کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
تشکر کنندگان: smpf
(2015-12-06 ساعت 14:42)Aabearff نوشته:  
(2015-12-06 ساعت 08:54)farnaz100 نوشته:  
(2015-12-06 ساعت 00:14)humsun نوشته:  
(2015-12-05 ساعت 15:13)Aabearff نوشته:  دوستان من دوم دسامبر در انكارا مصاحبه داشتم وap خوردم از همون روز سايت ceas كيسم را مي شناخت و از امروز سايت سفارت

سايت سيس كيستون رو ميشناخت؟!
مطمى

منظورتون ceac?
وارد این سایت میشین؟
ceac.state.gov
بله مثل قديم وارد سايت مي شم
اونيكه شما وارد سايت ميشيد و ملاحظه ميكنيد وضعيت كيستون نيست دوست عزيز،
براي چك كردن وضعيت كيس ap بايد تا ژانويه صبر كرد!
نميدونم باز شايد شما پارتي اي چيزي داري ما خبر نداريم Big Grin
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، mehdihk ، behjan ، rezamehrzad ، Joje mohajer ، smpf ، j.modarres
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: mehdihk ، behjan ، rezamehrzad ، smpf
(2015-12-05 ساعت 15:52)محمدرصا نوشته:  
(2015-12-05 ساعت 13:49)golia نوشته:  
(2015-12-04 ساعت 19:00)davouddavoud نوشته:  سلام دوستان
اين سي وي cv كه بحثش پيش اومده را بايد خودمون به هر شكلي كه ميخوايم درست كنيم و واسشون بفرستيم يا خودشون يه سي وي به صورت فرم ميدن بايد پر كنيم و بفرستيم؟ اگه به صورت فرم هست شامل چه قسمت هايي است؟

چند صفحه قبل تر لینک رزومه رو دوستان گذاشتند که میتونید دانلود کنید .با رزومه هایی که ما داریم فرق داره .بنظرم اگه رزومه رو آماده داشته باشیم بد نیست .

لام دوستان ميشه اگر امكان داره دوباره لينك رزومه رو بزاريد لطفا ممنون[emoji5]

این آدرس رو من از صفحه 30 همین فروم برداشتم مربوط به رزومه خود اداره ماجرت هست ...
http://photos.state.gov/libraries/shangh...%20_2_.pdf
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: smpf ، USIMMIGRANT

دوستان عزیز

برای چندمین بار خواهش میکنم پستهای طولانی رو نقل قول نکنید اینکار باعث شلوغ شدن تاپیک میشه و پیدا کردن پستهای مفید رو برای باقی دوستان سخت میکنه.
ضمنا برای تشکر میتونید از گزینه تبریک و تشکر زیر هر پست استفاده کنید و از ارسال پست اضافی خودداری کنید .

ممنون از توجهتون
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
دوستان طبق مواردی که دوستمون جناب آقای کامران برای کلیرنس عنوان فرمودند بنده به این نتیجه رسیدم که مثلا علت apهمسرم سربازی و کار و نهایتا رشته تحصیلیش بوده که اکثر دوستانی که شاملapشدن چیزی فراتر از این سه مورد نخواهد بود پس اکثر افرادی که اکتبر و نوامبر مصاحبه داشتن ماکزیمم تا سه ماه بعد از مصاحبه ویزا دریافت خواهند نمود و ویزای اونها نهایتا تا آخر اردیبهست اعتبار خواهد داشت پس باید هر چه سریعتر ارزانترین ایرلانها و روش تهیه بلیط و بقیه مراحل از قبیل مدت اقامت حهت دریافت پاس سفید ، چگونگی اقامت با مناسبترین قیمت رو استخراج کنیم. درست است که جهت هر کدام از این موارد تایپیکی وجود دارد ولی مطالب مفید پراکنده میباشد و نیاز به جمع بندی و نتیجه گیری دارد.لطفا به هم دیگه کمک کنیم و مطالب مهم رو استخراج کنیم تا در صورت کلیری و امکان احتمال سفر احباری در عید دچار سر در گمی نشویم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan ، sadaf44 ، j.modarres ، sara20e ، matin86 ، smpf ، omid40
با سلام خدمت همه عزيزانم
در رابطه با دوست خوبمون كه گفتند سايت https://ceac.state.gov/ceac
كيس نامبر 2016 را شناخته ميشه كمي بيشتر راجه به شماره كيس -تاريخ مصاحبه و ...و يا هر چيزي كه فكر ميكنيد ميتونه به همه كمك كنه بفرماييد .چون تقريبا اكثريت ما 2016 ها را هنوز كه هنوزه سايت https://ceac.state.gov/ceac نمي شناسه ."قربانت دودو"
تشکر کنندگان: humsun ، sahar2016 ، behjan ، Ryan 2014 ، j.modarres ، matin86 ، smpf
دوستان سایت ایروان یه نفر رو کلیر کرد به این کیس نامبر 2016AS2629
گفتم اطلاع بدم بدونید کم کم داره راه میفته Wink
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
(2015-12-07 ساعت 10:35)گروهبان دودو نوشته:  با سلام خدمت همه عزيزانم
در رابطه با دوست خوبمون كه گفتند سايت https://ceac.state.gov/ceac
كيس نامبر ۲۰۱۶ را شناخته ميشه كمي بيشتر راجه به شماره كيس -تاريخ مصاحبه و ...و يا هر چيزي كه فكر ميكنيد ميتونه به همه كمك كنه بفرماييد .چون تقريبا اكثريت ما ۲۰۱۶ ها را هنوز كه هنوزه سايت https://ceac.state.gov/ceac نمي شناسه ."قربانت دودو"

جناب گروهبان من همچنان فكر ميكنم ايشون اشتباه ميكنند و اين براي همه سالها صدق ميكرده كه از ژانويه پرونده ها رو سيس ميشناسه.
البته خيلي كنجكاوم اگه كسي اطلاعات بيشتري داره در اختيارمون بذاره.
راستي يه سوالي دارم: شما چون امضا نداريد نميدونم مصاحبه رفتيد و نتيجه چي بود؟
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: sahar2016 ، chakavakl ، Joje mohajer ، گروهبان دودو ، smpf
(2015-12-07 ساعت 11:15)humsun نوشته:  جناب گروهبان من همچنان فكر ميكنم ايشون اشتباه ميكنند و اين براي همه سالها صدق ميكرده كه از ژانويه پرونده ها رو سيس ميشناسه.

نظر من اینه که کیس ایشون کیس لاتاری نبوده .
سایت Ceac کیس های لاتاری هر سال رو از اول ژانویه همون سال میشناسه .
شاید کیس ایشون نامزدی یا خانوادگی بوده .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، humsun ، گروهبان دودو ، mehdihk ، smpf ، j.modarres
با سلام
بالاخره ايروان هم دست بكار شد و امروز اولين كليري خودشو رو سايت اعلام كرد
كيس نامبره٢٦٢٩
بهشون تبريك و اميدوارم اين روند ادامه داشته باشه
كيس:**٤١
٢ نفر
مصاحبه:انكارا-خودشون تغيير به ايروان
تاريخ مصاحبه:٢٥ ژانويه 
نتيجه:AP
اپديت ها:١١ژانويه-٢٥ ژانويه-٢٩ ژانويه-١فوريه
٢٧ جولاي كليري همسر
٢٩ جولاي دوخطي خودم
و بالاخره ١ اگوست كليري خودم
(2015-12-07 ساعت 13:23)Siamak.k نوشته:  
(2015-12-07 ساعت 11:15)humsun نوشته:  جناب گروهبان من همچنان فكر ميكنم ايشون اشتباه ميكنند و اين براي همه سالها صدق ميكرده كه از ژانويه پرونده ها رو سيس ميشناسه.

نظر من اینه که کیس ایشون کیس لاتاری نبوده .
سایت Ceac کیس های لاتاری هر سال رو از اول ژانویه همون سال میشناسه .
شاید کیس ایشون نامزدی یا خانوادگی بوده .
منم همينطور فكر ميكردم و ازشون پرسيدم كه براي ٢٠١٦ رو نميشه چك كرد ولي چيزي نگفتند. الان كه شما هم اينو تاييد ميكنيد ديگه اطمينان پيدا كردم
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: Siamak ، behjan ، گروهبان دودو ، mehdihk ، smpf ، j.modarres
باسلام
۱- در چه صورتي پس از كليرنس شدن نياز به مديكال مجدد داريم؟ آيا واكسيناسيون نيز لازم است مجدداً تكرار شود؟
۲- آيا براي پيگيري وضعيت كليرنس لازم است به سفارت آمريكا در ارمنستان ايميل بزنم؟ چگونه؟ در قسمت موضوع ايميل به زبان انگليسي بايد چه چيزي بنويسم؟
۳- پس از مدت كليرنس و آماده شدن ويزا، از طرف سفارت براي متقاضيان، ايميل ارسال مي شود؟
۴- چگونه مي توان اسامي افرادي كه پس از كليرنس ويزاي آن ها در سفارت آمريكا در ارمنستان آماده شده است را مشاهده كرد؟
باتشكر
خدایا سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک تا هر چه را که تو دیر می خواهی، زود نخواهم و هر چه را که تو زود می خواهی، دیر نخواهم. "معلم شهید انقلاب، زنده یاد دکتر علی شریعتی"
تشکر کنندگان: گروهبان دودو ، smpf
(2015-12-07 ساعت 10:35)a4542 نوشته:  دوستان طبق مواردی که دوستمون جناب آقای کامران برای کلیرنس عنوان فرمودند بنده به این نتیجه رسیدم که مثلا علت apهمسرم سربازی و کار و نهایتا رشته تحصیلیش بوده که اکثر دوستانی که شاملapشدن چیزی فراتر از این سه مورد نخواهد بود پس اکثر افرادی که اکتبر و نوامبر مصاحبه داشتن ماکزیمم تا سه ماه بعد از مصاحبه ویزا دریافت خواهند نمود و ویزای اونها نهایتا تا آخر اردیبهست اعتبار خواهد داشت پس باید هر چه سریعتر ارزانترین ایرلانها و روش تهیه بلیط و بقیه مراحل از قبیل مدت اقامت حهت دریافت پاس سفید ، چگونگی اقامت با مناسبترین قیمت رو استخراج کنیم. درست است که جهت هر کدام از این موارد تایپیکی وجود دارد ولی مطالب مفید پراکنده میباشد و نیاز به جمع بندی و نتیجه گیری دارد.لطفا به هم دیگه کمک کنیم و مطالب مهم رو استخراج کنیم تا در صورت کلیری و امکان احتمال سفر احباری در عید دچار سر در گمی نشویم.
سلام دوست عزیز قبل از هر اقدامی بایستی به تاریخ مدیکال توجه کرد فکر کنم برای دوستانی که اکتبر مصاحبه شدند بایستی تا قبل از عید وارد امریکا شوند.در ضمن اگر دوستان اعلام کنند شهر مقصد کجاست میتوانیم بیشتر به درد هم بخوریم.اگر کسی اولین بار باشد که به امریکا سفر میکند ویا اشنایی نداشته باشد مسلما نیاز به کمک دارد
تشکر کنندگان: sahar2016 ، behjan ، گروهبان دودو ، humsun ، mehdihk ، smpf ، j.modarres
سلام دوستان
بالاخره امروز اولین کلیر سفارت ایروان روی بولتن این سایت قرار گرفت .
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: behjan ، matin86 ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان