کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-01-20 ساعت 10:18)matin86 نوشته:  سلام دوستان
براى چك كردن وضعيتمون تو سايت سفارت ارمنستان بايد كدوم قسمت سايت برم درست متوجه نشدم.

ایروان مثله ابوظبی و آنکارا سایت برای چک کردن نداره فقط یه جدول داره که هرکی کلیر میشه کیس نامبشو اونجا میزنن اینم لینکشه که البته باید با ف ش برید داخلش

http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: j.modarres ، matin86 ، smpf ، golia
دوستان من حدود ١٣٠٠ كيس را بررسي كردم ايروان و انكارا تقريبا ٣٠ و ابوظبي ٩٠ كيس اي پي دارند

تشکر کنندگان: j.modarres ، Joje mohajer ، matin86 ، smpf ، sahar2016
(2016-01-20 ساعت 12:08)sanaz110 نوشته:  
(2016-01-20 ساعت 11:56)Aabearff نوشته:  دوستان من حدود ١٣٠٠ كيس را بررسي كردم ايروان و انكارا تقريبا ٣٠ و ابوظبي ٩٠ كيس اي پي دارند

دوست عزیز با این بررسی شما منظورتان این است که 90 درصد مصاحبه شوندگان  لاتاری یک ضرب ویزا میگیرند؟روز مصاحبه من حتی یک ویزای یک ضرب ندیدم همه تا زمانی که من بودم ای پی شدند.
تشکر کنندگان: مل مل ، matin86 ، smpf
(2016-01-20 ساعت 12:13)sanaz110 نوشته:  
(2016-01-20 ساعت 11:56)Aabearff نوشته:  دوستان من حدود ١٣٠٠ كيس را بررسي كردم ايروان و انكارا تقريبا ٣٠ و ابوظبي ٩٠ كيس اي پي دارند

دوست عزیز با این بررسی شما منظورتان این است که 90 درصد مصاحبه شوندگان  لاتاری یک ضرب ویزا میگیرند؟روز مصاحبه من حتی یک ویزای یک ضرب ندیدم همه تا زمانی که من بودم ای پی شدند.
منظور ايشون فكر كنم كيس نامبرهاي بعد ٢هزار و خورده ايه نه از اول
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres ، matin86 ، لطف اله ، smpf ، PNM
(2016-01-20 ساعت 13:52)Interuniversal نوشته:  
(2016-01-20 ساعت 12:13)sanaz110 نوشته:  

منظور ايشون فكر كنم كيس نامبرهاي بعد ٢هزار و خورده ايه نه از اول

اين كه چند درصد ويزاي يكضرب گرفتن را نمي دانم كيس ها از ١٢٠٠ تا ٢٥٠٠ بوده است

تشکر کنندگان: behjan ، smpf
باسلام و عرض ادب

یه سوالی داشتم از دوستان که فکر منو به خودش معطوف کرده ( البته قبلا یه نکاتی رو خوانده بودم ولی الان پیدا نمیکنم ) میخواستم مطمئن بشیم:
ما مصاحبمون 3 ماه پیش تو آنکارا انجام شد ، الان هم تو دوره AP هستیم و 3 بار هم آپدیت داشتیم.

سوالم اینه : اگر به امید خدا ویزامون صادر بشه باید تو عید بریم ( پایان مدیکال ) ، ولی هنوز هیچ کاری نکردیم . میتونیم با تمدید مدیکال و پرداخت پول سفارت تاریخ رو تا مرداد ماه تمدید کنیم؟ نیازی هست از سفارت بپرسم ؟ میترسم یه ایمیل بزنم دراینخصوص ، اونوقت حساس بشن رو پروندمون؟

ممنون
شماره کیس : 2016AS00000xxx
تاریخ مصاحبه : هفته اول اکتبر 2015
محل مصاحبه : آنکارا
تعداد افراد کیس : 2 نفر
برنده اصلی ( Principle Applicant) : خودم
سربازی : ارتش
وضعیت فعلی : صدور ویزا (فعلا نفر اصلی)
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
اینطور که دوستان قبلا راهنمایی کردن اگر تا قبل از شش ماه مدیکال ویزا بیاد نمیشه تمدید کرد ولی اگر از شش ماه بگذره خودشون فرصت میدن که مدیکال را تمدید کنید و برای گرفتن ویزا مراجعه کنید در پیغامی که برای صدور ویزا میاد تا کید می کنه با مدیکال معتبر برای گرفتن ویزا به سفارت مراجعه کنید ولی اینطور که گفتن نمیشه خودمون بریم مدیکال را تمدید کنیم تا بشه از ماکزیمم زمان بعد ویزا برای ورود به امریکا استفاده کرد

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: matin86 ، rezamehrzad ، sara20e ، smpf ، golia
(2016-01-20 ساعت 23:05)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  اینطور که دوستان قبلا راهنمایی کردن اگر تا قبل از شش ماه مدیکال ویزا بیاد نمیشه تمدید کرد ولی اگر از شش ماه بگذره خودشون فرصت میدن که مدیکال را تمدید کنید و برای گرفتن ویزا مراجعه کنید در پیغامی که برای صدور ویزا میاد تا کید می کنه با مدیکال معتبر برای گرفتن ویزا به سفارت مراجعه کنید ولی اینطور که گفتن نمیشه خودمون بریم مدیکال را تمدید کنیم تا بشه از ماکزیمم زمان بعد ویزا برای ورود به آمریکا استفاده کرد

سلام دوست گرامی. اما چطور می‌تونیم نسبت به چیزی که می‌گید مطمئن باشیم؟ اینکه «نمی‌تونیم مدیکال را تمدید کنیم تا بشه از ماکزیمم زمان بعد ویزا برای ورود به آمریکا استفاده کرد». اگه دوستان با سابقه و یا مدیر سایت اطلاعاتی دارند، ممنونم می‌شم راهنمایی کنند.
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
(2016-01-21 ساعت 00:13)rezamehrzad نوشته:  
(2016-01-20 ساعت 23:05)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  اینطور که دوستان قبلا راهنمایی کردن اگر تا قبل از شش ماه مدیکال ویزا بیاد نمیشه تمدید کرد ولی اگر از شش ماه بگذره خودشون فرصت میدن که مدیکال را تمدید کنید و برای گرفتن ویزا مراجعه کنید در پیغامی که برای صدور ویزا میاد تا کید می کنه با مدیکال معتبر برای گرفتن ویزا به سفارت مراجعه کنید ولی اینطور که گفتن نمیشه خودمون بریم مدیکال را تمدید کنیم تا بشه از ماکزیمم زمان بعد ویزا برای ورود به آمریکا استفاده کرد

سلام دوست گرامی. اما چطور می‌تونیم نسبت به چیزی که می‌گید مطمئن باشیم؟ اینکه «نمی‌تونیم مدیکال را تمدید کنیم تا بشه از ماکزیمم زمان بعد ویزا برای ورود به آمریکا استفاده کرد». اگه دوستان با سابقه و یا مدیر سایت اطلاعاتی دارند، ممنونم می‌شم راهنمایی کنند.

دوست گرامی
زمانی که خاتمه دوره کلیرنس شما اعلام شد . میتوانید قبل از مراجعه به سفارت مدیکال خود را تجدید نموده و مدیکال جدید را به همراه پاسپورت و مدارک خود به سفارت ارائه فرمایید . ویزای شش ماهه شما از تاریخ مدیکال جدید اعتبار خواهد داشت .
موفق باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: rezamehrzad ، smpf ، behjan
(2016-01-21 ساعت 01:03)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 00:13)rezamehrzad نوشته:  

دوست گرامی
زمانی که خاتمه دوره کلیرنس شما اعلام شد . میتوانید قبل از مراجعه به سفارت مدیکال خود را تجدید نموده و مدیکال جدید را به همراه پاسپورت و مدارک خود به سفارت ارائه فرمایید . ویزای شش ماهه شما از تاریخ مدیکال جدید اعتبار خواهد داشت .
موفق باشید.

پرسپولیس6 عزیز، جهت اطمینان می‌پرسم، پرداخت پول سفارت (330 دلار) هم لازمه؟ ممنون از پاسخ‌گویی‌‌ات.
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، golia ، PNM
(2016-01-21 ساعت 01:40)rezamehrzad نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 01:03)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 00:13)rezamehrzad نوشته:  سلام دوست گرامی. اما چطور می‌تونیم نسبت به چیزی که می‌گید مطمئن باشیم؟ اینکه «نمی‌تونیم مدیکال را تمدید کنیم تا بشه از ماکزیمم زمان بعد ویزا برای ورود به آمریکا استفاده کرد». اگه دوستان با سابقه و یا مدیر سایت اطلاعاتی دارند، ممنونم می‌شم راهنمایی کنند.

دوست گرامی
موفق باشید.

پرسپولیس6 عزیز، جهت اطمینان می‌پرسم، پرداخت پول سفارت (330 دلار) هم لازمه؟ ممنون از پاسخ‌گویی‌‌ات.

بله پرداخت مجدد 330 دلار جهت هرنفر الزامیست .

کامیاب باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-21 ساعت 06:08)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 01:40)rezamehrzad نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 01:03)پرسپولیس6 نوشته:  دوست گرامی
موفق باشید.

کامیاب باشید.

سلام
يعني وقتي مديكال جديد تحويل سفارت داده ميشه دوباره بايد ٣٣٠ دلار پرداخت بشه؟ مطمعن هستيد؟
[/quote]
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
سلام دوستان ...معذرت میخوام این سوالا تو این تایپک میپرسم......قسمت بولتن ویزا 2016 نیستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
(2016-01-21 ساعت 10:19)davouddavoud نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 06:08)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 01:40)rezamehrzad نوشته:  پرسپولیس6 عزیز، جهت اطمینان می‌پرسم، پرداخت پول سفارت (330 دلار) هم لازمه؟ ممنون از پاسخ‌گویی‌‌ات.

کامیاب باشید.

سلام
يعني وقتي مديكال جديد تحويل سفارت داده ميشه دوباره بايد ٣٣٠ دلار پرداخت بشه؟ مطمعن هستيد

چرا باید دوباره 330 به سفارت بدهیم؟ و ایا برای مدیکال دومجدد همون کارهای قبلی با همان مقدار قبلی باید پرداخت بشه ؟
(2016-01-21 ساعت 10:47)MSDJVD نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 10:19)davouddavoud نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 06:08)پرسپولیس6 نوشته:  بله پرداخت مجدد 330 دلار جهت هرنفر الزامیست...

سلام
يعني وقتي مديكال جديد تحويل سفارت داده ميشه دوباره بايد ٣٣٠ دلار پرداخت بشه؟...

چرا باید دوباره 330 به سفارت بدهیم؟...

دوست گرامی؛
ویزای مهاجرت و برگه معاینات (یا همون مدیکال) هر کدوم به تنهایی از تاریخ صدورشون ۶ ماه اعتبار دارند و زمانی که وارد آمریکا میشید نباید اعتبار هیچ کدوم منقضی شده باشه. با توجه به اینکه در مورد پرونده‌هایی که مشمول ای‌پی میشن صدور ویزا چند هفته تا چند ماه بعد از معاینات انجام میشه، از مدت اعتبار معاینات پزشکی زمان قابل توجهی باقی نمی‌مونه و ممکنه تا وقتی که وارد خاک آمریکا میشید منقضی بشه در حالی که هنوز اعتبار ویزای شما تموم نشده. در این صورت شما باید در همون مرکز پزشکی که اولین معاینات را انجام دادید، مجددا معاینه بشید و کلیه هزینه‌ها را هم بپردازید.
از اونجایی که به احتمال زیاد ویزای شما هنوز باطل نشده باشه، به نظر منطقی نمیاد که سفارت برای شما ویزای مجدد صادر کنه و بابتش از شما پولی دریافت کنه.

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، rezamehrzad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان