کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-10-29 ساعت 22:26)ho_tasha نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 21:25)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 21:11)حورالعین نوشته:  سلام دوستان اگه میشه راهنمایی بفرمایید
من بعد از مصاحبه بهم گفت سی وی برام ایمیل کن این کار را انجام دادم ولی وقتی وضعیت کلیرنس را چک میکنم هنوز برام نوشته سی وی ارسال کنید دوباره هم ارسال کردم چرا ?

سلام دوست عزیز

نگران نباشید .پرونده شما هر تغییری که داشته باشه یا به اصطلاح هر آپدیتی که داشته باشه برای شما ایمیل میاد و بعد از اون شما میتونید چک کنید و ببینید که کیس شما تو چه وضعیتی هستش . معمولا چند روز بعد از ارسال ایمیل کیس شما آپدیت میشه .عجله نکنید چند روز صبر کنید اگر خبری نشد ایمیل پیگیری بزنید.

موفق باشید
با سلام دوست عزیز.
ببنید بعد از اینکه شما رزومه رو فرستادین بعد از ۲ تا ۳ رو زکاری بهتر هستش یه ایمیلی بهشون بزنید و ازشون بخواهید که confirm کنن که ایمیل به دستشون رسیده اونوقت به راحتی خیال شما هم راحت میشه توصیه من این هست که یه ایمیلی بهشون بزنید تا مطمئن بشید که گرفتن و داخل پرونده شما قرار دادن.
موفق باشید.
سلام به منم همینو گفت من رزومه رو از طریق پرتال ابوظبی فرستادم که یه ایمیل اتومتیک اومدکه توش رزومه خودم بود میشه بپرسم شما کجارو چکمی کنید که رزومه رو میگه میخواد.
تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-30 ساعت 13:26)amin1 نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 22:26)ho_tasha نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 21:25)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 21:11)حورالعین نوشته:  سلام دوستان اگه میشه راهنمایی بفرمایید
من بعد از مصاحبه بهم گفت سی وی برام ایمیل کن این کار را انجام دادم ولی وقتی وضعیت کلیرنس را چک میکنم هنوز برام نوشته سی وی ارسال کنید دوباره هم ارسال کردم چرا ?

سلام دوست عزیز

نگران نباشید .پرونده شما هر تغییری که داشته باشه یا به اصطلاح هر آپدیتی که داشته باشه برای شما ایمیل میاد و بعد از اون شما میتونید چک کنید و ببینید که کیس شما تو چه وضعیتی هستش . معمولا چند روز بعد از ارسال ایمیل کیس شما آپدیت میشه .عجله نکنید چند روز صبر کنید اگر خبری نشد ایمیل پیگیری بزنید.

موفق باشید
با سلام دوست عزیز.
ببنید بعد از اینکه شما رزومه رو فرستادین بعد از ۲ تا ۳ رو زکاری بهتر هستش یه ایمیلی بهشون بزنید و ازشون بخواهید که confirm کنن که ایمیل به دستشون رسیده اونوقت به راحتی خیال شما هم راحت میشه توصیه من این هست که یه ایمیلی بهشون بزنید تا مطمئن بشید که گرفتن و داخل پرونده شما قرار دادن.
موفق باشید.
سلام به منم همینو گفت من رزومه رو از طریق پرتال ابوظبی فرستادم که یه ایمیل اتومتیک اومدکه توش رزومه خودم بود میشه بپرسم شما کجارو چکمی کنید که رزومه رو میگه میخواد.
به شما یا روز مصاحبتون میگن یا اینکه طی آ÷دیت هایی که دارین اونجا به شما میگه که رزومتو ارسال کن.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، golia
(2015-10-30 ساعت 11:33)Radwin نوشته:  عزیزان ۲۰۱۶ گرامی امروز پس از مدتها که مهاجرسرا نیامده بودم گفتم به تاپیک کلیرنس سری بزنم در کمال تعجب دیدم شما عزیزان پروسه استرس و نگرانی را خیلی زود شروع کرده اید عزیزان مصاحبه های شش ماه اول بالای 90 درصد کلیر میشوند بنابراین بی دلیل به خودتان استرس وارد نکنید. در مورد دوستی که دانشجویی رد شده بودند که علت مشخص است ولی این هیچ ربطی به لاتاری ندارد در مورد لاتاری داشتن مدرک دیپلم یا سه سال کار مهم است. بنابراین داشتن رشته های حساس باعث خوردن کلیرنس میشود نه ریجکت شدن. در مورد مصاحبه هم یک توصیه دوستانه به همه دوستان میکنم هیچگاه برای لاتاری به فعالیتهاتون و تحصیلاتتون پر و بال ندهید و تنها اگر سوالی پرسیده شد همان را پاسخ دهید و دروغ نگویید. دوستان تواناییهای شما محفوظ ولی برای لاتاری اصلا سطح تحصیلات شما در گرفتن ویزا نقشی ندارد. هرچه تحصیلات و کارهای خود را بیشتر باز کنید احتمال طولانی تر کردن کلیرنس خود را بالا میبرید.
جناب Radwin ، با درود و تشکر از حضور شما در این تاپیک
لطفاً بفرمائید دلایل رد گواهی تمکن مالی چه چیزهایی میتونه باشه و آیا تا به حال از سوی سفارتها و آفیسرها به گواهی تمکن مالی ایرادی وارد شده ؟
(2015-10-30 ساعت 16:24)ستوده نوشته:  
(2015-10-30 ساعت 11:33)Radwin نوشته:  عزیزان ۲۰۱۶ گرامی امروز پس از مدتها که مهاجرسرا نیامده بودم گفتم به تاپیک کلیرنس سری بزنم در کمال تعجب دیدم شما عزیزان پروسه استرس و نگرانی را خیلی زود شروع کرده اید عزیزان مصاحبه های شش ماه اول بالای 90 درصد کلیر میشوند بنابراین بی دلیل به خودتان
لطفاً بفرمائید دلایل رد گواهی تمکن مالی چه چیزهایی میتونه باشه و آیا تا به حال از سوی سفارتها و آفیسرها به گواهی تمکن مالی ایرادی وارد شده ؟

ستوده عزيز
براي تمكن مالي در درجه اول شرايط كيس رو بررسي ميكنن
تو سفارت اگه ريجكت هم بشي نميگه شما به اين علت رد شدي،پس دليل خيلي واضحي به اون صورت نميشه واسش پيدا كرد،يا اگه بخوان گير بدن تو ايميل قبل از مصاحبه مواردي رو ذكر ميكنن،يكي از دوستان رو ديدم كه ميگفت بهم تو ايميل گفتن پيرينت شيش ماهه حسابت رو هم بيار!فك كن!حالا شرايط كيس: دختر مجرد،تمكن مالي ٧٠م شرايط از نظر ما يكضرب،ولي خب شده واسش دردسر متاسفانه
منظور اينه كه يهو يقه آدم و ميگيرنBig Grin
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: smpf ، ستوده ، victor2016 ، matin86 ، j.modarres ، golia
(2015-10-30 ساعت 11:33)Radwin نوشته:  عزیزان ۲۰۱۶ گرامی امروز پس از مدتها که مهاجرسرا نیامده بودم گفتم به تاپیک کلیرنس سری بزنم در کمال تعجب دیدم شما عزیزان پروسه استرس و نگرانی را خیلی زود شروع کرده اید عزیزان مصاحبه های شش ماه اول بالای 90 درصد کلیر میشوند بنابراین بی دلیل به خودتان استرس وارد نکنید. در مورد دوستی که دانشجویی رد شده بودند که علت مشخص است ولی این هیچ ربطی به لاتاری ندارد در مورد لاتاری داشتن مدرک دیپلم یا سه سال کار مهم است. بنابراین داشتن رشته های حساس باعث خوردن کلیرنس میشود نه ریجکت شدن. در مورد مصاحبه هم یک توصیه دوستانه به همه دوستان میکنم هیچگاه برای لاتاری به فعالیتهاتون و تحصیلاتتون پر و بال ندهید و تنها اگر سوالی پرسیده شد همان را پاسخ دهید و دروغ نگویید. دوستان تواناییهای شما محفوظ ولی برای لاتاری اصلا سطح تحصیلات شما در گرفتن ویزا نقشی ندارد. هرچه تحصیلات و کارهای خود را بیشتر باز کنید احتمال طولانی تر کردن کلیرنس خود را بالا میبرید.

خوبی رادوین جان آقا کجایی خوش میگذره کدوم ایالتی
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: smpf ، گروهبان دودو
(2015-10-30 ساعت 17:22)Interuniversal نوشته:  
(2015-10-30 ساعت 11:33)Radwin نوشته:  عزیزان ۲۰۱۶ گرامی امروز پس از مدتها که مهاجرسرا نیامده بودم گفتم به تاپیک کلیرنس سری بزنم در کمال تعجب دیدم شما عزیزان پروسه استرس و نگرانی را خیلی زود شروع کرده اید عزیزان مصاحبه های شش ماه اول بالای 90 درصد کلیر میشوند بنابراین بی دلیل به خودتان

ستوده عزيز
تو سفارت اگه ريجكت هم بشي نميگه شما به اين علت رد شدي،پس دليل خيلي واضحي به اون صورت نميشه واسش پيدا كرد،يا اگه بخوان گير بدن تو ايميل قبل از مصاحبه مواردي رو ذكر ميكنن،يكي از دوستان رو ديدم كه ميگفت بهم تو ايميل گفتن پيرينت شيش ماهه حسابت رو هم بيار!فك كن!حالا شرايط كيس: دختر مجرد،تمكن مالي ٧٠م شرايط از نظر ما يكضرب،ولي خب شده واسش دردسر متاسفانه

چناب Interuniversal عزیز
به اعتقاد شخص شما آیا ترجمه مدارک تحصیلی همسر فرد برنده و ارائه آنها به سفارت ضرورت داره ؟
تشکر کنندگان: Interuniversal ، smpf ، َalikh ، golia
(2015-10-30 ساعت 18:33)ستوده نوشته:  
(2015-10-30 ساعت 17:22)Interuniversal نوشته:  
(2015-10-30 ساعت 11:33)Radwin نوشته:  عزیزان ۲۰۱۶ گرامی امروز پس از مدتها که مهاجرسرا نیامده بودم گفتم به تاپیک کلیرنس سری بزنم در کمال تعجب دیدم شما عزیزان پروسه استرس و نگرانی را خیلی زو

ستوده عزيز
تو سفارت اگه ريجكت

چناب Interuniversal عزیز
به اعتقاد شخص شما آیا ترجمه مدارک تحصیلی همسر فرد برنده و ارائه آنها به سفارت ضرورت داره ؟
من از روي تجربه دوستان و كسب تكليف از باتجربه ها ميگم وگرنه ماكه فقط اعتقادمون به خداست و بس Wink
مدارك تحصيلي همسر فرد برنده ضررورتي نداره ترجمه بشه فقط مدارك شناسايي و از همه مهمتر عقد نامه
بيخودي پول بيشتر ندين براي ترجمه مدارك! اصل مدرك تحصيلي برنده ملاك ه
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: smpf ، ستوده ، mehdihk ، matin86 ، گروهبان دودو ، j.modarres ، nimashariat ، golia
interuniversal عزیز مدیریتتون روتبریک میگم موفق باشید
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: smpf ، Interuniversal ، matin86
(2015-10-30 ساعت 11:38)Radwin نوشته:  
(2015-10-30 ساعت 01:32)amin1 نوشته:  سلام
هفته پیش مصاحبه داشتم .سربازی معافیت داشتم و کار غیر دولتی که به خود افسر گفتم ۲ماه میرم سر کار. اما باز A P خوردم واز من خواست که رزومه خودمو ایمیل کنم. کارشناسی ارشد صنایع.بعد از ارسال رزومه کاری ایا ایمیل میدن. و گفت ۲ ۳ ماه طول میکشه.وضعیت خودمنو از کجا چک کنیم. مرسی

دوست گرامی الان چون هنوز سیس برای ۲۰۱۶ باز نشده از جایی نمیتوانید پیگیری کنید البته چون از اول ژانویه سیس برای شما باز میشود آنجا میتوانید پیگیری کنید. البته اگر زودتر از ژانویه کلیر بشوید برای شما ایمیل کلیر می اید و سایت سفارت هم برای چک کردن پیش از ژانویه بکار میرود. البته چون گفته ۲ تا ۳ ماه بعد چک بفرمائید بعید است قبل از زانویه کلیر بشوید
خیلی ممنون
تشکر کنندگان: mehdihk ، smpf
(2015-10-30 ساعت 21:00)ماندانا.م نوشته:  interuniversal عزیز مدیریتتون روتبریک میگم موفق باشید
مدیر اینتر یونیورسال تبریک تبریک تبریک شیرینی یادت نره
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)
تشکر کنندگان: Interuniversal ، smpf ، j.modarres ، nimashariat
من سه شنبه ap خوردم.حالا به نظرتان لاتاري ٢٠١٧ را بنويسم؟
تشکر کنندگان: smpf ، َalikh
هفته پیش ابو ظبی مصاحبه داشتم .سربازی معافیت داشتم و کار غیر دولتی که به خود افسر گفتم ۲ماه میرم سر کار. اما باز A P خوردم واز من خواست که رزومه خودمو ایمیل کنم. کارشناسی ارشد صنایع.بعد از ارسال رزومه کاری ایا ایمیل میدن. و گفت ۲ ۳ ماه طول میکشه.وضعیت خودمنو از کجا چک کنیم. مرسی

دوست گرامی الان چون هنوز سیس برای ۲۰۱۶ باز نشده از جایی نمیتوانید پیگیری کنید البته چون از اول ژانویه سیس برای شما باز میشود آنجا میتوانید پیگیری کنید. البته اگر زودتر از ژانویه کلیر بشوید برای شما ایمیل کلیر می اید و سایت سفارت هم برای چک کردن پیش از ژانویه بکار میرود. البته چون گفته ۲ تا ۳ ماه بعد چک بفرمائید بعید است قبل از زانویه کلیر بشوید

از سايت ابوظبي مي تونيد چك كنيد
(2015-10-31 ساعت 00:17)azarang نوشته:  
هفته پیش ابو ظبی مصاحبه داشتم .سربازی معافیت داشتم و کار غیر دولتی که به خود افسر گفتم ۲ماه میرم سر کار. اما باز A P خوردم واز من خواست که رزومه خودمو ایمیل کنم. کارشناسی ارشد صنایع.بعد از ارسال رزومه کاری ایا ایمیل میدن. و گفت ۲ ۳ ماه طول میکشه.وضعیت خودمنو از کجا چک کنیم. مرسی

سلام
دوستان برای رزومه از شما چی خواستن؟ آیا فرمت خاصی براشون مد نظر بود؟ یا نه؟ چون من میخوام با خودم بصورت آماده ببرم آگه خواستن اونجا تحویل بدم.
salam doostan
negaran nabashid ma ham ravane marahele edari shodim .rooze 26 october hichkas visa nagereft goftan az 2 hafte ta 10 hafte .alan dar foroodgahe doha hastam bargardam hame dastano baratoon minevisam.movafagh bashid
تشکر کنندگان: matin86 ، smpf ، j.modarres ، behjan ، asal1372
(2015-10-31 ساعت 00:38)amir2016 نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 00:17)azarang نوشته:  

سلام
دوستان برای رزومه از شما چی خواستن؟ آیا فرمت خاصی براشون مد نظر بود؟ یا نه؟ چون من میخوام با خودم بصورت آماده ببرم آگه خواستن اونجا تحویل بدم.
دوستان عزیز ، سلام
میشه بفرمائید رزومه برای چی خواسته میشه و باید حاوی چه مطالبی باشه ؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان