کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-11-16 ساعت 15:21)گروهبان دودو نوشته:  با سلام دوست عزيزي كه نگرام مهر وزارت علومه
من پيرمرد كه دويست سال پيش مدركم رو گرفتم هيچ چيزي جز اصل مدرك نيست بدون مهر وزارت علوم و وزارت خارجه قبول ميكنند و مشكلي پيش نمي آيد اينقدر خودتو اذيت نكن خيلي ساده تر از اوني است كه فكر مي كنيد
سردار من کلاً در خدمتم چاکرم هرچی بگی درسته
فقط سردار رو عشقهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)
تشکر کنندگان: mehdihk ، smpf ، asal1372 ، j.modarres
(2015-11-16 ساعت 20:39)ho_tasha نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 15:21)گروهبان دودو نوشته:  با سلام دوست عزيزي كه نگرام مهر وزارت علومه
من پيرمرد كه دويست سال پيش مدركم رو گرفتم هيچ چيزي جز اصل مدرك نيست بدون مهر وزارت علوم و وزارت خارجه قبول ميكنند و مشكلي پيش نمي آيد اينقدر خودتو اذيت نكن خيلي ساده تر از اوني است كه فكر مي كنيد
سردار من کلاً در خدمتم چاکرم هرچی بگی درسته
فقط سردار رو عشقهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
حسين جان 16 رو اضافه كنWinkWinkWink
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: smpf ، ho_tasha
40 روز گذشت و من همچنان کلیر نشدم.
8 اکتبر ابوطبی
تشکر کنندگان: A2000 ، smpf ، behjan ، matin86
(2015-11-16 ساعت 12:14)A2000 نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 08:21)ستوده نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 01:49)A2000 نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 00:26)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  ما اگر دو ماه اینده کلیر بشیم و بدیم اژانس بره ویزامون را بگیره می تونیم برای عید بریم که دوباره مدیکالمون را تمدید کنند متوجه شدم که ویزا نهایتا شش ماه بعد از صدور مهلت داره ولی ایا تمدید مدیکال بعد از صدور ویزا هم ممکنه چون مهلت مدیکال ما تا اردیبهشت هست عصبانی نشین قول میدم دیگه نپرسم[emoji5]️

ویزای شما فقط و فقط به تاریخ شش ماه پس از تاریخ مدیکال شما صادر خواهد شد . (یعنی اگر مثلا از تاریخ مدیکال شما ۵ ماه گدشته باشد ویزای شما با اعتبار فقط و فقط یک ماه دیگر صادر خواهدشد و پس از صدور ویزا دیگر به هیچ وچه امکان تجدید مدیکال نخواهید داشت ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جناب A2000 ، درود
طبق فرمایش شما ، مدعوین به مصاحبه باید خود را برای حداکثر تا شش ماه پس از انجام مدیکال برای ورود به خاک آمریکا مهیا کنند ، در غیر اینصورت فرصت بوجود آمده برایشان از بین خواهد رفت ، درسته ؟
مدعوین به مصاحبه بعد از مدیکال بایستی در تاریخ مقرر درمحل مصاحبه حاضر شوند ولی کنتور اعتبار شش ماهه ویزا از تاریخ مدیکال شروع به شماره انداختن (کاهشی) مینماید. حال اگر مراحل کلیرنس شما مثلا ۴ ماه طول بکشد {(دقت کنید از تاریخ انجام مدیکال) چون ایرانیها برای مدیکال بایستی از ایران حارج شوند معمولا مدیکال آنها فقط چند روز با تاریخ مصاحبه آنها فاصله دارد}سغارت ویزای شما را با اعتبار ۲ ماه باقیمانده از شش ماه صادر خواهد نمود و اگر خدای ناکرده مراحل کلیرنس شما از ۶ ماه اعتبار مدیکال شما طولانی تر شد و سپس سفارت با ویزای شما موافقت نمود (کلیرنس شدید) از شما میخواهند که مدیکال جدید ارایه دهید (چونکه دیگر اعتبار شش ماهه مدیکال شما خاتمه یافته است) و آنگاه ویزای شما را با اعتبار شش ماهه از تاریخ صدور مدیکال جدید صادر خواهند نمود . امیدوارم دقیقا متوجه شده باشید . به امید کامیابی شما و سایردوستان
جناب A2000 درود
از پاسخ مبسوط و کامل شما کمال سپاس و تشکر را دارم
سوال متبادر به ذهن این است :
چنانچه پس از کسر مدت کلیرنس از مهلت شش ماهه اعتبار مدیکال ، زمان باقیمانده برای شخص حائز شرایط اخذ ویزا جهت ورود با آمریکا کافی نباشد ، آیا میتواند با انجام مدیکال و ارائه نتیجه آن به سفارت ویزایی با اعتبار شش ماه دریافت کند ؟
تشکر کنندگان: behjan ، mehdihk ، smpf
(2015-11-16 ساعت 21:08)Cactus1365 نوشته:  40 روز گذشت و من همچنان کلیر نشدم.
۸ اکتبر ابوطبی
دوست گرامی آیا سایت ابوظبی شماره کیس شما رو می شناسد ؟ شماره کیس من بعد از سه هفته هنوز شناسایی نمی شود .
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2015-11-16 ساعت 23:28)ستوده نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 01:49)A2000 نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 00:26)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  ما اگر دو ماه اینده کلیر بشیم و بدیم اژانس بره ویزامون را بگیره می تونیم برای عید بریم که دوباره مدیکالمون را تمدید کنند متوجه شدم که ویزا نهایتا شش ماه بعد از صدور مهلت داره ولی ایا تمدید مدیکال بعد از صدور ویزا هم ممکنه چون مهلت مدیکال ما تا اردیبهشت هست عصبانی نشین قول میدم دیگه نپرسم[emoji5]️

ویزای شما فقط و فقط به تاریخ شش ماه پس از تاریخ مدیکال شما صادر خواهد شد . (یعنی اگر مثلا از تاریخ مدیکال شما ۵ ماه گدشته باشد ویزای شما با اعتبار فقط و فقط یک ماه دیگر صادر خواهدشد و پس از صدور ویزا دیگر به هیچ وچه امکان تجدید مدیکال نخواهید داشت ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جناب A2000 ، درود
طبق فرمایش شما ، مدعوین به مصاحبه باید خود را برای حداکثر تا شش ماه پس از انجام مدیکال برای ورود به خاک آمریکا مهیا کنند ، در غیر اینصورت فرصت بوجود آمده برایشان از بین خواهد رفت ، درسته ؟
مدعوین به مصاحبه بعد از مدیکال بایستی در تاریخ مقرر درمحل مصاحبه حاضر شوند ولی کنتور اعتبار شش ماهه ویزا از تاریخ مدیکال شروع به شماره انداختن (کاهشی) مینماید. حال اگر مراحل کلیرنس شما مثلا ۴ ماه طول بکشد {(دقت کنید از تاریخ انجام مدیکال) چون ایرانیها برای مدیکال بایستی از ایران حارج شوند معمولا مدیکال آنها فقط چند روز با تاریخ مصاحبه آنها فاصله دارد}سغارت ویزای شما را با اعتبار ۲ ماه باقیمانده از شش ماه صادر خواهد نمود و اگر خدای ناکرده مراحل کلیرنس شما از ۶ ماه اعتبار مدیکال شما طولانی تر شد و سپس سفارت با ویزای شما موافقت نمود (کلیرنس شدید) از شما میخواهند که مدیکال جدید ارایه دهید (چونکه دیگر اعتبار شش ماهه مدیکال شما خاتمه یافته است) و آنگاه ویزای شما را با اعتبار شش ماهه از تاریخ صدور مدیکال جدید صادر خواهند نمود . امیدوارم دقیقا متوجه شده باشید . به امید کامیابی شما و سایردوستان
جناب A2000 درود
چنانچه پس از کسر مدت کلیرنس از مهلت شش ماهه اعتبار مدیکال ، زمان باقیمانده برای شخص حائز شرایط اخذ ویزا جهت ورود با آمریکا کافی نباشد ، آیا میتواند با انجام مدیکال و ارائه نتیجه آن به سفارت ویزایی با اعتبار شش ماه دریافت کند ؟
با درود
بله شما با ارایه مدیکال جدید به سفارت میتوانید کنتور تایم زمانی اعتبار ویزای احتمالی (ایشاله صددرصد) خود را مجددا صفر نمایید .
تشکر کنندگان: matin86 ، j.modarres ، behjan ، smpf
سلام من ديروز آپ داشتم به تاريخ ١٦ نوامبر . شما چطور؟
شماره کیس:2016as7xx
کنسولگری:آنکارا 
تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر(برنده خانم همسر)
مصاحبه:هفته اول Nov
دریافت ویزا: همسر برنده اصلي يكضرب، خودم ap
آپديتها: 10novو 11jan , 5jan
ورود به آمريكا:...
تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-17 ساعت 00:54)A2000 نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 01:49)A2000 نوشته:  ویزای شما فقط و فقط به تاریخ شش ماه پس از تاریخ مدیکال شما صادر خواهد شد . (یعنی اگر مثلا از تاریخ مدیکال شما ۵ ماه گدشته باشد ویزای شما با اعتبار فقط و فقط یک ماه دیگر صادر خواهدشد و پس از صدور ویزا دیگر به هیچ وچه امکان تجدید مدیکال نخواهید داشت ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جناب A2000 ، درود
جناب A2000 درود
با درود
بله شما با ارایه مدیکال جدید به سفارت میتوانید کنتور تایم زمانی اعتبار ویزای احتمالی (ایشاله صددرصد) خود را مجددا صفر نمایید .

برادر من تحت هیچ شرایطی پس از اینکه ویزاتون صادر میشه و پروسه کلیر انجام میشه تاریخ ویزاتون تمدید نمیشه حتی با ارائه مدیکال جدید.پس اماده باشید تا کلیر شدید برید امریکا وگرنه باید قید رفتنو بزنید اگه تاریخ ویزاتون تموم بشه.
الکی اطلاعات ندید لطفا
تشکر کنندگان: sahar2016 ، j.modarres ، behjan ، smpf
با سلام به يار هميشگي و دوست داشتني مهاجر سرا ho_tasha
شما هميشه تو قلب ما جا داري و زحماتت را هيچ وقت فراموش نمي كنيم "دوستدارت دودو "
تشکر کنندگان: asal1372 ، j.modarres ، Hana2015 ، smpf
دوست عزيزي كه سوالت را دوباره و سه باره مي پرسي و بچه هاي با مرام و آقاي مهاجر سرا هم جوابتون را ميدن نگران نباش مشكل از شما و ماها نيست مشكل از اين شير ناپاك خورده هاست كه اينقدر هممون را الكي تحت فشار ميذارن ...پدر سوخته ها به خودشون هم شك دارند و حرف و مدرك خودشون را هم قبول ندارند...بچه هاي گل سرسبد مملكت را كه هر كدومشون براي خودشون شخصيتي دارند را براي يك كار اداري به كشور ديگري مي كشونند و چنانچه به دلايلي كه قبل عرض كردم مثل شك بيش از حد به خودشون و ديگران هي زمان كلير شدن را طول ميدن تا در نهايت هر روز طرف مثل برف در برابر آفتاب آب بشه..روزي 200 بار سايت را براي آپديت و يا كلير شدن چك كنه و از طرفي نگران اتمام زمان مديكال و مجددا طي اين مسير طولاني، پر هزينه و ... بشه
آره برادر من حق داري ...
خود ماها هم گيج ميزنيم ...جالبه كه يك رويه ثابتي براي همه ندارند و همش تجربه هايي است كه براي ديگران اتفاق افتاده و ما داريم سينه به سينه به ديگران منتقل مي كنيم...براي مثال همين خانواده عزيزي كه پس از صدور ويزا و دريافت پكيج ، خونه و زندگيش را سريع زير قيمت فروخته و بعد از گذشت چند هفته با ايميل بهشون اطلاع دادند كه پاس و ويزا هاتون را زود بر گردونيد هر چقدر هم ايميل زدن و تلفن فقط گفتند كه اينها را هر چه زودتر برگردونيد ولا غير .طرف اگه مجرد بود با همون ميرفت ولي با داشتن زن وبچه نمي تونه ريسك كنه...
آره برادر من حق داري ...
تشکر کنندگان: sahar2016 ، j.modarres ، ho_tasha ، Interuniversal ، smpf
امروز 21 امین روزه که سفارت ابوظبی شماره کیس من و یکی دیگر از دوستانم را نمی شناسد. آیا کسی نظری دارد در این مورد؟به نظرتان به سفارت زنگ بزنیم؟
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2015-11-17 ساعت 04:52)amirrezakazemi نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 00:54)A2000 نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 08:21)ستوده نوشته:  جناب A2000 ، درود
جناب A2000 درود
با درود

برادر من تحت هیچ شرایطی پس از اینکه ویزاتون صادر میشه و پروسه کلیر انجام میشه تاریخ ویزاتون تمدید نمیشه حتی با ارائه مدیکال جدید.پس اماده باشید تا کلیر شدید برید آمریکا وگرنه باید قید رفتنو بزنید اگه تاریخ ویزاتون تموم بشه.
الکی اطلاعات ندید لطفا

دوست عزیز مگه برای صدور ویزا نباید ابتدا پاسپورتها رو تحویل سفارت بدیم.خوب اگه به همراه پاسپورتها مدیکال تمدید شده رو هم بهشون بدیم اونوقت اعتبار ویزا 6 ماهه نمیشه؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: A2000 ، behjan ، smpf
(2015-11-17 ساعت 09:15)گروهبان دودو نوشته:  دوست عزيزي كه سوالت را دوباره و سه باره مي پرسي و بچه هاي با مرام و آقاي مهاجر سرا هم جوابتون را ميدن نگران نباش مشكل از شما و ماها نيست مشكل از اين شير ناپاك خورده هاست كه اينقدر هممون را الكي تحت فشار ميذارن ...پدر سوخته ها به خودشون هم شك دارند و حرف و مدرك خودشون را هم قبول ندارند...بچه هاي گل سرسبد مملكت را كه هر كدومشون براي خودشون شخصيتي دارند را براي يك كار اداري به كشور ديگري مي كشونند و چنانچه به دلايلي كه قبل عرض كردم مثل شك بيش از حد به خودشون و ديگران هي زمان كلير شدن را طول ميدن تا در نهايت هر روز طرف مثل برف در برابر آفتاب آب بشه..روزي 200 بار سايت را براي آپديت و يا كلير شدن چك كنه و از طرفي نگران اتمام زمان مديكال و مجددا طي اين مسير طولاني، پر هزينه و ... بشه
آره برادر من حق داري ...
خود ماها هم گيج ميزنيم ...جالبه كه يك رويه ثابتي براي همه ندارند و همش تجربه هايي است كه براي ديگران اتفاق افتاده و ما داريم سينه به سينه به ديگران منتقل مي كنيم...براي مثال همين خانواده عزيزي كه پس از صدور ويزا و دريافت پكيج ، خونه و زندگيش را سريع زير قيمت فروخته و بعد از گذشت چند هفته با ايميل بهشون اطلاع دادند كه پاس و ويزا هاتون را زود بر گردونيد هر چقدر هم ايميل زدن و تلفن فقط گفتند كه اينها را هر چه زودتر برگردونيد ولا غير .طرف اگه مجرد بود با همون ميرفت ولي با داشتن زن وبچه نمي تونه ريسك كنه...
آره برادر من حق داري ...

دوست عزیز میشه در مورد این دوستتون بیشتر توضیح بدید.مگه ویزای خودش بدون مشکله که میفرمایید اگه خودش فقط بود میتونست تنهایی بره.ایا ویزاشون کلا باطل شده یا شامل کلیرنس شدن؟
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-17 ساعت 00:21)fatemeh qanbari نوشته:  
۸ اکتبر ابوطبی
دوست گرامی آیا سایت ابوظبی شماره کیس شما رو می شناسد ؟ شماره کیس من بعد از سه هفته هنوز شناسایی نمی شود .

بله کیس من رو از همون 8 اکتبر که مصاحبه ام بوده میشناسه ولی هیچ آپدیتی ندارم.
و به نطر میرسه روال امسال خیلی کند پیش میره
تشکر کنندگان: j.modarres ، behjan ، smpf
(2015-11-17 ساعت 09:53)Lolita123 نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 00:21)fatemeh qanbari نوشته:  
۸ اکتبر ابوطبی

بله کیس من رو از همون ۸ اکتبر که مصاحبه ام بوده میشناسه ولی هیچ آپدیتی ندارم.
و به نطر میرسه روال امسال خیلی کند پیش میره

دوستان ما هم فقط یک آپدیت داشتیم و خانوم مترجمی که همراه افیسر بودن به ما گفتن سایت رو از یه ماه دیگه چک کنیم..کسی از دوستان میدونه اولین سری کلیری 2015 از چه تاریخی شروع شده بود؟
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: fatemeh qanbari ، behjan ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان