کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
من در ابوظبی مصاحبه داشتم و بعد ۶۷ روز هنوز سایتش کیس منو نمی شناسه در توضیحات مربوط به سایت سیس نوشتن که اگه کسی الان کیسش در مرحله اداری است تا زمانی که پاسپورت رو به سفارت ندن به همین حالت می مونه تا بعد تحویل پاسپورت به ایشود تغییر می کند . سوال من اینه که وقتی سایت ابوظبی کیس نمی شناسه اگه به همین حالت بمونه و کسی کلیر بشه و ایمیلی هم دریافت نکنه از کجا بفهمه که کلیر شده و باید پاسپورت رو به سفارت بده ؟ لطفا راهنمایی کنید .
تشکر کنندگان: smpf ، sahar2016
سلام دوستان من برنده لاتاري ٢٠١٣ هستم و الان ساكن أمريكا برأي پدر و مادرم درخواست ويزاي توريستي كردم إز سفارت إنكارا و مصاحبه انجام شد الان پروسه شان تمام شده و بايد پاسپورت رو برأي ويزا به سفارات تحويل بدهند
چند تا سوْال دارم كه اگر ممكنه راهنمايي كنيد
١. برخي إز اژانس ها ميگن ميتون برأي پيكاپ ويزا اقدام كنن و هزينه ان نفري ٢٠٠ هزار تومان است برأي ويزاي لاتاري قبلا به هيچ وجه به شخص ثالث تحويل داده نميشد الان چطور؟
٢. اگر پدرم شخصا مراجعه كنند بايد وكالت محضري إز مادرم داشته باشن يا لازم نيست ؟ ( برأي پست ptt)
به من گفتن بايد وكالت محضري بدهند و بعد به زبان تركي ترجمه بشه و بعد سفارت تركيه در ايران ان را مهر بزنه أيا أين روش درسته؟
٣. چند روز برأي صدور ويزا لازمه تا پاسپورت به دستشون برسه با توجه به اينكه فقط روزناي دوشنبه سه شنبه و چهارشنبه بين ساعت دو تا دونيم سفارت پاسپورت را تحويل ميگيره؟
متشكرم ازتون
هر رفتي رسيدن نيست اما براي رسيدن راهي بجز رفتن نيست.
تشکر کنندگان: smpf
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، behjan ، Joje mohajer ، asal1372 ، Hana2015 ، golia ، غنچه ، matin86 ، پرسپولیس6 ، smpf
(2016-01-03 ساعت 03:34)neda62 نوشته:  سلام دوستان من برنده لاتاري ٢٠١٣ هستم و الان ساكن أمريكا برأي پدر و مادرم درخواست ويزاي توريستي كردم إز سفارت إنكارا و مصاحبه انجام شد الان پروسه شان تمام شده و بايد پاسپورت رو برأي ويزا به سفارات تحويل بدهند
چند تا سوْال دارم كه اگر ممكنه راهنمايي كنيد
١. برخي إز اژانس ها ميگن ميتون برأي پيكاپ ويزا اقدام كنن و هزينه ان نفري ٢٠٠ هزار تومان است برأي ويزاي لاتاري قبلا به هيچ وجه به شخص ثالث تحويل داده نميشد الان چطور؟
٢. اگر پدرم شخصا مراجعه كنند بايد وكالت محضري إز مادرم داشته باشن يا لازم نيست ؟ ( برأي پست ptt)
به من گفتن بايد وكالت محضري بدهند و بعد به زبان تركي ترجمه بشه و بعد سفارت تركيه در ايران ان را مهر بزنه أيا أين روش درسته؟
٣. چند روز برأي صدور ويزا لازمه تا پاسپورت به دستشون برسه با توجه به اينكه فقط روزناي دوشنبه سه شنبه و چهارشنبه بين ساعت دو تا دونيم سفارت پاسپورت را تحويل ميگيره؟
متشكرم ازتون

دوست عزیز تا جایی که من خبر دارم سفارت انکارا به شخص ثالث اجازه نمیده پیکاپ ویزا بکنه وهم مهلت دریافت ویزاش هم سه روزه هست ولی بهترین کار اینه که از خود سفارت مستقیم بپرسین تا روزه شک دار نگیرین

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
جديدا سفارت آنكارا پيكاپ ويزا توسط شخص ثالث رو پذيرفته
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
(2016-01-03 ساعت 09:48)Nazem نوشته:  جديدا سفارت آنكارا پيكاپ ويزا توسط شخص ثالث رو پذيرفته

حتي ويزاي ايميگرنت؟يعني ما كه كيس لاتاري هستيم هم ميتونيم پيك آپ كنيم؟
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
(2016-01-03 ساعت 10:01)humsun نوشته:  
(2016-01-03 ساعت 09:48)Nazem نوشته:  جديدا سفارت آنكارا پيكاپ ويزا توسط شخص ثالث رو پذيرفته

حتي ويزاي ايميگرنت؟يعني ما كه كيس لاتاري هستيم هم ميتونيم پيك آپ كنيم؟

بله جدیدا این امکان فراهم شده.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: Joje mohajer ، j.modarres ، Hana2015 ، humsun ، nik.truth
دوستان یه خبر خوب ...یکی از همشهریهای من امروز تو ابوظبی مصاحبه داشت 23 ساله آقا مجرد دانشجو شیمی ...هنوزم سربازی نرفته ...خدا را شکر یک ضرب گرفت.................................
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sahar2016 ، golia ، Hana2015 ، غنچه ، behjan ، asal1372 ، matin86 ، smpf ، j.modarres ، sweety.alireza ، مل مل
دوستان با توجه به حدولی که جناب آقای کاوه در تایپیک بحث و تبادل نظر در رابطه با آمار سیس گذاشتند در تاریخ 9 دسامبر، 91 کیس در سایت ابوظبی آپدیت شدند که وضعیت 17 کیس در حالت issued و دو کیس ready و بقیه در حالت ap قرار گرفته اند.در ضمن در این تاریخ از کل سفارتهایی که دوست عزیزمون آقای کاوه در جدولشون قید کردند 101 کیس آپدیت شدند که همانطور که ذکر شد 91 نفر مربوط به سفارت ابوظبی بوده اند.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Hana2015 ، غنچه ، asal1372 ، fatemeh qanbari ، panizrm ، nik.truth ، behjan ، smpf ، مل مل
(2016-01-01 ساعت 19:40)پرسپولیس6 نوشته:  دوستان گرامی
با سلام خدمت تک تک شما عزیزان
بنده با مطالعه اجمالی پیامهای امروزتون متوجه شدم اکثر دوستانی که ابوظبی مصاحبه داشته اند آپدیت 9 دسامبر داشته اند که این نشانه آپدیت گروهی برای ابوظبی است .
حالا سوالی از دوستان ابوظبی دارم که آیا کیسی بوده که سربازی نداشته باشند (معاف بوده) و آپدیت 9 دسامبر داشته باشد؟
ضمنا کم کم دوستان صاجب تحربه ی 2015 در این تاپیک جضور خواهند داشت لذا اگر میخواهید بتوانند در جهت راهنمایی و رفع نگرانی شما گامی بردارند لطفا امضای خود را کامل فرمایید .
(نمیشه اطلاعات ندید فقط اطلاعات برداریدTongue)
قطعا مدیران و پیشکسوتان جهت آنالیز سایت سیس ( به منظور کمک به ما ) به اطلاعات به روز و صادقانه ی شما نیاز دارند .

پاینده و موفق باشید .

رتبه دادن هم فراموش نشه !!!!!!

دوستان عزیز سلام لطفا اگر چنانچه اطلاعاتی در مورد اپدیت 9 دسامبر سفارت ابوظبی دارید ما را هم مطلع فرمایید. ضمنا اپدیت گروهی شامل چه مواردی میشود؟ ایا میتوانیم امیدوار باشیم که همه به هم اپدیت شدیم ؟ پروسه این اپدیت ها چگونه است ؟ سفارت ؟ واشنگتن؟ fbi ویا...........قبلا از همه شما سپاسگذارم.
تشکر کنندگان: asal1372 ، behjan ، smpf
دوستان ميشه توضيح بديد كه اگر كسي كلير شد در سفارت انكارا و در ان سه روز نتونست بره ويزا را بگيره چه اتفاقي مي افتد؟!؟

(2016-01-03 ساعت 14:21)Aabearff نوشته:  دوستان ميشه توضيح بديد كه اگر كسي كلير شد در سفارت انكارا و در ان سه روز نتونست بره ويزا را بگيره چه اتفاقي مي افتد؟!؟

دوباره بایستی مراحل اداری را از ابتدا طی کنه و معلوم نیست چقدر طول بکشه و آیا تا 30 سپتامبر جواب بیاد یا نه!!!

بهیچ عنوان به این مساله سرسری نگاه نکنید.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: Hana2015 ، lotfe.kh ، غنچه ، behjan ، smpf ، AMIRI1 ، لطف اله ، j.modarres ، مل مل
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
(2016-01-02 ساعت 23:05)fatemeh qanbari نوشته:  من در ابوظبی مصاحبه داشتم و بعد ۶۷ روز هنوز سایتش کیس منو نمی شناسه در توضیحات مربوط به سایت سیس نوشتن که اگه کسی الان کیسش در مرحله اداری است تا زمانی که پاسپورت رو به سفارت ندن به همین حالت می مونه تا بعد تحویل پاسپورت به ایشود تغییر می کند . سوال من اینه که وقتی سایت ابوظبی کیس نمی شناسه اگه به همین حالت بمونه و کسی کلیر بشه و ایمیلی هم دریافت نکنه از کجا بفهمه که کلیر شده و باید پاسپورت رو به سفارت بده ؟ لطفا راهنمایی کنید .

از ceas باید پیگیری کنیم دیگه.باز شده
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: fatemeh qanbari ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان