کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-11-25 ساعت 00:09)ho_tasha نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 23:57)A2000 نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 23:23)ho_tasha نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 22:31)A2000 نوشته:  بنده با تمام احترامی که به تمامی دوستان متبحر هم دوره و پیشکسوتان با تجربه ی عزیز قایلم جسارتا بعرض میرسانم :
این نظریه که سفارتی همچون ا.م.ر.ی.ک.ا به علت اتمام برگه های خود (کاغذ) از برگه هایی به رنگهای مختلف با متون متفاوت در سفارتهای مختلف خود استفاده نماید را قبول ندارم (حداقل در سه سفارت که شرایط نزدیک به همی را برای ایرانیان دارند).
این صحبت شاید در داخل کشورهای جهان سوم (حتی نه در سفارت های این کشورهای جهان سوم) صدق کند ولی درمورد سفارت ا.م.ر.ی.ک.ا بعید بنظر میرسد (باتوجه به سیستماتیک بودن اعمال آنان)
پس روزی نتیحه این رویه و سایر عملکرد آنان برای برندگان سالیان آتی (حتی شاید برندگان ۲۰۱۶) روشن خواهد شد .
کامیاب باشید
Dear A
ممنون که این همه به اونها مطمئن هستی کاش که اونها به شما این همه اطمینان داشتن.
اتفاقاً اگر شما همین دوستان ع م ر ی رو جای دیگه ببنید خیلی هم قانون مدار و اینکه شما میگی منضبط نمیبینی.
بنده چون خودم سعادت سفر به این کشور رو نداشته ام (چند کشوری هم که رفتیم به قولی قابل مقایسه نبودن) با توچه به تجربیات دو نفر از خواهر و برادرانم که در چندسال اخیر سیتیزن شده اند وهمچنین تجربه چندین بار مسافرت پدرو مادرم که گرین کارد دارن و سالیانه رفت و آمد اونارو به دفعات شاهد بودم عرض کردم . ببخشید

دوست عزيز مطمئناً همينطوره.
ولي ميخوام بگم كه اين برنامه رنگ برگه اونقدر مهم نيست.
موفق باشي.

فعلا تا زمانی که ما از دلایلش اطلاعی نداریم شاید مهم نباشه .
ولی قطعا برای صدور آن به رنگهای مختلف توسظ سفارت ها دلایلی وجود داره .......
پیروز باشید.
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
(2015-11-25 ساعت 01:30)A2000 نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 23:23)ho_tasha نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 22:31)A2000 نوشته:  بنده با تمام احترامی که به تمامی دوستان متبحر هم دوره و پیشکسوتان با تجربه ی عزیز قایلم جسارتا بعرض میرسانم :
این نظریه که سفارتی همچون ا.م.ر.ی.ک.ا به علت اتمام برگه های خود (کاغذ) از برگه هایی به رنگهای مختلف با متون متفاوت در سفارتهای مختلف خود استفاده نماید را قبول ندارم (حداقل در سه سفارت که شرایط نزدیک به همی را برای ایرانیان دارند).
این صحبت شاید در داخل کشورهای جهان سوم (حتی نه در سفارت های این کشورهای جهان سوم) صدق کند ولی درمورد سفارت ا.م.ر.ی.ک.ا بعید بنظر میرسد (باتوجه به سیستماتیک بودن اعمال آنان)
پس روزی نتیحه این رویه و سایر عملکرد آنان برای برندگان سالیان آتی (حتی شاید برندگان ۲۰۱۶) روشن خواهد شد .
کامیاب باشید
Dear A
اتفاقاً اگر شما همین دوستان ع م ر ی رو جای دیگه ببنید خیلی هم قانون مدار و اینکه شما میگی منضبط نمیبینی.
بنده چون خودم سعادت سفر به این کشور رو نداشته ام (چند کشوری هم که رفتیم به قولی قابل مقایسه نبودن) با توچه به تجربیات دو نفر از خواهر و برادرانم که در چندسال اخیر سیتیزن شده اند وهمچنین تجربه چندین بار مسافرت پدرو مادرم که گرین کارد دارن و سالیانه رفت و آمد اونارو به دفعات شاهد بودم عرض کردم . ببخشید

موفق باشي.

پیروز باشید.

مگه متن نوشته شده تو برگه ها با هم فرق می کنه؟؟؟
برای ما یه فرمه که تو قسمت بالا اسم و کیس نامبر نوشته شده و پایین هم جدولی داره که ردیف اول تیک خورده و ادرس سفارت ابوظبی توش نوشته شده...
برای بقیه دوستان هم همینه؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: behjan ، A2000 ، smpf ، گروهبان دودو
با سلام به همه
مجدد از دوستان و پيشكسوتان ارجمند و عزيزم كه وقت و اطلاعاتشون رو در اختيار همه ميزارند و چراغ راه هستند تشكر ويژه دارم!

يك يادآوري:
از دوستان عاجزانه درخواست دارم كه از چت كردن بپرهيزند و روند تاپيك رو خسته كننده نكنند چون اين تاپيك قراره يه راهنما و يادگاري براي سالهاي بعدي باشه و هنوز يكماه از مصاحبه ها گذشته اينهمه صفحه رفته جلو تا ١٠ماه آينده رو خودتون متصور بشيد،
در ضمن مسائل مربوط به تاپيك رو لطف كنيد ارسال بفرمائيد و براي طرح سوال از فرد خاصي ميتونيد پيام خصوصي ارسال بفرماييد!

به اميد همدلي و صميميت بيشتر
دوستون دارم خعلي
Big Grin
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
(2015-11-25 ساعت 09:16)farnaz100 نوشته:  
(2015-11-25 ساعت 01:30)A2000 نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 23:23)ho_tasha نوشته:  Dear A

موفق باشي.

پیروز باشید.

مگه متن نوشته شده تو برگه ها با هم فرق می کنه؟؟؟
برای ما یه فرمه که تو قسمت بالا اسم و کیس نامبر نوشته شده و پایین هم جدولی داره که ردیف اول تیک خورده و ادرس سفارت ابوظبی توش نوشته شده...
برای بقیه دوستان هم همینه؟
با سلام دوس عزیز A2000
توجه دارین که با یک کلمه چه استرسی به دوستان وارد می کنید. ما که تمامی برگه ها رو دیدم از نظر متن هیچ فرقی نداره
پس بیاییم که دوستانمون استرس وارد نکنیم.
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,619)
تشکر کنندگان: Siamak ، panizrm ، Interuniversal ، mehdihk ، j.modarres ، tamana2016 ، farnaz100 ، Mehdi0065 ، behjan ، smpf
دوستان عزیز باور کنین اصلا نیازی به بحث نیست هر کسی شرایط خودشو بهتر از هر کسی دیگه ای می دونه ، و میدونه که AP میشه یا نه . رنگ برگه ها اصلا مهم نیست فقط حرف آفیسر که میگه AP شدین یا نه مهمه . خودتون در گیر این مسائل ریزه کاری نکنین که اعصاب خوردی میاره . در این بینن هیچ اشتباهی در مورد AP خوردن یا نخوردن پیش نمیاد و برگه ها فقط برای اینه که بعدا که رفتین سفارت بتونین باهاش وارد سفارت بشین سعی کنین گم نکنین اون برگه هر چند ایمیل کلیری از اون برگه مهم تر هستش اما باید هر دوش باشه .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

سلام دوستان

همونطور که دوستان باتجربه چندین بار توی همین تاپیک و تاپیک کلیرنس سالهای گذشته اشاره کردن رنگ برگه ها اهمیت نداره و صرفا چیزی که داخل برگه ها نوشته میشه مهم هستش.
از دوستان خواهش میکنم که اگر راجع به موضوعی اطلاعات کامل ندارن لطف کنن اطلاعات اشتباه ندن و به بقیه دوستان استرس بیخودی وارد نکنن .
به این فکر کنید که اطلاعات اشتباه شما ممکنه زندگی یک نفر رو تحت الشعاع قرار بده .

ممنون از توجهتون
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
این هم نمونه ایمیل کلیری برای دوستان فقط این نامه رو تو ذهن تون تصور کنین و لاغیر

Abu Dhabi, IV <AbuDhabiIV@state.gov>
Sep 13

to me, me
Please send us your passport(s) and updated medical exam(s). Your first medical exam was good for 6 months – if you plan to travel before that first medical exam expires, we can issue a visa good until that expiration date. Otherwise, you should come to the UAE to complete a new medical exam. Please ensure we have your passport(s) by September 22nd in order to be certain we have a visa number for your case. Please note that we are closed on Fridays and Saturdays. Please come as soon as possible to guarantee a Diversity Visa lottery visa number, even if part of your family is not ready for issuance. Our hours for bringing in your passport and medicals is any work day (Sunday- Thursday) at 2pm. If we do not receive your passport by September 22nd, we cannot guarantee a Diversity Visa for you and your family.

Thank you,
Immigrant Visa Unit, Abu Dhabi

This email is UNCLASSIFIED.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

با سلام ميخواستم سوالي از مديران و پيشكسوتان تاپيك بپرسم كه در صورت كلير شدن ايا عاقلانه است كه ويزامونو پيكاپ كنيم و اين كار رو دست يك اژانس معتبر سپرد يا نه؟ ممنونم اگه نظرتونو بگيد
تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-25 ساعت 18:02)پرشان نوشته:  با سلام ميخواستم سوالي از مديران و پيشكسوتان تاپيك بپرسم كه در صورت كلير شدن ايا عاقلانه است كه ويزامونو پيكاپ كنيم و اين كار رو دست يك اژانس معتبر سپرد يا نه؟ ممنونم اگه نظرتونو بگيد
سلام
پرشان جان فكر كنم اين بحث قبلا هم انجام شده و اينكه آخرش خودتون تصميم گيرنده هستيد،اگه شخصي ميپرسيد من خودم بودم اينكارو نميكردم چون پارسال موردهايي پيش اومده بوده كه آدم تصورش رو هم نميكرده،پاس گم شده ،اون آژانس ه پاس هارو نميبرده چون واسش نمي صرفيده و ساير موارد...
اگه از نظر مالي و وقت مشكلي نداريد خودتون اقدام كنيد بهتر ه!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: A2000 ، j.modarres ، پرشان ، ستوده ، behjan ، smpf ، گروهبان دودو
دوستان به نظرتون حوادث تر و ر یس تی اخیر در فرانسه تاثیر ی در روند کلیر شدن داره؟!
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
(2015-11-25 ساعت 21:12)milaveh نوشته:  دوستان به نظرتون حوادث تر و ر یس تی اخیر در فرانسه تاثیر ی در روند کلیر شدن داره؟!

ازون سوالات مدیر پسند Big Grin
اخه چه ربطی به لاتاری داره این موضوع؟!! همه چیزو باهم قاطی نکنید نفت گرون شد بنظرتون تاثیری تو کلیری بقیه داره جناب مدیر؟
تشکر کنندگان: Interuniversal ، behjan ، sahar2016 ، ho_tasha ، Mehdi0065 ، smpf
(2015-11-24 ساعت 16:42)Joje mohajer نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 14:51)farnaz100 نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 12:27)Joje mohajer نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 12:16)farnaz100 نوشته:  دوستان عزیز چندتا سوال داشتم...
۱- از ما دونفر بجز در مورد نوع کارمون هیچ سوال دیگهای (تاکید میکنم هیچی!) نپرسید.
۲- از من که نفر دوم بودم هیجکدوم از مدارک تحصیلی حتی اخرین مدرک تحصیلی رو نگرفت؟

به نظرتون طبیعیه؟ من قبلا خونده بودم افیسر در مورد مسایل مختلفی سوال میکنه؟؟؟

با سلام
در مورد ما هم تنها در مورد کار و سربازی بنده سوال ًرسیده شد.همانطور که میدونید در مورد نفر دوم نیازی به مدرک تحصیلی در زمان مصاحبه نیست مگر اینکه خود افیسر در خواست کند.بنابراین کاملا طبیعی بوده روند کار شما.
با تشکر

ممنون دوست عزیز. از روی امضاتون مشخصه که ما تقریبا به فاصله چندروز باهم مصاحبه داشتیم. میشه بگین کجا اپدیت کیستون رو چک کردین؟
به ما یه برگه دادن برای چک کردن وضعیت کیس به ادرس سایت سفارت ابوظبی. ولی در حال حاضر کیس مارو نمیشناسه که فکر کنم طبیعیه.

با سلام
از طریق سایت سفارت ابوظبی

سلام
سایت سفارت چندروز بعد از مصاحبه کیس شمارو شناخت؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

(2015-11-25 ساعت 22:19)farnaz100 نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 16:42)Joje mohajer نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 14:51)farnaz100 نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 12:27)Joje mohajer نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 12:16)farnaz100 نوشته:  دوستان عزیز چندتا سوال داشتم...
۱- از ما دونفر بجز در مورد نوع کارمون هیچ سوال دیگهای (تاکید میکنم هیچی!) نپرسید.
۲- از من که نفر دوم بودم هیجکدوم از مدارک تحصیلی حتی اخرین مدرک تحصیلی رو نگرفت؟

به نظرتون طبیعیه؟ من قبلا خونده بودم افیسر در مورد مسایل مختلفی سوال میکنه؟؟؟

با سلام
در مورد ما هم تنها در مورد کار و سربازی بنده سوال ًرسیده شد.همانطور که میدونید در مورد نفر دوم نیازی به مدرک تحصیلی در زمان مصاحبه نیست مگر اینکه خود افیسر در خواست کند.بنابراین کاملا طبیعی بوده روند کار شما.
با تشکر

ممنون دوست عزیز. از روی امضاتون مشخصه که ما تقریبا به فاصله چندروز باهم مصاحبه داشتیم. میشه بگین کجا اپدیت کیستون رو چک کردین؟
به ما یه برگه دادن برای چک کردن وضعیت کیس به ادرس سایت سفارت ابوظبی. ولی در حال حاضر کیس مارو نمیشناسه که فکر کنم طبیعیه.

با سلام
از طریق سایت سفارت ابوظبی

سلام
سایت سفارت چندروز بعد از مصاحبه کیس شمارو شناخت؟

با سلام
دقيقا دو روز بعد إز مصاحبه ما اپ دیت شدیم.
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: A2000 ، smpf
(2015-11-25 ساعت 21:44)kourosh8 نوشته:  
(2015-11-25 ساعت 21:12)milaveh نوشته:  دوستان به نظرتون حوادث تر و ر یس تی اخیر در فرانسه تاثیر ی در روند کلیر شدن داره؟!

ازون سوالات مدیر پسند Big Grin
اخه چه ربطی به لاتاری داره این موضوع؟!! همه چیزو باهم قاطی نکنید نفت گرون شد بنظرتون تاثیری تو کلیری بقیه داره جناب مدیر؟
كوروش جان داداش،كجا گرون شده؟ارزون شده امروز اوني كه گرون شده دلاره برادر من دلار Big Grin
ولي جدا از شوخي اين بحث جاي دگ هم مطرح شده و دوستان هم جواب دادند كه خير هيچ ربطي نداره نگران نباشيد!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: behjan ، kourosh8 ، sahar2016 ، j.modarres ، ho_tasha ، A2000 ، Mehdi0065 ، smpf
سلام دوستان
بعضي مسائل ديگه دست خود شخص نيست !
ميشه در مورد مسائلي كه واقعا در روند كلير شدن تاثير داره بگيد ؟
اين كه ميگن زياد كارتون رو بزرگ جلوه نديد آيا واقعيت داره ؟
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: behjan ، sahar2016 ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان