رودروی شما کمکی به دوستانی که در این تاپیک نگران وضعیت آینده و سرنوشت خود و خانواده خود میباشند نبوده و این تنشها قطعا" نگرانی آنان را در پیش بینی آینده و تصمیم گیری تشدید مینماید , از حضور شما بزرگواران خواهشمندم با سعه صدر خود به این مباحث خاتمه داده و آرامش را به آنان هدیه فرمایید .
قطعا "خاتمه این بحث از طرف هریک صورت پذیرد نشانگر بزرگی و منائت طبع آن بزرگوار خواهد بود و مایه افتخار سایرین به دوستی با آنان ..........

پاینده باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: Caspian_Wave ، behjan ، Ali Sepehr ، Interuniversal ، j.modarres ، barfi1 ، nik.truth
(2015-12-01 ساعت 13:28)پرسپولیس6 نوشته:  دوستان عزیز خدمتتون عرض کنم خیلی خودتونو به هتلهای نزدیک nmc محدود نکنید چون شما حداکثر یکبار خونوادگی جهت انچام آزمایشات و یکبار هم یکنفر به نمایندگی جهت اخذ نتایج به اونجا تردد خواهید داشت و با توجه به نزدیکی ایستگاه مترو به nmc (دقیقا روبروشه) نفری ۴-۵ درهم (جمعا حدود بیست درهم ) پرداخت خواهید کرد (جهت رقت و آمد مدیکال ). ولی اگه قراره ۴روز الی ۸ روز (بسته به شرایطتون ) تو دبی باشید سعی کنید هتلتون به مراکز خرید و یا هر جایی که روزانه تردد بیشتری دارید نزدیک باشه که به این طریق راحتتر هست و ارزونتر.
ما چهارروزی که دبی بودیم هتل سیتی سیزن اقامت داشتیم که حدود 300 متر با سیتی سنتر فاصله داشت (و روبروی یکی از دربهای خروجیش هم یه فروشگاه دی تو دی بود) و خونواده اکثر ساعاتشون رو اونجا میگذروندن ) حتی هرکدوممون وقتی احساس خستگی میکردی پیاده میومد هتل و بعداستراحت به هم ملحق میشدیم .
ما چون ۴ نفر بودیم از هتل تا nmc رو هم با تاکسی رفتیم که رفت و برگشت روهم شد 30 درهم (هرمسیر 15درهم) که از مترو هم ارزونتر شد. یه روزهم رفتیم مرکز خرید القربر (که دقیقا شبیه سیتی سنتر بود) اونم با تاکسی شد 30 درهم (هرمسیر 15درهم)
عصر اون روزی هم که جواب مدیکال حاضر شد . تورلیدرمون خودش بدون دریافت هیچ هزینه ای با ماشین خودش رفت حوابامون گرقت آورد(فقط رسیدهای صندوق nmc چهارتامونو بهش دادم) آخه همون شب ما تور گشت شهری داشتیم از ساهت ۳ بعدازظهر تا 12 شب .(ولی تا حوابارو بگیره یه کم دلواپس بودم ) چون فردا صبحش وقت سقارت داشتیم . نتیحه رو ساعت ۸ شب رسوند بهمون و به تور ملحق شد.
منظورم اینه که خیلی نگران nmc و رفت و اومد به اونجا نباشید و از روزهایی که داره از زندگیتون میگذره در کنار خونواده تون لذت ببرید.
این بود تجربه من امیدوارم مورد استفاده ی دوستان قرار بگیره.

همتون میرید آ.م.ر.ی.ک.ا
ایشاله
با سلام دوست عزیز ممنون از اطلاعاتی که دادید مصاحبه ما 16 دسامبر است و من هم این هتل را با توجه به اطلاعات booking.com انتخاب کردم.
با توجه به تجربه اقامتتان در این هتل لطفا اگر نکاتی را در مورد انتخاب اتاق یا طبقات دارید با ما در میان بگذارید. تور لیدر مال هتل بود انجا ایشان را میبینیم تا به ما هم برای گرفتن جواب کمک کند.تور گشت شهر را از همان هتل گرفتید؟ ایا راضی بودید؟میشه راجب محلهایی که در تور دیدید و قیمت ان اطلاعاتتان را در اختیار ما بگذارید.ترانسفر هتل به موقع در فرودگاه به استقبالتان امد.
با تشکر و ارزوی موفقیت برای شما.
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
تشکر کنندگان:
(2015-12-02 ساعت 13:20)nik.truth نوشته:  
(2015-12-02 ساعت 11:18)kourosh8 نوشته:  واقعا متاسفم برای مدیران سایت که سفرنامه منو کامل پاک کردن البته من پیش بینی بدتر از اینارو داشتم ادعا هم میکنن که سیتیزن شیپ یکی از ازادترین کشورهای دنیا هستن ولی حتی دو کلام حرف منو نتونستن تاب بیارن سانسور کردن بازم از همه دوستان خواهش میکنم وارد دعواهای این اشخاص باهم نشید و کارهای خودتونو انجام بدید هیچ کلاهبرداری در دبی انتظار شمارو نمیکشه میتونید برید ببینید ولی دعواهای دو نفر باهم باعث شده بقیه دوستان تو استرس بیفتن واقعا تاسف باید خورد چطور بخاطر پول و دعواها و کوبیدن همدیگه اطلاعات غلط به مردم میدن

دوست عزیز
حالا ک صحبت این بحث شد.اتفاقا باید بگم ک کلاه بردارهای هستند که انتظارقبول شدگان لاتاری رو میکشن ک مثل یک گرگ غارتشون کنند..ازجمله خانم م ل ی ک ا!!!ایشون یک بند درحال ترسوندن بچه هاست ک اگر با کسایی دیگه ب ابوظبی برید وسط راه پلیس میاد میگیرتتون و به مصاحبه نمیرسید!و چند برابرهمه برای ترانسفرپول میگره!بااینکه میگه من ماشینم خالی وفقط شمارتک نفر رو دارم میبرم)در روزهای قبل)میبینیم ک تماما پر هست ماشین وتوی راه یکبنداسترس میده وکارهای استرس زا میکنه!حتی برای رفتن به جاهای دیدنی پیشنهاد میدهدکه با مبلغی چندین برابر متروو و حتی تاکسی شما رو ببره بگردونه!!!میگه اگه ۲تا۳ماه کلییرنشدین به من پول بدید تا کارتون رو انجام بدم و کلیر میکنم حتما شما رو!!ک اصلا گولش رو نخورید چون کلیرنس دست اون خانم نیست! و خیلی چیزهای دیگه...بنابراین من از مدیریت مهاجرسر متشکرم ک این افراد کلاه بردار رومعرفی میکنه چون متاسفانه من قبل رفتن ب دبی نتونستم کاملا مطالب رو بخونم و ضرر کردم اما ایشالا بقیه دوستان گیر امثال این خانم نیافتن!!!

اینکه بخوان مبالغ زیادی رو بگیرند و از عدم آگاهی مسافر سوء استفاده کنن اصلا درست نیست چه برسه به اینکه بخوان واسه کلیر شدن و ... مبلغی رو دریافت کنن
مگه کلیر دست تور لیدر و .. هست Tongue
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: Joje mohajer ، Ali Sepehr ، nik.truth ، Khosrow_53
(2015-12-03 ساعت 00:50)barfi1 نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 13:28)پرسپولیس۶ نوشته:  دوستان عزیز خدمتتون عرض کنم خیلی خودتونو به هتلهای نزدیک nmc محدود نکنید چون شما حداکثر یکبار خونوادگی جهت انچام آزمایشات و یکبار هم یکنفر به نمایندگی جهت اخذ نتایج به اونجا تردد خواهید داشت و با توجه به نزدیکی ایستگاه مترو به nmc (دقیقا روبروشه) نفری ۴-۵ درهم (جمعا حدود بیست درهم ) پرداخت خواهید کرد (جهت رقت و آمد مدیکال ). ولی اگه قراره ۴روز الی ۸ روز (بسته به شرایطتون ) تو دبی باشید سعی کنید هتلتون به مراکز خرید و یا هر جایی که روزانه تردد بیشتری دارید نزدیک باشه که به این طریق راحتتر هست و ارزونتر.
ما چهارروزی که دبی بودیم هتل سیتی سیزن اقامت داشتیم که حدود 300 متر با سیتی سنتر فاصله داشت (و روبروی یکی از دربهای خروجیش هم یه فروشگاه دی تو دی بود) و خونواده اکثر ساعاتشون رو اونجا میگذروندن ) حتی هرکدوممون وقتی احساس خستگی میکردی پیاده میومد هتل و بعداستراحت به هم ملحق میشدیم .
ما چون ۴ نفر بودیم از هتل تا nmc رو هم با تاکسی رفتیم که رفت و برگشت روهم شد 30 درهم (هرمسیر 15درهم) که از مترو هم ارزونتر شد. یه روزهم رفتیم مرکز خرید القربر (که دقیقا شبیه سیتی سنتر بود) اونم با تاکسی شد 30 درهم (هرمسیر 15درهم)
عصر اون روزی هم که جواب مدیکال حاضر شد . تورلیدرمون خودش بدون دریافت هیچ هزینه ای با ماشین خودش رفت حوابامون گرقت آورد(فقط رسیدهای صندوق nmc چهارتامونو بهش دادم) آخه همون شب ما تور گشت شهری داشتیم از ساهت ۳ بعدازظهر تا 12 شب .(ولی تا حوابارو بگیره یه کم دلواپس بودم ) چون فردا صبحش وقت سقارت داشتیم . نتیحه رو ساعت ۸ شب رسوند بهمون و به تور ملحق شد.
منظورم اینه که خیلی نگران nmc و رفت و اومد به اونجا نباشید و از روزهایی که داره از زندگیتون میگذره در کنار خونواده تون لذت ببرید.
این بود تجربه من امیدوارم مورد استفاده ی دوستان قرار بگیره.

همتون میرید آ.م.ر.ی.ک.ا
ایشاله
با سلام دوست عزیز ممنون از اطلاعاتی که دادید مصاحبه ما 16 دسامبر است و من هم این هتل را با توجه به اطلاعات booking.com انتخاب کردم.
با توجه به تجربه اقامتتان در این هتل لطفا اگر نکاتی را در مورد انتخاب اتاق یا طبقات دارید با ما در میان بگذارید. تور لیدر مال هتل بود انجا ایشان را میبینیم تا به ما هم برای گرفتن جواب کمک کند.تور گشت شهر را از همان هتل گرفتید؟ ایا راضی بودید؟میشه راجب محلهایی که در تور دیدید و قیمت ان اطلاعاتتان را در اختیار ما بگذارید.ترانسفر هتل به موقع در فرودگاه به استقبالتان امد.
با تشکر و ارزوی موفقیت برای شما.
با سلام دوست عزیز
ما نه از تور لیدر هتل استفاده نکردیم و نه از اشخاصی که بعضا" توسط برخی از دوستان سهوا" در این سایت نام برده شده اند.
باتوحه به حجم پاسخهای سو الات شما و اینکه ممکنه ارائه این اطلاعات بنوعی تبلیغات شخص خاصی تلقی گردد خواهشمندم جهت پاسخ سوالاتتان در بخش پیام خصوصی یا با ایمیل بنده تماس داشته باشید .
در خدمتتان هستم .
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تشکر کنندگان: behjan ، barfi1
(2015-12-02 ساعت 21:47)Nazem نوشته:  [quote='kourosh8' pid='682864' dateline='1449065727']
منم دوباره میگم جناب استاد سپهر بنده نه اویزون شما هستم نه اویزون هیچ احدی که بخوام طرفداری کسی رو کرده باشم لطفا حرف تو دهن مردم نزارید من با چندتا از همین بچه های مهاجر سرا که قبولی امسال و پارسال هستن دوست و در تماسم میتونید بپرسید ازشون که سوالات من از بچه ها در چه موردی بوده انقدر نگید منافع شخصی که کسی غیر از شما به دنبالش نیست من فقط دنبال حق خودم هستم که سفرنامم چاپ بشه،نمیدونم چرا شما انقدر به شعور مردم شک دارید که میترسید از سفرنامه من برداشت بد بکنن چرا نمیزارید مردم خودشون تصمیم گیرنده باشن چرا میخواین دایه بهتر از مادر باشید
خانوم لیدر یا هر راننده ایی که تو دبی کار میکنه کلاهبردار هست یا نیست به من ربطی نداره کلاهتونو هرجا میرید بچسبید در غیر این صورت مقصر خود شمایی اینکه کی گرون میگیره کی ارزون باز به خودتون ربط داره نیاین بگین سرم کلاه گذاشت گرون گرفت کسی شمارو بزور سوار ماشین نمیکنه قبلش زنگ بزنید قیمت بگیرید بعد سوار بشید اشتباهات خودتون مربوط به خودتونه
جناب سپهر من دوباره سفرناممو مینویسم امیدوارم انقدر دنبال سانسور مطالب بچه ها نباشید
جناب سپهر و جناب کوروش خان به نظر من یک سو تفاهم ساده اتفاق افتاده و هر دو بزرگوار نیتی جز راهنمایی و کمک به دوستان و عزیزانی که از این سایت استفاده میکنند ندارید . هشدار و یا عدم هشدار در رابطه با یک شخص و یا یک موضوع مخاطب رو نسبت به آن هوشیارتر و آگاه تر خواهد کرد و در نهایت خود شخص با بررسی جوانب کار نسبت به تصمیم گیری اقدام میکند . مطمئنا دوستان حاضر در این سایت هدفی جز راهنمایی و خدمت رسانی ندارند . با سپاس و تشکر فراوان و به امید موفقیت همه دوستان
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
تشکر کنندگان: behjan ، Ali Sepehr ، Interuniversal ، moh.saee ، پرسپولیس6 ، j.modarres
(2015-12-01 ساعت 21:31)پرسپولیس6 نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 20:24)پرسپولیس۶ نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 15:26)hmf_4919 نوشته:  سلام دوستان من مصاحبه ام 14 دسامبر هستش اما میخوام بندازمش عقب چون ویزا دبی بهم گفتن تا اون موقع در نمیاد بعلت تعطیلات رسمی در امارات. ممکنه کمک کنید و بهم بگید به کجا باید ایمیل بزنم و اگر نمونه ایمیل کسی از دوستان داره بدن بهم تا راحت بشه کارم. متشکر میشم کمی عجله دارم
مظمئنی تو این مدت زمانی که وقت داری ویزاتون نمیاد ( حتی ارجنت) ؟
حتما" با آژانسهای مختلف تماس بگیرید. تمام تلاشتون انجام بدید تا سروقت خودتونو برسونید. متاسفانه فردا هم تعطیله وگرنه بنده براتون پیگیری میکردم درهرصورت پنح شنبه براتون میپرسم .
همچنین تو قسمتهای مختلف سایت هم براتون چهت نحوه ی تغییر تاریخ مصاحبه جستجو میکنم.
متاسفانه تنها موضوع مرتبط با شما رو درقسمت تغییر مصاحبه ی ۲۰۱۵ پیدا کردم بشرح ذیل که نتیجه اونم نامشخصه و ناامیدکننده .
البته شاید آقای سهیل خزایی بتونن در قسمت پیام خصوصی بیشتر راهنمایی تون کنن . همینطور کمک گرفتن از دوستان در دفتر پاریز تراول .

(Soheilkhazaei
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
سلام دوستان من به مشكلي برخوردم كه نياز به كمك دارم ٢٧ آگوست روز مصاحبه ما هست به خاطر برنامه خريد سربازي من فكر نميكردم به اين تاريخ برسم بنا بر اين با ك سي سي مكاتبه و درخواست تغيير تاريخ را در همان سفارت ابوظبي دادم بعد از چند روز ايميلي براي من ارسال شد كه نوشته شده بود بعد از ٧ تا ١٠ روز از دريافت اين نامه از طريق همون ايميلي كه نامه دوم به اطلاع من رسيد تغيير تاريخ اعلام ميشه و من ميتونم از طريق سايت اونو دريافت كنم ولي الان حدود ١٦ روز از دريافت اين نامه ميگذره و هيچ ايميلي براي من نيومده الان بايد چكار كنم ممنون از شما ...)
دوست عزیز hmf 4919
اگر بتوانید تاریخ مصاحبه را تغییر ندهید بهتر است اما برای کمک به شما در سفارت ابوظبی جستجو کردم و به این اطلاعات رسیدم امیدوارم کمکتان کند
در این صفحه سفارت ابوظبی
http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx
Contact us

Please read the FAQs page. If your question is addressed in the FAQs, you will not receive a personal reply. It may take up to 10 business days to respond to your inquiry. Duplicate emails will result in further delay.

Please select your inquiry type and click on the Submit button:

I already had my immigrant visa interview in Abu Dhabi
I am waiting for my immigrant visa interview in Abu Dhabi
I am a U.S. permanent resident ('Green Card' holder) living outside the U.S.
I received an email that says I have won the Green Card Lottery
I need an appointment for fingerprinting
I need to change the location of my interview
I need to change the date of an already scheduled appointment
Fiance Visas.
گزینه I need to change the date of an already scheduled appointment را انتخاب کنید.
وقتی لینک را دنبال کردم در این صفحه
https://ais.usvisa-info.com/fa-ir
نوشته بود
شما می توانید یک قرار ملاقات براي مصاحبه را در همان بخش کنسولی بدون پرداخت هزینه های اضافی مجددا برنامه ریزی كنيد. شما نمی توانید قرار ملاقات را در یک بخش کنسولی متفاوت مجددا برنامه ریزی نماييد. اگر شما تصمیم به انجام این کار بگيريد، بايد هزینه رواديد ایالات متحده را دوباره پرداخت كنيد. دستور العمل های بیشتر هنگامی که شما یک ایمیل به yatri_contactus+ir+info+fa@visaops.net ارسال كرديد برای شما فرستاده خواهد شد
باید یک نامه به میل ادرس بالا بزنید و تقاضا تغییر زمان مصاحبه را کنید.
در ضمن در این صفحه از سفارت ابوظبی
http://abudhabi.usembassy.gov/iv_interview_faqs.html#4
هم این سوال و جواب را پیدا کردم.
I need to change my appointment date. What should I do

You may request to change or postpone your interview date by contacting us by our online system https://usvisa-info.com/

or by calling +971-4-376-8311, +971-2-447-6084, or from the US: 703-520-2509. Your new interview date will be set according to the Consular Section’s schedule. Please note that in periods of high demand, this may be several months later.
امیدوارم استفاده کنید.
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
مصاحبه 16 دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، behjan ، j.modarres ، ALIREZA_DEN ، hmf_4919
(2015-12-02 ساعت 20:19)yassin30 نوشته:  
من در تاپیک کلیرنس امسال یک مطلب رو دیدم ک برخودم واجب دونستم تصمیمی ک از هفته اول نوامبر بعد از مصاحبه و برگشت به ایران عملی کنم بلکه کمکی باشه ب کسانی که میخوان به ابوظبی برای مصاحبه برن.دوستان!درصفحه اول این تاپیک شماره چندین نفر که کارترنسفر از دبی به ابوظبی انجام میدن نوشته شده.توصیه اکید من به دوستان اینکه از همین ایران به چندنفرازاینها ازطریق واتزاپ تلگرام وایبر یا تلفن زنگ بزنن و مقایسه کنن قیمتها رو که اونجا ناچار نشن از سر اجبار با یکی از اونها که میبینه شما راهی ندارید و شاید گران تر هم بگیره برید.
تجربه شخصی من متاسفانه این بودکه از ایران تماس نگرفتم و م ل ی ک ا یا همون خانم لیدر در بیمارستان ان ام سی (که ایشون هرروز اونجا میشینه تا یه بیچاره از ایران بیاد و ایشون جذبش کنه)به من پیشنهاد داد که کار ترنسفر رو انجام بده و گفت نفری 150درهم ومن پرسیدم تخفیف داره و گفت چون خودت تکی و کسی دیگه ی نیست نه و من هم چون چاره ی نداشتم ومتاسفانه تاپیک ها رو درست نخونده بودم و نمیدونستم منظور از خانم لیدر همین ایشونه قبول کردم.(چون تو همین تاپیک و بعضی سفرنامه ها دیده بودم که میگفتن ایشون تیغ میزنه برندگان رو و توی راه رفتاردرستی نداره وحتی اگه کسی چشماش رو ببنده حرص ش میگیره و دادمیزنه و بیدار میکنه...)اما متاسفانه کسی به شفافیت نگفته بود ک ایشون همون م ل ی ک ا هستن...و اگه کسی نوشته بود من دچار این اشتباه نمیشدم.
بهرحال ایشون توی راه مدام حرفتی استرس زا میزد و وقتی صبح زود اومد دنبالم دیدم ماشین تا خرخره پره و به دروغ گفته بود فقط خودتی و وقتی گفتم پول کمتری بدم چون بقیه بودن قبول نکرد و گفت من همیشه پر میرم و تازه الان دوتاماشین دیگه هم دارم پر میفرستم ک یکیش گویا شوهرش و دیگری کارمندش راننده هستند!!واز اون بدتراینکه قبل از رفتن مدام میترسوند که اگه با ویگران برید پلیس میگرتتون چون اونها اقامت ندارن و فقط من اجازه کار واقامت دارم..و برای جاهای دیدنی پیشنهاد میداد کهرببره من رو با چند برابر قیمت مترو وحتی تاکسی و حتی واسه ترانسفر به فرودگاه دقیقا قیمتش ۲برابر قیمتی بود که راننده تاکسی های منتظرجلوهتل پیشنهاد دادن!!!به هر حل وظیفه من بود ک نزارم بقیه هموطن ها ب اشتباه بیفتن پس لطفا قبل رفتن از چند نفر قیمت بگیرید که باچشم باز برید وکسی سرتون کلاه نزاره. با تشکر
درضمن اگر بهتون گفت بعد از ۲تا۳ماه اگه کلیر نشدید با من تماس بگیرد من وکیل دارم و از آمریکا پیگیری میکنه و کلیر میشید دروغ محض هست چون کلیری فقط بستگی به خود سفارت داره نه این خانوم و وکیلشون.
چراااااا اینقدر جووووو میدی شما؟؟؟ یعنی چی داد میزنه و استرس میده؟؟ این حرفااااا کجا بوده آخه ؟ بنده از ایران تک تک شماره هارو زدم ایشون هزینشون بهتر بود و کاملا به موقع دنبالمون اومدن و رسوندنمون و اصلا توراه سفارت حرف استرس زایی به زبون نیووردن. من کاری به شخصیت ایشون ندارم خوب یا بد! بنده هیچ چیز بدی ندیدم و کاملا راضی بودم. لطفا اجازه بدید خود دوستان قضاوت کنند. تشکر

با سلام
من گفتم داد میزنه سر مسافرها که بیدار شو و نخواب و این یه واقعیت هست و همه کسانی ک باهاشون رفتن این مورد رو تایید میکنند که البته به نظرمن ایشون فقط یه راننده هست مثل راننده های تاکسی.وهمونطور که یه راننده تاکسی حق نداره به مسافرش بگه بیدار باش یا بخواب به ایشون هم مربوط نیست و اصلا در جایگاهی نیستند ک به کسی بگه چیکارکنه یا نکنه.درضمن چرا ناراحت میشید که واقعیت ها راجع به رفتار و پول اضافه گرفتن ایشون روشن بشه؟؟؟به قول خودتون بزارید مردم خودشون قضاوت کنند...نه اینکه فقط شما و کاربری بنام کوروش از ایشون خوب بگه!که واقعا شک برانگیزه که اینها کی هستن که اینقدر سفت سخت از کسی ک یه بار تو عمرشون دیدن ودیگه هیچ وقت نمیبینند اینطوری طرفداری کنند؟؟!!!! اینجا واسه عضوهای واقعی و برندگان لاتاری یه سوال پیش میاد که چرا فقط راجع به خانم م ل ی ک ا اینقدر حاشیه هست؟؟!!و بقیه لیدر ها هیچکس ازشون بد نمیگه!من خودم تو ایران که بودم گفتم وقتی برم امارات اصلا دور بر خانم لیدر نمیرم که روزه شک دارنگیرم ولی متاسفانه همه نوشته بودن خانم لیدر و من نمیدونستم ک منظور خانم م ل ی ک ا هست!واسه همین دوستان از ایران به همه راننده ها از جمله این خانم زنگ بزنید و خودتون تصمیم بگیرید که با کی برید و حرفهای اعضایی ک کامنت خوب و حتی بد میزارن رو ایه قران ندانید و پس از تماس خودتون متوجه میشید!امیدوارم سفر برای شما بدون ناراحتی و مشکل باشه...متاسفانه واسه من ک روز رفتن به ابوضبی خراب شد اما خوشبختانه مصاحبه عالی بود?امیدوارم همگی موفق باشید
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، moh.saee ، behjan ، j.modarres
(2015-12-03 ساعت 03:04)nik.truth نوشته:  

با سلام
من گفتم داد میزنه سر مسافرها که بیدار شو و نخواب و این یه واقعیت هست و همه کسانی ک باهاشون رفتن این مورد رو تایید میکنند که البته به نظرمن ایشون فقط یه راننده هست مثل راننده های تاکسی.وهمونطور که یه راننده تاکسی حق نداره به مسافرش بگه بیدار باش یا بخواب به ایشون هم مربوط نیست و اصلا در جایگاهی نیستند ک به کسی بگه چیکارکنه یا نکنه.درضمن چرا ناراحت میشید که واقعیت ها راجع به رفتار و پول اضافه گرفتن ایشون روشن بشه؟؟؟به قول خودتون بزارید مردم خودشون قضاوت کنند...نه اینکه فقط شما و کاربری بنام کوروش از ایشون خوب بگه!که واقعا شک برانگیزه که اینها کی هستن که اینقدر سفت سخت از کسی ک یه بار تو عمرشون دیدن ودیگه هیچ وقت نمیبینند اینطوری طرفداری کنند؟؟!!!! اینجا واسه عضوهای واقعی و برندگان لاتاری یه سوال پیش میاد که چرا فقط راجع به خانم م ل ی ک ا اینقدر حاشیه هست؟؟!!و بقیه لیدر ها هیچکس ازشون بد نمیگه!من خودم تو ایران که بودم گفتم وقتی برم امارات اصلا دور بر خانم لیدر نمیرم که روزه شک دارنگیرم ولی متاسفانه همه نوشته بودن خانم لیدر و من نمیدونستم ک منظور خانم م ل ی ک ا هست!واسه همین دوستان از ایران به همه راننده ها از جمله این خانم زنگ بزنید و خودتون تصمیم بگیرید که با کی برید و حرفهای اعضایی ک کامنت خوب و حتی بد میزارن رو ایه قران ندانید و پس از تماس خودتون متوجه میشید!امیدوارم سفر برای شما بدون ناراحتی و مشکل باشه...متاسفانه واسه من ک روز رفتن به ابوضبی خراب شد اما خوشبختانه مصاحبه عالی بود?امیدوارم همگی موفق باشید
تو خودت کی هستی با سه تا پست یهو اومدی داری بدگویی میکنی چرا با اکانت خودت نمیای تاریخ ثبتنامت مشخصه به چه دلیلی ساخته شده برای منی که چندین سال مدیر انجمن بودن این کارها بیشتر شبیه یه شوخیه، کی پشت شما هست که نه بهت اخطاری میده نه پیامت پاک میشه تابحال کجا بودید؟چطور توقع داری مردم به حرفات اطمینان کنن وفتی هنوز نمیتونی با اکانت خودت بیای صحبتاتو بکنی!! جناب سپهر ابن کار شما واقعا کودکانس کسی که یکبار تو عمرش یکبار به نت وصل شده باشه متوجه میشه این کارهای شما فقط به ضرر خودتونه حرفهایی این اقا دروغ محضه، ای شماهایی که با لیدر رفتین اومدین چرا ساکتین از چی میترسین حرفی نمیزنید امریکا رفتن به چه قیمتی که دهنتونو ببندید و واقعیتهارو نگید چرا دوست دارید همیشه بله قربان گو دیگران باشید من نمیخواستم جوابی بدم ولی اسپم پراکنی ایشون وادار میکنه باز جواب بدم. شما خواننده گرامی میتونی پستهای من یا کاربر یاسین رو بخونید ببینید تو این چندماه چه حرفهایی زده شده خودتون ببینید حرفهای من و کاربر یاسین مشکوکه یا این اقا که تا ثبتنام کرده اومده اسپم پراکنی میکنه اصنم نمیگم این کاربر جعلیه!!!! این پست اخر من نیست شاید خیلیا بخوان ساکت بمونن ولی باز این کاربر قلابی بخواد حرفی بزنه به هر نحوی باز من پاسخگوی حرفاشون هستم تا باقی دوستا لااقل اونایی که سرشون تو برف نیست روشن بشن
تشکر کنندگان:
(2011-08-08 ساعت 06:44)ParsTrader نوشته:  ترول

ترول (Troll) يک اصطلاح اينترنتي است و به کساني اطلاق مي‌شود که در جوامع آنلاين مثل فروم‌ها يا بخش کامنت‌هاي يک سايت، پيام‌هايي بي‌ربط، ناراحت کننده و فتنه آميز ارسال مي‌کنند با اين هدف اصلي که بقيه را وادار به عکس‌العمل‌هاي احساسي کنند و باعث بحث‌هاي بي‌ربط به موضوع اصلي شوند. اين کلمه مي‌تواند هم به شکل اسم براي فرد ارسال کننده بکار رود و هم به شکل فعل براي خود عمل (مثلا ترول‌وري يا ترول کردن).

براي مثال ممکن است يک نفر عمدا در مطالب خودش غلط ديکته‌اي بگذارد تا ديگران را تحريک به صحبت در اين مورد کند يا اگر هوش بيشتري داشته باشد، در متني که ظاهرا تلاش مي‌کند غلط‌هاي ديکته‌اي و دستوري ديگران را اصلاح کند چند غلط بگنجاند تا بقيه شروع به دادن جواب‌هاي احساسي کنند و بحث از موضوع اصلي منحرف شود. در شکل‌هاي مفهومي، ممکن است يک نفر در مورد خلقت جهان و نظرش در اين باره حرف بزند يا در يک سايت با مطالب فني، بحث تکراري مقايسه لينوکس و مک و ويندوز را بدون ربط به پست اصلي و بدون دلايل منطقي و فقط به قصد دعوا، مطرح کند.

در اينباره که چرا بعضي‌ها ترول‌ورزي مي‌کنند نظرات مختلفي هست ولي سندروم‌هاي رفتار ضداجتماعي و حس کنترل بر احساسات ديگران از طرف آدم‌هاي ضعيف، از تئوري‌هاي ارائه شده هستند.

تصوير مرتبط با ترول در فرهنگ اينترنت اين تصوير است:

که اولين بار در دويانت آرت معرفي شد و بعد از راهيابي به ۴چن کاربرد اصلي‌اش را پيدا کرد و تبديل شد به زبان مشترکي براي ترول‌ورزان سراسر جهان.

توجه زياد به اين مفهوم در اينترنت از سال 2008 به بعد، باعث شد که استفاده از آن در خارج از اينترنت هم معمول شود. نيويورک تايمز ترول را به شکل «دستکاري تعادل رواني ديگران» معرفي کرده. در يک نمونه مشهور از ترولي که دنياي سايبر و دنياي واقعي را به هم پيوند مي‌زد، يک نفر ترول گر شاغل در بخش مالي اخبار ياهو، بعد از ديدن بحث‌هاي تجاري جاري در يک فروم اقتصادي در مورد يکي از شرکت‌هاي مخابراتي کاليفرنياي آمريکا، خبري را روي ياهو فرستاد که نسخه دستکاري شده مطلبي از خبرگزاري اقتصادي بلومبرگ بود. بر اساس اين خبر تحريف شده، يک شرکت قرار بود شرکت مخابراتي آمريکايي را بخرد و همين ترول باعث شد سهام شرکت آمريکايي 31٪ بالا برود و بعد از افشاي دروغ بودن خبر، شديدتر از قبل سقوط کند. چيزي که در اين ميان به ترول‌گر رسيد، خنده بيمارگونه بود از ناراحتي و اعصاب خوردي ديگران.

پيروزي يا عدم پيروزي ترول و از آن مهمتر ادامه فعاليت ترول‌گر در يک محيط وابسته به رسيدن يا نرسيدن سوخت به ترول است. اگر آدم‌ها کنترل احساساتشان را از دست بدهند و درگير جنگ‌ها، بحث‌ها و اعصاب‌خوردي‌هايي بشوند که ترول را خوشحال مي‌کند، ترول به کارش ادامه خواهد داد. اين فهم و درک کاربران يک جامعه است که باعث مي‌شود کساني که دنبال دعوا هستند در اينکار موفق شوند يا نه. در صورت امکان فني، دادن منفي به کامنت‌هاي بي‌ربط و بي محتوا يا بي‌توجهي به آن‌ها مي‌تواند ترول‌ها را از کنترل احساسات شما نااميد کند. نکته مهم اين است که هر گونه بحث منطقي با ترول بي‌نتيجه است چرا که ترول فقط به دنبال ناراحت کردن شما است نه قانع کردن تان.

قانون چهاردهم اينترنت: با ترول ها بحث نکنيد چون به معني پيروزي آن ها است.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Interuniversal ، Aliakbarasghari ، j.modarres ، behjan ، Joje mohajer ، غنچه ، nik.truth
(2015-12-03 ساعت 09:42)kourosh8 نوشته:  
(2015-12-03 ساعت 03:04)nik.truth نوشته:  

با سلام
تو خودت کی هستی با سه تا پست یهو اومدی داری بدگویی میکنی چرا با اکانت خودت نمیای تاریخ ثبتنامت مشخصه به چه دلیلی ساخته شده برای منی که چندین سال مدیر انجمن بودن این کارها بیشتر شبیه یه شوخیه، کی پشت شما هست که نه بهت اخطاری میده نه پیامت پاک میشه تابحال کجا بودید؟چطور توقع داری مردم به حرفات اطمینان کنن وفتی هنوز نمیتونی با اکانت خودت بیای صحبتاتو بکنی!! جناب سپهر ابن کار شما واقعا کودکانس کسی که یکبار تو عمرش یکبار به نت وصل شده باشه متوجه میشه این کارهای شما فقط به ضرر خودتونه حرفهایی این اقا دروغ محضه، ای شماهایی که با لیدر رفتین اومدین چرا ساکتین از چی میترسین حرفی نمیزنید آمریکا رفتن به چه قیمتی که دهنتونو ببندید و واقعیتهارو نگید چرا دوست دارید همیشه بله قربان گو دیگران باشید من نمیخواستم جوابی بدم ولی اسپم پراکنی ایشون وادار میکنه باز جواب بدم. شما خواننده گرامی میتونی پستهای من یا کاربر یاسین رو بخونید ببینید تو این چندماه چه حرفهایی زده شده خودتون ببینید حرفهای من و کاربر یاسین مشکوکه یا این اقا که تا ثبتنام کرده اومده اسپم پراکنی میکنه اصنم نمیگم این کاربر جعلیه!!!! این پست اخر من نیست شاید خیلیا بخوان ساکت بمونن ولی باز این کاربر قلابی بخواد حرفی بزنه به هر نحوی باز من پاسخگوی حرفاشون هستم تا باقی دوستا لااقل اونایی که سرشون تو برف نیست روشن بشن

با سلام
مهم نیست که من کی هستم.مهم این هست که اینجا بقول ناظم که واقعا ازشون به این دلیل متشکرم،"بستری واسه تبلیع برای کسانی که از برندگان لاتاری سواستفاده میکنند نشه"
من فقط همین جمله رو میگم که حتی ایشون تو ماشین گفتن واسه یه زن شوهر ک گویا شوهر خلبان بوده و کلیر نشده وکیل گرفتید و کاراش رو انجام داده و کلیرشده!!و وقتی یکی از مسافرا پرسید چطوری گفت باید پول بدید تا بگم چطور و اگه بعد چندین ماخ کلیر نشدید با من تماس بگیرید تا کلیر کنم شما رو!!
من واقعا نمیدونم صحت این حرف رو و از دوستان این سوال رو دارم که ایا واقعا میشه به یه وکیل سپرد که کارهای کلیر شدن رو انجام بده و زودتر کلیر شیم؟؟
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان عزیزمن 16 دسامبر وقت مصاحبه دارم این نامه را از csc دریافت کرده ام منظور این نامه چیست لطفا راهنمایی کنید.
A new user account was created on the U.S. Department of State Visa Appointment and Information system.

You can access your account at https://ais.usvisa-info.com/

Your unique user account identification number is ********. This number can be used to access account information through our automated phone service.

Best regards,
The CSC Visa Appointment and Information Service Team

یک حساب کاربری جدید در سیستم قرار مصاحبه و اطلاعات ویزای وزارت امور خارجه ایالات متحده ایجاد شده است.

شما می‌توانید به حساب خود را در نشانی https://ais.usvisa-info.com/ دسترسی پیدا کنید

شماره شناسایی منحصر به فرد حساب عبارت است از********. از این شماره می‌توان برای دسترسی به اطلاعات حساب از طریق خدمات تلفن خودکار ما استفاده نمود.

با تقدیم احترام،
تیم خدمات قرار مصاحبه و اطلاعات ویزای CSC
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
مصاحبه 16 دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
تشکر کنندگان:
سلام من و خانومم الان رسيديم دبي
اول اينكه من پاسپورتم رو چون قبل از معافيت گرفته بودم و اجازه خروج از كشورم با وثيقه بود
توي گيت خروج بهم گفتن اجازه خروج نداري برو فردا إداره گذرنامه
با هزار التماس در خواست به رئيس هاشون تماس گرفتن و اجازه خروج از كشور مارو آفلاين ثبت كردن
تا اينجاش به خيرو خوشي گذشت
تا الان كه تو هتليم هتل sun and sands downtown
متاسفانه اصلا هتل خوبي نيس
سروصدا زياد
محيطش اصلا خونوادگي نيس
اميدوارم فردا بهتر باشه
|+1|:: شماره کیس:: 2016AS2xxx ::|| , ||:: تعداد افراد کیس:: 2 نفر ::|| , ||:: کنسولگری:: ابوظبی ::|| , ||:: ارسال فرم260:: July 02, ۲۰۱۵ :|| , ||:: کارنت شدن کیس::September 25, 2015 ::|| , ||:: دریافت نامه‌ی دوم:: October 27, 2015 ::|| , ||:: مصاحبه::dec ::|| , ||:: دریافت ویزا:: AP ::|| , ||:: ورود به آمریکا::__________ ::|-2|
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، behjan ، j.modarres ، پرسپولیس6 ، Khosrow_53 ، barfi1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان