کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-02-12 ساعت 20:10)sara20e نوشته:  سلام به همگی و ممنون از تبریکات
دوستان خیلی زود به ایمیل من جواب دادند ولی من که سردرنیاوردم منظور چیه؟ کسی میتونه تفسیر کنه؟

Dear inquirer,

Please be advised that you need to get your visa before the expiration of your administrative processing. As soon as your husband’s case is completed you will see the case number with the corresponding sign.
سلام تبریک میگم بهتون 
نوشتن که باید قبل از اینکه تاریخ انقضای ویزاتون بگذره ویزارم بگیرید و در بارهی وضعیت همسرتون که نوشته کیس ایشون هم به زودی تکمیل  میشه
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: sara20e ، matin86 ، sahar2016 ، مل مل ، golia
سارا خانم
اگر من جای شما بودم هفته آینده با همسرم به ارمنستان میرفتم
و مدیکال ها رو تمدید میکردیم
و برای ویزای خودم به سفارت میرفتم و همانجا وضعیت همسرو را هم حضوری جویا میشدم
و می گفتم که ایشان هم اینجا هستند
به احتمال زیاد به شما میگفتند " چقدر شما خوش شانسید چون ایشان نیز امروز کلیر شده اند
پس هردو پاسپورت را بدهید"
شایدم من خیلی خوش خیال هستم
ولی با توجه به OR امروز همسر شما ،من اینکار را میکردم
موفق باشید
تشکر کنندگان: sara20e ، asal1372 ، behjan ، matin86 ، مل مل ، golia
(2016-02-12 ساعت 20:23)hamidzxc نوشته:  
دوستان خیلی زود به ایمیل من جواب دادند ولی من که سردرنیاوردم منظور چیه؟ کسی میتونه تفسیر کنه؟

Dear inquirer,

Please be advised that you need to get your visa before the expiration of your administrative processing. As soon as your husband’s case is completed you will see the case number with the corresponding sign.

سارا خانم سلام
فکر میکنم که این متن یک متن از پیش آماده است
نظر من این است که هفته بعد از آنکه ویزای شما رسما صادر شد، شماره شما دوباره در سایت
سفارت نوشته میشود ولی اینبار بدون علامت ** .
OR  شدن امروز پرونده همسر شما نشانه آن است که ایشان هم کلیر شدند ( بر اساس تجربه و قیاس آن با کیسهای سایر دوستان)
ولی چون شماره شما دیروز با علامت ** درج شده بود ، سفارت نمیخواهد از حرف 
خود کوتاه بیاید. قطعا بعد از صدور ویزای شما ، شماره شما وایشان نیز مجددا درسایت درج خواهد شد.
با تبریک مجدد

سلام. میشه بیشتر توضیح بدین. یعنی چی هفته بعد از صادر شدن ویزای من؟؟؟
 من که نمیتونم تا کار همسرم درست نشده برم و ویزام رو بگیرم.
بازم ازتون سپاسگزارم
کیس نامبر:       2016AS2xxx
تعداد افراد:       2 نفر
تاریخ مصاحبه:   اول اکتبر 2015
سفارت:           ایروان
نتیجه مصاحبه:  AP
آپدیت کیس اصلی:  3Nov, 10Feb, 11Feb, 12Feb, 21Mar, 25Mar
کلییر کیس اصلی: 12Feb
آپدیت همسر: 16Oct,12Feb,24Mar,25Mar
کلییر همسر: 25Mar
دریافت ویزا: 20April
تشکر کنندگان: asal1372
(2016-02-12 ساعت 20:38)sara20e نوشته:  
(2016-02-12 ساعت 20:23)hamidzxc نوشته:  

Dear inquirer,

سارا خانم سلام
فکر میکنم که این متن یک متن از پیش آماده است
نظر من این است که هفته بعد از آنکه ویزای شما رسما صادر شد، شماره شما دوباره در سایت
سفارت نوشته میشود ولی اینبار بدون علامت ** .
OR  شدن امروز پرونده همسر شما نشانه آن است که ایشان هم کلیر شدند ( بر اساس تجربه و قیاس آن با کیسهای سایر دوستان)
ولی چون شماره شما دیروز با علامت ** درج شده بود ، سفارت نمیخواهد از حرف 
خود کوتاه بیاید. قطعا بعد از صدور ویزای شما ، شماره شما وایشان نیز مجددا درسایت درج خواهد شد.
با تبریک مجدد

سلام. میشه بیشتر توضیح بدین. یعنی چی هفته بعد از صادر شدن ویزای من؟؟؟
 من که نمیتونم تا کار همسرم درست نشده برم و ویزام رو بگیرم.
بازم ازتون سپاسگزارم
با سلام 
میتونید تا نزدیکیهای زمانی که برای شما در سایت سفارت اعلان شده صبر کنید
امیدوارم تا آن موقع ، کلیری همسرتان هم در سایت اعلان بشه
تشکر کنندگان: sara20e
دوستان با سلام
انشالا كه خبرهاي خوب هرچه زودتر به گوش برسه و داريم ميبينم كه داره ميرسه چون من چهار پنج تا كيس رو ميشناختم كه امروز سفارت آنكارا كليرشون كرده
تماميه افراد زير گروه بودن و خانوم هاشون ويزا رو گرفته بودند و بخاطر خدمت مقدس مشمول اي پي شده بودند
مطمئنا تعداد بيشتري از دوستان كلير شدن ولي چون مستقيم با اين عزيزان در ارتباط بودم خواستم نتيجه رو اعلام كنم شايد كمي روحيه بخش باشه
موفق باشيد
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
سلام
ممکنه تاریخ مصاحبشون رو بگید
تشکر کنندگان:
(2016-02-12 ساعت 20:17)sara20e نوشته:  
(2016-02-12 ساعت 17:55)asal1372 نوشته:  
(2016-02-12 ساعت 16:04)sara20e نوشته:  سلام بر شما. بله من هستم. ممنون.
نخیر از امروز or برای هردومون نمایان شده. امروز12 FEB هر دو آپدیت شدیم.
کسی میدونه با این اوصاف وضعیت همسرم چیه؟ از یک طرف در سایت ایروان ستاره داره و از طرف دیگه در سیس or شده و آپدیت . خیلی گیج شدم

سارا خانوم كلير شدنتون رو خيلييي بهتون تبريك مي گم.با ارزوي موفقيت شما مي تونم بدونم شرايط كيس شما و همسرتون چي بود كه اي پي خورديد؟

ممنون عسل خانم. من عضو سازمان نظام پزشکی هستم و در بیمارستان خصوصی شاغلم. همسرم هم در بانک خصوصی کار میکنند و سربازی نیروی انتظامی بودن. سفرنامم هم موجوده. با آرزوی موفقیت برای شما.
ممنونم از جوابتون.ميشه بدونم سفر نامتون كجاست؟
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان:
(2016-02-13 ساعت 01:18)bardia61 نوشته:  سلام
اين دوستان تمامي در سوم و چهارم نوامبر مصاحبه داشتند
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: sahar2016 ، j.modarres ، golia
سلام به همه
كسي مي دونه براي گرفتن ويزا بعد از اتمام ap چه مداركي لازم است به سفارت بديم ؟
من با خودم چي ببرم

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: samira2016
(2016-02-13 ساعت 09:33)ghazal2016 نوشته:  سلام به همه
كسي مي دونه براي گرفتن ويزا بعد از اتمام ap چه مداركي لازم است به سفارت بديم ؟
من با خودم چي ببرم

با سلام و تبریک به شما دوست گرامی
مدارک مورد نیاز پاسپورت و برگه ای که روز مصاحبه به شما دادند و یک پرینت از نامه ای که از سفارت دریافت کرده اید .در ضمن بد نیست یک کپی هم برای خودتون داشته باشید .با آرزوی بهترینها برای شما
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: j.modarres ، مل مل ، samira2016 ، golia ، matin86
سلام
ظاهرا امسال کلیر شدن 4 ماه طول میکشه درسته ؟ کسی زودتر کلیر شده ؟
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
تشکر کنندگان: golia
(2016-02-13 ساعت 08:28)Interuniversal نوشته:  
(2016-02-13 ساعت 01:18)bardia61 نوشته:  سلام
اين دوستان تمامي در سوم و چهارم نوامبر مصاحبه داشتند

تبريك به دوستان كلير شده
ما هم سوم نوامبر مصاحبه داشتيم،من ويزام گرفتم و منتظر ويزاي همسرم هستيم ولي هيچ خبري نيست دريغ از يك اپديت?
شماره کیس:2016as7xx ، تاریخ رویت قبولی: May 17 ،کنسولگری:آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر، ارسال فرمهای سری اول:2 jun، کارنت شدن کیس:12 aug، دريافت نامه دوم:29 sep، مصاحبه:هفته اول Nov، دریافت کلیرنس:24 ساعت، دریافت ویزا:10 Novورود به آمریکا:***دریافت گرین کارت:***جمع تقریبی هزینه‌ها:***
تشکر کنندگان: samira2016 ، golia ، humsun ، matin86
(2016-02-13 ساعت 11:29)samira2016 نوشته:  سلام
ظاهرا امسال کلیر شدن 4 ماه طول میکشه درسته ؟ کسی زودتر کلیر شده ؟
یک مورد من سراغ دارم که کمتر از ۵۰ روز کلیر شد.

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: j.modarres ، samira2016 ، sahar2016 ، matin86 ، مل مل
من 4 فوریه مصاحبه داشتم الان تو سایت سینس اینها رو زده یعنی چی ؟
Case Creation Date: 02-Nov-2014
Status Updated Date: 09-Feb-2016
اما تو سایت سفارت اینو Last Updated: Thursday, February 04, 2016 زده چرا با هم فرق داره ؟
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
تشکر کنندگان: sahar2016
خوش بحالشون..همسرم از 25 ژانویه تا الان هیچ اپدیت و تغییری در سیس نداشتن..
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان: sahar2016 ، samira2016

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان