کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-11-10 ساعت 14:39)mehdihk نوشته:  
(2015-11-10 ساعت 14:08)پرشان نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 18:31)Siamak.k نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 18:26)haaaa نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 18:06)Siamak.k نوشته:  چرا دوست عزیز همه آپدیت ها مهم هستند . اصلا ممکنه شما قبل از ژانویه کلیر بشید.
منظور من هر آپدیتی بود چه آپدیتهای سفارت چه آپدیتهای Ceac

ببخشید من چند بار سوال میپرسم پشت سر هم!!!ولی ۷ تا آپدیتی که تا حالا داشتیم فقط برا یکیش ایمیل اومد!!!اونم برای دریافت cv بودش..برا بقیش نیومد

پس احتمالا من اشتباه میکنم.
من فکر میکردم هر آپدیت توی پرونده با ایمیل اطلاع داده میشه .
احتمالا من اشتباه متوجه شدم.
سلام منم چند تا اپديت داشتم ولي هيچ ايميلي دريافت نكردم ايا مهمه؟

با سلام
من اين موضوع رو تو سفارت از آفيسر پرسيدم بهم گفت فقط روزي كه كلير شديد براتون ايميل مياد . تا الان بعد از چهار آپديت براي من هم ايميلي نيومده
موفق باشيد.
دوستان من کلیرنس ۲۰۱۵ رو داشتم میخوندم این اواخر به این نتیحه رسیده بودن که اونایی که پرونده شون سنگین تره (سربازی س پ ا ه و شعل دولتی و رشته حساس و همینطور بررسی این شرایط برای همسر بصورت حداگانه ) آپهای بیشتری مخصوصا دو سه هقته اول دارن ولی هنوز به نتیحه نرسیده بودن که تایم ۲۰۱۵ تموم شد. اگه میشه بخاطر رسیدن خودمون به نتیحه مناسب و پیگیری زحمات اونا شرایط کیسهاتون رو با هم مقایسه کنین . مدیران عزیز و پیشکسوتان 2015 هم اگه میتونن همراهی کنن .
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، sahar2016 ، Interuniversal ، mehdihk ، j.modarres ، matin86
سلام من 27 اکتبر مصاحبه داشتم ولی هنوز سایت ابوظبی وقتی شماره ام را می زنم من را نمی شناسد. بهشان ایمیل دادم ولی جواب ندادند. می خواهم امروز بهشان زنگ بزنم. آیا به نظرتان این کار خوبه و کسی تجربه ای در این مورد دارد؟
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: smpf
دوستان تا حالا کسی از سفارت ابوظبی بوده که غیر از اولین آپدیت ، آپدیت دیگه ای داشته باشه؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan ، A2000 ، smpf
(2015-11-11 ساعت 09:46)a4542 نوشته:  دوستان تا حالا کسی از سفارت ابوظبی بوده که غیر از اولین آپدیت ، آپدیت دیگه ای داشته باشه؟

بعضی ها مثل من که حتی هنوز سایت نمی شناسدشون چه برسه به آپدیت
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: sahar2016 ، smpf
سلام حسين جان ( هم آپديتي عزيز )
حسين جان ما آپديت هامون يكسانه يعني اگر خدا بخواد با هم كلير ميشيمBig Grin
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: ho_tasha ، Caspian_Wave ، smpf ، matin86
با سلام خدمت همراهان ارجمند و دوست داشتني
ديدم آمريكاييهاي مقيم مركز كمي نگرانند گفتم نكته اي رو كه دوستان هم قبلا عرض كردن خدمتتون بگم شايد التيامي باشد براي مضطربيون!Cool
همونطور كه همه گفتن خيلي خودتون رو درگير اين آپديت هاي سايت نكنيد چون خيلي نميشه روشون حساب باز كرد و نتيجه گيري،
تا حالا كيسي مشاهده نشده كه از اكتبر تا حالا كيلير شده باشه و ويزاشو گرفته باشه(حداقل من نديدم و نشنيدم)،اون دو سه تا خانمي كه يكروزه اكي شدن رو نميگم چون اونها بايد يكضرب ميگرفتند!
الان فكر ميكنم آپديت اكثر دوستان در سايت سفارت ها دهم نوامبر باشه(براي دوستان ابوظبي بعضا با مشكل شناختن كيس نامبر همراهه،نگران نباشيد) كه از همين هم ميشه فهميد خيلي مهم نيستند آپديت هاي الان و بايد تا باز شدن سايت سيس صبور باشيم چون اصل اونجاست!Wink
ميدونم حرفهام تكراريه و خسته كننده ولي بنظرم از الان بخوايم تجزيه تحليل كنيم و هر دقيقه سايت و چك كنيم امكان داره كمي با اختلال از نظر روحي،ذهني و حتي جسمي مواجه بشيم!پس با رها بودن به خودمون كمك كنيم حداقل.
با تشكر از روحيه بالا و انرژي مثبت شماها
م ح م د
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
(2015-11-11 ساعت 09:46)a4542 نوشته:  دوستان تا حالا کسی از سفارت ابوظبی بوده که غیر از اولین آپدیت ، آپدیت دیگه ای داشته باشه؟

سلام
من 8 اکتبر ابوطبی مصاحبه داشتم و به جز اولین آپدیت که همون روز بوده و وارد سیستم شده هنوز هیچ آپدیت دیگری نیومده.
تا حالا کسی کلیر شده ؟
نسبت به پارسال وضعیت چه طور میباشد؟
تشکر کنندگان: A2000 ، behjan ، sahar2016 ، smpf
سلام
كسي از دوستان نميدونه سفارت ايروان چجوريه سيستم آپديتش؟ اصلا جايي براي چك كردن داره؟
Case Number: 2016AS20** => 4 Person =>DS260:23 May => interview:Yerevan, 27 October => AP
uptade: None                                    Cleared : 2 March

Live in Pullman, Washington
تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-11 ساعت 13:15)mehdihk نوشته:  سلام حسين جان ( هم آپديتي عزيز )
حسين جان ما آپديت هامون يكسانه يعني اگر خدا بخواد با هم كلير ميشيمBig Grin
100% درسته هم آپدیتی عزیز ولی من یه آپدیت بیشتر دارم. آقا بالاخره یه با سابقه هم باید اینجا باشه دیگه.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ان شاالله با هم میریم ویزاهامونو میگیریم
من میدونم .......(یادت میاد)
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)
تشکر کنندگان: mehdihk ، j.modarres ، smpf ، matin86
(2015-11-11 ساعت 13:34)Interuniversal نوشته:  با سلام خدمت همراهان ارجمند و دوست داشتني
ديدم آمريكاييهاي مقيم مركز كمي نگرانند گفتم نكته اي رو كه دوستان هم قبلا عرض كردن خدمتتون بگم شايد التيامي باشد براي مضطربيون!Cool
همونطور كه همه گفتن خيلي خودتون رو درگير اين آپديت هاي سايت نكنيد چون خيلي نميشه روشون حساب باز كرد و نتيجه گيري،
تا حالا كيسي مشاهده نشده كه از اكتبر تا حالا كيلير شده باشه و ويزاشو گرفته باشه(حداقل من نديدم و نشنيدم)،اون دو سه تا خانمي كه يكروزه اكي شدن رو نميگم چون اونها بايد يكضرب ميگرفتند!
الان فكر ميكنم آپديت اكثر دوستان در سايت سفارت ها دهم نوامبر باشه(براي دوستان ابوظبي بعضا با مشكل شناختن كيس نامبر همراهه،نگران نباشيد) كه از همين هم ميشه فهميد خيلي مهم نيستند آپديت هاي الان و بايد تا باز شدن سايت سيس صبور باشيم چون اصل اونجاست!Wink
ميدونم حرفهام تكراريه و خسته كننده ولي بنظرم از الان بخوايم تجزيه تحليل كنيم و هر دقيقه سايت و چك كنيم امكان داره كمي با اختلال از نظر روحي،ذهني و حتي جسمي مواجه بشيم!پس با رها بودن به خودمون كمك كنيم حداقل.
م ح م د
با تشکر از مدیرحان
منظورتون اینه که دوستان تا ژانویه و افتتاح سایت سیس منتظر کلیرنس نباشن و خودشون رو اذیت نکنن یا میتونن به گرفتن ویزا قبل از اون تاریخ امیدوار باشن؟
درغیراینصورت منبع اطلاعاتشون سایت سفارتشونه و مشارکت در تبادل اطلاعات .
کاشکی پیشکسوتان 2015 با توجه به تجربیاتشون به کمک میومدن .
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres ، smpf ، matin86
سلام
یک توصیه:
انشاالله همه دوستان کلیر شوند.

ولی اگر برنده اصلی ویزا گرفته و دیگری نه من توصیه میکنم همین امروز برای نفر بازمانده از طریق a-number روی ویزا تقاضای f2a بدهد.
تنها ضرر اینکار حدود 2 میلیون تومان در صورت کلیر شدن شماست و منفعت آن این است که در صورت کلیر نشدن نوبت شما برای دریافت گرین کارت از طریق اقدام خانوادگی f2a جلو است.

موفق باشید.
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

تشکر کنندگان: behjan ، ho_tasha ، sahar2016 ، j.modarres ، ben123 ، smpf ، humsun ، Interuniversal ، A2000 ، K.ONE ، Hana2015 ، matin86 ، لطف اله ، sweety.alireza
سلام دوستان
بنظر من آپدیتها ربطی به شخص نداره. اینها فقط آپدیت سایت است مثلا اسم افراد جدیدی به سایت اضافه شدن و هیچ دلیلی نیست که پروسه برای شخص خاصی پیشرفت داشته. اگر دقت کنید تاریخها برای همه یکسانه.
بطور مثال همه دوستانی که آنکارا با هم بودیم 4 و 10 نوامبر رو دارن و دوستانی که قبل ما مصاحبه داشتن چندبار سایت بیشتر آپدیت شده نه اینکه پروسه ها آپدیت شده باشه.
تشکر کنندگان: j.modarres ، smpf ، sahar2016 ، Interuniversal ، behjan ، matin86
(2015-11-06 ساعت 23:48)Joje mohajer نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 22:37)fatemeh qanbari نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 19:43)sepehr007 نوشته:  سلام دوستان ٬ من هم هفته اول اکتبر مصاحبه داشتم بعد از من تاریخچه مسافرت ها رو خواست و رزومه کاری و محل های سکونت رو که من پس فرداش دادم . بعدش دوباره تماس گرفت گفت واسمون ایمیل کن که اونهم من انجام دادم. تا امروز که نه خبری شده و نه ایمیلی . ضمنا پاسپورتهای خودم و همسرم و پسرم رو گرفتند .
واقعیتش اصلا من کلا دلسرد شدم نمیدمنم هم اصلا چی میشه .
امیدوارم یک خبر خوب حداقل بشنوم .
سلام دوست گرامی . منظورتون اینه که شما کلیرنس نخوردید و یکماهه که قراره بهتون ویزا بدن ؟!!!! بدون پاسپورت هستید ؟

با سلام
دوست عزيز إز شما به جه دليل تاريخجه مسافرت ها رو به جه منظور ميخواستن از شما ؟
دوست عزیز چرا دلسرد شدی؟
اگه پاسپرتتون رو گرفتند یعنی رفته واسه صدور ویزا
وگرنه پاسپورتتون رو بهتون برمیگردوندن
تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، A2000 ، j.modarres
(2015-11-11 ساعت 14:37)A2000 نوشته:  
(2015-11-11 ساعت 13:34)Interuniversal نوشته:  با سلام خدمت همراهان ارجمند و دوست داشتني
م ح م د
با تشکر از مدیرحان
منظورتون اینه که دوستان تا ژانویه و افتتاح سایت سیس منتظر کلیرنس نباشن و خودشون رو اذیت نکنن یا میتونن به گرفتن ویزا قبل از اون تاریخ امیدوار باشن؟
درغیراینصورت منبع اطلاعاتشون سایت سفارتشونه و مشارکت در تبادل اطلاعات .
کاشکی پیشکسوتان ۲۰۱۵ با توجه به تجربیاتشون به کمک میومدن .
سپاس فراوان دوست گرامي
نه دقيقا منظورم اين نبود،همه چيز امكان پذير ه ،
من هم چون از دوستان پيشكسوت پرسيدم و كيس هاي سال پيش رو مقايسه كردم به اين نتيجه رسيدم با اين حال شايد امسال داستان كمي فرق كنه،كي ميدونه!
منظور من اين بود كه هي روزي دو سه وعده سايت و چك كردن كاري رو پيش نميبره جز ايجاد استرس،ميخواستم يه نقل قول از حسين جان ho_tasha بزارم كه يادم رفت تو پست قبلي بگم،يادمه بعد مصاحبه اومد به يكي از دوستان گفت : من خودم سايت و چن روزه چك نكردم،واقعا اين روحيه رو من ميپسندم،عاليه(چند صفحه عقب تر تو همين تاپيك نوشتش هست)
در هر صورت ميدونم كه واقعا استرس نميزاره ماها خيلي خوب فكر كنيم Big Grin
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: ho_tasha ، A2000 ، behjan ، smpf ، matin86 ، j.modarres ، Siamak ، Hana2015 ، asal1372
دوستان مزاحم شدم تا يه خبر خوشحال كننده رو خدمتتون عرض كنم
دوست عزيزمون Ryan2014 امروز موفق شدن ويزاي خودشون رو در آنكارا دريافت كنند!ايشون كيسشون مشابه دوستي بود كه شرايط يكضرب بودن ولي آفيسر بهشون كيليرنس داده بود و مراحل اداريشون يه روزه تموم شده بود
همينجا به خودشون و خانواده محترمشون تبريك ميگم (مخصوصا اون سيتيزن كوچولوشون)

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: humsun ، A2000 ، Hana2015 ، behjan ، smpf ، matin86 ، j.modarres ، Siamak ، asal1372 ، Meysam-mac

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان