کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
با سلام دوستان عزیز خواهش میکنم دیگران نگران نکنین من در چند پست جلوتر اعلام کردم که در مورد / یا or باز دیده میشه دوستان عزیز از خود نظراتی اعلام میدارن که آقا / از سفارت و یا or از US است.

اگر کسی چنین ادعایی داره خوشحال میشه دلایل و مستندات ارائه کنه تا ما هم استفاده کنیم با تشکر.

دوستان خوب قبل از ارسال متنه نوشته شده خودتون 30 ثانیه فقط 30 ثانیه به نوشته خود فکر کنید.

به اندازه کافی دوستانی الان بالای 120 روز کلیری طول کشیده دارای استرس هستند نمی خواد دیگه دوستان عزیز که علمی در این مورد ندارن اظهار نظر کنن. البته با معذرت فراوان.

ما که خسته شدیم از بس گفتیم مطالعه کنید. حالا میگیم مطالعه نکیند ولی ذهن و افکار دیگران رو نیز با نظرات غیر کارشناسی به هم نریزید.

با تشکر از همه دوستان و هم قطارهای عزیز.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,625)
تشکر کنندگان: hamidzxc ، MSDJVD ، behjan ، مل مل ، milad_magnet ، Meysam-mac ، nimashariat ، j.modarres
(2016-02-11 ساعت 14:23)ho_tasha نوشته:  با سلام دوستان عزیز خواهش میکنم دیگران نگران نکنین من در چند پست جلوتر اعلام کردم که در مورد / یا or باز دیده میشه دوستان عزیز از خود نظراتی اعلام میدارن که آقا / از سفارت و یا or از US است.

اگر کسی چنین ادعایی داره خوشحال میشه دلایل و مستندات ارائه کنه تا ما هم استفاده کنیم با تشکر.

دوستان خوب قبل از ارسال متنه نوشته شده خودتون 30 ثانیه فقط 30 ثانیه به نوشته خود فکر کنید.

به اندازه کافی دوستانی الان بالای 120 روز کلیری طول کشیده دارای استرس هستند نمی خواد دیگه دوستان عزیز که علمی در این مورد ندارن اظهار نظر کنن. البته با معذرت فراوان.

ما که خسته شدیم از بس گفتیم مطالعه کنید. حالا میگیم مطالعه نکیند ولی ذهن و افکار دیگران رو نیز با نظرات غیر کارشناسی به هم نریزید.

با تشکر از همه دوستان و هم قطارهای عزیز.

قبلا یه بار دیگه گفتم: اغلب این خانومها و آقایون مضطرب، در زمینه مهاجرت تجربه دیگه‌ای ندارند و اصلا نمی‌دونند انتظار کشیدن یعنی چه!

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان:
(2016-02-11 ساعت 14:04)rezamehrzad نوشته:  
(2016-02-11 ساعت 13:21)m.abdeahad نوشته:  
(2016-02-11 ساعت 12:48)rezamehrzad نوشته:  خبر خوب، ایروان دو کیس 2016AS103 و  2016AS2536 کلییر کرد. تاریخ مصاحبه این کیس‌ها مربوط به دو هفته اول اکتبر بوده. مبارکشون باشه و کیس 103 مجرد هم بوده.
دقت کردین دوستان اصلا / در خط چهارم تغیری نکرده پس میشه نتیجه گرفت خود سفارت مستقل عمل کرده و اصلا از آمریکا دخالتی صورت نگرفته

کیس نامبر @@29
تعداد افراد کیس 2
تاریخ مصاحبه 3 نوامبر در ارمنستان
مهندس عمران کار آزاد
سربازی در س [DISAPPOINTED FACE]
درسته تغییری نکرده. اما نتیجه گیری شما هم ممکنه درسته نباشه. چون این فرض تغییر / به or و یا مشخص شدن هر تغییری در پرونده در سایت سیس، اثبات شده و قابل استناد نیست.
فرمایش شما درسته دوست من منم میخواهم بگم هیچی مشخص نیست فقط باید امید وار بود

کیس نامبر @@29
تعداد افراد کیس 2
مهندس عمران کار آزاد
شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: rezamehrzad ، behjan ، matin86
(2016-02-11 ساعت 12:48)rezamehrzad نوشته:  خبر خوب، ایروان دو کیس 2016AS103 و  2016AS2536 کلییر کرد. تاریخ مصاحبه این کیس‌ها مربوط به دو هفته اول اکتبر بوده. مبارکشون باشه و کیس 103 مجرد هم بوده.
دقت کردین دوستان اصلا / در خط چهارم تغیری نکرده پس میشه نتیجه گرفت خود سفارت مستقل عمل کرده و اصلا از آمریکا دخالتی صورت نگرفته

کیس نامبر @@29
تعداد افراد کیس 2
مهندس عمران کار آزاد

سلام دوست عزیز
یک سوال ، آیا شما از وضعیتهای آپدیت این دو کیس قبل از 10 و 11 فوریه خبری دارید ؟
شاید قبل از این تاریخها هم ، ( مثلا در اواخر ژانویه و یا اوایل فوریه )آپدیتهای دیگری هم داشته اند . ولی متاسفانه در سیس همیشه آخرین آپدیت را نشان میده.
آیا راهی هست که در سیس کل آپدیتها رو بشه دید ؟
در ضمن ، در همین اواخرچند مورد داشتیم ( مثل آقای سامان - آقای نورتون و.......) که پس از  OR   شدن ، کلیر شدند.
شاید هم کسی  OR  بشه ولی همراهاش / باقی مونده باشند . لذا آفیسر صبر میکنه تا به زمان یا نقطه ای برسه که برای نفر اصلی اعلان وضعیت بکنه. 
البته از این چند مورد  OR     یا  /  نمیشه قانون استخراج کرد.
برای درک درست موضوع تنها راه اینه که خود ایشان بیایند و وضعیت آپدیتهاشون رو بیان کنند ( اگر سیس رو مرتب پیگیری و برای خودشون ثبت کرده باشند)
با تشکر
تشکر کنندگان: مل مل ، matin86
(2016-02-10 ساعت 23:08)pupak نوشته:  سلام دوستان. می بخشید این سئوالو اینجا مطرح می کنم اخه تاپیک اسپانسر خیلی سوت و کوره.دوستان کسی اینجا می دونه خط فقر کالیفرنیا برای یک نفر چقدره؟

سلام پوپک خانم  درسته که ایالت های مختلف هزینه ها فرق میکنه ولی این تفاوت بیشتر در  زمینه خرید خانه و اجاره خانه میباشد هزینه خورد و خوراک  پوشاک در همه جای امریکا اونقدر فرقی ندارد. فقط در بعضی از شهرها از جمله لس انجلس  باید به امنیت منطقه اهمیت داد.ایرانیان لس انجلس بیشتر در valley و westwood زندگی میکنند البته valley مقرون به صرفه تر میباشد.
تشکر کنندگان: ho_tasha ، مل مل ، matin86 ، j.modarres
يه آماري در كانال تلگرام پاريز دوستان زحمت كشيدن گذاشتن گفتم براي اونهايي كه عضو نيستن بنا به هر دليلي شايد كمي مفيد باشه
آمار مراحل اداري برندگان لاتاري ٢٠١٦ آنكارا تا امروز بر اساس اطلاعات سايت http://turkey.usembassy.gov :
تعداد كيس تعريف شده در سايت : ٢٠٨ كيس
منتظر مصاحبه : ٥٦ كيس
مراحل اداری : ١١٠ كيس
نقص مدارک : ٢ كيس
اتمام مراحل اداري : ١١ كيس
كيس بسته شده (نتيجه نامعلوم) : ٢٩ كيس
@ParizTravel

آمار مراحل اداري برندگان لاتاري ٢٠١٦ ابوظبی تا امروز بر اساس اطلاعات سايت abudhabiivo.net :
تعداد كيس تعريف شده در سايت : ٢٠٩ كيس
مراحل اداری : ١٦٥ كيس
نقص مدارک : ١ كيس
اتمام مراحل اداري : ٤٤ كيس
@ParizTravel
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: behjan ، tamana2016 ، fatemeh qanbari ، مل مل ، aminreza ، matin86 ، SornaSoftt ، j.modarres
سلام
پس چرا آمار سفارت در ایروان رو اعلام نکردید؟
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
تشکر کنندگان: matin86
سايت سفارت انكارا امروز ١١ فوريه دوباره اپ شد

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
تشکر کنندگان: مل مل ، j.modarres
(2016-02-11 ساعت 17:49)omid40 نوشته:  سلام
پس چرا آمار سفارت در ایروان رو اعلام نکردید؟
اونم در بياد آمارش چشم اعلام ميشه
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: omid40 ، matin86 ، SornaSoftt ، aminreza ، j.modarres ، مل مل
(2016-02-11 ساعت 19:26)usmamal نوشته:  سايت سفارت انكارا امروز ١١ فوريه دوباره اپ شد
باتوجه به يوزر نيمتون حدس ميزنم نامتون محمد باشه
محمد جان خيلي هم اهميت نداره اين آپديت ها كلي بگم اصلا مهم نيست،
ي لطفي هم بكني امضاتو درست كني و در قسمت مربوطه قرار بدي ممنونت ميشم Wink

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: _royaye_sabz_ ، مل مل ، aminreza ، Danoosh ، matin86 ، SornaSoftt ، j.modarres
دوستان سلام بنده ىك وظيفه اي داشتم كه به علت اينكه از اين انجمن خيلي استفاده كردم و اطلاعات جمع كردم از همه شما عزيزان تشكر كنم

و الان دارم با كوشي تايب ميكنم

بنده با شماره كيس حدود ٣٩٠٠ و معافيت از سربازي و ديبلم يك ضرب ويزا كرفتم و بريروز رسيدم با خطوط هوايي تركيش ايرلاين به امريكا

هر موقع با لب تاب وصل شدم و شرايطم اوكي شد سفرنامم رو ميذارم

هيج نكران نباشيد و دعا ميكنم سريع تر كليير بشيد

دست همتون رو به كرمي ميفشارم و ازتون واقعا متشكرم بابت راهنمايي ها و اطلاعات كامل

ببخشي كيبورد من عربي هست و بعضي حرف ها رو نداره

با تشكررررر فراوان از همتون
(2016-02-12 ساعت 05:20)Dimansh نوشته:  دوستان سلام بنده ىك وظيفه اي داشتم كه به علت اينكه از اين انجمن خيلي استفاده كردم و اطلاعات جمع كردم از همه شما عزيزان تشكر كنم

و الان دارم با كوشي تايب ميكنم

بنده با شماره كيس حدود ٣٩٠٠ و معافيت از سربازي و ديبلم يك ضرب ويزا كرفتم و بريروز رسيدم با خطوط هوايي تركيش ايرلاين به امريكا

هر موقع با لب تاب وصل شدم و شرايطم اوكي شد سفرنامم رو ميذارم

هيج نكران نباشيد و دعا ميكنم سريع تر كليير بشيد

دست همتون رو به كرمي ميفشارم و ازتون واقعا متشكرم بابت راهنمايي ها و اطلاعات كامل

ببخشي كيبورد من عربي هست و بعضي حرف ها رو نداره

با تشكررررر فراوان از همتون
پاینده باشی دوست من به امید کلیری واسه همه دوستان من جمله خودم[emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2]

کیس نامبر @@29
تعداد افراد کیس 2
مهندس عمران کار آزاد
شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان:
(2016-02-11 ساعت 15:18)hamidzxc نوشته:  

کیس نامبر @@29
تعداد افراد کیس 2
مهندس عمران کار آزاد

سلام دوست عزیز
یک سوال ، آیا شما از وضعیتهای آپدیت این دو کیس قبل از 10 و 11 فوریه خبری دارید ؟
شاید قبل از این تاریخها هم ، ( مثلا در اواخر ژانویه و یا اوایل فوریه )آپدیتهای دیگری هم داشته اند . ولی متاسفانه در سیس همیشه آخرین آپدیت را نشان میده.
آیا راهی هست که در سیس کل آپدیتها رو بشه دید ؟
در ضمن ، در همین اواخرچند مورد داشتیم ( مثل آقای سامان - آقای نورتون و.......) که پس از  OR   شدن ، کلیر شدند.
شاید هم کسی  OR  بشه ولی همراهاش / باقی مونده باشند . لذا آفیسر صبر میکنه تا به زمان یا نقطه ای برسه که برای نفر اصلی اعلان وضعیت بکنه. 
البته از این چند مورد  OR     یا  /  نمیشه قانون استخراج کرد.
برای درک درست موضوع تنها راه اینه که خود ایشان بیایند و وضعیت آپدیتهاشون رو بیان کنند ( اگر سیس رو مرتب پیگیری و برای خودشون ثبت کرده باشند)
با تشکر

دوستان من دسترسی به فیلترشکن ندارم. واقعا شماره 2536 را اعلام کردن؟خیلی جالبه من از 3 نوامبر تا حالا هیچ آپدیتی نداشتم ولی دوروز پشت هم تو سایت سیس آپدیت شدم.(10 و 11 فوریه) جالبتر اینکه آپدیت همسرم اصلا بعد از 16 اکتبر تغییری نکرده. یعنی دوتایی کلییر شدیم؟ هیچ ایمیلی برای من نیامده.
کیس نامبر:       2016AS2xxx
تعداد افراد:       2 نفر
تاریخ مصاحبه:   اول اکتبر 2015
سفارت:           ایروان
نتیجه مصاحبه:  AP
آپدیت کیس اصلی:  3Nov, 10Feb, 11Feb, 12Feb, 21Mar, 25Mar
کلییر کیس اصلی: 12Feb
آپدیت همسر: 16Oct,12Feb,24Mar,25Mar
کلییر همسر: 25Mar
دریافت ویزا: 20April
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، hamidzxc ، masoud398 ، matin86 ، مل مل
(2016-02-12 ساعت 09:01)sara20e نوشته:  
(2016-02-11 ساعت 15:18)hamidzxc نوشته:  
(2016-02-11 ساعت 13:21)m.abdeahad نوشته:  دقت کردین دوستان اصلا / در خط چهارم تغیری نکرده...

سلام دوست عزیز
یک سوال ، آیا شما از وضعیتهای آپدیت این دو کیس قبل از 10 و 11 فوریه خبری دارید ؟...

دوستان من دسترسی به سد غیرقابل عبورشکن ندارم. واقعا شماره 2536 را اعلام کردن؟خیلی جالبه من از 3 نوامبر تا حالا هیچ آپدیتی نداشتم ولی دوروز پشت هم تو سایت سیس آپدیت شدم.(10 و 11 فوریه) جالبتر اینکه آپدیت همسرم اصلا بعد از 16 اکتبر تغییری نکرده. یعنی دوتایی کلییر شدیم؟ هیچ ایمیلی برای من نیامده.

قرار نیست برای شما ای‌میل بیاد. خودتون باید روی سایت سفارت چک کنید.

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: مل مل
(2016-02-12 ساعت 09:10)Khosrow_53 نوشته:  
(2016-02-12 ساعت 09:01)sara20e نوشته:  
(2016-02-11 ساعت 15:18)hamidzxc نوشته:  سلام دوست عزیز
یک سوال ، آیا شما از وضعیتهای آپدیت این دو کیس قبل از 10 و 11 فوریه خبری دارید ؟...

دوستان من دسترسی به سد غیرقابل عبورشکن ندارم. واقعا شماره 2536 را اعلام کردن؟خیلی جالبه من از 3 نوامبر تا حالا هیچ آپدیتی نداشتم ولی دوروز پش

قرار نیست برای شما ای‌میل بیاد. خودتون باید روی سایت سفارت چک کنید.

من يه اصلاحيه كوچولو رو حرفهاي خسرو بزنم و بگم كه ايميل هم براتون مياد اگه اينباكستون نبود در فولدر اسپم ببينيد
در مواردي حتي تلفن هم ميزنند Wink

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، sara20e ، matin86 ، j.modarres ، مل مل

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان