کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)
تشکر کنندگان: mehdihk ، Interuniversal ، smpf ، j.modarres ، matin86
تشکر کنندگان: ستوده ، Interuniversal ، smpf ، j.modarres ، matin86
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، ho_tasha
(2015-11-15 ساعت 23:29)ستوده نوشته:  میشه بفرمائید صرفنظر از اعتبار مدیکال ، مهلت اعتبار ویزا از زمان صدور چقدره ؟

شما تا وقتي كه مديكال رو ارائه نكنيد ويزايي هم دريافت نخواهيد كرد
براي دوستاني كه با ما بودند در نوامبر ويزاشون رو گرفتند اعتبار ويزاشون تا ماه آپريل بود،يعني بايد تا اون تاريخ حداكثر شيش ماهه وارد خاك اونجا بشوند!
ولي طبق گفته دوستان وقتي وارد خاك آمريكا شويد اعتبار ويزاتون يكساله خواهد شد تا وقتي كه گرين كارتتون بياد!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: ستوده ، behjan ، smpf ، j.modarres ، ho_tasha ، matin86
(2015-11-16 ساعت 00:11)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-15 ساعت 23:29)ستوده نوشته:  میشه بفرمائید صرفنظر از اعتبار مدیکال ، مهلت اعتبار ویزا از زمان صدور چقدره ؟

براي دوستاني كه با ما بودند در نوامبر ويزاشون رو گرفتند اعتبار ويزاشون تا ماه آپريل بود،يعني بايد تا اون تاريخ حداكثر شيش ماهه وارد خاك اونجا بشوند!
ولي طبق گفته دوستان وقتي وارد خاك آمريكا شويد اعتبار ويزاتون يكساله خواهد شد تا وقتي كه گرين كارتتون بياد!
با سپاس از پاسخ شما مدیر محترم
اگر کسی نخواد یا نتونه تا پایان زمان انقضاء اعتبار ویزا (شش ماهی که فرمودید) وارد آمریکا بشه ، آیا در صورت ارائه مدیکال معتبر جدید امکان تمدید مهلت اعتبار ویزا وجود نداره ؟
تشکر کنندگان: smpf ، Interuniversal
ما اگر دو ماه اینده کلیر بشیم و بدیم اژانس بره ویزامون را بگیره می تونیم برای عید بریم که دوباره مدیکالمون را تمدید کنند متوجه شدم که ویزا نهایتا شش ماه بعد از صدور مهلت داره ولی ایا تمدید مدیکال بعد از صدور ویزا هم ممکنه چون مهلت مدیکال ما تا اردیبهشت هست عصبانی نشین قول میدم دیگه نپرسم[emoji5]️

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-12 ساعت 03:32)امیررضا.س نوشته:  دوستان عزیز گل مهاجر سرایی.
کسانی که پاسپورتشون مشکل تاریخ انقضا داره یعنی فرم ds260 شون را با پاسپورت قدیمیشون پر کردند و پاسپورتشون اعتبارش کمه مثلا زیر یکساله و دودل هستند که عوضش کنند یا نه،من علی رغم اینکه دوست بسیار عزیزم آقایhotash عزیز راهنماییم کردند و گفتند که پاست را هیچ طوری نیست که عوض کنی این کا را انجام دادم
و پاسم را عوض کردم و هم پاس قدیمم که فرم را با اون اطلاعات پر کردم و هم پاس جدید که اطلاعات واکسیناسیونم را باهاش پر کرده بودم و هم اطلاعات ptt پست را مثل یه مرد بردم سفارت وانداختم جلوی آفیسر(البته دیگه نه به این خشونت بلکه خیلی محترمانه ترBig Grin) بهش قبل از قسم خوردن گفتم چون ماسپورتم انقضاش زیر یکسال بود عوضش کردم و اونم گفت مشکلی نیست و خیلی خوب باهم مصاحبه کرد و بهم ویزای یکضرب داد و همچنین از اداره ی پستم که توی سایتش گفته بود در صورتی که شماره ی پاسپورتتون با فرم ds260 تداخل داشته باشه ممکنه که دیرتر ویزاتون را تحویل بدین هم پس فردای صبح مصاحبم یعنی ۵ نوامبر ایمیل اومد که سفارت مدارکتونا به ما تحویل داده و دو تا سه روز کاری دیگه آمادست بیاین بگیرینش.پس اصلا نگران تعویض پاسپورتتون نباشید و مثل من هی سوال نکنید.
نکته ی دیگه که خیلی از دوستان میپرسیدند این بود که ویزای عربستان (مکه) توی پاسپورت ممکنه که موجب اف بی آی چک خوردن و تاخیر در صدور ویزای تکضرب بشه؟
پاسخ:نه نه نه نه نه نه نه نه .......
به خدا نه.من خودم توی پاسپورت قدیمم ویزای سی روزه ی عربستان را برای حج عمره داشتم و کپیش را هم برای سفارت به همراه مدارکم فرستادم.(البته من سفارتم آنکارا بود).هیچ مشکلی پیش نیومد واصلا در رابطه با اون صحبتی نکرد و اصن پاسپورت قبلیمم ندید و خیلی شیک بهم ویزای تکضرب داد.
اگه سوالی دارید در خدمتم.
موفق و سربلندباشید

سلام
شب همه خوش
شما بعد از مصاحبه آنکارا موندین تا ویزاتون بیاد؟یا برگشتید ایران و کسی دیگه ای ویزاتونو گرفت مثلا دوستی یا دفاتر مسافرتی
ممنون میشم پاسخ بدین .
کیس نامبر:2016AS0000046xx
رویت قبولی: May 2, 2015
ارسال فرم: May 28, 2015
کارنت شدن: january 09 .2016
تعداد افراد: ۱  خودم تنها
نامه ی دوم:  2016 january 26
محل سفارت: ایروان توسط kcc تغییر داده شد به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2016 8 march
دریافت ویزا: یکضرب 10/03/2016
تاریخ کلیرنس: ....
دریافت گرین کارت: بعد از ورود به آ م ری ک ا
اولین ورود به آمریکا: نهایتا تا august 2016
مقصد : UTAH
جمع تقریبی مخارج تاحالا : محاسبه نکردم

تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-16 ساعت 00:23)ستوده نوشته:  

اگر کسی نخواد یا نتونه تا پایان زمان انقضاء اعتبار ویزا (شش ماهی که فرمودید) وارد آمریکا بشه ، آیا در صورت ارائه مدیکال معتبر جدید امکان تمدید مهلت اعتبار ویزا وجود نداره ؟
با سلام
ویزای صادر شده تحت هیچ شرایطی قابل تمدید نخواهد بود. هر فرایندی باید قبل از صدور ویزا انجام شود.
موفق باشید.
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: smpf ، ستوده ، j.modarres ، matin86 ، behjan ، Interuniversal
(2015-11-09 ساعت 14:11)Mojtaba49 نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 00:42)ستوده نوشته:  [quote='arezoo khodam' pid='678934' dateline='1446927405']
من و همسرم ۲ روز قبل ارمنستان مصاحبه داشتیم. من یک ضرب گرفتم و همسرم کلیرینس خورد. افسر هم گفت پروندتون مشکلی نداره و باید روند اداری طی کنه و یه برگه آبی رنگ داد گفت سایتو چک کنین.
سلام و شادباش
میشه لطفاً درباره تجارب سفر و مصاحبه تون برامون بگید ؟

مبارک باشه.
فقط سفرنامه فراموش نشه
کیس نامبر:2016AS0000046xx
رویت قبولی: May 2, 2015
ارسال فرم: May 28, 2015
کارنت شدن: january 09 .2016
تعداد افراد: ۱  خودم تنها
نامه ی دوم:  2016 january 26
محل سفارت: ایروان توسط kcc تغییر داده شد به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2016 8 march
دریافت ویزا: یکضرب 10/03/2016
تاریخ کلیرنس: ....
دریافت گرین کارت: بعد از ورود به آ م ری ک ا
اولین ورود به آمریکا: نهایتا تا august 2016
مقصد : UTAH
جمع تقریبی مخارج تاحالا : محاسبه نکردم

تشکر کنندگان: smpf ، Hana2015 ، asal1372
(2015-11-16 ساعت 00:26)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  ما اگر دو ماه اینده کلیر بشیم و بدیم اژانس بره ویزامون را بگیره می تونیم برای عید بریم که دوباره مدیکالمون را تمدید کنند متوجه شدم که ویزا نهایتا شش ماه بعد از صدور مهلت داره ولی ایا تمدید مدیکال بعد از صدور ویزا هم ممکنه چون مهلت مدیکال ما تا اردیبهشت هست عصبانی نشین قول میدم دیگه نپرسم[emoji5]️

ویزای شما فقط و فقط به تاریخ شش ماه پس از تاریخ مدیکال شما صادر خواهد شد . (یعنی اگر مثلا از تاریخ مدیکال شما 5 ماه گدشته باشد ویزای شما با اعتبار فقط و فقط یک ماه دیگر صادر خواهدشد و پس از صدور ویزا دیگر به هیچ وچه امکان تجدید مدیکال نخواهید داشت ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: smpf ، ستوده ، j.modarres ، behjan
(2015-11-16 ساعت 00:23)ستوده نوشته:  

ویزای شما فقط و فقط به تاریخ شش ماه پس از تاریخ مدیکال شما صادر خواهد شد . (یعنی اگر مثلا از تاریخ مدیکال شما ۵ ماه گدشته باشد ویزای شما با اعتبار فقط و فقط یک ماه دیگر صادر خواهدشد و پس از صدور ویزا دیگر به هیچ وچه امکان تجدید مدیکال نخواهید داشت ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ضمنا ویزای صادر شده امکان تمدید تجدید تهدید و .......................سایر مسایل را نخواهد داشت .
تشکر کنندگان: smpf ، ستوده ، sahar2016 ، j.modarres ، behjan ، matin86
دوست عزيز
ماهم مداركمونو فقط بامهر دارالترجمه رسمى فرستاديم و قبول كردن
چون منم خيلى وسواس داشتم كه حتماً زير نظر دادگسترى باشه ولى وقتى ازخود سايت سفارت تحقيق كردم گفته بود مترجم قسم خورده
خاطرجمع شدم وفرستادم
تشکر کنندگان: j.modarres ، A2000 ، smpf ، matin86
(2015-11-16 ساعت 01:49)A2000 نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 00:26)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  ما اگر دو ماه اینده کلیر بشیم و بدیم اژانس بره ویزامون را بگیره می تونیم برای عید بریم که دوباره مدیکالمون را تمدید کنند متوجه شدم که ویزا نهایتا شش ماه بعد از صدور مهلت داره ولی ایا تمدید مدیکال بعد از صدور ویزا هم ممکنه چون مهلت مدیکال ما تا اردیبهشت هست عصبانی نشین قول میدم دیگه نپرسم[emoji5]️

ویزای شما فقط و فقط به تاریخ شش ماه پس از تاریخ مدیکال شما صادر خواهد شد . (یعنی اگر مثلا از تاریخ مدیکال شما ۵ ماه گدشته باشد ویزای شما با اعتبار فقط و فقط یک ماه دیگر صادر خواهدشد و پس از صدور ویزا دیگر به هیچ وچه امکان تجدید مدیکال نخواهید داشت ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جناب A2000 ، درود
طبق فرمایش شما ، مدعوین به مصاحبه باید خود را برای حداکثر تا شش ماه پس از انجام مدیکال برای ورود به خاک آمریکا مهیا کنند ، در غیر اینصورت فرصت بوجود آمده برایشان از بین خواهد رفت ، درسته ؟
تشکر کنندگان: mehdihk ، behjan ، smpf ، mrjs2002
(2015-11-16 ساعت 08:21)ستوده نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 01:49)A2000 نوشته:  

جناب A2000 ، درود
طبق فرمایش شما ، مدعوین به مصاحبه باید خود را برای حداکثر تا شش ماه پس از انجام مدیکال برای ورود به خاک آمریکا مهیا کنند ، در غیر اینصورت فرصت بوجود آمده برایشان از بین خواهد رفت ، درسته ؟
مدعوین به مصاحبه بعد از مدیکال بایستی در تاریخ مقرر درمحل مصاحبه حاضر شوند ولی کنتور اعتبار شش ماهه ویزا از تاریخ مدیکال شروع به شماره انداختن (کاهشی) مینماید. حال اگر مراحل کلیرنس شما مثلا 4 ماه طول بکشد {(دقت کنید از تاریخ انجام مدیکال) چون ایرانیها برای مدیکال بایستی از ایران حارج شوند معمولا مدیکال آنها فقط چند روز با تاریخ مصاحبه آنها فاصله دارد}سغارت ویزای شما را با اعتبار 2 ماه باقیمانده از شش ماه صادر خواهد نمود و اگر خدای ناکرده مراحل کلیرنس شما از 6 ماه اعتبار مدیکال شما طولانی تر شد و سپس سفارت با ویزای شما موافقت نمود (کلیرنس شدید) از شما میخواهند که مدیکال جدید ارایه دهید (چونکه دیگر اعتبار شش ماهه مدیکال شما خاتمه یافته است) و آنگاه ویزای شما را با اعتبار شش ماهه از تاریخ صدور مدیکال جدید صادر خواهند نمود . امیدوارم دقیقا متوجه شده باشید . به امید کامیابی شما و سایردوستان
با سلام دوست عزيزي كه نگرام مهر وزارت علومه
من پيرمرد كه دويست سال پيش مدركم رو گرفتم هيچ چيزي جز اصل مدرك نيست بدون مهر وزارت علوم و وزارت خارجه قبول ميكنند و مشكلي پيش نمي آيد اينقدر خودتو اذيت نكن خيلي ساده تر از اوني است كه فكر مي كنيد
تشکر کنندگان: matin86 ، j.modarres ، behjan ، chakavakl ، Interuniversal ، ho_tasha ، ستوده ، asal1372

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان