کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
سلام
امروز ازمنستان یک کیس( 3038 )دو نفره رو کلیر کرد مبارکش باشه . آیا از بچه های مهاجر سرا بوده ؟
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: rezamehrzad ، behjan ، لطف اله ، asal1372 ، smpf
(2016-01-19 ساعت 18:07)محمد رضا قاسمی نوشته:  سلام خدمت همه دوستان
من حدودا 8 روز دیگه ارمنستان پرواز دارم. دوستان میتونن بگن چطوری میتونم خودم هتل رزرو کنم از اینجا

سلام 

می تونید از booking.com رزرو کنید بعضی از هتل ها بدون پرداخت هم رزرو می کنند . اونجا هم می تونید پیدا کنید نگران نباشید
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-19 ساعت 18:20)aminreza نوشته:  
من حدودا 8 روز دیگه ارمنستان پرواز دارم. دوستان میتونن بگن چطوری میتونم خودم هتل رزرو کنم از اینجا

سلام 

می تونید از booking.com رزرو کنید بعضی از هتل ها بدون پرداخت هم رزرو می کنند . اونجا هم می تونید پیدا کنید نگران نباشید

ینی نیازی به کارت اعتباری نیست ؟؟
تشکر کنندگان: smpf
من ١٥ ژانويه به وقت آمريكا يه آپديت تو سيس داشتم، امروز ١٩(١٦،١٧،١٨ تعطيل بود) ژانويه هم يه آپديت به وقت سفارت داشتم. خط چهارم هم از mailed/available شد mailed or available ، واسه اين شماره ايروان رو هم كه گفتين كلير شده چك كردم اونم كلمه or جانشين / شده. اگر اين هفته سفارت بهم ايميل بزنه واسه گرفتن ويزا نتيجه ميگيريم اين or خيلى مهم هسش Big Grin
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
تشکر کنندگان: behjan ، مل مل ، sara20e ، Mahboy ، Aliakbarasghari ، asal1372 ، smpf ، nimashariat ، golia
با سلام خدمت دوستان عزيز
ما هم امروز رسمآ به جمعتون پيوستيم!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: mehdihk ، behjan ، مل مل ، dd7472003 ، sara20e ، smpf
Wink 
(2016-01-19 ساعت 18:17)aminreza نوشته:  سلام
امروز ازمنستان یک کیس( 3038 )دو نفره رو  کلیر کرد مبارکش باشه . آیا از بچه های مهاجر سرا بوده ؟

سلام... مبارکش باشه... امیدوارم من و شما هم اوایل فوریه یه سفر ایروان بریم!
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
تشکر کنندگان: aminreza ، smpf
(2016-01-19 ساعت 20:32)rezamehrzad نوشته:  
(2016-01-19 ساعت 18:17)aminreza نوشته:  سلام
امروز ازمنستان یک کیس( 3038 )دو نفره رو  کلیر کرد مبارکش باشه . آیا از بچه های مهاجر سرا بوده ؟

سلام. امیدوارم من و شما هم اوایل فوریه باهم یه سفر ایروان بریم! (:
آاااااامممیییییین [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120]

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: Mahboy ، smpf
دوستان سايت سفارت انكارا اپديت شد بعد از ١٢ روز

تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2016-01-19 ساعت 19:30)saman_rrr نوشته:  من ١٥ ژانويه به وقت آمريكا يه آپديت تو سيس داشتم، امروز ١٩(١٦،١٧،١٨ تعطيل بود) ژانويه هم يه آپديت به وقت سفارت داشتم. خط چهارم هم از mailed/available شد mailed or available ، واسه اين شماره ايروان رو هم كه گفتين كلير شده چك كردم اونم كلمه or جانشين / شده. اگر اين هفته سفارت بهم ايميل بزنه واسه گرفتن ويزا نتيجه ميگيريم اين or خيلى مهم هسش  Big Grin

تبریک میگم
باتوجه به تجربیات دوستان 2015 شما باید کلیر شده باشید
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: saman_rrr ، behjan ، mehdihk ، matin86 ، Mahboy ، smpf ، golia
(2015-10-02 ساعت 10:44)mehdihk نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
با توجه به بررسی پستها و مطالب این تاپیک باید کیس ما تا الان تو ceac شناسایی میشده ولی هر بار که مراجعه می کنم میگه اینولید نامبر ! کسی از دوستان 2016 هست که اینو بررسی کرده باشه رفته باشه تو حالت ready یا برای همه همینطوره ?
ممنون میشم جواب بدید Rolleyes

سلام دوست عزیز اون 4تا صفرارو وارد نکن
تشکر کنندگان: Mahboy ، smpf
سلام دوستان من 14 ژانویه پنج شنبه رفتم مصاحبه که من سربازی معاف وکار دولتی نداشتم ولیسانس حقوق دارم آفیسر پاسپورت منو گرفت و یه برگه
صورتی داد گفت برو دوشنبه بیا ویزاتو بگیر بعد که رفتم ویزا رو بگیرم یه برگه آبی  همراه پاسم به من داد گفت برو  یکی دو ماه دیگه سایتو چک کن ببین ویزات آماده شده یا نه     اخه چرا این جوری شد یکی به من جواب بده چرا APخوردم ...
تشکر کنندگان: smpf ، golia ، sahar2016
(2016-01-19 ساعت 18:29)محمد رضا قاسمی نوشته:  
(2016-01-19 ساعت 18:20)aminreza نوشته:  

سلام 

نه بعضی هتل ها وآپارتمان ها هستند  که نیازی به رزرو از طریق کارت اعتباری ندارند اگه دقت کنید متوجه خواهید شد
تشکر کنندگان: smpf ، golia
(2016-01-20 ساعت 00:24)aminreza نوشته:  
(2016-01-19 ساعت 18:29)محمد رضا قاسمی نوشته:  
(2016-01-19 ساعت 18:20)aminreza نوشته:  سلام 

نه بعضی هتل ها وآپارتمان ها هستند  که نیازی به رزرو از طریق کارت اعتباری ندارند اگه دقت کنید متوجه خواهید شد

ذوست من ارمنستان کلا خیلی گرون نیست. چه کاریه خیلی راحت از طریق دفاتر مسافرتی یا همین شرکت پاریزتراول رزرو کن و فکر کنم شرکت پاریز برای مصاحبه بچه ها تور با امکانات سفارشی مثل رفتن به بیمارستان و سفارت و کارهای مربوط به لاتاری هم انجام میده. یک فرصت داری درست استفاده کن.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: Mahboy ، Ali Sepehr ، j.modarres ، smpf ، golia ، PNM ، SornaSoftt
دوستان با تجربه یک سوال دارم
روی برگه سفیدی که به همراه برگه آبی کلیرنس به ما دادند چند تا شماره به عنوان your alien Registration number نوشته شده با پیشوند A
آیا این همون A number هست که برای برداخت باید استفاده یشه ؟ ( که توی تاپیک پرداخت ، مدیر محترم گفته از روی ویزا استخراج بشه)
قربان شما
بازهم ممنون
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: smpf ، golia
سلام دوستان
براى چك كردن وضعيتمون تو سايت سفارت ارمنستان بايد كدوم قسمت سايت برم درست متوجه نشدم.
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: smpf ، SornaSoftt

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان