کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
آقا من متوجه هستم . به هر صورت حالا یکی یه نظری رو یه جایی که نباید میداد ابراز کرد . مخالف یا موافق هر چی . هیچ اتفاقی نخواهد افتاد . بزاریم مردم حرفشون رو بزنن . براش جا تعیین نکنیم که باید اونجا حرف بزنی . تو مسجد جوک هم میگن . تو دانشگاه صد تا کار غیر علمی هم میکنن . قانونی نیست که این حرف مال فلان جاست و اونجا جاش نیست . ولی توهین به کسی نشه . دموکراسی یعنی همین . اون استادمون هم که کلا اون شخص رو از کشورش اخراج کرد و فرستاد یمن و سوریه و عراق و کلی توپ و تشر زد بهش و از ادبیات عجیبی استفاده کرد که با از ما بهترون هستی و شیطان بزرگ و میخوای چکار . آقای محترم جاذبه داشته باش نه دافعه . باید تمرین کنیم . هممون . تمرین . تمرین .
شماره کیس : 2016AS13$$
مکان مصاحبه : ابوظبی
زمان مصاحبه : هفته آخر اکتبر
تعداد افراد : دو نفر
نفر اصلی : همسر ( خانم )
کلیرنس : هر دو
شغل : مهندس عمران
سربازی : نیروی هوایی ارتش
آپدیتها : سفارت روز مصاحبه 9 دسامبر و 25 ژانویه CEAC
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Joje mohajer ، shadi.sd ، asal1372 ، smpf ، golia ، lotfe.kh ، مل مل
و اینکه وقت و انرژیمون رو در جهت مثبت بکار ببریم . دیگه هی کش ندیم . اول خودمو میگم . اینجا یه محیط دوستانه هست و مدیران زحمت کشیدن تا این سایت به اینجا رسیده واقعا دستشون درد نکنه . من که خودم برای امواتشون درود فرستادم و برای خودشون آرزوی موفقیت . نشون بدیم که یه ایرانی واقعی هستیم .
تشکر کنندگان: smpf ، مل مل
(2016-01-10 ساعت 11:51)خسرو سیویل نوشته:  آقا من متوجه هستم . به هر صورت حالا یکی یه نظری رو یه جایی که نباید میداد ابراز کرد . مخالف یا موافق هر چی . هیچ اتفاقی نخواهد افتاد . بزاریم مردم حرفشون رو بزنن . براش جا تعیین نکنیم که باید اونجا حرف بزنی . تو مسجد جوک هم میگن . تو دانشگاه صد تا کار غیر علمی هم میکنن . قانونی نیست که این حرف مال فلان جاست و اونجا جاش نیست . ولی توهین به کسی نشه . مردم سالاری یعنی همین . اون استادمون هم که کلا اون شخص رو از کشورش اخراج کرد و فرستاد یمن و *******ه و عراق و کلی توپ و تشر زد بهش و از ادبیات عجیبی استفاده کرد که با از ما بهترون هستی و شیطان بزرگ و میخوای چکار . آقای محترم جاذبه داشته باش نه دافعه . باید تمرین کنیم . هممون . تمرین . تمرین .

خیلی جالب اینه که استادی داشتیم که همیشه می گفت مشکل کشور ما اینه که همه چیز با هم قاطی شده. می گفت توی دانشگاه های ایران همه چیز هست غیر از علم و دانش ولی شما برو حتی افغانستان، توی دانشگاهش فقط تحصیل و علمه و تمام. اگه ما هم یاد بگیریم هر چیزی را در جاش مطرح کنیم پیشرفت چشم گیری می کنه جامعه مون. یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت کشورهای بزرگ همینه، هر چیزی به جاش!
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: shahabjafari ، smpf
(2016-01-10 ساعت 11:12)azarang نوشته:  
(2016-01-10 ساعت 10:56)خسرو سیویل نوشته:  دوست عزیز شما خودت داری حق اظهار نظر رو از اون شخص میگیری که میگی جای این صحبتها توی مسجده و نباید اینجا از این حرفها بزنی اما خوشت نمیاد کسی دیگه کامنت خودتو حذف کنه و بگه جای نظر شما هم تو این فضای عمومی نیست . طرز فکر شما که میگی اینجا حرف نزن برو تو منبر و مسجد حرف بزن خیلی خیلی بیشتر به استبداد نزدیکه تا حذف کامنت شما توسط مدیریت . به هر صورت تمرین مردم سالاری و یادگیری اصول و قواعد اون برای همه ما لازمه .

من کسی نبودم که اومده اینجا کامنتی که ربطی به موضوع نداره را گذاشته، من کسی بودم که یادآوری کرده این کامنت ربطی به موضوع اینجا نداره، حرف روحانی جاش تو مسجده همانطور که علم و دانشس جاش تو دانشگاه!این که بی احترامی نیست حقیقته دیگه هر چیزی جایی داره

دوستان به نظر من حرف خوب رو همه جا میشه زد.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: smpf
دوستان لطفا بحث های قدیمی رو نبش قبر نکنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
ali.sepehr@pariztravel.com

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: humsun ، لطف اله ، asal1372 ، ben123 ، smpf ، SornaSoftt
سلام به همگي مخصوصا آنكارايي ها. اميدوارم خبراي خوب زودتر برسه
در ضمن بازگشتمون رو به مهاجرسرا تبريك ميگم. دست آقاي كتوه و ساير مديران دست اندر كار درد نكنه و خسته نباشيد
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، لطف اله ، Siamak ، matin.sh ، Hana2015 ، asal1372 ، panizrm ، smpf ، lotfe.kh
بچه های ایروان چند نفری آپدیت خوردن
اونا هم شروع کردن به کار
ایشالا قسمت ما بشه
+
رفته بودیم تو ترک سایت تعطیل بود چقد سخت گذشت این چند روز Wink
سایت جدید مبارک Big Grin
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: Siamak ، Hana2015 ، behjan ، asal1372 ، nimashariat ، panizrm ، smpf
بچه های ایروان چند نفری آپدیت خوردن
اونا هم شروع کردن به کار
ایشالا قسمت ما بشه
+
رفته بودیم تو ترک سایت تعطیل بود چقد سخت گذشت این چند روز  Wink
سایت جدید مبارک Big Grin
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
سفرنامه
تشکر کنندگان: behjan ، sahar2016 ، smpf ، PNM
(2016-01-10 ساعت 10:11)farnaz100 نوشته:  سلام
از دوستان کسی 8 ژانویه اپدیت داشتن؟

سلام.ما 8 ژانویه اپدیت شدیم.و البته الان باز 11 ژانویه هم یه اپدیت داشتیم
اول از همه اعلام کنم فرمون اکثر اوقات دست خانمم هست.بنده کنار دست میشینم ?
شماره کیس:3xxx
کنسولگری: ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول : 4 اگوست
کارنت شدن کیس :17نوامبر
مصاحبه :7ژانویه
دریافت کلیرنس : (اپدیتهای سیس:8 ژانویه،11ژانویه.24 مارچ.8 جون اپدیت دوخطی)بالاخره کلیر 10جون بعد از 153روز
دریافت ویزا : موقع شکوفه های گیلاس
ورود به آمریکا : همزمان با کوچ مرغان مهاجر
دریافت گرین کارت : هستیم خدمتشون
جمع تقریبی هزینه‌ ها : هستند خدمتمون
تشکر کنندگان: sahar2016 ، shahram.mis1356 ، smpf
باسلام خدمت دوستان برگشت دوباره سایت مهاجرسرا را به هممون تبریک میگم با این استرس وانتظار وجود این سایت نعمت بزرگ و راهنمای بسیار عالی هست امیدوارم همیشه پاینده وبرقرار باشید
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: sahar2016 ، Hana2015 ، smpf
یه سوال دوستان
یکی از بچه ها با همسرش رفت مصاحبه
خانوم ویزا گرفت و همسرش AP
حالا همین 11 ژانویه آپدیت خورده
اما خود خانوم آپدیت خورده ، نه همسرش !
با اینکه خانوم ویزا رو دریافت کرده!
کلا اینطوری هست یا این غیر عادیه؟

سفرنامه
تشکر کنندگان: sahar2016 ، smpf
دوستان سلام
ما هفتم ژانویه مصاحبه داشتیم
سایت سفارت کیس ما رو نمی شناخت یه میل بهمون آدرسی که دوستان راهنمایی کردند زدم . جواب دادن تا دو هفته دیگه پرونده شما بارگذاری میشه زوی سایت ، ولی همون فرداش یعنی 11 ژانویه سایت ابوضبی کیس رو شناخت و گفت که در مرحله AP هستین
جالبه سایت سیس هم در تاریخ 12 نشون داد که در 11 ژانویه آپدیت داشتیم.
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Hana2015 ، smpf ، مل مل
دوستان سلام من هنوز مصاحبه نرفتم ولی در سایت سیس نوشته که 11 ژانویه آپدیت خوردم . یعنی چی ؟
تشکر کنندگان: smpf
دوستان کسی می داند بلندمدت ترین کلیری که تاحالا بوده چند ماه طول کشیده؟
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: shahabjafari ، smpf
خدایا کفر نمی گویم
پریشانم , چه میخواهی تو از جانم , مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی .
خداوندا !
اگر روزی ز عرش خود به زیر آیی لباس فقر پوشی غرورت را برای تکه نانی به زیر پای نامردان بیاندازی و شب آهسته و خسته تهی دست و زبان بسته به سوی خانه باز آیی زمین و آسمان را کفر می گویی نمی گویی ؟!
تشکر کنندگان: sahar2016 ، behjan ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان