کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
همین الان یعنی ساعت 13:45 دوباره بعد از نیم ساعت سایت سیس چک کردم و دیدم کل کیس یک آپدیت دیگه داشته. البته / به or تغییر پیدا نکرده بود.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، مل مل ، behjan ، matin86 ، smpf ، j.modarres ، SornaSoftt
(2016-01-25 ساعت 14:44)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  انشالا واقعا نمی خواستم انرژی منفی بدم فقط درد دل بود و کلافگی

سلام.نه اصلا فکرنمیکنیم دارین انرژی منفی میدین برای اینکه اگه اینجاهم برای همدیگه حرف نزنیم چطور باید فشارها رو ازروی دوشمون برداریم؟ وضع منم که همینه قبلا براتون نوشتم ولی خب ......این روزهاهم میگذرن ومیشن خاطره......شود ولی به خون جگر.....
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: PNM ، Norton1 ، مل مل ، NGNJ ، behjan ، matin86 ، smpf ، panizrm
(2016-01-25 ساعت 14:52)ماندانا.م نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 14:44)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  انشالا واقعا نمی خواستم انرژی منفی بدم فقط درد دل بود و کلافگی

سلام.نه اصلا فکرنمیکنیم دارین انرژی منفی میدین برای اینکه اگه اینجاهم برای همدیگه حرف نزنیم چطور باید فشارها رو ازروی دوشمون برداریم؟ وضع منم که همینه قبلا براتون نوشتم ولی خب ......این روزهاهم میگذرن ومیشن خاطره......شود ولی به خون جگر.....

نه دوستان کسی نگفت انرژی منفی میدید. فقط من خواستم انرژی مثبت بدم.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، lighthouse ، مل مل ، NGNJ ، behjan ، matin86 ، smpf ، panizrm ، SornaSoftt
منم الان چک کردم آپدیت داشتم و آپدیت نه دسامبر نبود، فکر میکنم جایگزین شده.. حدس میزنم اینم از اون دست آپديت های گروهی بوده! دوستان چک کنند و اطلاع بدن.. ممنون

کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: Norton1 ، مل مل ، پرسپولیس6 ، behjan ، matin86 ، smpf ، panizrm
(2016-01-25 ساعت 15:05)yassin30 نوشته:  منم الان چک کردم آپدیت داشتم و آپدیت نه دسامبر نبود، فکر میکنم جایگزین شده.. حدس میزنم اینم از اون دست آپديت های گروهی بوده! دوستان چک کنند و اطلاع بدن.. ممنون

منم امروز آپدیت داشتم . برای کیس نامبرهای بالای ۱۰۰۰ رو هم که چک کردم همه آپدیت ۲۵ ژانویه دارن .
تشکر کنندگان: Norton1 ، Joje mohajer ، مل مل ، پرسپولیس6 ، behjan ، matin86 ، smpf ، nik.truth ، panizrm ، j.modarres
داره بوی خبرهای خوب میاد

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، مل مل ، behjan ، matin86 ، smpf ، panizrm ، j.modarres ، SornaSoftt
(2016-01-25 ساعت 15:05)yassin30 نوشته:  منم الان چک کردم آپدیت داشتم و آپدیت نه دسامبر نبود، فکر میکنم جایگزین شده.. حدس میزنم اینم از اون دست آپديت های گروهی بوده! دوستان چک کنند و اطلاع بدن.. ممنون

ممنون از اشاره تون

کیس ما هم همگی آپدیت 25 ژانویه رو خورد .

آپدیت بنظر گروهی میاد .

موفق باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: مل مل ، behjan ، matin86 ، smpf ، panizrm
(2016-01-21 ساعت 12:04)Joje mohajer نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 11:33)Khosrow_53 نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 11:28)saman_rrr نوشته:  نه دوست عزيز درست نيست، اعتبار ويزا حتما بر اساس اعتبار مديكال شماست و چنانچه زمان صدور ويزا كمتر از ١ ماه از انقضا مديكال باقى مونده باشه بايد مديكال جديد گرفته شه.

تا حالا کسی مدعی نشده که اگر اعتبار معاینات پزشکی موقع ورود به آمریکا منقضی بشه نیازی به تجدیدش نیست.
بحث بر سر گرفتن مجدد ویزا و پرداخت ۳۳۰ دلار دیگه است.

منم امروز آپدیت داشتم . برای کیس نامبرهای بالای ۱۰۰۰ رو هم که چک کردم همه آپدیت ۲۵ ژانویه دارن .
سلام دوستان 
کیس ما هم ۲۵ ژانویه اپدیت داشت به نظر من مانند اپدیت ۹ دسامبر گروهی است. ایا به نظر دوستان در اینده نزدیک خبری میشود؟
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: مل مل ، پرسپولیس6 ، behjan ، matin86 ، smpf ، nik.truth
(2016-01-25 ساعت 15:26)پرسپولیس6 نوشته:  

ممنون از اشاره تون

آپدیت بنظر گروهی میاد .

موفق باشید.

پس چرا هیچ آپدیتی در کیسهای ایروان نیست؟

من راجع به مبلغ 330 دلار برای مدیکال مجدد را هنوز متقاعد نشدم چرا باید پرداخت بشه . صفحه 57 را هم خوندم ولی علتش چیه که به سفارت دوباره باید پول پرداخت شه ؟
تشکر کنندگان: matin86 ، smpf
خیلی جالبه اینکه از سفارت های آنکارا و مخصوصا ابوظبی می بینیم که آپدیت دارن دوستان ولی ایروان حتی از آپدیت هم خبری نیست !!!
تشکر کنندگان:
تعداد کیس  :3 نفر
تاریخ مصاحبه : هفته سوم اکتبر
تعدادآپ: یکی . 3 روز بعد مصاحبه
تشکر کنندگان: matin86 ، smpf
سلام .اقا من 5اکتبر مصاحبه داشتم همونروز تو سایت سفارت یه ام داشتم بعدش 9 دسامبر تو سایت سیس و الان چک کردم یه اپ هم امروز داشتم تو سیس......
یعنی میشه!!!!!!!
شماره کیس:**15
مصاحبه:5اکتبر ابوظبی
برنده اصلی:همسرم
دریافت ویزا:همسر و فرزندم یکضرب و خودمAp
ورود برنده اصلی به امریکا:22مارچ،3فروردین
سربازی:س پ ا ه
مدرک:لیسانس معماری؛شغل آزاد
اپدیت:9دسامبر و 25 ژانویه و 15فوریه 18و21 مارچ(البته این3تاآپ آخر جواب ایمیل هام بوده) 20اپریل سایت ceac
روز مصاحبه در سایت ابوظبی
کلیر:؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2016-01-25 ساعت 15:40)MSDJVD نوشته:  تعداد کیس  :3 نفر
تاریخ مصاحبه : هفته سوم اکتبر
تعدادآپ: یکی . 3 روز بعد مصاحبه

دوست عزیز
ممکنه اطلاعات فوق رو به امضاتون وارد نمایید و همینطور اونا رو تکمیل تر بفرمایید .
خوشحال میشیم با توجه به اونا کمکی بتونیم انجام بدیم .

ضمنا" گویا آپدیت 25 ژانویه رو فقط بچه های ابوظبی داشتن .
لطفا اگه از دوستان ایروان و آنکارا حضور دارن چک کنن و اطلاع بدن .

برای نتیجه گیری مدیران و پیشکسوتان عزیز.

کامیاب باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، matin86 ، j.modarres
(2016-01-25 ساعت 15:26)پرسپولیس6 نوشته:  

ممنون از اشاره تون

آپدیت بنظر گروهی میاد .

موفق باشید.

سلام بچه ها
من امروز 25 ژانویه یه آپدیت داشتم.بعد از آپدیت 9 دسامبر هیچ آپدیتی نبود که امروز بالاخره سایت Ceac آپدیت شد.
مصاحبه 8 اکتبر ابوطبی
آپدیت ها : 9 دسامبر و 25 ژانویه
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، smpf ، matin86
سلام دوستان
ما هم برای 25 ژانویه آپدیت داشتیم
به امید موفقیت همه
شماره کیس: 2016AS38**
تعداد افراد کیس: 3 
سفارت: ابوظبی
ارسال فرم: 16 جولای
نامه دوم: 17 نوامبر
مصاحبه: ژانویه
وضعیت: AP
آپدیت های سیس: 15 و 25 ژانویه، 20 آپریل (احتمالاً به دلیل ایمیل)
آپدیت هر 3 نفر در 21 جولای (احتمالاً به خاطر ایمیل 19 جولای)
29 جولای خودم (برنده اصلی) و دخترم آپدیت دوخطی
31 جولای آپدیت 3 نفره و or برای نفر اصلی، 1 آگوست آپدیت دوخطی همسرم
4 آگوست آپدیت 3 نفره، or برای همسرم و .................................................. بالاخره کلیر
23 آگوست دریافت ویزا
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، behjan ، smpf ، matin86 ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان