کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-11-09 ساعت 13:11)yassin30 نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 13:00)لطف اله نوشته:  یکی از خانمها امروز ابوظبی مصاحبه داشته شرایط کیس مجرد 23 ساله بیکار بهشون ای پی زدن سفارتشون آنکارا بوده خودسفارت تغییرش داده به ابوظبی بیچاره شکه شده بود چرا یه ضرب نگرفته والا رو لاتاری نمیشه حساب کردروال عادی زندگیتونا بکنید تا ببینیم خدا چه چیزی واسمون رقم زده
رشته تحصیلی ایشون چی بوده ؟

اشتباه نکنم این.کیس من بوده بله من به همین راحتی ای.پی خوردم رشته تحصیلیم لیسانس معماریه
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: j.modarres ، behjan ، smpf ، Hana2015
(2015-11-09 ساعت 15:43)shadi.sd نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 13:00)لطف اله نوشته:  یکی از خانمها امروز ابوظبی مصاحبه داشته شرایط کیس مجرد 23 ساله بیکار بهشون ای پی زدن سفارتشون آنکارا بوده خودسفارت تغییرش داده به ابوظبی بیچاره شکه شده بود چرا یه ضرب نگرفته والا رو لاتاری نمیشه حساب کردروال عادی زندگیتونا بکنید تا ببینیم خدا چه چیزی واسمون رقم زده

اشتباه نکنم این.کیس من بوده بله من به همین راحتی ای.پی خوردم رشته تحصیلیم لیسانس معماریه

با سلام خانوم شادی
متاسفانه ابوظبی به کمی بی رحم بودن معروفه ولی نگران نباشید ایشالا بزودی کیلیر میشید,من دو تا کیس خانوم رو دیدم که یک روزه کیلیر شدن .سایت و کیس نامبرتون رو چک کنید حتما(در ضمن به این دوستان هیچ ایمیلی هم نداده بودند)
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: j.modarres ، behjan ، smpf ، Hana2015
(2015-11-09 ساعت 15:24)Siamak.k نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 15:17)haaaa نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 15:12)Siamak.k نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 14:59)sara20e نوشته:  دوست عزيز آیا بعد از کلیر شدن از سفارت ایمیلی دریافت کردین؟

اصولا بعد از هر آپدیت توی کیستون شما از سمت سفارت یک ایمیل دریافت میکنید .

ببخشید منظورتون آپدیت های سیس هستش؟که ایمیل میزنن!!!

بله دوست عزیز هر آپدیتی که پروندتون داشته باشه
پس رو این آپدیتای قبل از ژانویه که هنوز سیس فعال نیست نمیشه حساب کرد؟؟!!!!ما کلی خوشحال بودیم که آپدیتامون 7 تا شدهSad
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان: smpf ، Hana2015

باسلام دوست عزیز به من هم با معافی و کار خصوصی رشته عمران ap خورد امیدوارم همه دوستان این تاپیک بزودی کلیر بشند باسپاس
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: smpf ، fatemeh qanbari ، j.modarres ، asal1372
(2015-11-09 ساعت 17:40)haaaa نوشته:  پس رو این آپدیتای قبل از ژانویه که هنوز سیس فعال نیست نمیشه حساب کرد؟؟!!!!ما کلی خوشحال بودیم که آپدیتامون ۷ تا شدهSad

چرا دوست عزیز همه آپدیت ها مهم هستند . اصلا ممکنه شما قبل از ژانویه کلیر بشید.
منظور من هر آپدیتی بود چه آپدیتهای سفارت چه آپدیتهای Ceac
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: j.modarres ، haaaa ، smpf
دوستان اگر اشتباه نکنم رشته معماری جزو رشته های حساس می باشد.
CASE NO:2016AS3XXX ✈  DS260:28 MAY✈ CURRENT :9 OCT✈ SECOND LETTER:21 OCT✈ ANKARA CHANGED TO YEREVAN✈ INTERVIEWBig GrinEC-17th-CLEARED :8 AUG-1SEP-AFTER ( 8 MONTHS+2WEEKS)

تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-09 ساعت 18:06)Siamak.k نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 17:40)haaaa نوشته:  پس رو این آپدیتای قبل از ژانویه که هنوز سیس فعال نیست نمیشه حساب کرد؟؟!!!!ما کلی خوشحال بودیم که آپدیتامون ۷ تا شدهSad

ببخشید من چند بار سوال میپرسم پشت سر هم!!!ولی 7 تا آپدیتی که تا حالا داشتیم فقط برا یکیش ایمیل اومد!!!اونم برای دریافت cv بودش..برا بقیش نیومد
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
(2015-11-09 ساعت 18:26)haaaa نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 18:06)Siamak.k نوشته:  

ببخشید من چند بار سوال میپرسم پشت سر هم!!!ولی ۷ تا آپدیتی که تا حالا داشتیم فقط برا یکیش ایمیل اومد!!!اونم برای دریافت cv بودش..برا بقیش نیومد

پس احتمالا من اشتباه میکنم.
من فکر میکردم هر آپدیت توی پرونده با ایمیل اطلاع داده میشه .
احتمالا من اشتباه متوجه شدم.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: mehdihk ، haaaa ، smpf ، j.modarres
(2015-11-09 ساعت 15:51)Interuniversal نوشته:  

با سلام خانوم شادی
متاسفانه ابوظبی به کمی بی رحم بودن معروفه ولی نگران نباشید ایشالا بزودی کیلیر میشید,من دو تا کیس خانوم رو دیدم که یک روزه کیلیر شدن .سایت و کیس نامبرتون رو چک کنید حتما(در ضمن به این دوستان هیچ ایمیلی هم نداده بودند)
با سلام
راستش تا چند وقت پیش نتیجه همه تحقیقات ناشی از بهتر و راحتتر بودن مصاحبه در سفارت ابوظبی بود ولی نمیدونم چرا امسال داره به اکثریت و از جمله خود ما ap میزنه. البته ما خانم لیدر رو هم در nmc دیدیم و ایشون هم گفتند که امسال یه مقدار سخت میگیرند و به اکثریت ap میزنند.
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Interuniversal ، smpf ، j.modarres

با سلام خانوم شادی
جدی یعنی هم چین چیزی ممکنه؟ شما مطمئنید؟
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
(2015-11-09 ساعت 19:14)shadi.sd نوشته:  

با سلام خانوم شادی
جدی یعنی هم چین چیزی ممکنه؟ شما مطمئنید؟
بلي
من تا چيزي رو مطمئن نباشم عرض نميكنم خدمت شما،
يكي از همين دوستان كه اينجا تشريف دارند و بعد ايران اومدنشون متوجه اين قضيه شدند و اونيكي دوستمون در آنكارا تشريف دارند تا پاسشون رو از پست تحويل بگيرن و برگردن ايران
غير ممكن غيرممكنه!(اوه چي گفتم Big Grin)
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، rezamehrzad
(2015-11-09 ساعت 18:38)شباهنگ100 نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 13:00)لطف اله نوشته:  یکی از خانمها امروز ابوظبی مصاحبه داشته شرایط کیس مجرد 23 ساله بیکار بهشون ای پی زدن سفارتشون آنکارا بوده خودسفارت تغییرش داده به ابوظبی

اشتباه نکنم این.کیس من بوده بله من

با سلام خانوم شادی
متاسفانه ابوظبی به کمی بی رحم بودن معروفه ولی
با سلام
راستش تا چند وقت پیش نتیجه همه تحقیقات ناشی از بهتر و راحتتر بودن مصاحبه در سفارت ابوظبی بود ولی نمیدونم چرا امسال داره به اکثریت و از جمله خود ما ap میزنه. البته ما خانم لیدر رو هم در nmc دیدیم و ایشون هم گفتند که امسال یه مقدار سخت میگیرند و به اکثریت ap میزنند.
اتفاقا امسال خيلي هم سخت نميگيرند، البته در مورد ابوظبي حق با شماس طي سالهاي گذشته ابوظبي به شهر يكضربي ها معروف بود ولي امسال فك كنم به بچه هاي آنكارا برخورده و دارن ورق و برميگردونند،Big Grin (منكه عرض كردم دركمال تعجب خانوم با فوق رشته شيمي يكضرب گرفته، درهر صورت اين موضوع كه با خانوم ها بيشتر راه مي آيند بر كسي پوشيده نيست)
در آنكارا جز مواردي به باقي دوستان مدت زمان كيلير شدن رو سه تا پنج هفته اعلام ميكنند كه اين باز خودش جاي تعجب داره(البته ميگن اين حرفها خيلي اهميت نداره ولي خب كمي اميدوار كنندس ) ولي سفارتهاي دگ سه تا شيش ما عنوان كردند!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: mehdihk ، شباهنگ100 ، smpf ، j.modarres ، asal1372
سلام من 5 نوامبر سفارت ایروان مصاحبه داشتم خودم با رشته غیر حساس و کار غیر دولتی یکضرب گرفتم و همسرم با رشته مهندسی عمران خدمت نیروی انتظامی و کار غیر دولتی کلیرنس خورد می خواستم بدونم از پرونده های 2016 کسی کلیر شده و برای چک کردن کلیر شدن همسرم توی سایت سفارت به همین آدرس http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html باید برم؟ چطوری باید چکش کنم؟و هیچ شماره ای از 2016 هم داخل سایت نیست.و داخل سایت ceac که میرم https://ceac.state.gov/ceac/ و شماره کیسمو که وارد میکنم پیغام Invalid Immigrant Visa Case Number. میده . شماره من آپدیت نشده؟ الان باید چکار کنم؟ ممنوم میشم راهنمایی کنید.
(2015-11-09 ساعت 20:04)arezoo khodam نوشته:  سلام من ۵ نوامبر سفارت ایروان مصاحبه داشتم خودم با رشته غیر حساس و کار غیر دولتی یکضرب گرفتم و همسرم با رشته مهندسی عمران خدمت نیروی انتظامی و کار غیر دولتی کلیرنس خورد می خواستم بدونم از پرونده های ۲۰۱۶ کسی کلیر شده و برای چک کردن کلیر شدن همسرم توی سایت سفارت به همین آدرس http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html باید برم؟ چطوری باید چکش کنم؟و هیچ شماره ای از ۲۰۱۶ هم داخل سایت نیست.و داخل سایت ceac که میرم https://ceac.state.gov/ceac/ و شماره کیسمو که وارد میکنم پیغام Invalid Immigrant Visa Case Number. میده . شماره من آپدیت نشده؟ الان باید چکار کنم؟ ممنوم میشم راهنمایی کنید.

دوست عزیز سیس از ژانویه باز میشه و کیس ها رو میشناسه.سایتهای سفارت ها هم خیلی آپدیت نیستن ،پس نگران نباشید و صبر کنید ،کیستون در هر دو سایت شناخته میشه به زودی ان شا ا...
موفق باشید
راستی شغل غیر دولتی در شرکت مشاور بودن همسرتون،چون شرایط ما هم تقریبا همینه می خوام ببینم به کار در شرکت های مشاور گیر میدن یا نه؟با تشکر
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres

دوست عزیزم درمورد خانمهای مجرد که شاغل نیستن یه بحث وجود داره و اون تامین مالی در آینده هست, من خودم چندین جا توی پست ها راجع به این مطلب خوندم. با این حال امیدوارم که هرچه زودتر کلیر بشین و هممونو خوشحال کنید Smile
كيس نامبر:**8 2016AS /ارسال فرم: May22 /مصاحبه: Oct 19 /آنکارا / ویزا یکضرب/ ورود به آمریکا: 24 Nov
دریافت گرین کارت:23 2015Dec
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، K.ONE ، Hana2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان