کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
بچه ها يكم جمع و جور و مهربون تر بشينين ما هم جا شيم. تازه ار راه اومديم خسته ايم ?
كيس نامبر : ***2016AS4 / خبر قبولي: ٤ مي / ارسال فرم ٢٦٠ : ١٤ مي/ كارنتي: نوامبر / مصاحبه: هفته دوم ژانویه/ كنسولگري: آنكارا تغییر به ایروان توسط خودشون/ تعداد نفرات: ٢ / سربازي مثل مرد وزارت دفاع / وضعيت : AP /  آپديت ها :14ژانویه- 20 ژانویه- 21 ژانویه نفر اصلی فقط -28 جولای آپدیت طلایی و دو خطی/ تاريخ كليرنس : 29 جولای / تاريخ گرفتن ويزا : 17 آگوست / تاريخ رسيدن به اونور آبها :2 نوامبر/ مقصد : به محض ورود به خاكشون همون بغل پياده ميشم.
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، humsun ، K.ONE ، Siamak ، smpf ، behjan ، rezamehrzad ، golia ، sara_ka ، aminooo ، asal1372 ، مل مل
مدیر محترم میشه راهنمایی بفرمایین چرا بعد از تغییرات سایت دیگه
taptalke کار نمیکنه
این مشکل متنهایی که انگلیسی فارسی مخلوط هستن هم خیلی بده چون خیلی از متنهای قببی را هم به هم ریخته نشون میده
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: smpf
با سلام
من 13 ژوئن مصاحبه داشتم، چند تا سوال ساده پرسید مثل اینکه کسی رو داری در آمریکا، سربازیت کجا بودی و کارت تو ایران چیه، در نهایت یه برگه داد که یه سایت روش نوشته بود که تا 3 ماه چک کنم برای بررسی پرونده، برگه دیگه ای به من ندادند (جز یکی که داخلش مبلغ 165 دلار پرداخت پول قبل آمریکا داشت) دادند..
کیس: 3***
سربازی نیروی انتظامی
کار شرکت خصوصی
تشکر کنندگان: matin86 ، aminooo ، smpf ، مل مل ، لطف اله
بعد از این همه ماه معلوم شد که ما ر به فراموشی نسپردن دیروز یک آپدیت داشتم توی سیس.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: matin86 ، behjan ، sahar2016 ، smpf ، مل مل ، PNM ، SornaSoftt
منم ديروز يه آپديت تو سيس به وقت واشنگتن داشتم اما جالب بود كه تاريخ آپديت رو زده بود ١٥ ژانويه در حاليكه ديروز ١٤ ژانويه بود
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
تشکر کنندگان: matin86 ، sahar2016 ، smpf
سلام به همه
شب همه به خير و شادي

همسر من يه ضرب ويزاشون و گرفتن و هيچ برگه اي دريافت نكردن حالا ماجراي برگه ١٦٥ دلاري چيه
كسي مي دونه
2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

(2016-01-15 ساعت 20:23)saman_rrr نوشته:  منم ديروز يه آپديت تو سيس به وقت واشنگتن داشتم اما جالب بود كه تاريخ آپديت رو زده بود ١٥ ژانويه در حاليكه ديروز ١٤ ژانويه بود
ببخشید مصاحبه کجا تشریف داشتید؟
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
(2016-01-15 ساعت 23:23)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-15 ساعت 20:23)saman_rrr نوشته:  منم ديروز يه آپديت تو سيس به وقت واشنگتن داشتم اما جالب بود كه تاريخ آپديت رو زده بود ١٥ ژانويه در حاليكه ديروز ١٤ ژانويه بود
ببخشید مصاحبه کجا تشریف داشتید؟

من مصاحبم تو گوانجو چين بود
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، smpf
(2016-01-15 ساعت 20:50)ghazal2016 نوشته:  سلام به همه
شب همه به خير و شادي

همسر من يه ضرب ويزاشون و گرفتن و هيچ برگه اي دريافت نكردن حالا ماجراي برگه ١٦٥ دلاري چيه
كسي مي دونه

سلام، برگه 165 دلار مربوط به نحوه پرداخت این پول است قبل از اینکه وارد خاک آمریکا بشین (اونهایی که موفق به گرفتن این برگه میشن)، موقع گرفتن ویزا توضیحات بیشتری هم میدند
تشکر کنندگان: smpf ، مل مل
یکی از دوستان که کیسش حدود 900 بود و ابوظبی تقریبا 10 روز زودتر از من مصاحبه داشته و کارمند دولت هم بوده ویزا گرفت .
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: matin86 ، غنچه ، behjan ، sahar2016 ، hamednew ، smpf ، PNM ، SornaSoftt
(2016-01-15 ساعت 20:12)Norton1 نوشته:  بعد از این همه ماه معلوم شد که ما ر به فراموشی نسپردن دیروز یک آپدیت داشتم توی سیس.

دوست گرامی

شما به احتمال زیاد اولین آپدیت تتون (مشابه سایر مصاحبه شدگان اکتبر و نوامبر در ابوظبی) Dec9 بوده و آپدیت بعدیتون 29 Dec بوده (و به علت اینکه سیس از ابتدای ژانویه بازشده شما نتونستید آپدیت اولیه رو مشاهده بفرمایید) حالا هم آپدیت جدید داشته اید که با اینحساب میشه حداقل سه آپدیت .
گویا پرونده شما رو اختصاصی دارن پیگیری میکنن .

نکنه اونورآب پارتی قوی دارید Big Grin Tongue

درهرصورت موفق و کامیاب باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
(2016-01-16 ساعت 00:49)Norton1 نوشته:  یکی از دوستان که کیسش حدود 900 بود و ابوظبی تقریبا 10 روز زودتر از من مصاحبه داشته و کارمند دولت هم بوده ویزا گرفت .

دوست عزیز

آیا از آپدیتهای دوستتون و وضعیت خدمت ایشون و شغل همسرشون اطلاعاتی دارید لطف بفرمایید ؟

ممنون میشم .
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تشکر کنندگان: behjan ، smpf
یک سوال از مدیران و پیشکسوتان عزیز دارم و همینطور دوستان گرامی که تاپیک کلیرنس 2015 رو دقیق تر از خودم مطالعه فرمودند
آیا در پروسه کلیرنس در روزهای تعطیلات هفتگی آ م ر ی ک ا (شنبه و یکشنبه و سایر تعطیلات ) شاهد آپدیت کیسها در سیس خواهیم بود یا خیر؟
منظورم استثنائات نیست بلکه قاعده کلی .

از راهنماییتون ممنون میشم .
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2016-01-16 ساعت 08:55)Norton1 نوشته:  
(2016-01-16 ساعت 01:01)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-16 ساعت 00:49)Norton1 نوشته:  یکی از دوستان که کیسش حدود 900 بود و ابوظبی تقریبا 10 روز زودتر از من مصاحبه داشته و کارمند دولت هم بوده ویزا گرفت .

دوست عزیز

آیا از آپدیتهای دوستتون و وضعیت خدمت ایشون و شغل همسرشون اطلاعاتی دارید لطف بفرمایید ؟

ممنون میشم .

همسر خانه دار بوده و خدمت نیروانتظامی
و ایشون فقط یک آپدیت 29دسامبر داشت و توی سفارت هم بهش گفته بودن که سی وی را ارسال کن و بعد از یکماه ارسال سی وی یک ایمیل دریافت کرده بود که سی وی را با پسوند word ارسال کنید که روی همون ایمیل replay کرده بود

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: sahar2016 ، پرسپولیس6 ، smpf ، PNM ، SornaSoftt
البته در مورد رزومه ظاهرا شرکت پاریز رزومه ایشان را داده به بچه هایی که مصاحبه داشتن برده سفارت تحویل داده و هفته بعد کلیر شده. دستشون درد نکنه که بفکر هستن.

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، پرسپولیس6 ، tamana2016 ، smpf ، PNM ، SornaSoftt

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان