کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-11-02 ساعت 18:27)ماندانا.م نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 17:44)Golshifteh68 نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 16:55)alireza051@gmail.com نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 16:37)Interuniversal نوشته:  لايو از انكارا واستون خبرهارو گزارش ميكنم?
امروز ٦تا كيس رو كه ميشناختم مصاحبه داشتن

اا منم هستم منم بگيد، خانوم مجرد، يكضربSmile

گلشیفته جان تبریک میگم.لطفا برامون شرایطت روبنویس رشته تحصیلی وشغل؟ممنونم وموفق باشی

سلام ممنونمSmile
من خانم مجرد، رشته مهندسي پزشكي دانشجوي ارشد، شغل شركت خصوصي يك سال كار كردم.و اينكه ويزارو يكضرب دادن.
شماره كيس: 2016AS000004xx، كنسولگري: آنكارا، تعداد افراد كيس: يك نفر، ارسال فرم ds260:٩ ژوئن، دريافت نامه دوم: ١٩ سپتامبر، مصاحبه: هفته اول نوامبر
دوباره با عرض تبريك به دوستاني كه چه امروز چه روزهاي گذشته موفق به دريافت ويزا شدن
با خبر شدم كه متاسفانه دو تا كيس خانوادگي چهار نفره امروز در آنكارا ريجكت شدن
علت ريجكتي ه يك مورد رو ميدونم و اونم اين بوده كه : يادشون رفته بوده اسم بچشون رو در فرم ٢٦٠ وارد كنن و همونجا ريجكت شدن(پرسو جو كردم مثل اينكه رو اين مورد خيلي حساسن و قبلا هم بوده ازين دست كيس)
براي ديگر دوستان،منتظران مصاحبه،اف بي اي ها،كارنتي ها آرزوي موفقيت و سربلندي روز افزون رو دارم و باز اين نكته رو تكرار ميكنم كه هر كسي اگه روزيش باشه پاش ميرسه اونور!!!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: smpf ، nimashariat ، لطف اله ، Hana2015 ، گروهبان دودو ، j.modarres ، matin86 ، A2000
(2015-11-03 ساعت 00:23)Golshifteh68 نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 16:37)Interuniversal نوشته:  لايو از انكارا واستون خبرهارو گزارش ميكنم?
امروز ٦تا كيس رو كه ميشناختم مصاحبه داشتن

گلشیفته جان تبریک میگم.لطفا برامون شرایطت روبنویس رشته تحصیلی وشغل؟ممنونم وموفق باشی

سلام ممنونمSmile
من خانم مجرد، رشته مهندسي پزشكي دانشجوي ارشد، شغل شركت خصوصي يك سال كار كردم.و اينكه ويزارو يكضرب دادن.
مبارکتون باشه ، از پستهای قبلی یادمه که بخاطر رشته تون نگران بودین. خدا رو شکر موفق شدین. تبریک منو بپذیرید.
تشکر کنندگان: smpf ، asal1372 ، Hana2015 ، golia ، j.modarres ، matin86
(2015-11-03 ساعت 00:34)ستوده نوشته:  

سلام ممنونمSmile
مبارکتون باشه ، از پستهای قبلی یادمه که بخاطر رشته تون نگران بودین. خدا رو شکر موفق شدین. تبریک منو بپذیرید.
ممنونم لطف شمارو ميرسونه. چون امروز مصاحبم بود و همه چيز با ديتيلش يادمه هر سوالي بود بگين. زود جواب ميدم، حداقل كاري هست كه ميكنم براي مهاجرسرايي ها.Smile
شماره كيس: 2016AS000004xx، كنسولگري: آنكارا، تعداد افراد كيس: يك نفر، ارسال فرم ds260:٩ ژوئن، دريافت نامه دوم: ١٩ سپتامبر، مصاحبه: هفته اول نوامبر
تشکر کنندگان: ستوده ، smpf ، asal1372 ، لطف اله ، Hana2015 ، j.modarres ، A2000
(2015-11-03 ساعت 00:44)Golshifteh68 نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 17:44)Golshifteh68 نوشته:  اا منم هستم منم بگيد، خانوم مجرد، يكضربSmile

سلام ممنونمSmile
ممنونم لطف شمارو ميرسونه. چون امروز مصاحبم بود و همه چيز با ديتيلش يادمه هر سوالي بود بگين. زود جواب ميدم، حداقل كاري هست كه ميكنم براي مهاجرسرايي ها.Smile
خانوم گلشیفته تبریک یکضرب شد دیدین هی میگین وای اگه اینطور بشه اونطور بشه یکضرب شدی تمام شد رفت.
تبریک میگم.
شیرینی و هورا فراموش نشه.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)
تشکر کنندگان: smpf ، Hana2015 ، j.modarres ، matin86
(2015-11-03 ساعت 00:44)Golshifteh68 نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 17:44)Golshifteh68 نوشته:  اا منم هستم منم بگيد، خانوم مجرد، يكضربSmile

سلام ممنونمSmile
خانم گلشیفته سپاس از شما ، نامه دوم من هنوز جایگزین شده و البته سفارت رو به ایروان تغییر دادم. مشتاقیم توصیه شما رو در مورد مدارک لازم برای روز مصاحبه جهت تحویل به سفارت ، مدیکال و هر آنچه که خودتان ذکر آن را مصلحت میدانید ، مطالعه کنیم.
تشکر کنندگان: smpf ، Hana2015 ، j.modarres ، matin86
میگم بچه ها دقت کردین این لاتاری اولین پروسه ی اداری ای برای ما خانومای ایرانیه که خانووم بودن مزیت محسوب میشه.به سلامتیه همه ی خانومای برنده هوراااااااا
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
با سلام
تبریک میگم به تمامی دوستانی که تا امروز یکضرب گرفتن و امیدوارم بقیه بزودی کلیر بشن والبته ناراحتم واسه اون دو کیسی که ریجکت شدن ،امیدوارم همتون عاقبت بخیر بشید
و اما اینکه من یه سوالی دارم ، آیا کسی بین دوستان بوده که موقع ثبت نام اسمش رو جابجا نوشته باشه ، موقع مصاحبه به افیسر بگه و افیسر چه عکس العملی داشته
البته من این موضوع رو در تاپیک مربوطه مطرح کردم جوابها هم به اینصورت بود که بعضی ها میفرمایند ایمیل بزن و اطلاع بده یا اگر ایمیل بدی فرم رو آنلاک میکنن ،یا برخی به اینصورت که هیچ نیازی نیست وفقط موقع مصاحبه به افیسر بگو
لازم به ذکره موقع ثبت نام اشتباها فامیلی را در میدل نیم و پسوند را در لست نیم نوشتیم که این باعث جابجایی در اسم شدولی در فرم ۲۶۰دقیقا مطابق پاسپورت درست وارد کردیم
البته با عرض پوزش که این سوال رو در این تاپیک مطرح کردم،ولی اگه دوستانی که به مصاحبه رفتن وتجربه ای دارن و یا دوستانی که اطلاع دقیق دارن راهنمایی بفرمایند که ما درست ترین کارو انجام بدیم با تشکر
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
سلام
ما امروز در آنکارا مصاحبه داشتیم. برنده اصلی خانمم بود که به اون و دخترم ویزا دادن و من AP.
آفیسر گفت 4 تا 6 هفته دیگه ویزات میاد.
دو تا سوال داشتم اگه ممکنه راهنمایی کنید
1- چطور وضعیت کیسم رو چک کنم؟
2- آیا هر وقت ویزای من حاضر شد من خودم تنها میتونم بیام ویزای هر سه نفر رو بگیرم؟
تشکر کنندگان: smpf ، Hana2015 ، rezamehrzad ، matin86
با سلام و احترام . من هفت اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم . الان که سایت سفارت رو چک میکنم که ببینم وضعیت پروندمو , نام فامیل من رو اشتباه نوشتن و این خطا از طرف خودشونه . میشه لطف کنید ایمیل ادرس سفارت در ابوظبی رو به من بگید که براشون ایمیل بفرستم . خیلی ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان: smpf
باسلام خدمت مدیران وپیشکسوتان محترم و بزرگوار من چند سوال بعداز کلیر شدن داشتم درصورت امکان راهنمایی بفرمایید 1-معمولاسفارت برای زدن ویزا چه مدت مهلت می دهند . 2-از زمان دادن پاسپورت به سفارت تا تحویل آن به ما معمولا چند روز باید در ابوظبی یا دبی بمانیم . 3-در صورتی که از آژانس برای پیکاپ پاسپورت استفاده کنیم چگونه می توانیم مراحل آن را پیگیری کنیم از چه سایتی باتشکر فراوان از بزرگواری شما
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: sahar2016 ، smpf ، j.modarres
(2015-11-03 ساعت 10:44)behjan نوشته:  باسلام خدمت مدیران وپیشکسوتان محترم و بزرگوار من چند سوال بعداز کلیر شدن داشتم درصورت امکان راهنمایی بفرمایید ۱-معمولاسفارت برای زدن ویزا چه مدت مهلت می دهند . ۲-از زمان دادن پاسپورت به سفارت تا تحویل آن به ما معمولا چند روز باید در ابوظبی یا دبی بمانیم . ۳-در صورتی که از آژانس برای پیکاپ پاسپورت استفاده کنیم چگونه می توانیم مراحل آن را پیگیری کنیم از چه سایتی باتشکر فراوان از بزرگواری شما

دوست گرامی
ما هم مثل شما کلیرنس شدیم .فکر کنم تمام آژانسهای هواپیمایی با گرفتن مبلغی این کارو میکنن توی برگه که داده 5 روز زمان میبره که ویزا صادر بشه.ما وقتی واجد شرایط بشیم یا از طریق آژانس اقدام میکنیم یا از طریق خانم ملیکا که باهاش تا ابو ظبی رفتیم .جواب سئوال اولتونو رو نمیدونم
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، j.modarres ، matin86
(2015-11-03 ساعت 02:27)aminooo نوشته:  با سلام
تبریک میگم به تمامی دوستانی که تا امروز یکضرب گرفتن و امیدوارم بقیه بزودی کلیر بشن والبته ناراحتم واسه اون دو کیسی که ریجکت شدن ،امیدوارم همتون عاقبت بخیر بشید
و اما اینکه من یه سوالی دارم ، آیا کسی بین دوستان بوده که موقع ثبت نام اسمش رو جابجا نوشته باشه ، موقع مصاحبه به افیسر بگه و افیسر چه عکس العملی داشته
البته من این موضوع رو در تاپیک مربوطه مطرح کردم جوابها هم به اینصورت بود که بعضی ها میفرمایند ایمیل بزن و اطلاع بده یا اگر ایمیل بدی فرم رو آنلاک میکنن ،یا برخی به اینصورت که هیچ نیازی نیست وفقط موقع مصاحبه به افیسر بگو
لازم به ذکره موقع ثبت نام اشتباها فامیلی را در میدل نیم و پسوند را در لست نیم نوشتیم که این باعث جابجایی در اسم شدولی در فرم ۲۶۰دقیقا مطابق پاسپورت درست وارد کردیم
البته با عرض پوزش که این سوال رو در این تاپیک مطرح کردم،ولی اگه دوستانی که به مصاحبه رفتن وتجربه ای دارن و یا دوستانی که اطلاع دقیق دارن راهنمایی بفرمایند که ما درست ترین کارو انجام بدیم با تشکر
سلام دوست عزیز اصلا نگران نباشید چون در فرم ۲۶۰ درست وارد کردید مشکلی پیش نمیاد من اشتباه بدتر از این کرده بودم وقتی به آفیسر گفتم گفت مسئله ای نیست خودم از روی مدارک درست می کنم . ولی حتما بگید که این اشتباه رو کردید .
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، nimashariat ، aminooo ، matin86
(2015-11-03 ساعت 11:42)panizrm نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 10:44)behjan نوشته:  باسلام خدمت مدیران وپیشکسوتان محترم و بزرگوار من چند سوال بعداز کلیر شدن داشتم درصورت امکان راهنمایی بفرمایید ۱-معمولاسفارت برای زدن ویزا چه مدت مهلت می دهند . ۲-از زمان دادن پاسپورت به سفارت تا تحویل آن به ما معمولا چند روز باید در ابوظبی یا دبی بمانیم . ۳-در صورتی که از آژانس برای پیکاپ پاسپورت استفاده کنیم چگونه می توانیم مراحل آن را پیگیری کنیم از چه سایتی باتشکر فراوان از بزرگواری شما

دوست گرامی
ما هم مثل شما کلیرنس شدیم .فکر کنم تمام آژانسهای هواپیمایی با گرفتن مبلغی این کارو میکنن توی برگه که داده ۵ روز زمان میبره که ویزا صادر بشه.ما وقتی واجد شرایط بشیم یا از طریق آژانس اقدام میکنیم یا از طریق خانم لیدر که باهاش تا ابو ظبی رفتیم .جواب سئوال اولتونو رو نمیدونم

باسلام وتشکر از راهنمایتان من از چندتا آژانس که تو اینترنت پیدا کردم سوال کردم که قیمتهای متفاوت گفتن ولی نمی دونم معتبر هستند یا نه ؟اگر از طریق خانم لیدر اقدام کنم چطور پاس به ایشان برسونم ؟البته روز مصاحبه تو سفارت ایشان را دیدم با تشکر ازلطف شمادوست عزیز
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
سلام به همگي
ما هم به اين تاپيك اومديم البته قبلا هم بودم ولي امروز بعد از مصاحبه ديگه نقل مكانم رسمي شد.
خب شرايط كيس كه تز امضا مشخصه تقريبا.... به ما گفتند ٣ تا ٥ هفته ديگه (خدا ميدونه) خبرمون ميكنند
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: smpf ، matin86 ، fireball

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان