کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-12-09 ساعت 16:54)ngr نوشته:  
(2015-12-09 ساعت 10:26)shadi.sd نوشته:  
(2015-12-08 ساعت 18:33)ngr نوشته:  ۱ماه از مصاحبه ما توی ابوظبی گذشته اما سایت ابوظبی ما رو نمی شناسه
سیت Ceac هم نمی شناسه
چظوریه که شما رو می شناسه؟
دارم نگران می شم

سلام دوست عزیز
منم مثل شما بود شرایطم تا این که ایمیل زدم و کمتر از 24 ساعت سایت برام درست شد
شما هم باید ایمیل بزنید بهشون فقط از طریق خوده سایت نه

از طریق خود ساین نه یعنی از بخش کانتکت اس نفرستم؟به چه آدرسی پس ایمیل بزننم؟؟؟؟ممنون می شم آدرس ایمل رو برتم بزارید

آخ منم همین مشکل را دارم تروخدا ایمیل را بدید منم بفرستم بهشان
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: smpf
دوستان سايت سفارت انكارا دوباره امروز اپديت شد !! در عرض ٣ روز دو مرتبه

(2015-12-09 ساعت 17:12)azarang نوشته:  
(2015-12-09 ساعت 16:54)ngr نوشته:  
(2015-12-09 ساعت 10:26)shadi.sd نوشته:  
(2015-12-08 ساعت 18:33)ngr نوشته:  ۱ماه از مصاحبه ما توی ابوظبی گذشته اما سایت ابوظبی ما رو نمی شناسه
سیت Ceac هم نمی شناسه
چظوریه که شما رو می شناسه؟
دارم نگران می شم

سلام دوست عزیز

از طریق خود ساین نه یعنی از بخش کانتکت اس نفرستم؟به چه آدرسی پس ایمیل بزننم؟؟؟؟ممنون می شم آدرس ایمل رو برتم بزارید

آخ منم همین مشکل را دارم تروخدا ایمیل را بدید منم بفرستم بهشان
AbuDhabilV@.state.gov
دوستان این آدرس ایمیل سفارته دقیقا مثل قسمت کانتکت تمام مشخصات نامبر کیس و تاریخ مصاحبه را براشون بنویسید و وای باز قسمت کانتکت هم میل بزنید یه ایمیل بر میگرده همون موقع براتون چیزه مهمی نیست توجه نکنید
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: ngr ، smpf
سلام دوست عزیز
[/quote]

سلام
میشه لطفا متن ایمیل رو بزارید؟
کيس نامبر: ‎2016AS14**‎
تعداد افراد: 2 نفر
کنسولگری: ‎Abu Dhabi‎ (تغییر کنسول گری از طرفkcc)
تاریخ مصاحبه : ٩ نوامبر
برنده:سربازی نيروي انتظامي ،لیسانس متالورژي، كار آزاد
آپدیت ها: 9دسامبر ، 22 دسامبر ،25ژانویه ، ١٨ مارچ ، ٢٢ مارچ
کلیر: ٢٢ مارچ
سفر به آمریکا: ‎ايشالا بزودي
سلام به همه
احتمالا سفارت انكارا زود تر سايت سيس رو اپديت كرده
ايا از سفارت هاي ايروان و ابوظبي هم كسي هست كه سايت سيس بشناسه

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

(2015-12-10 ساعت 07:43)ghazal2016 نوشته:  سلام به همه
احتمالا سفارت انكارا زود تر سايت سيس رو اپديت كرده
ايا از سفارت هاي ايروان و ابوظبي هم كسي هست كه سايت سيس بشناسه

چطور ممکنه منم ایروان مصاحبه داشتم سایت سیس نمیشناسه . چند نفر دیگه رو هم میشناسم که نمیشناسه هنوز
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
سلام
از مدير هاي محترم و ساير دوستان و پيشكسوتان محترم خواهشمندم يه جمع بندي درباره روند كلير ها در سال قبل كه از چه تاريخي شروع شدند ،داشته باشند.ممنونم
C.n:3000 ,Interview Result:ap
مثبت باشيمTongue
تشکر کنندگان: Barana ، smpf
دوستان سايت سفارت امريكا در انكارا دوباره اپديت شد

تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2015-12-10 ساعت 02:50)alireza663 نوشته:  سلام دوست عزیز

سلام
میشه لطفا متن ایمیل رو بزارید؟
[/quote]
آدرس ایمیلتونا بفرستید براتون میل میکنم
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
با سلام
تاریخ مصاحبه 20 آبان در ابوظبی بوده افیسر گفت هر دو هفته چک کنید از توی سایت ولی تا الان هیچ جا هیچ چیزی از مصاحبه و آپدیت شدن ها نیست
توی سایت http://www.abudhabiivo.net/ هم کیس رو وارد میکنم ولی نمیشناسه.هیچ ایمیلی هم نیومده
ممکنه بگین علتش چیه؟
ممنونم
دوستان گرامي با درود فراوان
خواهشمندم به سوالات بنده دقيقا پاسخ فرماييد
خانم بنده و فرزندانم انشاالله بزودي وارد امريكا ميشوند پس ازاپلاي برابنده چه مدت طول ميكشه تا نوبت مصاحبه من برسه؟ آيا همون ابوظبي تعيين ميشه كه مصاحبه لاتاري داشتيم يا سفارت ديگري را تعيين ميكنند؟
بعلت مدرسه دخترم اگرخانمم پس ازدريافت گرين كارتهاشون به ايران برگردند دوباره بخواهند وارد امريكا بشن طبق اين قانون جديدبايدبرن سفارت ويزا بگيرند؟؟؟؟
اگرخواستندبرگردند درخواست پاسپورت سفيد بدهند كه دو سال بدون دغدغه فكري بيرون امريكا باشند تا نوبت مصاحبه ويزاي من بشه؟؟
وسوال آخرم :آيا اگرپاسپورت با برگه آبي رنگ كليرنس تحويل سفارت بشه دوباره درموقع تحويل به پيكاپ اگرويزا نشده باشيم برگه آبي رنگ با پاسپورت پس ميدهند ؟؟؟ آخه در روزاي آخرسپتامبرپاسپورت بنده كه نزد پيكاپ در دبي بود و الان برام برگردونده برگه آبي كليرنس هم دنبالش هست!!!ميخوام مطمئن بشم كه پاسپورت من رفته داخل سفارت يا نه؟ آخه ميگفتن روزاي آخرسايت ابوظبي خراب بوده و اطلاع نميدادن و هركه پاسپورتشو رسونده بوده ويزاشده بوده!!!!
بينهايت ازدوستان وسروراني كه پاسخ ميفرمايند سپاسگذارم وآرزوي موفقيت برا همه ٢٠١٦ هاي گرامي را دارم
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
ادامه بحث در :

HR158 یا اصلاحیه جدید قانون لغو روادید آمریکا با 38 کشور
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: behjan ، پرسپولیس6 ، tamana2016 ، Danoosh ، asal1372 ، farnaz100 ، Siamak
(2015-12-08 ساعت 15:19)سعید صادقی فر2 نوشته:  دوستان الان تو سایت سیس کیس نامبرمو زدم منو شناخت...و اینکه مدیر میگه از اول ژانویه میشناسه.....یعنی من مشکلی دارم؟؟؟؟؟

كيس ما رو هم سايت سيس از اول دسامبر ميشناسه!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان:
(2015-12-11 ساعت 17:32)matin86 نوشته:  
(2015-12-08 ساعت 15:19)سعید صادقی فر۲ نوشته:  دوستان الان تو سایت سیس کیس نامبرمو زدم منو شناخت...و اینکه مدیر میگه از اول ژانویه میشناسه.....یعنی من مشکلی دارم؟؟؟؟؟

كيس نامبر را چطور وارد مي كنيد و در كدام قسمت بايد در گزينه اخر وارد كنيد انجايي كه مي گي كيس نامبر مهاجرت نه فرم ٢٦٠

تشکر کنندگان:
(2015-12-11 ساعت 17:39)Aabearff نوشته:  
(2015-12-11 ساعت 17:32)matin86 نوشته:  
(2015-12-08 ساعت 15:19)سعید صادقی فر۲ نوشته:  دوستان الان تو سایت سیس کیس نامبرمو زدم منو شناخت...و اینکه مدیر میگه از اول ژانویه میشناسه.....یعنی من مشکلی دارم؟؟؟؟؟

كيس نامبر را چطور وارد مي كنيد و در كدام قسمت بايد در گزينه اخر وارد كنيد انجايي كه مي گي كيس نامبر مهاجرت نه فرم ٢٦٠

وقتى سايت سيس رو باز ميكنيد بعد از وارد كردن كيس نامبر بدون صفرها پنجره دوباره باز ميشه و روز و ماه و سال تولد رو ميخواد بعد گزينه Applicant رو انتخاب ميكنيد و اينتر كه ميكنيد informationكيستون رو ميبينيد!نه اون قسمت آخر رو نشون نميده فقط همون فرم ٢٦٠روميزنم نشون ميده!فكر كردم بخاطر اينكه هنوز مصاحبه نرفتيم باز نميشه
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان