کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام. وقت سفارت من در ابوظبی است در تاریخ 3 می. چطور می تونم هزینه مصاحبه رو آنلاین پرداخت کنم. متاسفانه تو سایت سفارت هیچ اطلاعاتی پیدا نکردم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان:
(2016-04-30 ساعت 00:21)AliFathi نوشته:  سلام. وقت سفارت من در ابوظبی است در تاریخ 3 می. چطور می تونم هزینه مصاحبه رو آنلاین پرداخت کنم. متاسفانه تو سایت سفارت هیچ اطلاعاتی پیدا نکردم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

هزینه سفارت رو ینی چی آنلاین پرداخت کنید خود سفارت گفته و تاکید کرده نقدا باید بپردازید 330 دلار نقد همراه داشته باشید
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
@sinar@ عزیز هر کاری میکنم نمیتونم لینک امضا شما مربوط به " ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا " رو باز کنم ، لطفا خودتون امتحان کنید و بنده رو راهنمایی.
ممنون
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان:
(2016-04-30 ساعت 00:34)dv2017 نوشته:  @sinar@ عزیز هر کاری میکنم نمیتونم لینک امضا شما مربوط به " ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا " رو باز کنم ، لطفا خودتون امتحان کنید و بنده رو راهنمایی.
ممنون

لینک رو تو دوتا پست بالاتر گذاشتم دوست عزیز در تلاشم مشکل رو حل کنم
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان: dv2017 ، Moody ، sasha_ka
برای من هم ایمیل نیومده فکر کنم برا بچه های ماه جون هنوز نیومده باشه چون زود هست اخه ما که هنوز هتل نگرفتیم درست نمی گم
کيس نامبر**72 2016As
تعداد افراد كيس:سه نفر
تاريخ مصاحبه: ۱۹جون یا ۱۳ماه رمضان یا ۳۰خرداد
از انکارا به ابوظبی
تاريخ دريافت ويزا:
ورود به آمریکا:
احتمالا به قصد دالاس
تشکر کنندگان:
(2016-04-30 ساعت 13:51)ازیتیدین نوشته:  برای من هم ایمیل نیومده فکر کنم برا بچه های ماه جون هنوز نیومده باشه چون زود هست اخه ما که هنوز هتل نگرفتیم درست نمی گم

مصاحبه ما دو هفته دیگه هست و ایمیل فرستادن که برای پست ثبت نام کنیم . کدوم پست رو انتخاب کنیم؟ لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: arezooh
سلام دوستان شنیدم برای ابوظبی هم باید مثل آنکارا مدارک پست کنیم درسته این خبر آیا؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2016-04-30 ساعت 00:10)sinar نوشته:  راهنمای ثبت نام پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا

برای چی هست؟؟ قبل مصاحبه باید بفرستیم؟
تشکر کنندگان:
(2016-04-29 ساعت 17:20)USIMMIGRANT نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 16:11)sinar نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 15:43)USIMMIGRANT نوشته:  واسه من كه ايميل نيومد. واسه شما اومده بچه ها؟

مصاحبتون چ تاریخیه؟
برای ما و حدود 20 نفر از بچه های گروه تلگرام ابوظبی اومده حداقل

مصاحبه من اوايل جون هست. Sinar جان ميشه عضو اين گروه شد؟

سلام به همه واسه من اومده ایمیل الان هم با کمک لینکهای دوستان ثبت نام کردم در سایت امارات.
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
تشکر کنندگان:
(2016-04-30 ساعت 00:10)sinar نوشته:  راهنمای ثبت نام پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا

ممنون بابت لینک ها و یک نکته دوستان سه ادرس پستی موقع ثبت نام میاد شما از مپ گوگل ادرس نزدیکتر به محل اقامتتون رو بزنید و اگر در مورد ثبت نام سوالی بود من در خدمتم
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
تشکر کنندگان:
دقیقا این پست داستانش چیه؟ ما باید قبل از مصاحبه مدارک بفرستیم؟
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
تشکر کنندگان:
(2016-04-29 ساعت 14:43)amirrezat نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 13:51)sinar نوشته:  بچه ها این ایمیلیه که برای بچه هایی که بعد از 8 می مصاحبه دارن اومده ظاهرا ابوظبی هم مثه آنکارا سیستم تحویل پاسپورت پستی راه انداخته در جریان باشید

Greetings from the Consular Section at U.S. Embassy Abu Dhabi-

As you prepare for your upcoming immigrant or diversity visa interview, we wanted to inform you about a new passport pass-back program we are implementing on May 8, 2016.  We will be using a local courier to return your passport to you after visa issuance to a local post office either in Dubai or Abu Dhabi.  Please visit  https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv prior to your interview date to register and select a courier location.  Each person in the case should be included in the registration.

Please note that if your case has administrative processing, you would be able to send us your passport from the same post office location, without having got travel to the U.S. Embassy in Abu Dhabi, as long as you have registered prior to your interview date.  We have attached information on how to register to this email.

If you have any questions on how to register, please visit https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv/inf...contact_us.  Please do not reply to this email with questions on how to register, as you would need to contact the Call Center via email or phone at the website provided.

Thank you and we are looking forward to meeting you on the day of your interview,
Immigrant Visa Unit, Abu Dhabi

شانس نداریم ک

کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
تشکر کنندگان:
(2016-04-30 ساعت 22:46)alirezafarhang81 نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 14:43)amirrezat نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 13:51)sinar نوشته:  بچه ها این ایمیلیه که برای بچه هایی که بعد از 8 می مصاحبه دارن اومده ظاهرا ابوظبی هم مثه آنکارا سیستم تحویل پاسپورت پستی راه انداخته در جریان باشید

Greetings from the Consular Section at U.S. Embassy Abu Dhabi-

As you prepare for your upcoming immigrant or diversity visa interview, we wanted to inform you about a new passport pass-back program we are implementing on May 8, 2016.  We will be using a local courier to return your passport to you after visa issuance to a local post office either in Dubai or Abu Dhabi.  Please visit  https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv prior to your interview date to register and select a courier location.  Each person in the case should be included in the registration.

Please note that if your case has administrative processing, you would be able to send us your passport from the same post office location, without having got travel to the U.S. Embassy in Abu Dhabi, as long as you have registered prior to your interview date.  We have attached information on how to register to this email.

If you have any questions on how to register, please visit https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv/inf...contact_us.  Please do not reply to this email with questions on how to register, as you would need to contact the Call Center via email or phone at the website provided.

Thank you and we are looking forward to meeting you on the day of your interview,
Immigrant Visa Unit, Abu Dhabi

شانس نداریم ک

نه دوست عزیز شما باید یک دفتر پستی انتخاب کنید که پاسپورتتون به اون اداره پستی پست میشه و دیگه لازم نیست برید ابوظبی
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان، من ايميل امارات رو گرفتم و با راهنمايي دوستان برنامه مصاحبه رو با استفاده از لينك هاي موجود در صفحه ٧٧ به سفارت اعلام كردم، اونهام همون موقه جواب رو فريتادند و طورت مدارك مورد نياز رر سوالى بود در خدمتم
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
تشکر کنندگان: electricalboy
(2016-04-23 ساعت 14:51)محمدرصا نوشته:  سلام دوستان
سوْال داشتم
براي مديكال در nmc دبي بايد وقت قبلي بگيرم ؟
لطفا ادرس ايميل و متني رو كه بايد بنويسم براي دكتر رو به من بديد لطفا
ممنون ميشم

از مترجم گوكل كمك بگيريد
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان