کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
من واقعا نمي فهمم اين جا چرا كامنتارو پاك مي كنن؟از يك حرف خوشتون نمي ياد پاك مي كنيد؟بعد هم مي خوايد بريد آمريكا با اين سانسوري كه مي كنيد؟
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-03 ساعت 03:34)neda62 نوشته:  سلام دوستان من برنده لاتاري ٢٠١٣ هستم و الان ساكن أمريكا برأي پدر و مادرم درخواست ويزاي توريستي كردم إز سفارت إنكارا و مصاحبه انجام شد الان پروسه شان تمام شده و بايد پاسپورت رو برأي ويزا به سفارات تحويل بدهند
چند تا سوْال دارم كه اگر ممكنه راهنمايي كنيد
١. برخي إز اژانس ها ميگن ميتون برأي پيكاپ ويزا اقدام كنن و هزينه ان نفري ٢٠٠ هزار تومان است برأي ويزاي لاتاري قبلا به هيچ وجه به شخص ثالث تحويل داده نميشد الان چطور؟
٢. اگر پدرم شخصا مراجعه كنند بايد وكالت محضري إز مادرم داشته باشن يا لازم نيست ؟ ( برأي پست ptt)
به من گفتن بايد وكالت محضري بدهند و بعد به زبان تركي ترجمه بشه و بعد سفارت تركيه در ايران ان را مهر بزنه أيا أين روش درسته؟
٣. چند روز برأي صدور ويزا لازمه تا پاسپورت به دستشون برسه با توجه به اينكه فقط روزناي دوشنبه سه شنبه و چهارشنبه بين ساعت دو تا دونيم سفارت پاسپورت را تحويل ميگيره؟
متشكرم ازتون
سلام من بخ سایت ابوظبی ایمیل دادم گفتم کسی غیر خودم میتونه بیاد واسه ویزانوشت بله ومنم دادم اژانس دراصفهان با300تومان هزینه
(2016-01-09 ساعت 20:59)azarang نوشته:  من واقعا نمي فهمم اين جا چرا كامنتارو پاك مي كنن؟از يك حرف خوشتون نمي ياد پاك مي كنيد؟بعد هم مي خوايد بريد آمريكا با اين سانسوري كه مي كنيد؟

دوست عزیز بیان عقاید اینجا آزاده ولی توهین و مسخره کردن بقیه دوستان ممنوع .
شما اگر نظر شخصیتون رو بگید مشگلی پیش نمیاد ولی اگر به عقاید دیگران احترام نگذارید مجبور به حذف پست شما و در صورت تکرار مسدود سازی اکانت شما هستیم .
امیدوارم که درک کنید اینجا یک انجمن عمومی هستش
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
دوستان ایا کسی بوده در رابطه با رفتن به امارات با مسایل پیش امده به مشکل خورده باشه>؟
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
(2016-01-09 ساعت 16:47)Gold vision نوشته:  
(2016-01-08 ساعت 17:06)samanshila نوشته:  سلام دوستان ,
میخواستم بدونم کسی با شغل معلمی بوده که AP خورده باشه ؟
یا اطلاعی در مورد این شغل و احتمال APچک خوردن دارید؟

سلام بله جانم چون شغل دولتی محسوب میشه.در ابتدا هم می پرسند معلم خصوصی هستید یا دولتی؟Big Grin
فرق نمی کنه خصوصی و دولتی هردو Ap می خورند
تشکر کنندگان: aminooo ، smpf
(2016-01-09 ساعت 21:36)tamana2016 نوشته:  دوستان ایا کسی بوده در رابطه با رفتن به امارات با مسایل پیش امده به مشکل خورده باشه>؟

فکر نکنم چون چک کردم پروازی به امارات کنسل نشده اگه هم نشه فکر کنم بشه پیکاپ کرد نه?
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، PNM ، SornaSoftt
(2016-01-09 ساعت 23:16)DDDDD نوشته:  
(2016-01-09 ساعت 16:47)Gold vision نوشته:  
(2016-01-08 ساعت 17:06)samanshila نوشته:  سلام دوستان ,
میخواستم بدونم کسی با شغل معلمی بوده که AP خورده باشه ؟
یا اطلاعی در مورد این شغل و احتمال APچک خوردن دارید؟

سلام بله جانم چون شغل دولتی محسوب میشه.در ابتدا هم می پرسند معلم خصوصی هستید یا دولتی؟Big Grin
فرق نمی کنه خصوصی و دولتی هردو Ap می خورند

سلام dddd جان، تا جايي كه من ميدونم وخوندم اگر دولتي باشه ap ميخوره. معمولا روي تدريس حساسن و نه روي كساتي كه بخش خصوصين. در صورتي كه رشته حساس در بخش خصوصي تدريس كنن حساس ميشن و ap ميزنن.
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: matin86 ، smpf
دوستان بعضي از كسي هاي سفارت ايوظبي در سايت سيس اپديت شد

تشکر کنندگان:
(2016-01-10 ساعت 01:09)Aabearff نوشته:  دوستان بعضي از كسي هاي سفارت ايوظبي در سايت سيس اپديت شد

من که مردم ازبس چک کردم و هیچ خبری نشد. بعضی دوستان میگن چرا این همه چک میکنید و بشنید زندگيتون کنید. درسته اما برای منی که کارم آزاده و بستگی به جواب ویزام مجبورم سرمایه گذاری کنم چی? اگه سرمايمو دوباره تو کار بذارم یکسال طول می کشه جمعشان کنم.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: behjan ، PNM ، SornaSoftt
دوست من خدا را شکر کن سرمایه ات ازاده بزار تو بانک بشین حالش را ببر ما که سرمایه مون گیره هی چک می کنیم که اگر ویزا بیاد چه نوع گلی استفاده کنیم [emoji1]

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: Hana2015 ، sahar2016 ، smpf
(2016-01-09 ساعت 21:26)Siamak.k نوشته:  
(2016-01-09 ساعت 20:59)azarang نوشته:  من واقعا نمي فهمم اين جا چرا كامنتارو پاك مي كنن؟از يك حرف خوشتون نمي ياد پاك مي كنيد؟بعد هم مي خوايد بريد آمريكا با اين سانسوري كه مي كنيد؟

دوست عزیز بیان عقاید اینجا آزاده ولی توهین و مسخره کردن بقیه دوستان ممنوع .
شما اگر نظر شخصیتون رو بگید مشگلی پیش نمیاد ولی اگر به عقاید دیگران احترام نگذارید مجبور به حذف پست شما و در صورت تکرار مسدود سازی اکانت شما هستیم .
امیدوارم که درک کنید اینجا یک انجمن عمومی هستش

منم نظر شخصیمو ارائه دادم اونم اینه که حرفای روحانی جاش تو مسجده نه جایی که بحث در مورد اخبار لاتاریه! اینم یه نظره و شما حق ندارید حذفش کنید. همه ما می خواهیم بریم آمریکا که آزادی بیان و نظر وجود داره و کسی یانسور نمی شه. پس شما ام حق ندارید نظر من را سانسور کنید هر چقدرم بر خلاف میلتان باشه.
سلام
از دوستان کسی 8 ژانویه اپدیت داشتن؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
دوست عزیز شما خودت داری حق اظهار نظر رو از اون شخص میگیری که میگی جای این صحبتها توی مسجده و نباید اینجا از این حرفها بزنی اما خوشت نمیاد کسی دیگه کامنت خودتو حذف کنه و بگه جای نظر شما هم تو این فضای عمومی نیست . طرز فکر شما که میگی اینجا حرف نزن برو تو منبر و مسجد حرف بزن خیلی خیلی بیشتر به استبداد نزدیکه تا حذف کامنت شما توسط مدیریت . به هر صورت تمرین دموکراسی و یادگیری اصول و قواعد اون برای همه ما لازمه .
شماره کیس : 2016AS13$$
مکان مصاحبه : ابوظبی
زمان مصاحبه : هفته آخر اکتبر
تعداد افراد : دو نفر
نفر اصلی : همسر ( خانم )
کلیرنس : هر دو
شغل : مهندس عمران
سربازی : نیروی هوایی ارتش
آپدیتها : سفارت روز مصاحبه 9 دسامبر و 25 ژانویه CEAC
تشکر کنندگان: humsun ، Aliakbarasghari ، smpf
(2016-01-10 ساعت 10:56)خسرو سیویل نوشته:  دوست عزیز شما خودت داری حق اظهار نظر رو از اون شخص میگیری که میگی جای این صحبتها توی مسجده و نباید اینجا از این حرفها بزنی اما خوشت نمیاد کسی دیگه کامنت خودتو حذف کنه و بگه جای نظر شما هم تو این فضای عمومی نیست . طرز فکر شما که میگی اینجا حرف نزن برو تو منبر و مسجد حرف بزن خیلی خیلی بیشتر به استبداد نزدیکه تا حذف کامنت شما توسط مدیریت . به هر صورت تمرین مردم سالاری و یادگیری اصول و قواعد اون برای همه ما لازمه .

من کسی نبودم که اومده اینجا کامنتی که ربطی به موضوع نداره را گذاشته، من کسی بودم که یادآوری کرده این کامنت ربطی به موضوع اینجا نداره، حرف روحانی جاش تو مسجده همانطور که علم و دانشس جاش تو دانشگاه!این که بی احترامی نیست حقیقته دیگه هر چیزی جایی داره
سلام به همه
می خواستم یه سوال بپرسم
به همراه برگه آبی انتظار برای کلیرنس یه برگه سفید تخت عنوان " USCIS IMMIGRANT FEE" هم به ما دادند که به تعداد نفرات کیس روش شماره نوشتد
به عنوان your Alien Registration Number
می خواستم از دوستان پیشکسوت بپرسم ما الان باید این رو پرداخت کنیم؟ یا صبر کن
و اگر الان نباید پرداخت بشه چرا کنسول این رو داد دستمون؟
ممنون
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: smpf ، SornaSoftt

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان