کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-11-01 ساعت 16:35)shahabjafari نوشته:  منم امروز رفتم سفارت و AP خوردم

كدوم سفارت؟به چي گير دادن

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: smpf
اونها به هیچ وجه به کسی گیر نمیدن یه روند اداریه برای کیس های خاص که شامل سربازی و شغل دولتی و تحصیلات تکمیلی میشه که باید طی بشه
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان: smpf ، matin86
(2015-11-01 ساعت 16:55)shahabjafari نوشته:  اونها به هیچ وجه به کسی گیر نمیدن یه روند اداریه برای کیس های خاص که شامل سربازی و شغل دولتی و تحصیلات تکمیلی میشه که باید طی بشه

تحصيلات تكميلي چرا؟

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: golia ، smpf
(2015-11-01 ساعت 12:39)محمدرصا نوشته:  
(2015-11-01 ساعت 11:47)aidam14 نوشته:  [quote='kavehsharifi' pid='677355' dateline='1446294235']
سلام
من شنیدم که پیش دانشگاهی غیر حضوری مورد قبول سفارت نیست،من هم پیشدانشگاهی غیر حضوری بودم ولی لیسانس دارم.کدام مدرک از من میگیرند>ایا جای نگرانی هست؟

بت تشکر

سلام دوست عزیز من هم پیش دانشگاهی غیر حضوری داشتم و هیچ ایرادی از من نگرفتند و ویزا یکضرب گرفتم

سلام ميشه شرايطتون رو بگيد؟كه يكضرب گرفتيد؟رشته تحصيلي كار سن تأهل؟ و لطفا بگيد افيسر ازتون چه سوالايي پرسيد؟

من : لیسانس معماری - من کارگاه ماکت سازی دارم - 27- متاهل
از من پرسید که تا به حال آمریکا رفته اید - چند بار ازدواج کرده اید - می خواهید کجا در آمریکا اسکان کنید همین ...
و از همسرم هم پرسید که سربازی کجا بودی؟و از مغازه مان پرسید که بزرگ است یا کوچک و چون من و همسرم با هم کار می کنیم گفتم کوچک
و یک مصاحبه ی 5 دقیقه ای بود و بسیار فرد محترمی بود و اصلا به خودتان استرس وارد نکنید
کيس نامبر: 2016AS23## ♥
تعداد افراد:2نفر ♥
کنسولگری: آنکارا به ایروان (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
ارسال فرم : 10 می خودم همسرم 12 می
کارنت: 12august ♥
نامه دوم : august 25
تاریخ مصاحبه : 20 october
visa: من (لیسانس معماری و شاغل در مغازه شخصی خودم یک ضرب)
شوهرم(لیسانس عمران و شاغل در مغازه شخصی با سربازی ارتش ap)
Wink
آپديت فقط 29 فبريه از طرف كي سي سي
كلير ١ مارچ
تشکر کنندگان: asal1372 ، ho_tasha ، smpf ، Interuniversal ، matin86 ، j.modarres ، sahar2016 ، lotfe.kh ، Rira_1982 ، Hana2015
باسلام خدمت دوستان من هم هفته آخر اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم و ap خوردم شرایطم معاف شغل خصوصی و لیسانس امیدوارم همگی به سلامت و با ویزا این تاپیک ترک کنیم
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: Rira_1982 ، asal1372 ، rezamehrzad ، j.modarres ، smpf ، Hana2015 ، matin86
(2015-10-30 ساعت 15:01)ho_tasha نوشته:  
(2015-10-30 ساعت 13:26)amin1 نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 22:26)ho_tasha نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 21:25)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 21:11)حورالعین نوشته:  سلام دوستان اگه میشه راهنمایی بفرمایید
من بعد از مصاحبه بهم گفت سی وی برام ایمیل کن این کار را انجام دادم ولی وقتی وضعیت کلیرنس را چک میکنم هنوز برام نوشته سی وی ارسال کنید دوباره هم ارسال کردم چرا ?

سلام دوست عزیز

نگران نباشید .پرونده شما هر تغییری که داشته باشه یا به اصطلاح هر آپدیتی که داشته باشه برای شما ایمیل میاد و بعد از اون شما میتونید چک کنید و ببینید که کیس شما تو چه وضعیتی هستش . معمولا چند روز بعد از ارسال ایمیل کیس شما آپدیت میشه .عجله نکنید چند روز صبر کنید اگر خبری نشد ایمیل پیگیری بزنید.

موفق باشید
با سلام دوست عزیز.
ببنید بعد از اینکه شما رزومه رو فرستادین بعد از ۲ تا ۳ رو زکاری بهتر هستش یه ایمیلی بهشون بزنید و ازشون بخواهید که confirm کنن که ایمیل به دستشون رسیده اونوقت به راحتی خیال شما هم راحت میشه توصیه من این هست که یه ایمیلی بهشون بزنید تا مطمئن بشید که گرفتن و داخل پرونده شما قرار دادن.
موفق باشید.
سلام به منم همینو گفت من رزومه رو از طریق پرتال ابوظبی فرستادم که یه ایمیل اتومتیک اومدکه توش رزومه خودم بود میشه بپرسم شما کجارو چکمی کنید که رزومه رو میگه میخواد.
به شما یا روز مصاحبتون میگن یا اینکه طی آ÷دیت هایی که دارین اونجا به شما میگه که رزومتو ارسال کن.
در این بخش میتونید چک کنیدhttp://www.abudhabiivo.net/
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

(2015-11-02 ساعت 16:27)حورالعین نوشته:  
(2015-10-30 ساعت 15:01)ho_tasha نوشته:  
(2015-10-30 ساعت 13:26)amin1 نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 22:26)ho_tasha نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 21:25)Siamak.k نوشته:  سلام دوست عزیز

نگران نباشید .پرونده شما هر تغییری که داشته باشه یا به اصطلاح هر آپدیتی که داشته باشه برای شما ایمیل میاد و بعد از اون شما میتونید چک کنید و ببینید که کیس شما تو چه وضعیتی هستش . معمولا چند روز بعد از ارسال ایمیل کیس شما آپدیت میشه .عجله نکنید چند روز صبر کنید اگر خبری نشد ایمیل پیگیری بزنید.

موفق باشید
با سلام دوست عزیز.
ببنید بعد از اینکه شما رزومه رو فرستادین بعد از ۲ تا ۳ رو زکاری بهتر هستش یه ایمیلی بهشون بزنید و ازشون بخواهید که confirm کنن که ایمیل به دستشون رسیده اونوقت به راحتی خیال شما هم راحت میشه توصیه من این هست که یه ایمیلی بهشون بزنید تا مطمئن بشید که گرفتن و داخل پرونده شما قرار دادن.
موفق باشید.
سلام به منم همینو گفت من رزومه رو از طریق پرتال ابوظبی فرستادم که یه ایمیل اتومتیک اومدکه توش رزومه خودم بود میشه بپرسم شما کجارو چکمی کنید که رزومه رو میگه میخواد.
به شما یا روز مصاحبتون میگن یا اینکه طی آ÷دیت هایی که دارین اونجا به شما میگه که رزومتو ارسال کن.
در این بخش میتونید چک کنیدhttp://www.abudhabiivo.net/

شما هم که ارسال کردید ببینید توی این لینک هنوز زده ارسال کن یا چه چیزی نوشته?
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

لايو از انكارا واستون خبرهارو گزارش ميكنم?
امروز ٧تا كيس رو كه ميشناختم مصاحبه داشتن
١-دختر خانوم مجرد/فوق ليسانس شيمي(يكضرب) من خودم تعجب كردم چون رشته شيمي بوده!
٢-خانواده چهار نفره/خانه دار ٤٠ ساله و بچه ها حدود ١٢-١٦سال(خانوم و بچه ها يكضرب اقا ٤٠ ساله بعلت سربازي كيليرنس)
٣-خانواده دو نفره/خانه دار٥٥ساله (خانوم يكضرب اقا ٥٥ ساله بعلت نظامي بودن كيليرنس)
٤-خانواده دو نفره/خانه دار ٦٠ ساله (خانوم يكضرب آقا ٦٠ ساله بعلت خدمت كيليرنس)
٥-خانواده چهار نفره/استاد دانشگاه ٥٠ ساله و بچه ها ١٧-١٨ ساله (خانوم بعلت شغلشون كيليرنس كل خانواده كيليرنس)
٦-خانواده چهار نفره/اطلاعات دقيقي ندارم ازشون(خانوم كيليرنس كل خانواده كيليرنس)
٧-خانوم golshifte68 (يكضرب)از بچه هاي دو سه تا پست پايينتر Wink كه همينجا رسما بهشون تبريك ميگيم
اين بود كيس هايي كه من ميشناختم و تمام برندگان اصلي خانوم بودن!
مباركشون باشه و يك نكته مثبتي كه وجود داره اينه كه افيسر به همه افراد كيليرنس خورده گفته از سه تا پنج هفته دگ ويزاتون صادر ميشه
يني مدت زمان اف بي آي چك و كم كردن ظاهرا !!!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: kourosh8 ، Rira_1982 ، Siamak ، asal1372 ، j.modarres ، lighthouse ، mehdihk ، smpf ، Hana2015 ، rezamehrzad ، nimashariat ، matin86 ، A2000
ممنون.آقای مدیر.امیدوارم فردا اسم منم توی گزارشتون بیادBig GrinBig GrinBig Grin
البته از نوع یکضرب
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: Rira_1982 ، Siamak ، asal1372 ، smpf ، matin86
(2015-11-02 ساعت 16:37)Interuniversal نوشته:  لايو از انكارا واستون خبرهارو گزارش ميكنم?
امروز ٦تا كيس رو كه ميشناختم مصاحبه داشتن
٢-خانواده چهار نفره/خانه دار ٤٠ ساله و بچه ها حدود ١٢-١٦سال(خانوم و بچه ها يكضرب اقا ٤٠ ساله بعلت سربازي كيليرنس)
٣-خانواده دو نفره/خانه دار٥٥ساله (خانوم يكضرب اقا ٥٥ ساله بعلت نظامي بودن كيليرنس)
٥-خانواده چهار نفره/استاد دانشگاه ٥٠ ساله و بچه ها ١٧-١٨ ساله (خانوم كيليرنس كل خانواده كيليرنس)
مباركشون باشه و يك نكته مثبتي كه وجود داره اينه كه افيسر به همه افراد كيليرنس خورده گفته از سه تا پنج هفته دگ ويزاتون صادر ميشه

+1
|+1|:: شماره کیس:: 2016AS2xxx ::|| , ||:: تعداد افراد کیس:: 2 نفر ::|| , ||:: کنسولگری:: ابوظبی ::|| , ||:: ارسال فرم260:: July 02, ۲۰۱۵ :|| , ||:: کارنت شدن کیس::September 25, 2015 ::|| , ||:: دریافت نامه‌ی دوم:: October 27, 2015 ::|| , ||:: مصاحبه::dec ::|| , ||:: دریافت ویزا:: AP ::|| , ||:: ورود به آمریکا::__________ ::|-2|
تشکر کنندگان: hamedtaghani ، Interuniversal ، Siamak ، j.modarres ، smpf ، لطف اله
(2015-11-02 ساعت 16:55)alireza051@gmail.com نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 16:37)Interuniversal نوشته:  لايو از انكارا واستون خبرهارو گزارش ميكنم?
٥-خانواده چهار نفره/استاد دانشگاه ٥٠ ساله و بچه ها ١٧-١٨ ساله (خانوم كيليرنس كل خانواده كيليرنس)

ببخشید.
+همه ی فردایی هایی که مصاحبه دارن
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: Interuniversal ، Siamak ، j.modarres ، kourosh8 ، smpf ، matin86
(2015-11-02 ساعت 16:39)امیررضا.س نوشته:  ممنون.آقای مدیر.امیدوارم فردا اسم منم توی گزارشتون بیادBig GrinBig GrinBig Grin
البته از نوع یکضرب

امير رضا تو كه يكضربي نگران نباش،وختي طرف با فوق ليسانس شيمي يكضرب گرفته دگ نگراني وجود نداره كهBig Grin
بعدم منظور عليرضا از مثبت يك ،طلب خير براي ديگر دوستان عه
فردا ميبينمتWink
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: امیررضا.س ، Siamak ، j.modarres ، kourosh8 ، smpf ، Hana2015 ، لطف اله ، matin86
(2015-11-01 ساعت 11:54)a4542 نوشته:  
(2015-11-01 ساعت 00:08)fatemeh qanbari نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 20:11)panizrm نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 19:57)محمدرصا نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 19:34)fatemeh qanbari نوشته:  من ۲۷ اکتبر مصاحبه داشتم تو ابوظبی و منم ap شدم .

دوستان لطفا بگيد كه كيستون چند نفره بوده

دوست گرامی ما دو نفر بودیم.با ما یک خانواده سه نفره بودن اونها هم مثل ما برگه آبی گرفتن
منظور از برگه آبی چیه یعنی این رنگ برگه رو به چه کسایی می دهند ؟ چون به من یک برگه سفید در قطع A4 دادن که توش جلوی مراحل اداری یا همون ap تیک خورده و جلوی پاسپورت هم تیک زدن که در صورت کلیر شدن به عنوان مدارک همراه خودم ببرم سفارت. منم تو ابوظبی مصاحبه داشتم .

دوست عزیز به ما هم برگه سفید دادند ولی ما هم نمیدونیم این دو تا چه فرقی با هم دارند.شاید به کسانی که فقط به خاطر سربازی کلیرنس میخورند سفید میدند و به کسانی که بقیه موارد رو هم دارند آبی

دوست گرامی
برگه آبی و سفید عین هم هست من نوشته هاشو دیدم هیچ فرقی ندارن .ما 26 اکتبر مصاحبه داشتیم .فردای مصاحبه اسم همسرم تو سایت بود ولی من برنده اصلی بودم و همسرم زیر مجموعه .شما که زودتر از مصاحبه شدید اگر اسمتون رو دیده اید میخوام بدونم روال کار به چه صورتی هست آیا این به این معنی هست که پرونده هردو ما به جریان افتاده و یا من باید منتظر باشم تا اسم من هم تو سایت بیاد و اینکه یه نامه دادم چون یک حرف فامیل همسرم رو اشتباه نوشتن که تا حالا درست نشده .از دوستان که این مرحله رو گذروندن اگه کسی این مسئله رو میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم
تشکر کنندگان: kourosh8 ، smpf
(2015-11-02 ساعت 16:55)alireza051@gmail.com نوشته:  

اا منم هستم منم بگيد، خانوم مجرد، يكضربSmile
شماره كيس: 2016AS000004xx، كنسولگري: آنكارا، تعداد افراد كيس: يك نفر، ارسال فرم ds260:٩ ژوئن، دريافت نامه دوم: ١٩ سپتامبر، مصاحبه: هفته اول نوامبر
تشکر کنندگان: behjan ، sahar2016 ، Interuniversal ، j.modarres ، kourosh8 ، mehdihk ، smpf ، Hana2015 ، ho_tasha ، matin86
٥-خانواده چهار نفره/استاد دانشگاه ٥٠ ساله و بچه ها ١٧-١٨ ساله (خانوم بعلت شغلشون كيليرنس كل خانواده كيليرنس)
ممنونم از آماري كه دادين.در مورد مدت زمان اف ب آي چك مي خواستم بدونم نظر شما در مورد اينكه آفيسر ارمنستان به همه مي گه از ٣ تا ٦ ماه جوابتون مياد چيه؟
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: Interuniversal ، sahar2016 ، smpf ، Hana2015 ، matin86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان