کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
سلام دوستان و مدیران با تجربه
آقا من سربازی نرفتم، دارم با وثیقه میرم مصاحبه، به نظرتون اگه آفیسر پرسید "اگه ویزا گرفتین بعدش میری سربازی یا نه" چه جوابی بدم؟ بگم میرم یا نمیرم؟ اگه بگم سربازی میرم احتمال طولانی شدن کلیرنس بیشتر نمیشه؟
تشکر کنندگان: smpf ، گروهبان دودو
(2015-11-13 ساعت 22:34)camaro نوشته:  سلام دوستان و مدیران با تجربه
آقا من سربازی نرفتم، دارم با وثیقه میرم مصاحبه، به نظرتون اگه آفیسر پرسید "اگه ویزا گرفتین بعدش میری سربازی یا نه" چه جوابی بدم؟ بگم میرم یا نمیرم؟ اگه بگم سربازی میرم احتمال طولانی شدن کلیرنس بیشتر نمیشه؟
دوست عزیز
هیچگاه هیچگاه این سوال رو از شما نخواهند پرسید . فرض محال هم پرسیدند بگویید خیر . برای ادامه تحصیل و بدست آوردن آینده بهتر به ا.م.ر.ی.ک.ا خواهم رفت.
و کلا" پاسخ شما ربطی به پروسه کلیرنس نخواهد داشت .
به امید یکضربی شما که 99 درصد محتمله (فقط رشته و مقطعتونو نمیدونم)
تشکر کنندگان: matin86 ، j.modarres ، smpf ، Interuniversal
(2015-11-13 ساعت 17:33)ho_tasha نوشته:  
(2015-11-13 ساعت 17:02)farnaz100 نوشته:  
(2015-11-12 ساعت 15:46)امیررضا.س نوشته:  
(2015-11-12 ساعت 14:06)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-12 ساعت 13:49)amirrezakazemi نوشته:  آخه لامصب تو پروسه کلیر آدم به فکر همه کارایی که از بچگی کرده میوفته و از بس سر چیزای الکی تو ایران گیر دادن بهمون چشممون میترسه خوب دست خودمون نیست
Big GrinBig Grin
باور كن روند مصاحبمون و همين پروسه كيليري خودش تمرينيه واسمون كه تفكرات و ذهنيتي كه از بچگي باهامون بوده رو تغيير و آپديت كنيم چون با اين وضعيت هاي ما اگه بخوايم بريم اونجا زندگي كنيم با كمي مشكل مواجه ميشيم،
يه چيزي هم اضافه كنم،تا حالا جز موارد بسيار كم و كيس هايي كه شامل كيليرنس طولاني شدن،كسي نبوده كه اِي پي بخوره و ويزا نگرفته باشه،كيس پاييني ها كه يكسال وقت دارند ،پس بيخودي نگراني
به قول آقای فامیله دور من دیگه حرفی ندارم.Big Grin
نه به خدا اصلا نگرانش نننننننببببببباااااااشششششیییییددددددددد

دوست عزیز کجای فرم 260 تاریخچه سفرهای خارجی پرسیده شده؟!
تاریخچه سفر به ایالات متحده پرسیده شده احتمالاً ایشون اشتباه متوجه شدن.
با سلام
شاید هم منظورشون این سوال باشه: آیا در کشور دیگری اقامت داشته اید.
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
(2015-11-13 ساعت 12:58)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-13 ساعت 11:56)گروهبان دودو نوشته:  با سلام دوستان این سایتی را. که گفتید برای گرفتن شماره تماس بخش مهاجرت و ویزا. سد غیرقابل عبور هستش برای ما. کسی از دوستان. اگر شماره بخش ویزای مهاجرتی. انکارا. را. بنویسه یک خانواده را از نگرانی رهانیده. ممنون

Ankara, Turkey
The Immigrant Visa: (90 - 312) 455 5555 between 16:00 - 17:00 Mondays through Thursdays. Fax: (90-312) 468 6103

و ايميل:
E-Mail: webmasterankara@state.gov , CA-Ankara@state.gov
اگه اين شماره ها هموني هست كه خودتون داريد يعني شماره دگ اي وجود نداره

يك خواهش: لطفا عناوين غير مرتبط ارسال نكنيد چون جز شلوغ شدن تاپيك و سردرگمي ديگر دوستان چيزي بهمراه نداره،و حتي المقدور مطالب رو در تاپيك هاي مربوطه ارسال كنيدWink
با تشكر

م ح م د
درود
میتونیم باهاشون استانبولی صحبت کنیم؟
تشکر کنندگان: گروهبان دودو ، smpf
(2015-11-14 ساعت 00:02)A2000 نوشته:  
دوست عزیز
هیچگاه هیچگاه این سوال رو از شما نخواهند پرسید . فرض محال هم پرسیدند بگویید خیر . برای ادامه تحصیل و بدست آوردن آینده بهتر به ا.م.ر.ی.ک.ا خواهم رفت.

مقطع دکترا- فارماکولوژی
تشکر کنندگان: Caspian_Wave ، smpf ، matin86
(2015-11-14 ساعت 01:35)camaro نوشته:  
دوست عزیز

مقطع دکترا- فارماکولوژی
متاسفانه هم رشته تون خارجیه و هم مقطعتون کلاسش بالاسBig Grin
یه کم خطر داره .......Sad
خدا کنه سابقه ی تدریس نداشته باشین یا حداقل اعلام نکرده باشین ؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: matin86 ، گروهبان دودو ، sahar2016 ، j.modarres ، behjan ، arminbhz ، smpf ، Interuniversal
(2015-11-14 ساعت 02:39)A2000 نوشته:  
(2015-11-14 ساعت 01:35)camaro نوشته:  
دوست عزیز

مقطع دکترا- فارماکولوژی
متاسفانه هم رشته تون خارجیه و هم مقطعتون کلاسش بالاسBig Grin
یه کم خطر داره .......Sad
خدا کنه سابقه ی تدریس نداشته باشین یا حداقل اعلام نکرده باشین ؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز چنین سوالاتی معمولا نمی پرسند ولی اگر هم پرسیدن مشکلی نداره که بگید میرید سربازی چون می تونید بعد از اولین ورود تقاضای پاس سفید یا به اصطلاح همون re entry permitکنید برای 2 سال .
و یا همون که دوستمون گفتن بگید نه میرید برای ادامه تحصیل و ...
و در کل توی این پروسه هر چقدر مدرک و تخصص پایین اعلام کنید از خیلی لحاظ بهتره. چون اونا نمیخوان کسی که وارد کشورشون میشه تهدیدی براشون باشه مثلا تخصص خاصی و مدرک خاصی هر چقدر مدرکتون رو کمتر می گفتین بهتر بود
اگه تا لیسانس یا فوق بگید بهتره نه بیشتر که به پروسه ap هم نخوردید.
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres ، camaro ، smpf ، Interuniversal ، matin86
(2015-11-11 ساعت 14:05)arminbhz نوشته:  سلام
كسي از دوستان نميدونه سفارت ايروان چجوريه سيستم آپديتش؟ اصلا جايي براي چك كردن داره؟

سلام
من هم ایروان مصاحبه داشتم 8 اکتبر و هنوز خبری نست . سایت آپدیت میشه ولی برای کیس های به غیر از نوع لاتاری اگر دقت کنید متوجه خواهید شد و از قرار معلوم فقط این سایت برای چک کردن وجود داره و سایت سیس که هنوز کارشو شروع نکرده
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: j.modarres ، arminbhz ، smpf ، matin86
(2015-11-14 ساعت 14:43)aminreza نوشته:  
(2015-11-11 ساعت 14:05)arminbhz نوشته:  سلام
كسي از دوستان نميدونه سفارت ايروان چجوريه سيستم آپديتش؟ اصلا جايي براي چك كردن داره؟

سلام
من هم ایروان مصاحبه داشتم ۸ اکتبر و هنوز خبری نست . سایت آپدیت میشه ولی برای کیس های به غیر از نوع لاتاری اگر دقت کنید متوجه خواهید شد و از قرار معلوم فقط این سایت برای چک کردن وجود داره و سایت سیس که هنوز کارشو شروع نکرده
دوستان عزیز این احتمال وجود داره قبل از اینکه سیس در ژانویه راه اندازی بشه شما کلیر بشید پس به همین سایت سفارت اتکا کنید و چک کنید نگران نباشید در صورت کلیری به شما ایمیل هم میزنن ولی بهتر هست که سایت حتماً چک کنید.
مسئله بعدی اینکه روش و منطق سفارت ها متفاوت هست برای آنکارا هر 4-5 روز یه آپدیت داره شاید ایروان به این صورت هست که یکضرب بزنه و آپدیت های کلی رو اعلام کنه پس نگران نباشید. همونطو رکه میبینید برای آنکارا به این صورت هست که آپدیت ها همگانی هستش پس اونقدر مهم نیست پس دوستان عزیز بد به دلتون راه ندین و منتظر خبر های خوب باشید. موفق باشید.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)
تشکر کنندگان: behjan ، asal1372 ، sahar2016 ، j.modarres ، arminbhz ، sara20e ، Hana2015 ، smpf ، Interuniversal ، matin86
باسلام میخواستم بدونم کسی که نمایندگی بیمه داشته باشد و یا کسی که چندسال در یک شرکت خصوصی بیمه کارحسابداری انجام داده باشد ایا کلیر می شود؟
تشکر کنندگان: smpf
سلام
شب خوش
یه سوالی دارم ، ما الان تو مرحله کلیرنس هستیم ، تاریخ مدیکالمون تا 2 آپریل 2016 هستش ، با فرض اینکه تا اسفند ماه یعنی 20 مارس 2016 کلیر بشیم ، نمیتونیم تا دوم بریم. باید چه کار کنیم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید
شماره کیس : 2016AS00000xxx
تاریخ مصاحبه : هفته اول اکتبر 2015
محل مصاحبه : آنکارا
تعداد افراد کیس : 2 نفر
برنده اصلی ( Principle Applicant) : خودم
سربازی : ارتش
وضعیت فعلی : صدور ویزا (فعلا نفر اصلی)
(2015-11-14 ساعت 23:38)saeid Mercedes نوشته:  سلام
شب خوش
یه سوالی دارم ، ما الان تو مرحله کلیرنس هستیم ، تاریخ مدیکالمون تا ۲ آپریل ۲۰۱۶ هستش ، با فرض اینکه تا اسفند ماه یعنی 20 مارس ۲۰۱۶ کلیر بشیم ، نمیتونیم تا دوم بریم. باید چه کار کنیم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید
با سلام
ویزای صادره توسط سفارت شش ماهه است ولی به تاریخ مدیکال محدود می شود اگر می خواهید از فرصت شش ماهه ویزا استفاده کنید متاسفانه باید یک بار دیگر قبل از صدور ویزا مراحل مدیکال رو تکرار کنید تا شش ماه دیگر مدیکالتون با ویزاتون مساوی بشه.
ما هم همین مشکل رو داریم.
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: smpf ، Interuniversal ، j.modarres
(2015-11-14 ساعت 23:49)mehdihk نوشته:  
(2015-11-14 ساعت 23:38)saeid Mercedes نوشته:  سلام
شب خوش
یه سوالی دارم ، ما الان تو مرحله کلیرنس هستیم ، تاریخ مدیکالمون تا ۲ آپریل ۲۰۱۶ هستش ، با فرض اینکه تا اسفند ماه یعنی 20 مارس ۲۰۱۶ کلیر بشیم ، نمیتونیم تا دوم بریم. باید چه کار کنیم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید
با سلام
ویزای صادره توسط سفارت شش ماهه است ولی به تاریخ مدیکال محدود می شود اگر می خواهید از فرصت شش ماهه ویزا استفاده کنید متاسفانه باید یک بار دیگر پس از صدور ویزا مراحل مدیکال رو تکرار کنید تا شش ماه دیگر مدیکالتون با ویزاتون مساوی بشه.
ما هم همین مشکل رو داریم.

ممنونم از پاسخ سریعتون
متوجه نشدم ، یک بار دیگه "پس از صدور ویزا"! باید تمدید کنم. یعنی ما باید اگر تا آخر اسفند OK بشه ،بریم مدیکال رو تمدید کنیم بعد بریم سفارت واسه تحویل پاسهامون جهت صدور ویزا
شماره کیس : 2016AS00000xxx
تاریخ مصاحبه : هفته اول اکتبر 2015
محل مصاحبه : آنکارا
تعداد افراد کیس : 2 نفر
برنده اصلی ( Principle Applicant) : خودم
سربازی : ارتش
وضعیت فعلی : صدور ویزا (فعلا نفر اصلی)
دوستان عزیز یه سوال داشتم...وقتی افیسر مدرک دانشگاهی اصلی رو چک می کنه به مهر تاییدیه وزارت علوم (سامانه خدمات اموزشی) که پشت مدرک می خوره توجه می کنه؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
دوستان عزیز پارسال این موقع ما هم مثل شماها فکر و ذکرمون یه ضرب شدن و یا کلیرانس خوردن بود .دایم خودمونو با کیسهای دیگه مقایسه میکردیم ببینیم چند درصد یک ضرب میشیم یا که کلیرانس میخوریم . بالاخره هم کلیرانس شدیم و بعد از چهار ماهم کلیر. الان شش ماهه اینجاییم.
اینجوری فکر کنید که بعد از مصاحبه از یک روز تا شش ماه دیگه ویزاتونو میگیرید واین در اکثر مواقع اتفاق افتاده مخصوصا برای گروههایی که زود میرن مصاحبه . پس وقتتونو به اینکه چی میشه و چی بیاریم و حالا ذوق زده و فردا نگران و پس فردا افسرده تلف نکنید.
اینجا به محض ورود با واقعیت بزرگی مواجه خواهید شد و آن اینه که در یک کشور با زبان بیگانه که تخصصتان مورد قبول نیست باید کار پیدا کنید و درآمد داشته باشید. آیا در کنار دغذغه کلیرنس به این موضوع فکر میکنید ؟ پیدا کردن کار در امریکا موضوع بسیار مهمیه دوستان و خواهش میکنم سنجیده به اینجا بیایید . اینجا کسانی هستند که بعد از یکسال اومدن سخت پشیمانند و کسانی هم هستند که درست فکر کردند شغل آیندشون رو انتخاب کردن و حالا اینجا تونستند زندگی خوبی داشته باشند .
به امید خدا همه شما به امریکا میایید .از حالا به فکر زبان و کار آینده تان باشید و درست تصمیم بگیرید.
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان