کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
اينجا اسپانيش ها هم انگليسي حرف ميزنن ما كاليفرنيا هستيم
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-13 ساعت 20:59)neda733 نوشته:  اينجا اسپانيش ها هم انگليسي حرف ميزنن ما كاليفرنيا هستيم

ميدونم، ميخوام ببينم امتياز محسوب ميشه در مقايسه با كسي كه بلد نيست؟
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
(2016-01-13 ساعت 20:57)neda733 نوشته:  من خيلي كم واسه زبان وقت گذاشتم اما به نظرم زبان خوندن مدل و روش نداره به هر طريقي كه ميشه زبان بخونيد فيلم ببينيد كلاس بريد يا هر چيز ديگه،اينجا براي ساده ترين كار مثلا ظرفشور بودن هم زبان لازمه من فرصتهاي شغلي زيادي رو به خاطر تسلط نداشتن به زبان از دست دادم اما همسرم چون زبان بلد بود الان توي يك شركت عمراني كار ميكنه خودم هم شاغلم اما اگه زبان بلد بودم توي بانك كار ميكردم پروسه كليرنس خودش انجام ميشه و دست شماها نيست و فرصت مناسبيه براي زبان خوندن ،هر چقدر پول با خودتون بياريد تموم ميشه اما زبان اينجا يك ثروت تمام نشدنيه!

اما ديدن فيلم خيلي بهتون كمك ميكنه چون زبان روزمره ست
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: smpf ، golia ، مل مل ، PNM
(2016-01-13 ساعت 21:01)davouddavoud نوشته:  
(2016-01-13 ساعت 20:59)neda733 نوشته:  اينجا اسپانيش ها هم انگليسي حرف ميزنن ما كاليفرنيا هستيم

من دقيقا نميدونم ولي بعيد ميدونم چوم نديدم جايي رو كه بگن اسپانيش بلدي يا نه اينجا مكزيكي ها هم انگليسي حرف ميزنن پس اسپانيش نميتونه مزيت باشه
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: aminooo ، smpf
(2016-01-13 ساعت 21:08)neda733 نوشته:  
(2016-01-13 ساعت 21:01)davouddavoud نوشته:  

من دقيقا نميدونم ولي بعيد ميدونم چوم نديدم جايي رو كه بگن اسپانيش بلدي يا نه اينجا مكزيكي ها هم انگليسي حرف ميزنن پس اسپانيش نميتونه مزيت باشه
چون انگليسي را بلدم و بصورت پيشرفته خوندم ديگه نميدونستم توي اين مدت چيكار كنم و چون شنيدم كاليفرنيا تعداد اسپانيش ها خيلي زيادن گفتم اسپانيش بخونم، بالاخره يه جايي به درد آدم ميخوره. ميشه در مورد اجاره خانه و خريد اتومبيل هم يه اطلاعات مختصري بدين؟ مثلا واسه يه فرد مجرد يه آپارتمان خيلي كوچيك در اطراف لس آنجلس يه جاي خيلي متوسط ماهيانه چقدر ميشه؟ پول پيش چقدر ميگيرن؟ ممنون
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: nimashariat ، sahar2016 ، smpf ، Mahboy
ذوستان تقریبا تمام ذوستان سفارت انکارا در ماه اخیر در سایت سیس اپذیت داشته انذ اما در ابوظبی خیر
تشکر کنندگان: behjan
سلام

دوستان عزیزی که ماه اکتبر در ایروان مصاحبه داشته اند در ماه اخیر درسیس آپدیتی داشته اند ؟
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
(2016-01-13 ساعت 23:47)aminreza نوشته:  سلام

دوستان عزیزی که ماه اکتبر در ایروان مصاحبه داشته اند در ماه اخیر درسیس آپدیتی داشته اند ؟

ظاهرا ارمنستان فقط كيسهايي رو كه ويزا گرفتند آپديت كرده و بقيه افراد اي پي خورده هنوز آپديتي نداشتند.
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: لطف اله ، aminreza ، smpf
(2016-01-13 ساعت 23:57)asal1372 نوشته:  
(2016-01-13 ساعت 23:47)aminreza نوشته:  سلام

ظاهرا ارمنستان فقط كيسهايي رو كه ويزا گرفتند آپديت  كرده و بقيه افراد اي پي خورده هنوز آپديتي نداشتند.
نه, خبری از آپدیت نیست. انگار تا اوایل فوریه باید صبر کنیم. Smile
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
تشکر کنندگان: behjan ، aminreza ، arminbhz ، smpf ، PNM
دوستان سلام
کسی از دوستان میدونه اگر در دوران کلیرنس کسی پاسش رو عوض کنه در زمان گرفتن ویزا که مشکلی پیش نمی آد؟
مثلا اینکه با شماره قدیمی ویزا ایشیو بشه یا مشکلاتی مثل این ،چون من پاسم 10 ماه اعتبار داره می خوام تعویضش کنم
با تشکر
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
(2016-01-14 ساعت 11:40)Aliakbarasghari نوشته:  دوستان سلام
کسی از دوستان میدونه اگر در دوران کلیرنس کسی پاسش رو عوض کنه در زمان گرفتن ویزا که مشکلی پیش نمی آد؟
مثلا اینکه با شماره قدیمی ویزا ایشیو بشه یا مشکلاتی مثل این ،چون من پاسم 10 ماه اعتبار داره می خوام تعویضش کنم
با تشکر
دوست گرامی
هیچ مشکلی پیش نمیاد . فقط لازمه پاس قبلی خود را همراه با پاس جدیدتون ارائه بدید .

موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: Aliakbarasghari ، Interuniversal ، aminooo ، smpf
(2016-01-13 ساعت 22:56)Aabearff نوشته:  ذوستان تقریبا تمام ذوستان سفارت انکارا در ماه اخیر در سایت سیس اپذیت داشته انذ اما در ابوظبی خیر

دوستان کسی میداند اپدیت 9 دسامبر ابوظبی مربوط به چی بوده؟ایا این اپدیت جای امیدواری دارد؟
(2016-01-14 ساعت 22:21)sanaz110 نوشته:  
(2016-01-13 ساعت 22:56)Aabearff نوشته:  ذوستان تقریبا تمام ذوستان سفارت انکارا در ماه اخیر در سایت سیس اپذیت داشته انذ اما در ابوظبی خیر

دوستان کسی میداند اپدیت 9 دسامبر ابوظبی مربوط به چی بوده؟ایا این اپدیت جای امیدواری دارد؟

خانم ساناز بايد عرض كنم خدمتتون كه كسي نميدونه آپديت براي چه چيزي هست،ميتونه پيگري سفارت براي استعلام هاي روي كيستون باشه يا حتي يك ايميل از طرف شما،اگر اين آپديت براي همه دوستان اون سفارت باشه كمي جاي خوشحالي داره ولي بازم نميشه صد در صد چيزي گفت!
توضيحات تكميلي رو ميتونيد در تاپيك تحليل سيس و نوشته هاي كاره عزيز دنبال كنيد!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: aminooo ، smpf ، sanaz110 ، matin86 ، مل مل ، PNM
سلام دوستان عزیز
ما هم امروز به جمع شما اضافه شدیم
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: aminooo ، panizrm ، پرسپولیس6 ، behjan ، Siamak ، smpf ، matin86 ، مل مل
(2016-01-13 ساعت 21:15)davouddavoud نوشته:  
(2016-01-13 ساعت 21:08)neda733 نوشته:  
(2016-01-13 ساعت 21:01)davouddavoud نوشته:  ميدونم، ميخوام ببينم امتياز محسوب ميشه در مقايسه با كسي كه بلد نيست؟

چون انگليسي را بلدم و بصورت پيشرفته خوندم ديگه نميدونستم توي اين مدت چيكار كنم و چون شنيدم كاليفرنيا تعداد اسپانيش ها خيلي زيادن گفتم اسپانيش بخونم، بالاخره يه جايي به درد آدم ميخوره. ميشه در مورد اجاره خانه و خريد اتومبيل هم يه اطلاعات مختصري بدين؟ مثلا واسه يه فرد مجرد يه آپارتمان خيلي كوچيك در اطراف لس آنجلس يه جاي خيلي متوسط ماهيانه چقدر ميشه؟ پول پيش چقدر ميگيرن؟ ممنون

به نظرم دانستن هر زبان اضافی یک مزیت است مخصوصا اسپنیش در آمریکا که خیلی جاها زبان اول محسوب میشه نه دوم  Wink
اگر قصد کار و زندگی در ایالتهای جنوبی رو دارید ممکنه برای برخی از کارها به ویژه کارهای سوپروایزری در کارگاه های صنعتی و کارخانه ها از شما درمورد دانستن زبان اسپنیش هم بپرسند چون جمعیت غالب کارگری اسپنیش هستند. به دلیل قوانین برابری نژاد و زبان و ... معمولا در هیچ آگهی استخدامی نمی نویسند که شما باید اسپنیش باشید ولی در عمل این موضوع اتفاق خواهد افتاد!  Sad
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: USIMMIGRANT ، smpf ، SornaSoftt

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان