کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-01-07 ساعت 16:03)Afsaneh5388 نوشته:  اما ceac ميگه در مرحله ap هستيد
ممنون ميشم دوستان راهنماي كنن

سلام دوست عزیز
سایت سفارت کیس شما رو نمیشناسه هنوز و البته خیلی هم مهم نیست .
شما سایت Ceac رو مرجع قرار بدید . سایت سفارتها دیر به دیر آپدیت میشن .
سابقه داشته حتی سایت سفارتها تا یکماه و بیشتر هم کیس بعضی از دوستان رو نشناخته .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: smpf ، SornaSoftt
سايت سفارت انكارا امروز اپديت شد.
شماره کیس:2016as7xx ، تاریخ رویت قبولی: May 17 ،کنسولگری:آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر، ارسال فرمهای سری اول:2 jun، کارنت شدن کیس:12 aug، دريافت نامه دوم:29 sep، مصاحبه:هفته اول Nov، دریافت کلیرنس:24 ساعت، دریافت ویزا:10 Novورود به آمریکا:***دریافت گرین کارت:***جمع تقریبی هزینه‌ها:***
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-07 ساعت 16:13)Siamak.k نوشته:  
(2016-01-07 ساعت 16:03)Afsaneh5388 نوشته:  اما ceac ميگه در مرحله ap هستيد
ممنون ميشم دوستان راهنماي كنن

سلام دوست عزیز
سایت سفارت کیس شما رو نمیشناسه هنوز و البته خیلی هم مهم نیست .
شما سایت Ceac رو مرجع قرار بدید . سایت سفارتها دیر به دیر آپدیت میشن .
سابقه داشته حتی سایت سفارتها تا یکماه و بیشتر هم کیس بعضی از دوستان رو نشناخته .

ممنون مدير جان
پس اين جمله انگليسي ديفالت هست و هر وقت كيس رو نشناسه ميگه
تشکر کنندگان: Siamak ، behjan ، smpf ، golia
آقاي سيامك ممنون از پاسخگوييتون در ضمن يادم رفت بگيريد ما كلي مدارك مالي برده بوديم ولي هيچ كدوم رو نخواست و هيچ كدومشون هيچ سوالي در مورد مسائل مالي نكردن فقط پرسيد كسي رو داريد كه همسرم كفت بله و البته وضعش در أمريكا خيلي خوبه همين
أيا نبايد يه موجودي از ما ميديدند؟
سلام
کارت پایان خدمت رو در چه مرحله ای باید فرستاد و اینکه اگه نفرستی نقص مدرکش چقد پروسه رو عقب میندازه؟
No one dies a virgin, life f#cks us all...
(2016-01-07 ساعت 18:44)Afsaneh5388 نوشته:  آقاي سيامك ممنون از پاسخگوييتون در ضمن يادم رفت بگيريد ما كلي مدارك مالي برده بوديم ولي هيچ كدوم رو نخواست و هيچ كدومشون هيچ سوالي در مورد مسائل مالي نكردن فقط پرسيد كسي رو داريد كه همسرم كفت بله و البته وضعش در أمريكا خيلي خوبه همين

خواهش میکنم
اگر کیس شما لاتاری بوده باشه باید نامه تمکن مالی که خواسته شده رو ضمیمه پروندتون کرده باشند .
یعنی موقع تحویل مدارک نامه تمکن مالی ازشما نخواستند ؟
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
سلام به همه.ما هم به جمع بچه های این تاپیک اضافه شدیم
اول از همه اعلام کنم فرمون اکثر اوقات دست خانمم هست.بنده کنار دست میشینم ?
شماره کیس:3xxx
کنسولگری: ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول : 4 اگوست
کارنت شدن کیس :17نوامبر
مصاحبه :7ژانویه
دریافت کلیرنس : (اپدیتهای سیس:8 ژانویه،11ژانویه.24 مارچ.8 جون اپدیت دوخطی)بالاخره کلیر 10جون بعد از 153روز
دریافت ویزا : موقع شکوفه های گیلاس
ورود به آمریکا : همزمان با کوچ مرغان مهاجر
دریافت گرین کارت : هستیم خدمتشون
جمع تقریبی هزینه‌ ها : هستند خدمتمون
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، panizrm
(2016-01-07 ساعت 19:28)Siamak.k نوشته:  
(2016-01-07 ساعت 18:44)Afsaneh5388 نوشته:  آقاي سيامك ممنون از پاسخگوييتون در ضمن يادم رفت بگيريد ما كلي مدارك مالي برده بوديم ولي هيچ كدوم رو نخواست و هيچ كدومشون هيچ سوالي در مورد مسائل مالي نكردن فقط پرسيد كسي رو داريد كه همسرم كفت بله و البته وضعش در أمريكا خيلي خوبه همين

خواهش میکنم
اگر کیس شما لاتاری بوده باشه باید نامه تمکن مالی که خواسته شده رو ضمیمه پروندتون کرده باشند .

سلام كيسمون لاتاريه ولي نه خير هيچ چيزي در اين مورد نخواستن
اتفاقا هركدوم از ما گواهي تمكن جداگانه داشتيم ولي نخواستن ازمون
برأي خدمون هم جالب بود
حتي وقتي سند ازدواج خواست من اشتباهي يه سند ملكي دادم كه پس داد و كفت سند ازدواج بده
کارت پایان خدمت رو در چه مرحله ای باید فرستاد و اینکه اگه نفرستی نقص مدرکش چقد پروسه رو عقب میندازه؟
No one dies a virgin, life f#cks us all...
دوستان از سایت ابوظبی چه خبر?هنوز هیچ اپديتي و اتفاقی برام نیومده
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: smpf ، PNM ، SornaSoftt
(2016-01-08 ساعت 00:21)dadgw نوشته:  کارت پایان خدمت رو در چه مرحله ای باید فرستاد و اینکه اگه نفرستی نقص مدرکش چقد پروسه رو عقب میندازه؟

كدوم سفارت هستيد؟! اگر انكارا هستيد بايد همراه مدارك پست كنيد. در غير اينصورت روز مصاحبه ارايه كنيد، سربازي براي سفارت بسيار مهم است دوست عزيز

(2016-01-08 ساعت 00:49)Norton1 نوشته:  دوستان از سایت ابوظبی چه خبر?هنوز هیچ اپديتي و اتفاقی برام نیومده

امروز تقریبا خیلی زیاد قسمت مربوط به کلیرنس پارسال رو میخوندم و دیدم دوستان دقیقا شرایطشون مثل ما بوده و اونهایی که ابوظبی بودن تا اواخر فوریه هم کلیر نشدن به جز یکی دو مورد و کسایی که اوایل اکتبر مثل ما رفته بودن مصاحبه تا مارچ و اپریل کلیر شدن و مجبور شدن دوباره برن مدیکال بدن
در حالی که در ژانویه سفارت آنکارا آپدیت گروهی زیادی داشته و خیلی ها رو کلیر کرده....
با این روند گویا امسال نیز همین طوره....
توکل به خدا
تشکر کنندگان: chakavakl ، asal1372 ، behjan ، Interuniversal ، smpf
(2016-01-07 ساعت 23:10)Afsaneh5388 نوشته:  
(2016-01-07 ساعت 19:28)Siamak.k نوشته:  

خواهش میکنم

سلام كيسمون لاتاريه ولي نه خير هيچ چيزي در اين مورد نخواستن
اتفاقا هركدوم از ما گواهي تمكن جداگانه داشتيم ولي نخواستن ازمون
برأي خدمون هم جالب بود
حتي وقتي سند ازدواج خواست من اشتباهي يه سند ملكي دادم كه پس داد و كفت سند ازدواج بده

با سلام
ببخشید میدونید تا چقدر تمکن مالی نشون بدیم خوبه ؟
یعنی منظورم غیر از 15000 تای خط فقر + 5000 برای هر همراهه
(2016-01-08 ساعت 00:49)Norton1 نوشته:  دوستان از سایت ابوظبی چه خبر?هنوز هیچ اپديتي و اتفاقی برام نیومده

با سلام دوست گرامی
سایت ابوظبی بجز همون یک آپدیت روز بعد مصاحبه برای ما هم هیچ تغییری نکرده.فکر کنم وضع همگی به همین صورت باشه.
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
وضعیت ما هم همینطوره..به جز اپدیت 9دسامبر از سیس دیگه خبری نیست.سایت سفارت فقط آپدیت روز مصاحبه رو میزنه....پارسال ابوظبی اویل فوریه گروهی کلیر داشته..
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان: behjan ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان