کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-05-05 ساعت 12:00)داود یو.اس نوشته:  دوستان ایمیلی که میگین واسه معرفی یه دفتر پستی هست چرا واسه من نیومده پس؟سه هفته دیگه مصاحبمه.نمیدونم دفتر پستی رجیستر کنم یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام
دفتر پستي فقط مخصوص مصاحبه در آنكارا هست، ايوظبي نيازي به پست نيست.
موفق باشيد
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
سلام دوستان، چه مدارکی دو هفته قبل از مصاحبه باید برای سفارت فرستاده بشه؟ من خیلی گشتم تو سفرنامه ها و بقیه تاپیک ها منتهی متوجه نشدم.
شماره کیس: 2016AS71XX
مصاحبه: هفته اول June
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد کیس: 4 (برنده اصلی مادرم هستن)-->3 نفر(من بخاطر سنم از پرونده حذف شدم، موقع ثبت نام تازه ٢٠ سالم شده بود و موقع مصاحبه سنمو محاسبه كردن و١٤ روز زياد داشتم )
نتیجه: AP
آپدیت ها: 19, 21 June کل کیس. 16 June نفر سوم. 22 June نفر اول و دوم. 26 June نفر اول(بخاطر ایمیل جهت شناسایی کیس در سایت سفارت). 26 July نفر اول(دو خطی). 27 July(آپدیت کل کیس و or نفر اول). 29 July نامه کلیری نفر اول و سوم. 10 August(نفر دوم or).  نامه کلیری نفر دوم 15 August.
صدور ويزاى نفر اول و سوم: 8 August
صدور ویزای نفر دوم(با اعمال شاقه بعد از یک ماااه و 5 روز): 20 September
تشکر کنندگان:
(2016-05-06 ساعت 15:06)hes94 نوشته:  سلام دوستان، چه مدارکی دو هفته قبل از مصاحبه باید برای سفارت فرستاده بشه؟ من خیلی گشتم تو سفرنامه ها و بقیه تاپیک ها منتهی متوجه نشدم.
برای سفارت امریکا در ابوظبی پست مدارک نیاز نیست
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: hes94 ، پرسپولیس6
(2016-04-30 ساعت 21:26)amirrezat نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 00:10)sinar نوشته:  راهنمای ثبت نام پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا

برای چی هست؟؟ قبل مصاحبه باید بفرستیم؟

خیر برای اینکه پاسپورت با ویزا رو براتون پست کنن و حضوری نرید بگیرید.توضیحات و فایل پی دی اف راهنما رو در صفحه77 میتونید پیدا کنید قرار دادم
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان: amirrezat ، nimashariat
(2016-05-06 ساعت 01:44)Rira_1982 نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 12:00)داود یو.اس نوشته:  دوستان ایمیلی که میگین واسه معرفی یه دفتر پستی هست چرا واسه من نیومده پس؟سه هفته دیگه مصاحبمه.نمیدونم دفتر پستی رجیستر کنم یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام
دفتر پستي فقط مخصوص مصاحبه در آنكارا هست، ايوظبي نيازي به پست نيست.
موفق باشيد

ابوظبی امسال خواسته پست رو ولی نه برای ارسال مدارک قبل از مصاحبه بعد از مصاحبه اگر ویزا صادر شه واستون میفرستنش به اون دفتری که ادرسشو دادید که نخواید مجدد برید ابوظبی . موفق باشید
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
تشکر کنندگان:
(2016-05-06 ساعت 15:06)hes94 نوشته:  سلام دوستان، چه مدارکی دو هفته قبل از مصاحبه باید برای سفارت فرستاده بشه؟ من خیلی گشتم تو سفرنامه ها و بقیه تاپیک ها منتهی متوجه نشدم.

تاپیک ترکیه واسه مدارکه ابوظبی نمیخواد
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 02:38)alirezafarhang81 نوشته:  

دوستاني كه بچه كوچك داشتن و رفتن مصاحبه ٠٠٠من چهارشنبه مصاحبه دارم با توجه به اينكه مديكال كودكان در امارات زمانبر هست چه روزي بنظرتون برم ٠٠٠٠٠جمعه ٠شنبه ؟
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 19:25)golia نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 02:38)alirezafarhang81 نوشته:  

دوستاني كه بچه كوچك داشتن و رفتن مصاحبه ٠٠٠من چهارشنبه مصاحبه دارم با توجه به اينكه مديكال كودكان در امارات زمانبر هست چه روزي بنظرتون برم ٠٠٠٠٠جمعه ٠شنبه ؟
شنبه خوبه میتونید برید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: golia
(2016-04-30 ساعت 00:10)sinar نوشته:  راهنمای ثبت نام پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا

اول تشکر می کنم از آقا سینا که مراحل رو بصورت جامع و تصویری گذاشته.
من به ی مشکل جدی خوردم ، گفتم اول از شما بپرسم بعد به ساپورت سایت Official U.S. Department of State Visa Appointment Service ایمیل بزنم.
سوال : توی صفحه پنج pdf که قرار دادید تاریخ مصاحبه 25 اپریل هست ، می خواستم بدونم این ثبت نام قبل از 25 اپریل انجام شده یا بعد از اون.؟
دلیلشم اینه که من 24 اپریل مصاحبه شدم ، بعد از اینترویو ثبت نام کردم ولی گزینه 'Consular section instructed me to send more documents' رو توی صفحه Applicant summary page  نمی بینم . میخواستم ببینم تصاویری صفحات 5 بعد مال همون اکانت یا اکانت شما که 15 می مصاحبه دارید
دوستان دیگه هم که ثبت نام کردن لطفا منو راهنمایی کنن که اگر بعد از مصاحبه ثبت نام کردن آیا اون گزینه رو می بینن؟
.صفحه ام و ضمیمه می کنم.
واقعا تشکر می کنم که اطلاعاتتون رو با ما به اشتراک گذاشتید
تشکر کنندگان:
(2016-05-01 ساعت 04:04)alirezafarhang81 نوشته:  سلام به همه دوستان، من ايميل امارات رو گرفتم و با راهنمايي دوستان برنامه مصاحبه رو با استفاده از لينك هاي موجود در صفحه ٧٧ به سفارت اعلام كردم، اونهام همون موقه جواب رو فريتادند و طورت مدارك مورد نياز رر سوالى بود در خدمتم

سلام ، خیلی لطف کردی.
لطفا ی تصویر از جواب و لیست مدارک میزاری
و یک تصویر از صفحه applicant summary
(البته حتما اسم و کیس نامبر و اطلاعاتی رو که فکر می کنی حساسن رو حذف کن.)
(2016-05-09 ساعت 11:31)electricalboy نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 04:04)alirezafarhang81 نوشته:  سلام به همه دوستان، من ايميل امارات رو گرفتم و با راهنمايي دوستان برنامه مصاحبه رو با استفاده از لينك هاي موجود در صفحه ٧٧ به سفارت اعلام كردم، اونهام همون موقه جواب رو فريتادند و طورت مدارك مورد نياز رر سوالى بود در خدمتم

سلام ، خیلی لطف کردی.
شما قرار مصاحبه ویزای مهاجرتی خود را با موفقیت در این وب‌سایت ثبت کردید.

باید این صفحه دستورالعمل را چاپ کرده و آن را همراه با نامه قرار مصاحبه با خود جهت مصاحبه کنسولی بیاورید.

باید در تاریخ و ساعت اختصاص داده شده به شما در نامه قرار مصاحبه خود در مصاحبه کنسولگری شرکت کنید.

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند ویزای مهاجرتی و مدارک مورد نیاز، به نامه قرار مصاحبه خود مراجعه کنید یا از وب‌سایت بخش کنسولی به نشانی زیر بازدید نمایید: http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html.

متقاضیان

نام متقاضی: alireza 000000
شماره پاسپورت: 0000000
شماره پرونده: 201600000000
تاریخ مصاحبه کنسولی: 00 می, 2016, 08:00 GST
محل کنسولی: Abu Dhabi
آدرس کنسولگری: Embassies District, Plot 38 Sector W59-02 Street No. 4, Abu Dhabi, AE
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
تشکر کنندگان: electricalboy
برای پیکاپ ویزا کسی مرکز پستی قابل توصیه ای در امارات میشناسه ؟
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 02:36)alirezafarhang81 نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 11:31)electricalboy نوشته:  

سلام ، خیلی لطف کردی.

باید این صفحه دستورالعمل را چاپ کرده و آن را همراه با نامه قرار مصاحبه با خود جهت مصاحبه کنسولی بیاورید.

باید در تاریخ و ساعت اختصاص داده شده به شما در نامه قرار مصاحبه خود در مصاحبه کنسولگری شرکت کنید.

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند ویزای مهاجرتی و مدارک مورد نیاز، به نامه قرار مصاحبه خود مراجعه کنید یا از وب‌سایت بخش کنسولی به نشانی زیر بازدید نمایید: http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html.

متقاضیان

آدرس کنسولگری: Embassies District, Plot 38 Sector W59-02 Street No. 4, Abu Dhabi, AE

واقعا من تشکر می کنم که این اطلاعات رو به اشتراک گذاشتی. امیدوارم در مصاحبت موفق باشی و ویزا رو یکضرب بگیری.
تصویر این صفحه ای که من گذاشتم و دارید؟
چون من بعد از مصاحبه ثبت نام کردم میخوام تفاوتش رو ببینم همین.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
سلام دوستان گویا جدیدا قانونی اومده ک امارات برای تک نفر ویزا نمیده و باید دونفر باشن حداقل کسی از صحتش خبرداره؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 11:54)electricalboy نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 02:36)alirezafarhang81 نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 11:31)electricalboy نوشته:  سلام ، خیلی لطف کردی.

متقاضیان

واقعا من تشکر می کنم که این اطلاعات رو به اشتراک گذاشتی. امیدوارم در مصاحبت موفق باشی و ویزا رو یکضرب بگیری.
تصویر این صفحه ای که من گذاشتم و دارید؟
چون من بعد از مصاحبه ثبت نام کردم میخوام تفاوتش رو ببینم همین.

تصویر رو ندارم ولی گزینه پرینت رو اگر دسترسی به پرینتر دارید بزنید وگرنه گزینه ایمیل رو بزنید و ادرس خودتون رو بدید تا از کافینت بتونید یک نسخه ازش رو از ایمیلتونپرینت بگیرید و البته سفرت جواب ایمیلتون رو زود میده و به چند زبان هم میفرسته که قابل درک باشه واستون. ممنونم با ارزوی موفقیت
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
تشکر کنندگان: electricalboy

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان