کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
سلام دوستان عزیز من از تاپیک کلیرنس خانوادگی هستم , اینجا را هم بعضی وقت ها پیگیری میکنم و کلی انرژی میگیرم از شما عزیزان , امیدوارم همگی هر چه سریع تر کلیر بشید و خبر کلیر شدن تک تک شما را اینجا ببینم
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

تشکر کنندگان: panizrm ، mehdihk ، Hana2015 ، smpf ، مل مل ، saed.asefi ، golia ، j.modarres ، behjan ، غنچه ، Siamak ، matin86
(2016-01-20 ساعت 22:41)saeid Mercedes نوشته:  باسلام و عرض ادب

یه سوالی داشتم از دوستان که فکر منو به خودش معطوف کرده...
سوالم اینه : اگر به امید خدا ویزامون صادر بشه باید تو عید بریم (پایان مدیکال) ، ولی هنوز هیچ کاری نکردیم . میتونیم با تمدید مدیکال و پرداخت پول سفارت تاریخ رو تا مرداد ماه تمدید کنیم؟...
همون طور که قبلا نوشتم آخرین مهلت ورود شما به آمریکا، تاریخ انقضای ویزای شماست که تمدید نخواهد شد. اگر در تاریخی که قصد رفتن دارید اعتبار مدیکال شما منقضی شده باشه، باید حتما قبل از رفتن، مدیکال خودتون را در همون مرکز پزشکی که اولین معاینات را انجام دادید، تمدید کنید و کلیه هزینه‌های مربوط را بپردازید.

منبع: مهاجرسرا
http://www.mohajersara.com/forum/thread-7218.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اعتبار ویزای من چقدره؟
اعتبار ویزاتون رو داخل ویزاتون نوشته و ربطی به پایان سپتامبر و پایان سال و ... نداره. 6 ماه از تاریخ مدیکاله و لازم نیست تاریخ مدیکال رو به یاد داشته باشید داخل ویزا رو ببینید 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اعتبار ویزای من تمام شده و نرفتم. چه کار کنم؟
اگر اعتبار ویزای شما تمام شده و به آمریکا نرفتید متاسفانه ویزای شما باطل شده و قابل تمدید نیست. میتونید دوباره لاتاری شرکت کنید. البته احتمال کمتر از 1% وجود داره که به سفارت اطلاع بدید و اگر قبل از 30 سپتامبر نباشه قبول کنند بیایید دوباره مدیکال بدید. من تابحال همچین چیزی نشنیدم اما شاید بشه.
منبع: سیمون
http://britsimonsays.com/successful-inte...-arriving/

The visa will be valid for the first entry to the USA for up to 6 months after visa issuance. (Note: this time can be shorter if your medical report had a shorter validity, so please check the date “IV Expires on”). It is essential that the visa holder enters the USA to activate their status before this visa has expired – if you miss that date, your visa will not be replaced and you would have lost your right to a Green Card. For that reason I suggest making travel plans for at leasta week or two before the expiry date of the visa, just in case you experience delays with travel plans.

البته به نظر من این نکته که اعتبار ویزا وابسته به اعتبار مدیکال است، درست نیست. یعنی اگر هنگام صدور ویزا از اعتبار مدیکال شما یک هفته باقی باشه، توی ویزا زمان اعتبار ویزا را یه هفته قید نخواهند کرد و ویزا به تنهایی از تاریخ صدور ۶ماه اعتبار خواهد داشت.

منبع: سایت سفارت آمریکا در ابوظبی

http://abudhabiivo.net/

Important note for all Immigrant Visa applicants: Due to changes in the regulations regarding medical clearances, medical checks are now valid for only 6 months. The 6 month validity is from the date of the exam until the date of entry to the United States. Thus, even if an applicant has had a medical check in the last 6 months, unless they plan to actually travel and enter the United States before the end of that 6 month period, they will need a NEW medical check. This should be completed at the same medical facility in the UAE where the first check was completed. Every visa applicant must complete the exam, not just the principal applicant.
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: smpf ، مل مل ، golia ، j.modarres ، behjan ، matin86 ، chakavakl
Wink 
(2016-01-24 ساعت 22:58)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-24 ساعت 22:39)مل مل نوشته:  
(2016-01-24 ساعت 22:29)پرسپولیس6 نوشته:  دوست گرامی

این موضوع و موارد مشابه سال گذشته بارها توسط دوستان در تاپیک کلیرنس 2015 مطرح گردید و نظر اکثر قریب به یقین دوستان این بود که امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی تامین اجتماعی ایران وجود ندارد و ضمنا" شما در فرمها و اطلاعات اعلامی هیچگاه شماره بیمه خود را ارائه نفرموده اید و جای نگرانی و ابهامی نیست .

موفق باشید
ممنونم دوست عزیز، خیالم راحت شد
خواستم بهتون رتبه بدم که فهمیدم فقط رتبه های بالای 5 می تونن رتبه اختصاص بدن [عکس: biggrin.png]
دوست عزیز
از اینکه سعادت دادن اولین رتبه به شما رو داشتم شدیدا" خوشحالم .
پاینده باشید.

ایکاش دادن رتبه رو از برندگان سالهای قبل یاد بگیرم. (یعنی یادم میره اونم اقتضای سنه) از یادآوریتون سپاسگزارم
پرسپولیس عزیز، سپاسگزارم
کلی هیجان زده شدم که دیدم به لطف اولین رتبه ای که بهم دادید، 5 تا رتبه گرفتم [عکس: wink.png]
پیروز باشید و سربلند
شماره کیس: 2016AS38**
تعداد افراد کیس: 3 
سفارت: ابوظبی
ارسال فرم: 16 جولای
نامه دوم: 17 نوامبر
مصاحبه: ژانویه
وضعیت: AP
آپدیت های سیس: 15 و 25 ژانویه، 20 آپریل (احتمالاً به دلیل ایمیل)
آپدیت هر 3 نفر در 21 جولای (احتمالاً به خاطر ایمیل 19 جولای)
29 جولای خودم (برنده اصلی) و دخترم آپدیت دوخطی
31 جولای آپدیت 3 نفره و or برای نفر اصلی، 1 آگوست آپدیت دوخطی همسرم
4 آگوست آپدیت 3 نفره، or برای همسرم و .................................................. بالاخره کلیر
23 آگوست دریافت ویزا
تشکر کنندگان: j.modarres ، golia ، پرسپولیس6 ، smpf
Smile 
راستی یه بار دیگه از مسئولین محترم مهاجرسرا هم تشکر می کنم که این محیط گرم و صمیمی و آگاهی بخش رو برامون آفریدند
یه قدردانی ویژه هم برای تاپیک محترم کلیرنس که دوباره همه مون رو از سفارتهای آنکارا و اوظبی و ایروان دور هم جمع کرد [عکس: smile.png]
شماره کیس: 2016AS38**
تعداد افراد کیس: 3 
سفارت: ابوظبی
ارسال فرم: 16 جولای
نامه دوم: 17 نوامبر
مصاحبه: ژانویه
وضعیت: AP
آپدیت های سیس: 15 و 25 ژانویه، 20 آپریل (احتمالاً به دلیل ایمیل)
آپدیت هر 3 نفر در 21 جولای (احتمالاً به خاطر ایمیل 19 جولای)
29 جولای خودم (برنده اصلی) و دخترم آپدیت دوخطی
31 جولای آپدیت 3 نفره و or برای نفر اصلی، 1 آگوست آپدیت دوخطی همسرم
4 آگوست آپدیت 3 نفره، or برای همسرم و .................................................. بالاخره کلیر
23 آگوست دریافت ویزا
تشکر کنندگان: j.modarres ، لطف اله ، پرسپولیس6 ، behjan ، smpf ، matin86
(2016-01-24 ساعت 17:40)Norton1 نوشته:  
(2016-01-24 ساعت 15:19)j.modarres نوشته:  
(2016-01-24 ساعت 14:10)Norton1 نوشته:  اگه هم نمیتونی...

سلام 
من رزومه رو به همین آدرس ایمیل کردم که بلافاصله یه ایمیل اتوماتیک اومد به این مضمون: ...

سلام
من هم از این آدرس فرستادم بیشتر از 10 بار هم فرستادم ولی هنوز وضعیت من توی در خواست سی وی هست. تازه یکبار هم ایمیل زدن گفتن فایل wordبرامون بفرست منم براشون replay کردم. ولی هنوز میگه رزومه بفرست. برای من هم تایید رسیدن ایمیل هم اومده.
سلام
برای من جایی ننوشته که باید رزومه بدم . برای شما کجا درخواست رزومه رو نشون میده؟
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-24 ساعت 16:42)sanaz110 نوشته:  
(2016-01-24 ساعت 11:53)j.modarres نوشته:  
(2016-01-23 ساعت 13:45)a4542 نوشته:  دوست عزیز شما خیلی خوب اپدیت دارید میشه لطفا شرایط کیستون و رنگ برگتون رو بگید.ما که با شرایط سربازی ارتش همسرم تنها یک اپدیت در سایت سیس داریم.

سلام 
من برنده اصلی هستم به همراه همسر و سه فرزند . بنده دریک شرکت خصوصی کار میکنم و معاف از سربازی هستم ولی آفیسر از من رزومه کاری خواست که باید به آدرس ایمیلی که بالای برگه نوشت ارسال کنم و گفت کار شما و شرکتی که توش کار میکنی برای من ناشناخته هست و با اینکه همه چیز پرونده در حد عالیه ولی باید مراحل اداری رو طی کنی. 
به من یه برگه سفید داد که تصویرش رو براتون میگذارم:

سلام دوست عزیز لطفا بفرمایید نوع ویزای dui که در برگه شما قید شده چه ویزایی است؟ با ارزوی بهترین ها و کلیرنس سریع برای همه

سلام
نوع ویزای من DVL یا مهاجرتی (diversity visa) هست همین لاتاری خودمون. این آقای آفیسر ما یکم با عجله و بدخط مینوشت حتی آدرس ایمیل رو بالای برگه یکبار اشتباه نوشت و خط خطی کرد و دوباره از اول نوشت.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: matin86 ، smpf
(2016-01-25 ساعت 10:04)مل مل نوشته:  
(2016-01-24 ساعت 22:58)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-24 ساعت 22:39)مل مل نوشته:  ممنونم دوست عزیز، خیالم راحت شد
خواستم بهتون رتبه بدم که فهمیدم فقط رتبه های بالای 5 می تونن رتبه اختصاص بدن [عکس: biggrin.png]
دوست عزیز
از اینکه سعادت دادن اولین رتبه به شما رو داشتم شدیدا" خوشحالم .
پاینده باشید.

ایکاش دادن رتبه رو از برندگان سالهای قبل یاد بگیرم. (یعنی یادم میره اونم اقتضای سنه) از یادآوریتون سپاسگزارم
پرسپولیس عزیز، سپاسگزارم
کلی هیجان زده شدم که دیدم به لطف اولین رتبه ای که بهم دادید، 5 تا رتبه گرفتم [عکس: wink.png]
پیروز باشید و سربلند

دوست گرامی

مطمئن باشید کلیه عزیزانی که در اینجا گرد هم آمده اند در کمک به یکدیگر از هیچ کوشش و مساعدتی دریغ ندارند . این رتبه دادنهام روش دیگریست جهت قدردانی از زحمات دوستان پرتلاش که حضورشون در اینجا مایه ی دلگرمی ماست . قطعا همه دوستانی که اینجا وقت میزارن ( و بخصوص شما ) بیش از اینها لایق رتبه هایی که دارن هستند . فقط نیاز به یادآوری داشت .

با آرزوی موفقیت و کامیابی همه ی دوستان ...................................................................................
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: behjan ، آنیسا91 ، PNM ، مل مل ، matin86 ، j.modarres
وای دیوونه شدیم بسکه این تاریخ ۹دسامبر را چهل روز هست سه بار در روز می بینیم کاش اقلا فونتش را عوض می کردند

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: PNM ، behjan ، smpf ، matin86
(2016-01-25 ساعت 13:32)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  وای دیوونه شدیم بسکه این تاریخ ۹دسامبر را چهل روز هست سه بار در روز می بینیم کاش اقلا فونتش را عوض می کردند

ذوست من سعی کن آرامش خودتون حفظ کنید. حتما کلیر میشید. شک نکنید. بعدا این روزها خاطر میشه و بهش میخندیم. نه؟
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، behjan ، smpf ، matin86 ، j.modarres ، SornaSoftt
علت آپدیت کیس

هر اقدامی که از طرف سفارت و یا سازمانهای مربوطه در آمریکا، در سیستم کنسولی بر روی کیس شما انجام بگیرد، بلافاصله در CEAC منعکس شده و کیس آپدیت می شود.
بعضی از این آپدیتها ممکن است بطور غیر مستقیم از جانب شما باشد مانند تماس با سفارت یا KCC، ارسال مدارک و ... که منجر به بررسی یا ویرایش کیس در سیستم کنسولی می شود. (از این طریق می توانید مطمئن شوید که به درخواست شما رسیدگی شده است.)
قبل از مصاحبه، روز مصاحبه و چند روز بعد از آن، کیس ممکن است چندین بار آپدیت شود که مربوط به پروسه اداری عمومی است و در اکثر کیسها اتفاق می افتد. همچنین در حین بررسی کیس و اعمال تغییرات (مثلاً در مصاحبه) ممکن است کیس در عرض چند دقیقه چندین بار آپدیت شود.
از بین این آپدیتها آنچه بیشتر مورد توجه قرار میگیرد، آپدیتهای انجام گرفته در دوره کلیرنس (مخصوصاً کلیرنسهای طولانی) می باشد. چون آپدیتهایی که در این دوره، پس از مدت طولانی و بدون دخالت شما انجام میگیرد، نشان دهنده این است که به کیس شما رسیدگی شده است و به احتمال زیاد در رابطه با پروسه کلیرنس می باشد.
البته توجه کنید رابطه مشخصی بین آپدیت کیس و کلیرنس وجود ندارد. ممکن است کیسی یدون آپدیت کلیر شود و یا برعکس با چندین بار آپدیت، کلیر نشود.

تشخیص آپدیت کننده (سفارت / آمریکا)

شناسایی آپدیت کننده کیس در موارد کلیرنس بسیار اهمیت دارد، چون سفارت، به دلایل مختلف ممکن است کیس را آپدیت کند ولی آپدیتهای انجام گرفته از طرف آمریکا اکثراً در رابطه با کلیرنس می باشد. مخصوصاً آپدیتهای پی در پی سفارت و آمریکا بعد از مدت طولانی، ممکن است نشان دهنده اتمام کلیرنس باشد.
یکی از راههای تشخیص آپدیت کننده، مقایسه زمان آپدیت با ساعات کاری سفارت و سازمانهای آمریکاست که به علت اختلاف زمانی زیاد بین آمریکا و سفارتهای آنکارا، ابوظبی و ایروان این مورد تا حدودی قابل تشخیص است. همچنین آپدیت در روزهای تعطیلی سفارت یا آمریکا نیز به همین طریق آپدیت کننده را مشخص میکند. (البته احتمال خطا وجود دارد که بعداً بحث خواهد شد.)
در CEAC فقط تاریخ آپدیت نمایش داده شده و زمان دقیق آپدیت مشخص نیست، بنابرین برای استفاده از این روش، وضعیت کیس باید حداقل 2 بار در روز چک شود.

سفارت آنکارا
روز کاری: دوشنبه تا جمعه
ساعت کاری: 08:30 تا 17:30 (به وقت EEST / EET)
تعطیلات رسمی: http://turkey.usembassy.gov/holidays.html

سفارت ابوظبی
روز کاری: یکشنبه تا پنجشنبه
ساعت کاری: 08:00 تا 17:00 (به وقت GST)
تعطیلات رسمی: http://abudhabi.usembassy.gov/embassy-holidays.html

سفارت ایروان
روز کاری: دوشنبه تا جمعه
ساعت کاری: 09:00 تا 18:00 (به وقت AMT)
تعطیلات رسمی: https://armenia.usembassy.gov/holidays.html

روش دیگر تشخیص، توجه به جزییات موجود در توضیحات است که توسط د15 مووستان DV-20رد استفاده قرار گرفت. بدین صورت که در متن توضیحات Administrative Processing، اگر mailed/available نوشته باشد، آپدیت از طرف سفارت و اگر mailed or available نوشته باشد، آپدیت از طرف آمریکاست.

منبع:https://www.mohajersara.org/forum/thread-7237.html?highlight=%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C+2016
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، chakavakl ، m_vaziran ، مل مل ، behjan ، smpf ، matin86 ، j.modarres ، SornaSoftt
آپدیت و کلیر گروهی

سفارتها در مقاطع زمانی مختلف، تعداد زیادی کیس منتظر کلیرنس را بصورت گروهی استعلام میکنند و در نتیجه این کیسها بعد از مدت طولانی بصورت گروهی آپدیت می شوند.
معمولاً مدتی پس از آپدیت گروهی، تعداد زیادی از کیسها بصورت گروهی کلیر می شوند.

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، sahar2016 ، مل مل ، behjan ، smpf ، matin86 ، j.modarres ، SornaSoftt
ممنون از همه ی این توضیحات قبلا مراحل را مطالعه کردم ولی توصیف کبوتر دو برجه واقعا در رابطه با موقعیت ما صدق می کنه اینکه حتما کلیر میشیم را میدونم اینکه الان باید زبان بخونیم را داریم انجام میدیم ولی واقعیت اینه که حس اینکه دیگه تعلق به اینجا نداری خیلی ازار دهنده است سر کار انگیزه ای برای پیشرفت نداری و همینطور مورد سوالی که چرا ؟بچه ها که دیگه بدتر پسرم نه ادبیات می خونه نه عربی نه بینش اسلامی مدرسه اش جزو مدارس معتبره نه می تونم درش بیارم از طرفی اونا همینطور جلسه می گذارن که چرا ؟نمیشه هم گفت چرا چون اخرش تا کلیر نشی نمی دونی کی میری؟اصلا برای عید هیچ انگیزه ای ندارم ببخشید امروز دلم خیلی پر بود می دونم که همه کم و بیش در همین وضعیت هستیم

اپدیت ها
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
تشکر کنندگان: ehsan1991 ، lighthouse ، behjan ، smpf ، matin86 ، milad_magnet ، nik.truth ، j.modarres
[quote pid='690229' dateline='1453716370']
javaherishoar@yahoo.comممنون از همه ی این توضیحات  قبلا مراحل را مطالعه کردم ولی توصیف کبوتر دو برجه واقعا در رابطه با موقعیت ما صدق می کنه اینکه حتما کلیر میشیم را میدونم اینکه الان باید زبان بخونیم را داریم انجام میدیم ولی واقعیت اینه که حس اینکه دیگه تعلق به اینجا نداری خیلی ازار دهنده است سر کار انگیزه ای برای پیشرفت نداری و همینطور مورد سوالی که چرا ؟بچه ها که دیگه بدتر پسرم نه ادبیات می خونه نه عربی نه بینش اسلامی مدرسه اش جزو مدارس معتبره نه می تونم درش بیارم از طرفی اونا همینطور جلسه می گذارن که چرا ؟نمیشه هم گفت چرا چون اخرش تا کلیر نشی نمی دونی کی میری؟اصلا برای عید هیچ انگیزه ای ندارم ببخشید امروز دلم خیلی پر بود می دونم که همه کم و بیش در همین وضعیت هستیم

[/quote]

همه حرف هایی که میگید درسته. من خودم کارم آزاده و به شکلی هست که بیشتر فروش ما داخل عید نوروز هست و تا همین چند وقت پیش نمیدونستم برای مغازه هام باید خرید کنم یا نه چون نمیدونستم جوابم کی میاد و قصدم این بود تا ویزا اومد سریع برم. صد در صد همه الان    یک پا در هوا    هستیم. ولی فقط باید صبر کرد پس وقتی کاری از دست ما بر نمیاد باید سعی کنیم خودمون اذیت نکنیم و فقط انرژی مثبت به هم بدیم. ان شا الله بزودی تا قبل عید تعداد زیادی کلیر میشن و باعث خوشحالی همه.

با آرزوی موفقیت و کلیر شدن زود و زندگی خوب در آمریکا

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، lighthouse ، behjan ، smpf ، matin86 ، nik.truth ، مل مل ، j.modarres ، SornaSoftt
سلام دوستان چقدر این تاپیک همه با هم خوب هستید و کلا خوبه
تشکر کنندگان: SornaSoftt
انشالا واقعا نمی خواستم انرژی منفی بدم فقط درد دل بود و کلافگی

اپدیت ها
تشکر کنندگان: Norton1 ، smpf ، j.modarres ، PNM ، SornaSoftt

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان