کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-02-15 ساعت 23:00)fatemeh qanbari نوشته:  یک کیس تک نفره هزار به بالا در ابوظبی که آخرین آپدیتش ۲۵ ژانویه بود امروز آپدیت شد . خوش به حالش

شما هر روز تمامي كيس هاي ابوظبي را كنترل مي كنيد خانم قرباني؟!؟

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-02-15 ساعت 21:16)Amirreza65 نوشته:  
(2016-02-15 ساعت 20:26)fatemeh qanbari نوشته:  
(2016-02-15 ساعت 19:44)usmamal نوشته:  شما كلير شده ايد؟! لطفا امضا تون را كامل كنيد

تعداد شش کیس که قبلا کلیر شده بودن امروز ایشود شدن و شش کیس هم که قبلا آپدیت روزهای فوریه داشتن یا دوباره آپدیت شدن یا اسلش / تبدیل به or شده البته این کیس ها اغلب در اوایل اکتبر و ماه اکتبر مصاحبه شدن از ماه های دیگر اطلاعی ندارم و متاسفانه امروز هم هیچ کیسی از اکتبریها و نوامبری ها جدیدا آپدیت نداشت . 
من up داشتم امروز اما / تغییری نکرده

انشالا به سلامتی خیر در پیش

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تو
(2016-02-15 ساعت 23:04)usmamal نوشته:  
(2016-02-15 ساعت 23:00)fatemeh qanbari نوشته:  یک کیس تک نفره هزار به بالا در ابوظبی که آخرین آپدیتش ۲۵ ژانویه بود امروز آپدیت شد . خوش به حالش

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
خدمت انجام ندادم

سلام آیا از کیس هایی که در دو هفته اول اکتبر در ابوظبی مصاحبه شدند هست کسی که هنوز کلیر نشده باشه؟ البته غیر از خودم
آن ‎‎کيس نامبر‎‎ 2016AS1###: ‎‎
تعداد افراد: 3 نفر
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎ (تغییر کنسول گری از طرف‎‎kcc‎‎)
ارسال فرم : ‎‎ 29‎‎ می
تاریخ مصاحبه: 13 اکتبر
وضعیت :  نفر اصلی ap ، همسر و فرزند ready
شرایط : سربازی نیروی هوایی ارتش،لیسانس حسابداری ،شرکت خصوصی،‎‎
آپدیت ها : سایت سفارت  13‎‎ اکتبر،31 مارچ، سایت سیس : 9دسامبر،25 ژانویه، 9 مارچ ، 15 مارچ همسر و فرزند ، 12 آپریل ، 17 آپریل
کلیر: 31 مارچ بعد از 171 روز
ایشود : 17 آپریل
دریافت ویزا 23 آپریل
ورود : کالیفرنیا 21 جولای 2016
(2016-02-15 ساعت 18:03)Amirreza65 نوشته:  خوب ما یه آپدیت دیگه داشتیم تو سایت ceac

تبريك ميگم 
فكر كنم شما ديگه كلير شديد!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: sahar2016 ، لطف اله
(2016-02-16 ساعت 00:08)matin86 نوشته:  
(2016-02-15 ساعت 18:03)Amirreza65 نوشته:  خوب ما یه آپدیت دیگه داشتیم تو سایت ceac

تبريك ميگم 

والا تغییری تو سایت سفارت یا متن ceac ایجاد نشده. منکه چشمم آب نمیخوره
شماره کیس:**15
مصاحبه:5اکتبر ابوظبی
برنده اصلی:همسرم
دریافت ویزا:همسر و فرزندم یکضرب و خودمAp
ورود برنده اصلی به امریکا:22مارچ،3فروردین
سربازی:س پ ا ه
مدرک:لیسانس معماری؛شغل آزاد
اپدیت:9دسامبر و 25 ژانویه و 15فوریه 18و21 مارچ(البته این3تاآپ آخر جواب ایمیل هام بوده) 20اپریل سایت ceac
روز مصاحبه در سایت ابوظبی
کلیر:؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: sahar2016 ، matin86
(2016-02-16 ساعت 00:22)Amirreza65 نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 00:08)matin86 نوشته:  

تبريك ميگم 

والا تغییری تو سایت سفارت یا متن ceac ایجاد نشده. منکه چشمم آب نمیخوره

پیشرفت خوبیه. ما که همون آپدیت را هم نداشتیم!

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
(2016-02-15 ساعت 23:00)fatemeh qanbari نوشته:  یک کیس تک نفره هزار به بالا در ابوظبی که آخرین آپدیتش ۲۵ ژانویه بود امروز آپدیت شد . خوش به حالش

بله تقریبا بررسی می کنم . البته نه همه کیس هارو اونهایی که زیر ۲۸۰۰ هستند . چون خودمم جزو اونها هستم . اینجوری هم خیال خودم راحت میشه که شرایطم با بقیه یکسانه هم می تونم به دوستان دیگه هم خبر بدم که اوضاع از چه قراره . 
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، j.modarres ، behjan ، rezamehrzad ، matin86
(2016-02-15 ساعت 23:44)heidary1356 نوشته:  تو

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
خدمت انجام ندادم

سلام آیا از کیس هایی که در دو هفته اول اکتبر در ابوظبی مصاحبه شدند هست کسی که هنوز کلیر نشده باشه؟ البته غیر از خودم
بله دوست گرامی هنوز خیلی کیس هست که کلیر نشده حتی آپدیت هم نشدن من با توجه به آخرین آپدیت های توی سایت متوجه شدم نزدیک ۳۰ نفر در اوایل اکتبر مصاحبه داشتن یکم بیشتر از این تعداد  هم اوایل نوامبر آخرین آپدیت در سایت رو دارن . یه تعدادی رو هم که سایت شناسایی نمی کنه نمیشه گفت شرایطشون چیه . ابوظبی در ماه فوریه شاید دو یا سه  کیس اصلی  کلیر کرده و چندتایی هم  آپدیت کرده  بیشتر کلیر شده ها کسانی هستند که زیر مجموعه کیس اصلی بودن و کارشون نیمه تموم بوده یعنی کیس اصلی از اول ایشود بوده و ویزا گرفته .
تشکر کنندگان: behjan ، پرسپولیس6 ، matin.sh ، مل مل ، sahar2016 ، j.modarres ، matin86
(2016-02-16 ساعت 00:44)fatemeh qanbari نوشته:  

بله تقریبا بررسی می کنم . البته نه همه کیس هارو اونهایی که زیر ۲۸۰۰ هستند . چون خودمم جزو اونها هستم . اینجوری هم خیال خودم راحت میشه که شرایطم با بقیه یکسانه هم می تونم به دوستان دیگه هم خبر بدم که اوضاع از چه قراره . 
باسلام و تشکر از این همه زحمت و لطف شما دوست عزیزfatemeh qanbari  به امید کلیری شما وهمگی مان همیشه منتظر خبرهای خوب از جانب شما هستیم 
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

بقیه کیس ها رو کجا میشه چک کرد ؟
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
تشکر کنندگان: smpf
سلام به همه ی دوستان
من فک کنم همون کیس تک نفره از ابوطبی هستم که دیروز کلیر شده
دوستان من میخوام واسه گرفتم ویزا خودم برم و مدیکال مجدد بدهم آیا کسی هست که بخواهد با هم همسفر شیم و با هم بریم و یا اینکه من پاسپورتش رو ببرم ؟
من خانم مجرد
مصاحبه 8 اکتبر و دیروز کلیر شدم
(2016-02-16 ساعت 10:34)Lolita123 نوشته:  سلام به همه ی دوستان
دوستان من میخوام واسه گرفتم ویزا خودم برم و مدیکال مجدد بدهم آیا کسی هست که بخواهد با هم همسفر شیم و با هم بریم و یا اینکه من پاسپورتش رو ببرم ؟
من خانم مجرد

باسلام وتبریک کلیری شما دوست عزیز  ممنون از این خبر خیلی خوبتان   باعث خوشحالی هست بالاخره نوبت کلیری کیسهای مجرد و اکتبری هم رسید لطفا اگر سفارت با مدیکال مجدد شما موافقت کرد به ماهم اطلاع بدید چون من هم تصمیم دارم  اگر کلیر شدم دوباره مدیکال بدم با آرزوی موفقیت برای شما
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: j.modarres ، لطف اله ، مل مل ، asal1372 ، panizrm ، matin86 ، smpf
(2016-02-16 ساعت 10:34)Lolita123 نوشته:  سلام به همه ی دوستان
من خانم مجرد

دوست عزیز تبریک میگم.امیدوارم در کشور جدید موفق باشید.راستی مدیکال مجدد برای شما اجباری هست؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: asal1372 ، smpf
دوستان یک خانمی با نام کاربری حوراعین هم بودن که مصاحبشون ابوظبی بوده و مدتهاست که خبری ازشون نیست.همینطور از دوست عزیزمون گروهبان دو دو نیز خبری نیست.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: مل مل ، asal1372 ، behjan ، golia ، mehdihk ، smpf
(2016-02-14 ساعت 22:47)hamidzxc نوشته:  
(2016-02-14 ساعت 16:20)MSDJVD نوشته:  
(2016-02-14 ساعت 15:34)Persian-Gulf نوشته:  سلام دوستان

من هفته پیش 8 فوریه اخرین اپدیتم بود که / هم به or تبدیل شد ولی در سایت سفارت خبری نیست. یعنی من هنو ز کلیر نشدم یا هنوز زوده یا کلا or اینا همش الکیه؟

مرسی

ایا شما نفر اصلی بودید یا مجرد هستید ؟ چون شوهرم من در 8 فوریه به or تبدیل شده ولی من چون نفر اصلی هستم هنوز ایمیل نیامده. خیلی این مرحله کلیرنس جالبه . من شوهرم با شرایط سربازی ا به orتبدیل شده ولی من رشته غیر حساس کار در شرکت خصوصی و بدون شرایط سربازی هنوز جواب نگرفتم.
سلام
آیا شما در حرفه پزشکی فعالید ؟
سلام دوس عزيز شما علامت / يا or را در سايت سيس كجا چك ميكنيد
تشکر کنندگان: smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان