کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-12-09 ساعت 15:03)hamiham007 نوشته:  سلام به دوستان مصاحبه رفته.سوال در مورد عکس هایی که تحویل میدید.حتما عکس هاتون باید جدید باشه یا اگه همون عکس پاس باشه مشکل نداره؟ حالا چه سفارت چه مدیکال.ممنون از دوستان
سلام
دوست عزیز کار از محکم کاری عیب نمیکنه که شما دو مرتبه عکس بگیرید. مدیکال از بنده رو قبول کرد ولی سفارت عکس جدید بردم که مشکلی پیش نیاد..
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: hamiham007 ، barfi1
(2015-09-16 ساعت 18:42)Sam-90 نوشته:  سلام دوستان من چند وقت ديگه مصاحبه دارم ممكنه راهنمايي كنيد:
مي خواستيم پرواز از اهواز باشه
١- هتل را دبي بگيريم بهتره يا ابوظبي؟كدام مناسب تره؟
٢- مي خواييم دوشنبه صبح اونجا باشيم، چه پروازي هست و قيمت چنده؟به ابوظبي هم پرواز داريم؟
٣- بايد ويزاي دبي داشته باشيم؟
هتل چي پيشنهاد مي كنيد؟
٤- با تور مناسب تر هست يا معمولي؟
٥- كلاً ٣ شب و ٤ روز چقدر پامون مي افته؟
٦- اگه قسمت شد خواستيم چند روز تمديد كنيم چطوريه؟
٧- هزينه ي ترانسفر چقدره و شما ليدر خوب ميشناسبد؟
دوستان اصلاً اگه آژانس خوب ميشناسيد ممكنه شمارشو به من بديد؟
سوالام زياد شد
پيشاپيش ممنون بابت راهنمايي

با سلام
در جواب شما دوست عزيز:
١) هتل را در دبى بگيريد، هتلهاى دبى نسبت به ابوظبى يه مقدار ارزونتر هستن و به علت وجود مترو در دبى و مراكز تفريحى، گشت و گذار در دبى راحتتر و جذابتر هست.
٢) فقط شركت الاتحاد از ايران به ابوظبى پرواز داره، اما از ايران به دبى، ماهان، ايران اير، امارات، نفت، كيش اير، قشم اير، فلاى دبى...... تعدد پروازى زياد هست.
٣) ويزاى دبى ضرورى هست، تردد به هفت شيخ نشين إمارات با يك ويزاى ورود امكان پذير هست.
٤) معمولا با تور به صرفه هست.
٥) براى ٣ شب اقامت، هزينه تون بستگى به درجه و كيفيت هتل و همينطور پروازتون داره.
٦) براى تمديد با خود هتل يا ليدرتون از يكى دو روز قبل هماهنگ كنيد.
٧) هزينه دبى به ابوظبى نفرى ١٢٥ و ماشين دربست حدود ٣٥٠ درهم هست، البته بستگى به ليدر داره، بعضى ها نفرى ١٥٠ و دربست ٤٠٠ درهم هم قيمت ميدن. ما با آقاى "ك" رفتيم.
سفر خوش
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، پرسپولیس6 ، Joje mohajer ، barfi1 ، مل مل ، nik.truth
(2015-12-11 ساعت 04:24)7unitedstars نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 18:42)Sam-90 نوشته:  سلام دوستان من چند وقت ديگه مصاحبه دارم ممكنه راهنمايي كنيد:
مي خواستيم پرواز از اهواز باشه
١- هتل را دبي بگيريم بهتره يا ابوظبي؟كدام مناسب تره؟
٢- مي خواييم دوشنبه صبح اونجا باشيم، چه پروازي هست و قيمت چنده؟به ابوظبي هم پرواز داريم؟
٣- بايد ويزاي دبي داشته باشيم؟
هتل چي پيشنهاد مي كنيد؟
٤- با تور مناسب تر هست يا معمولي؟
٥- كلاً ٣ شب و ٤ روز چقدر پامون مي افته؟
٦- اگه قسمت شد خواستيم چند روز تمديد كنيم چطوريه؟
٧- هزينه ي ترانسفر چقدره و شما ليدر خوب ميشناسبد؟
دوستان اصلاً اگه آژانس خوب ميشناسيد ممكنه شمارشو به من بديد؟
سوالام زياد شد
پيشاپيش ممنون بابت راهنمايي

با سلام
در جواب شما دوست عزيز:
١) هتل را در دبى بگيريد، هتلهاى دبى نسبت به ابوظبى يه مقدار ارزونتر هستن و به علت وجود مترو در دبى و مراكز تفريحى، گشت و گذار در دبى راحتتر و جذابتر هست.
٢) فقط شركت الاتحاد از ايران به ابوظبى پرواز داره، اما از ايران به دبى، ماهان، ايران اير، امارات، نفت، كيش اير، قشم اير، فلاى دبى...... تعدد پروازى زياد هست.
٣) ويزاى دبى ضرورى هست، تردد به هفت شيخ نشين إمارات با يك ويزاى ورود امكان پذير هست.
٤) معمولا با تور به صرفه هست.
٥) براى ٣ شب اقامت، هزينه تون بستگى به درجه و كيفيت هتل و همينطور پروازتون داره.
٦) براى تمديد با خود هتل يا ليدرتون از يكى دو روز قبل هماهنگ كنيد.
٧) هزينه دبى به ابوظبى نفرى ١٢٥ و ماشين دربست حدود ٣٥٠ درهم هست، البته بستگى به ليدر داره، بعضى ها نفرى ١٥٠ و دربست ٤٠٠ درهم هم قيمت ميدن. ما با آقاى "ك" رفتيم.
سفر خوش
دوست عزیز sam 90 ماه اکتبر مصاحبه شده الانم منتظر کلیره به هر حال پاسختان به درد دوستان مصاحبه نرفته میخوره.
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، nik.truth
دوستان عزیز این مدارکی است که سایت سفارت در ابوظبی خواسته دو بند اخر را شما همراه بردید ممنونم.
he Immigrant Visa Application?

The following documents are required to complete processing for any immigrant visa and must be presented to U.S. Embassy consular staff during the interview:

The visa applicant's original passport and two (۲) photocopies;
An ORIGINAL marriage certificate plus two (۲) photocopies of all pages and an English translation plus two (۲) photocopies of the translation;
An ORIGINAL divorce certificate or decree plus two (۲) photocopies of all pages and an English translation plus two (۲) photocopies of the translation;
The visa applicant's birth certificate plus one (۱) photocopy of all pages and an English translation and one (۱) photocopy of the translation;
One (۱) color photograph of the petitioner plus four (۴) color photographs of the visa applicant, taken within 30 days of the date of this petition. The photos must be 5cm x 5cm glossy, un-retouched, not mounted and on a white background.
A police clearance certificate from the countries in which the visa applicant lived for more than one year after the age of 16. Please note this is needed for the UAE but no police certificate is needed for Iran.
A medical examination from one of the U.S. Embassy-approved panel physicians. Please refer to the Medical Examination Webpage on this site for further information;
Proof of the petitioner's financial support for the visa applicant and the petitioner's domicile in the United States, including Form I-864, Affidavit of Support, U.S. Federal Tax Returns for the three (۳) most recent years, and proof of employment;
The required fees mentioned above; and
The required, fully completed I-130 and DS-230 parts I and II forms.
بند اخر ۲ فرم خواسته یعنی باید ببریم در ضمن من وکیلم پرداختها را انجام داده ایا باید رسید پرداختها را روز مصاحبه برد؟
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
تشکر کنندگان:
کیس یکی از دوستان ما به شرح زیر بود:

هتل: ابو ظبی
NMC: ابو ظبی
دریافت ویزا: یک ضرب

به نظر من اشتباهه که دبی هتل و معاینات پزشکی رو انجام داد
هزینه ها کمتر، استرس کمتر، خلوت تر.
رفت و آمد با کارت 7 روزه اتوبوس
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان: behjan ، Rira_1982
دوستان
كسي دوشنبه ٢١ دسامبر مصاحبه داره؟؟؟؟؟
کیس:2016AS33XX/سفارت:تغییر از آنکارا به ابوظبی/مصاحبه:2016December/ویزا یکضرب

تشکر کنندگان:
(2015-12-07 ساعت 15:13)Joje mohajer نوشته:  
(2015-12-07 ساعت 14:02)Farimahh نوشته:  دوستان کسی میدونه فاصله ایستگاه اتوبوس ابوظبی تا سفارت چند دقیقه یا ساعت هست؟

سلام دوست عزیز
چون معمولا ساعت مصاحبه در سفارت ابوظبی ۸صبح میباشد و نیز باید حداقل ۷:۳۰ صبح سفارت باشید بنابراین با اتوبوس رفتن خیلی پر استرس میباشد بنابراین با یکی از لیدرها بروید بهتر است.
با تشکر

20 دقیقه بیشتر راه نیست
من خودم ساعت 8:15 رسیدم سفارت و به مشکلی هم نخوردم.
|+1|:: شماره کیس:: 2016AS2xxx ::|| , ||:: تعداد افراد کیس:: 2 نفر ::|| , ||:: کنسولگری:: ابوظبی ::|| , ||:: ارسال فرم260:: July 02, ۲۰۱۵ :|| , ||:: کارنت شدن کیس::September 25, 2015 ::|| , ||:: دریافت نامه‌ی دوم:: October 27, 2015 ::|| , ||:: مصاحبه::dec ::|| , ||:: دریافت ویزا:: AP ::|| , ||:: ورود به آمریکا::__________ ::|-2|
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
(2015-12-06 ساعت 16:26)Farimahh نوشته:  آیا کسی تا به حال با اتوبوس از دبی به ابوظبی رفته؟ایا توصیه میشه با اتوبوس رفت یا تاکسی؟

سلام
من رفتم اما روز قبل از مصاحبه
خیلی به موقع و مرتب و منظم و روی برنامه هستند.
با خط سبز مترو می تونید برید ایستگاه alghubabia پیاده شید بیست متر اونطرف تر ترمیناله
هزینه ش هم 25 درهمه
|+1|:: شماره کیس:: 2016AS2xxx ::|| , ||:: تعداد افراد کیس:: 2 نفر ::|| , ||:: کنسولگری:: ابوظبی ::|| , ||:: ارسال فرم260:: July 02, ۲۰۱۵ :|| , ||:: کارنت شدن کیس::September 25, 2015 ::|| , ||:: دریافت نامه‌ی دوم:: October 27, 2015 ::|| , ||:: مصاحبه::dec ::|| , ||:: دریافت ویزا:: AP ::|| , ||:: ورود به آمریکا::__________ ::|-2|
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، پرسپولیس6 ، j.modarres ، behjan
با سلام.
سوالی دارم از دوستانی که مصاحبه رفتند و به آنها گفته شده باید سایت را چک کنند برای اینکه کی برای دریافت ویزا باید دوباره مراجعه کنند. خواهر من نوامبر ۵ که ۱۴ آبان بوده مصاحبه داشته. آفیسر بهش گفته همه چیز خوبه. سایت را باید چک کنی. من هر چه چک میکنم شماره اش را پیغام میدهد که بااین شماره اطلاعاتی نیست. خیلی نگران هستم. آیا لازم هست که ایمیل به سفارت بدهم یا نه؟ چون با این وضعیت پیش آمده میترسم.
مرسی از راهنمایی دوستان.
تشکر کنندگان: sherwean001
(2015-12-14 ساعت 23:45)Melin نوشته:  با سلام.
سوالی دارم از دوستانی که مصاحبه رفتند و به آنها گفته شده باید سایت را چک کنند برای اینکه کی برای دریافت ویزا باید دوباره مراجعه کنند. خواهر من نوامبر ۵ که ۱۴ آبان بوده مصاحبه داشته. آفیسر بهش گفته همه چیز خوبه. سایت را باید چک کنی. من هر چه چک میکنم شماره اش را پیغام میدهد که بااین شماره اطلاعاتی نیست. خیلی نگران هستم. آیا لازم هست که ایمیل به سفارت بدهم یا نه؟ چون با این وضعیت پیش آمده میترسم.
مرسی از راهنمایی دوستان.

نه نگران نباشين ميادش
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان:
دوستان حتما رای یدین ممنون.
تومار مخالفت با طرح تبعیض آمیز مجلس نمایندگان آمریکا علیه ایرانیان را امضا کنید.
@ParizTravel
پس از امضا باید از طریق لینکی که به ایمیل شما می آید تایید کنید شخص دیگری با ایمیل شما امضا نکرده است.
@ParizTravel
وارد کردن زیپ کد الزامی نیست ولی اگر خواستید زیپ کد 90025 متعلق به غرب لس آنجلس است.
@ParizTravel
https://petitions.whitehouse.gov/petitio...015-hr-158
@ParizTravel
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

سلام به همه دوستان.کسانی که تشریف بردن مصاحبه لطف میکنن از جو مصاحبه شون بنویسند و سوال و جوابهاشون.من ۳ هفته دیگه مصاحبه دارم و یواش یواش استرسش داره شروع میشه.
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: behjan
(2015-12-15 ساعت 17:23)hamiham007 نوشته:  سلام به همه دوستان.کسانی که تشریف بردن مصاحبه لطف میکنن از جو مصاحبه شون بنویسند و سوال و جوابهاشون.من ۳ هفته دیگه مصاحبه دارم و یواش یواش استرسش داره شروع میشه.
دوست عزیز
جو مصاحبه و سفارت بسیار دوستانه تر و ساده تر از اونیه که تصور میفرمایید
فقط مشکل ما اینه که چون میخواهیم چیزی هایی رو پنهان کنیم فکر میکنیم پس الان مچ مارو میگیرنو بعدش هم بیچاره میشیم !!!!!!!
نه بخدا اونا فقط صداقت میخوان .
پس اطلاعات بی مورد ندین تا خودتون با مشکل مواجه نشین و فقط با آرامش سوالات اونارو که براساس اطلاعات وارد شده (توسط خودتون) تو فرم DS-260 پرسیده میشه پاسخ بدین .
فقط دو سه تا سوال ساده از تو فرم میپرسن و دیگر هیچ .
موفق باشید.
(برگرفته از اطلاعات آقای سپهر و مدیران و پیشکسوتان و تجربه خودم درمصاحبه)
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: Siamak ، behjan ، hamiham007 ، j.modarres ، مل مل
(2015-12-12 ساعت 13:38)sherwean001 نوشته:  کیس یکی از دوستان ما به شرح زیر بود:

هتل: ابو ظبی
NMC: ابو ظبی
دریافت ویزا: یک ضرب

به نظر من اشتباهه که دبی هتل و معاینات پزشکی رو انجام داد
هزینه ها کمتر، استرس کمتر، خلوت تر.
رفت و آمد با کارت ۷ روزه اتوبوس

دوست عزیز من اگه دوباره لاتاری برنده بشم بازم دوبی رو انتخاب میکنم
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-12-09 ساعت 15:03)hamiham007 نوشته:  سلام به دوستان مصاحبه رفته.سوال در مورد عکس هایی که تحویل میدید.حتما عکس هاتون باید جدید باشه یا اگه همون عکس پاس باشه مشکل نداره؟ حالا چه سفارت چه مدیکال.ممنون از دوستان
عکس های پاس 6*4 هست.
شما عکس جدید 5*5 جدید بگیر 6 قطعه.ضرر که نداره.
مراحلش از ترجمه و نامه تمکن و خود سفر کردن که سخت تر نیست
موفق باشی
کیس نامبر :2016AS40XX --> رویت قبولی: May 10 --> تکمیل فرم: May 27 -->تعداد افراد :1 --> کارنت شدن: Nov --> نامه دوم :Nov 17--> سفارت : ایروان -->تاریخ مصاحبه :هفته دوم ژانویه --> مدیکال: دو روز قبل از مصاحبه --> نتیجه : AP --> کلیرینس --> 1 آگوست(200 روز).اولین سفر به آمریکا: 5 اکتبر> مقصد : هیوستن، تگزاس
سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان