کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-01-05 ساعت 14:34)behjan نوشته:  باسلام خدمت پیشکسوتان و مدیران محترم لطفا راهنمایی بفرمایید متن و ادرس ایمیل به سفارت در ابوظبی در ارتباط با طولانی شدن مدت مراحل اداری چی وچگونه است آیا همون متن صفحه اول این تاپیک که مربوط به 2014هست کفایت می کند یا نه؟ قبلا از بزرگواری که می فرمایید متشکرم

سفارت نه جوابی می ده نه توجهی می کنه
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: fatemeh qanbari ، behjan ، smpf ، لطف اله
سلام به همه

وضعیت فعلی برخی از دوستان رو که از امضا هاشون برداشت کردم به شرح فایل پیوست هست
نظرتون چیه که همه اطلاعات خودشون رو وارد کنند شاید پیشکسوت ها بتونند تحلیل کنند و نظری بدند

.xlsx   2016AS.xlsx (اندازه 8.92 KB / تعداد دانلود: 186) -->
.xlsx   2016AS.xlsx (اندازه 8.92 KB / تعداد دانلود: 186)
2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: behjan ، asal1372 ، panizrm ، smpf ، matin86 ، مل مل
یه نکته ای رو اضافه کنم
من یه بررسی سرسری روی تاپیک کلیرنس 2015 داشتم و سعی کردم کسانی که اکتبر و نوامبر و دسامبر مصاحبه رفتن رو بررسی کنم که شاید بتونم متوسط مدت زمان انتظار رو محاصبه کنم یه چیزی و متوجه شدم که حدودا کمترین زمان انتظار کلیرنس (حدودا ) 120 روز !!! می باشد .
2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: sahar2016 ، behjan ، Interuniversal ، asal1372 ، panizrm ، smpf ، sara20e ، لطف اله ، مل مل
(2016-01-05 ساعت 18:27)ghazal2016 نوشته:  یه نکته ای رو اضافه کنم
من یه بررسی سرسری روی تاپیک کلیرنس 2015 داشتم و سعی کردم کسانی که اکتبر و نوامبر و دسامبر مصاحبه رفتن رو بررسی کنم که شاید بتونم متوسط مدت زمان انتظار رو محاصبه کنم یه چیزی و متوجه شدم که حدودا کمترین زمان انتظار کلیرنس (حدودا ) 120 روز !!! می باشد .

دوست عزیز ممنون از زحمت جنابعالی پس با این حساب اکثر افرادی که در این سه ماه به مصاحبه رفته اند تمدید مدیکال خواهند داشت.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan ، asal1372 ، panizrm ، smpf
(2016-01-05 ساعت 18:56)a4542 نوشته:  
(2016-01-05 ساعت 18:27)ghazal2016 نوشته:  یه نکته ای رو اضافه کنم

دوست عزیز ممنون از زحمت جنابعالی پس با این حساب اکثر افرادی که در این سه ماه به مصاحبه رفته اند تمدید مدیکال خواهند داشت.
نه چرا بايد تمديد بشوند؟مديكال ١٨٠ روز اعتبار داره شيش ماه بيشتريا چهار ماهه اكي ميشن كه باز دو ماه باقي ميمونه
انقدام نگراني و استرس خوب نيستا
انشالا اواخر ژانويه كلير هاي گروهي صورت ميگيره،اينو من نميگم يه تحليل گر ماهر و كار بلد تحليل كردن كه خب من بهش اطمينان دارم
اين روزشمار راه انداختن هيچ چيزي رو حل نميكنه بجز سخت گذشتن اين دوران،هم فاز باشيد با زمان و سعي كنيد بيشترين سود رو ازش ببريد تا بعدا پشيمون نشيد!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: asal1372 ، panizrm ، smpf ، behjan ، sahar2016 ، amirrazi ، golia ، j.modarres ، مل مل
(2016-01-05 ساعت 18:56)a4542 نوشته:  [quote='ghazal2016' pid='687734' dateline='1452002247']
یه نکته ای رو اضافه کنم
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان: panizrm ، smpf ، behjan ، Hana2015
دوستان سايت سفارت انكارا بعد از يك هفته امروز دوباره اپديت شد

تشکر کنندگان: smpf ، behjan
واقعا از ته دل تاسف می خورم که خیلی از مشکلاتمون به خاطر بی تدبیری یه مشت اقلیته
کاشکی برای این اقلیت ها برنامه میذاشتن بهشون میفهموندن این سری اقدامات چه عواقبی برای کشورمون داره بعد اپه قانع نشدن دیکه مشکل از جای دیگست.
ولی خوب بیشتر تشویقشون میکنن.
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان: smpf
من خواهش میکنم از دوستان که با اخبار نادرست استرس رو بیش از این بین دوستان افزایش ندن
تشکر کنندگان: Siamak ، Rira_1982 ، Interuniversal ، panizrm ، lotfe.kh ، behjan ، smpf ، tamana2016

سلام دوستان عزیز

از همه دوستان تقاضا میکنم قبل از نشر هر خبری از صحت خبر اطمینان حاصل کنید و با باز نشر شایعات و اخبار نادرست به دوستان دیگر استرس وارد نکنید . در نظر داشته باشید که یک کلمه حرف نسنجیده شما میتونه برای دوستان منتظر عواقب غیر قابل جبرانی داشته باشه . یک مقدار با دقت بیشتری اخبار رو منتقل کنید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
با سلام دوستان عزیز
از تجارب شما عزیزان خیلی استفاده کردیم و در اول نوامبر که تاریخ مصاحبه ما تو ابوظبی بود انجام شد و بخوبی و خوشی گذشت .... من در جاهای مختلفی و در گروههای اجتماعی میشنوم که فرم 9 سوالی باید پر کرده باشید .... آیا برای همه دوستان اینطور بوده و فرم 9 سوالی و بعد از مصاحبه پر کردن فرستادن..SadSadCoolCoolCool
و یه سوال دیگه تا چند وقت دیگه بعد از اومدن ویزا میشه از ایران خارج شد ؟؟؟ 6 ماه بعد از اومدن ویزا یا باید مدیکال رو تمدید کرد و 6 ماه بعد از تمدید مدیکال....!؟
RolleyesRolleyesRolleyes
باز هم شنیده شده که میگن بعد از مصاحبه باید یک صندوق پستی میدادیم به سفارت(ابوظبی)....حالا هم که سفارت بسته شده و سفیر رفته اگر ویزامون هم بیاد چطور باید پیک آپ کنیم؟؟
(2015-10-02 ساعت 11:08)نیما.خوزستان نوشته:  سلام من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسدInvalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.

سلام من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسد Invalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.

سلام دوست من .. لطفا کیس نامبرتون رو بدون صفر بزنید بعنوان مثال 2016as2016

(2016-01-06 ساعت 10:48)مردایرونی نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 11:08)نیما.خوزستان نوشته:  سلام من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسدInvalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.

سلام من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسد Invalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.

سلام دوست من .. لطفا کیس نامبرتون رو بدون صفر بزنید بعنوان مثال 2016as2016

در ضمن اگر دیروز مصاحبتون بوده باید حداقل از 2 هفته دیگه چک کنید
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
دوستان یه سوال برای من پیش اومده و اینکه آیا همه گتگوریها اعم ازنامزدی و خانوادگی و ... پس از مصاحبه ماکزیمم یک سال وقت ap دارند؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
(2016-01-06 ساعت 12:07)a4542 نوشته:  دوستان یه سوال برای من پیش اومده و اینکه آیا همه گتگوریها اعم ازنامزدی و خانوادگی و ... پس از مصاحبه ماکزیمم یک سال وقت ap دارند؟
خير
فقط مدت زمان مديكال و پروسه كارنت و مصاحبشون تقريبا شبيه ماهاست
الان در كيسهاي نامزدي دوستاني هستند كه حدود يكسال تو پروسه كليرنس هستن و همچنان پروندشون آپديت ميشه!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: smpf ، sahar2016 ، behjan ، j.modarres
(2016-01-06 ساعت 00:20)shahabjafari نوشته:  واقعا از ته دل تاسف می خورم که خیلی از مشکلاتمون به خاطر بی تدبیری یه مشت اقلیته
کاشکی برای این اقلیت ها برنامه میذاشتن بهشون میفهموندن این سری اقدامات چه عواقبی برای کشورمون داره بعد اپه قانع نشدن دیکه مشکل از جای دیگست.
ولی خوب بیشتر تشویقشون میکنن.
دوست گرامی
میتونم بپرسم مصاحبه کجا تشریف داشتید؟
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان