کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-11-19 ساعت 18:28)fatemeh qanbari نوشته:  [quote='A2000' pid='680880' dateline='1447934716']
[quote='Joje mohajer' pid='680866' dateline='1447927420']
سلام دوستان
توی سفرنامه اقای یس اور نو نوشته بود که برگ سفید رو به کسانی ک ریجکت شدن میدن و آبی به ای پی خورده ها وصورتی به کسانی ک ویزا بهشون میدن...اما روز مصاحبه ما به کسانی ک من دیدم ای پی خوردن سفید دادن و گفتن ۲تا۳ماه دیگه کلیرمیشید...ایا میخوان اینا رو ریجکت کنن ک سفید دادن بهشون؟
مصاحبه در ابوظبی
به نظر من برگه سفید رو به خانمها میدن و برگه آبی رو به آقایون
سلام من 16 نوامبر مصاحبه داشتم، برگه سفید دادن و یه مدرک خواستم که فرداش برم و ویزا گرفتم، سفارت ابوظبی برگه هاش تموم شده و از یه رنگ برگه برای همه استفتده میکنه، اینا مهم نیست....
تشکر کنندگان: Hana2015 ، Interuniversal ، j.modarres ، پرسپولیس6 ، behjan ، aminooo ، matin86 ، smpf
(2015-11-23 ساعت 16:01)mehdihk نوشته:  
(2015-11-23 ساعت 15:43)Ryan ۲۰۱۴ نوشته:  سلام به همه دوستان
همسر من به تاريخ هاي ٤،١٠،١٦،١٩،٢٣ Nov اپديت داشته،مي خوام بدونم بقيه هم اپديت داشتند؟
با سلام
همینطوره تمام آنکارایی های ap خورده همین آپدیت ها رو داشتن.Rolleyes

بزنم به تخته انگار خبراییه ها . با توجه به تاریخ مصاحبه هاتون آپدیت های خوبی دارین انشالا نشانه کلیر شدن باشه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Interuniversal ، Ryan 2014 ، j.modarres ، Meysam-mac ، behjan ، aminooo ، matin86 ، humsun ، smpf
سلام
مصاحبه : 8 اکتبر ابوطبی
خانم تنها مجرد
مهندس کامپیوتر شرکت اینترنتی
شماره کیس : **14
تنها آپدیت 8 اکتبر سایت ابوظبی
تا الان 45 روز انتظار
دریافت برگه ی آبی
(2015-11-23 ساعت 21:28)Cactus1365 نوشته:  سلام
مصاحبه : ۸ اکتبر ابوطبی
خانم تنها مجرد
تنها آپدیت ۸ اکتبر سایت ابوظبی
تا الان 45 روز انتظار
دریافت برگه ی آبی
سلام دوست عزیز دقیقا من هم با دریافت برگه آبی و تنها آپدیت تاریخ روز مصاحبه هفته سوم اکتبرابوظبی و همچنان منتظر نگران نباشید امیدوارم همگی بزودی ویزامون بگیریم باسپاس
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: Interuniversal ، matin86 ، j.modarres ، smpf ، asal1372
(2015-10-11 ساعت 01:58)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 17:17)nimashariat نوشته:  جناب yes or no و دیگر دوستان پیشکسوت
با وجود اینکه می دونم بولتن قابل پیش بینی نیست ممنون می شم تحلیلتون در باره کارنتی های امسال رو بدونم.فک می کنید امسال هم کات اف خواهیم داشت؟ به نظرتون امسال بچه هایی با کیس نامبر بالا مثل من نسبت به پارسال زودتر مصاحبه میرن؟
باز هم ممنون.

امسال ممکنه روند بهتراز ۲۰۱۵ باشه ولی جدآ بفکر سفارت باش چون افیسر ایروان 100 درصد با ما ایرانیا مشکل داره. جالبه بدونید در سال گذشته حتی یک مورد مجرد ایرانی با سربازی س کلییر نشد. در صورتی که افراد زیادی با همین شرایط از ابوظبی کلییر شدند. ایروان کیس مجرد خانم هم داشتیم که کلییر نشده. کیس معاف داشتیم کلییر نشد. کیس با شرایط یکضرب کامل هم داشتیم کلیرنس خورد. خلاصه امادگی هر اتفاقی رو داشته باشید

با سلام و تشکر
جرمی که در امضاتون هست رو اونها بهتون گفتند یا خودتون حدس میزنید؟
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، smpf ، golia ، لطف اله
(2015-10-12 ساعت 13:30)Interuniversal نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 12:12)ho_tasha نوشته:  دوست عزیز شما یه دقت دقیقی رو کارت پایان خدمت انجام بده متوجه میشه که بالای عکس دست چپ درجه شما رو زده و همچنین در پس زمینه عکس نیرویی که بودی چاپ شده و به راحتی قابل رویت هست.
سعی کنید صادقانه پاسخ بدین کلیرنس بهتر از refuesd شدن هستش.
موفق باشید.

عه من تاحالا دقت نكرده بودم،آره اونجا قشنگ معلومهBig Grinمرسي حسين جانTongue

در مورد ايروان كه سياوش جان گفتن منم كيس هاي زيادي رو ميشناسم كه با شرايط يكضرب كيليرنس بهشون خورده نمونش دختر دايي خودم!
از دوستان اهل فن پرسيدم گفتن آفيسر ايروان عوض شده و زيادي سليقه اي داره كار ميكنه و ابوظبي رو بهتر دونستن براي كيس هاي يكضرب،آنكارا هم كه نياز به توضيح نداره دگBig Grin خودشونم نميدونن چيكاره انCool
با همه اينها و اين جمله معروف كه سفارت ها هيچ فرقي نميكنن آرزو ميكنم كه هركي بتونه از اين مسائل سربلند بيرون بياد و اميدوارانه به زندگيش ادامه بدهWink

با سلام
منظور شما از پس زمینه ، پس زمینه عکس خودمونه ؟
من که چیزی در پس زمینه نمیبینم
یک مهر هولوگرامی روی قسمتی از عکس خورده که مربوط به علامت ن ا ج ا است
تشکر کنندگان: smpf
منظور از آپدیت چیه؟
-شماره کیس: 54xx
-کنسولگری: ایروان
-ارسال فرم: June 05
تعداد افراد: یک نفر
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: April 12
وضعیت: Ap
دریافت ویزا:...
(2015-11-23 ساعت 21:43)behjan نوشته:  
(2015-11-23 ساعت 21:28)Cactus1365 نوشته:  سلام
مصاحبه : ۸ اکتبر ابوطبی
خانم تنها مجرد
تنها آپدیت ۸ اکتبر سایت ابوظبی
تا الان 45 روز انتظار
دریافت برگه ی آبی
سلام دوست عزیز دقیقا من هم با دریافت برگه آبی و تنها آپدیت تاریخ روز مصاحبه هفته سوم اکتبرابوظبی و همچنان منتظر نگران نباشید امیدوارم همگی بزودی ویزامون بگیریم باسپاس

دوست عزیز ما هم 21 اکتبر مصاحبه داشتیم برگه سفید و تنها یک اپدیت.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan ، mfte.teacher ، j.modarres ، smpf
(2015-11-22 ساعت 20:57)Mey30 نوشته:  
(2015-11-22 ساعت 11:36)1362amin1362 نوشته:  سلام دوستان عزيز در لاتاري ٢٠١٦.
اميدوارم كه لاتاري سال ٢٠١٦ از همه سالهاي گذشته بهتر باشه و همچنين سالهاي آينده بهتر و بهتر.
خوب يك سري از دوستان من رو از لاتاري ٢٠١٥ مي شناسن و وظيفه دونستم بيام حال و احوال اين روزهاي سختتون رو جويا باشم.
ما هم كه حدود ٤٠ روز پيش وارد كاليفرنيا شديم و بهشت رو از نزديك ديديم.
براي به دست آوردن اين بهشت خيلي چيزها رو فدا كرديم و نمي دونم كه كار درستي كرديم يا نه.
فقط بدونيد اينجا فراي تصورتون سختي و مشغت در انتظارتون هست. البته همين آب و هواي خوب، انسانهاي خوب، قوانين خوب و حمايتهاي دولت به فدا كردن همه چيز مي ارزه. البته اين نظر شخصيه. خوشحالم از اينكه در مكاني زندگي مي كنم كه پارازيت نداره، آلودگي هوا نداره، ف ي ل ت ر ي ن گ نداره و ....
اميدوارم تك تكتون امسال ويزا بگيريد و بيايد اينجا رو ببينيد. فقط نترسيد و توكلتون به خدا باشه
دو چيز مهم رو حتماً همراه داشته باشيد:
١- پول
٢- زبان

موفق باشيد و كلير

سلام و عرض تبریک
با حرفاتونتون موافقم
آقا درباره زمان انتظار برای کلیر شدن توصیه ای داری؟
چون مطمئنم ای پی میخورم و تو ماههای آخر این اتفاق میافته!

سلام و متشكرم.
در خصوص سئوالتون بايد عرض كنم شرايط و زمان كليرنس كيس با كيس فرق مي كنه. اگه دوست داشتيد شرايطتتون رو برام پيام خصوصي بگذاريد تا بهتر بتونم راهنماييتون كنم. ضمناً ماههاي آخر سرعت بررسي پرونده ها و چكهاي درخواستي از جانب آفيسر خيلي كمتر مي شه. به ياد دارم دوستاني كه در لاتاري ٢٠١٥ در آگوست مصاحبه داشتن خيلي زودتر از ديگر دوستان كلير شدن. شايد كمتر از ٢٠ روز. نگران نباشيد و همگي بار سفر ببنديد.
يه توصيه براي همه شما عزيزان دارم و اون اينكه اگر دوست داريد زودتر از اينكه سفارت بهتون اعلام كنه كه كلير شديد خودتون متوجه بشيد و يا اينكه دوستان قديمي بتونن راهنمايي تون كنن اينه كه بعد از مصاحبه هر روز ، روزي دوبار سايت سيس رو بررسي كنيد و ساعات و تاريخ آپديتهاتون رو يادداشت كنيد. ساعات خيلي مهم هستن.
موفق باشيد و كلير
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: chakavakl ، humsun ، mfte.teacher ، j.modarres ، A2000 ، smpf ، asal1372 ، behjan ، Meysam-mac ، nimashariat
(2015-11-23 ساعت 15:15)آنجلا.. نوشته:  
(2015-11-23 ساعت 14:32)farnaz100 نوشته:  سلام به همه دوستان مناظر
ما امروز تو ابوظبی مصاحبه داشتیم.همونطور که پیش بینی میکردیم چک خوردیم. فعلا مقیم اینجاییم تا ایشالا هرچه زودتر همه با هم مهاجرت کنیم به تاپیک اولین سفر Smile)

سلام،
امیدوارم زودتر کلیر بشید. میشه لطفا کمی از شرایط کیستون بگید؟

ما هردو کارمند دولت و همسر معاف از سربازی
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: j.modarres ، آنجلا.. ، smpf ، Hana2015 ، behjan
دوستان عزیز چندتا سوال داشتم...
1- از ما دونفر بجز در مورد نوع کارمون هیچ سوال دیگهای (تاکید میکنم هیچی!) نپرسید.
2- از من که نفر دوم بودم هیجکدوم از مدارک تحصیلی حتی اخرین مدرک تحصیلی رو نگرفت؟

به نظرتون طبیعیه؟ من قبلا خونده بودم افیسر در مورد مسایل مختلفی سوال میکنه؟؟؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: smpf ، behjan
(2015-11-24 ساعت 12:16)farnaz100 نوشته:  دوستان عزیز چندتا سوال داشتم...
۱- از ما دونفر بجز در مورد نوع کارمون هیچ سوال دیگهای (تاکید میکنم هیچی!) نپرسید.
۲- از من که نفر دوم بودم هیجکدوم از مدارک تحصیلی حتی اخرین مدرک تحصیلی رو نگرفت؟

با سلام
در مورد ما هم تنها در مورد کار و سربازی بنده سوال ًرسیده شد.همانطور که میدونید در مورد نفر دوم نیازی به مدرک تحصیلی در زمان مصاحبه نیست مگر اینکه خود افیسر در خواست کند.بنابراین کاملا طبیعی بوده روند کار شما.
با تشکر
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: j.modarres ، sahar2016 ، smpf ، Hana2015 ، behjan
من حس میکنم اگه قضیه اینجور پیش بره دوستان فراتر از رنگ برگه ها میرن ودیگه در مورد رنگ لباس هم میگن مثلا تاریخ مصاحبه من چندم بوده لباس افیسر صورتی بود
دو.ستان من از حدود 200 نفر از برندگان 2015 و2016 سال کردم در مورد این مسئله و کاملن موضوع برگه ها رو مسخره وبی مورد دونستن واقعن
صرفاً جهت طلاع
تشکر کنندگان: j.modarres ، Joje mohajer ، sahar2016 ، A2000 ، mfte.teacher ، smpf ، ho_tasha ، golia ، behjan ، nimashariat
دوست عزیز فرناز خانم به امید کلیری هر چه سریعتر شما.میشه بفرمایید هزینه مدیکال دخترتون چقدر شد؟راستی افیسری که باهاتون مصاحبه کرد خانوم بود یا اقا؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
۱- از ما دونفر بجز در مورد نوع کارمون هیچ سوال دیگهای (تاکید میکنم هیچی!) نپرسید.
۲- از من که نفر دوم بودم هیجکدوم از مدارک تحصیلی حتی اخرین مدرک تحصیلی رو نگرفت؟

دوست عزیز اینها سوالات روتین هستش و شایدم همون سوالات روتین رو هم ازکسی نپرسن. اون بستگی به حال و حوصله آفیسر داره. هیچ الزامی وجود نداره که از همه یک جور سوال بپرسه . آفیسر اونجا قاضی و نماینده دولت هستش شاید اصلا لازم ندیده که این کار رو انجام بده .

(2015-11-24 ساعت 13:40)mfte.teacher نوشته:  

دوست عزیز اینها سوالات روتین هستش و شایدم همون سوالات روتین رو هم ازکسی نپرسن. اون بستگی به حال و حوصله آفیسر داره. هیچ الزامی وجود نداره که از همه یک جور سوال بپرسه . آفیسر اونجا قاضی و نماینده دولت هستش شاید اصلا لازم ندیده که این کار رو انجام بده .
از مدیر فروم هم به خاطر لطفی که نسبت به بنده داشتن و بهم رتبه دادن از همینجا تشکر و قدردانی می کنم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: j.modarres ، smpf ، sahar2016 ، Siamak ، farnaz100 ، lotfe.kh ، golia ، behjan ، Interuniversal

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان