کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
مصاحبه 5 اکتبر!!!!! ابوظبی!!!!!
الان بیش از 2 ماه گذشته هنوز خبری نیست????
تشکر کنندگان: sahar2016 ، behjan ، smpf ، nedaba ، panizrm
مصاحبه ٦ اكتبر ابوظبي
هنوز خبري نيست

صبور باشيد انشاا...اوايل ژانويه

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: asal1372 ، sahar2016 ، smpf ، nedaba ، panizrm
(2015-12-13 ساعت 13:47)ghazal2016 نوشته:  مصاحبه ٦ اكتبر ابوظبي
هنوز خبري نيست

ببخشید سایت سفارت شماره کیستون را می شناسه؟
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: smpf
بله سايت سفارت با تاخير كيس رو شناخت

ولي ظاهرا سايت سفارت و اپديت هاش خيلي مهم نیست

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: smpf ، nedaba ، panizrm
سلام دوستان
در مصاحبه ابوظبی از من سی وی خواستن من فرداش ایمیل کردن ولی وضعیت من روی حالت درخواست سی وی تغییر نکرده بود و چندبار هم ایمیل زدم و نتیجه نداد تا امروز که اینو فرستادن:
Dear Immigrant visa applicant,
This is in regards to your immigration visa application. In order us to proceed with your application, we need your CV. Please email us your CV in word documents as an attachment as soon as possible.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، SornaSoftt
(2015-12-14 ساعت 13:03)حورالعین نوشته:  سلام دوستان
در مصاحبه ابوظبی از من سی وی خواستن من فرداش ایمیل کردن ولی وضعیت من روی حالت درخواست سی وی تغییر نکرده بود و چندبار هم ایمیل زدم و نتیجه نداد تا امروز که اینو فرستادن:
Dear Immigrant visa applicant,
This is in regards to your immigration visa application. In order us to proceed with your application, we need your CV. Please email us your CV in word documents as an attachment as soon as possible.
دوست گرامي
نگران نباشيد سايت ابوظبي كلا همين شكلي هست خيلي ارتباط خوبي با مسائل اينترنتي ندارن Wink
براي ديگر دوستان هم اين مسئله هست،بعضي وقتا پاسخ ميدن كه دريافت كرديم بعضي وقت ها هم نه،
شما براي اطمينان خاطر خودت دوباره ايميل كن بعد تونستي بطريقي تماس بگير و پيگير شو ،ولي خيلي رو سايتش حساب باز نكن چون خيلي دير به دير آپديت ميكنن كيس هارو و در مواردي بسياري كلا نميشناسه كيس و !
موفق باشي
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: sahar2016 ، behjan ، smpf ، SornaSoftt
(2015-12-13 ساعت 15:37)azarang نوشته:  
هنوز خبري نيست

من طبق پیشنهاد شلدی ایمیل هم زدم اما هنوز سایت ما رو نمی شناسه!شما چه طور؟
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS4**:‎ ‎‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎
تاریخ مصاحبه: 9 نوامبر و هر دو  ap‎
سربازی: س
شغل همسر: شرکت خصوصی با مدرک لیسانس قدرت
شغل من: مدرس حق التدریس دانشگاه غیرانتفاعی با مدرک کارشناسی ارشد مخابرات
آپدیت همسر:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(ناشی از ایمیلی به سفارت به دلیل نشناختن کیس در سایت ابوظبی)،20 مارچ و 22مارچ و ارسال ایمیل کلیری و اعلام کلیری در سایت ابوظبی و تبدیل / به or در سیس. 31 مارچ
آپدیت من:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(اشی از ایمیلی به سفارت.چون تا اون موقع سایت ابوظبی کیس رو نمی شناخت)،22مارچ،29مارچ, و 31 مارچ و تبدیل/به or
ویزا: 19 آپریل
مقصد: لس آنجلس
تاریخ ورود: نیمه آگوست
با توجه به سالیان گذشته و حتی امسال تا حدودی میشه گفت کیس نامبرهای کران وسط(3500-5500)(برای امسال) که حدودی یک ماه قبل و یک ماه بعد از ژانویه کارنت میشن کمترین استرس از بابت تاخیر در عدم رسید گی پرونده را خواهند داشت چرا ؟ معلوم نیست.........شماره های بالا استرس کارنت و....
و کیس های پایین هم به جز یک ضربی ها به طور غیر معمول ای پی طولانی تر (بدون شرایط خاص)
اتفاق میفته
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: chakavakl ، sahar2016 ، behjan ، matin.sh ، matin86 ، panizrm ، smpf ، rioox
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان،
امیدوارم بعد از ژانویه تو سرازیری کلیری قرار بگیرید
The lord will provide
تشکر کنندگان: chakavakl ، Interuniversal ، sahar2016 ، sadaf44 ، behjan ، asal1372 ، matin86 ، panizrm ، smpf ، Siamak
دوستان توصیه میکنم مطلب امروز سایمون رو مطالعه کنید . متاسفانه در حق دوستان 2015 بدجور اجحاف شده همونجور که میدونید ( بابت توقف کارنتها روی 7650 ) و طبق آمار حدود 2900 ویزا برای ایرانیها صادر شد و کلا حدود 49000 ویزا صادر شد .
حیف شد واقعا .
لذا بنظرم امسال وضعیت بهتری برای دوستان 2016 خواهیم داشت .

(2015-12-14 ساعت 13:57)trad3r نوشته:  دوستان توصیه میکنم مطلب امروز سایمون رو مطالعه کنید . متاسفانه در حق دوستان ۲۰۱۵ بدجور اجحاف شده همونجور که میدونید ( بابت توقف کارنتها روی 7650 ) و طبق آمار حدود 2900 ویزا برای ایرانیها صادر شد و کلا حدود 49000 ویزا صادر شد .
حیف شد واقعا .
لذا بنظرم امسال وضعیت بهتری برای دوستان ۲۰۱۶ خواهیم داشت .

با سلام
دوست عزیز سایت سیمون پیش بینی در مورد روند کلیر شدن کیس های ۲۰۱۶ تا به حال نداشته؟و نیز میشه ادرس سایت سیمون را بگویید؟
ممنون
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
سلام. هنوز پیش بینی نکرده . معمولا موتورش یکی دو ماه بعد از اینکه سایت سیس باز میشه روشن میشه .
پیش بینیهاش با تقریب خوبی به واقعیت نزدیکه .
سایتش اینه :
http://britsimonsays.com

تشکر کنندگان: Joje mohajer ، smpf
In Asia, there was also a shortfall. In that case I think USDoS and KCC were expecting Iranian AP cases to clear faster, OR they took the decision to hold the spaces open for the Iranian selectees under AP. In the end Nepal took the number they were expected to take (3370) and Iran took 2661. Rest of Asia could have taken more and the AS final case number could have been over 10000 IF visas had been taken from the Iranian AP cases not approved. But that would have been a double blow for Iranian selectees that already have the worst AP situation among all the countries.
ایران سهمش از dv 2015 فقط 2661 ویزا بود...!!! با این فرض که kcc انتظار داشته که تایم AP زودتر باید برای کسانی که میرفتن مصاحبه به پایان میرسیده در واقع نشان از یک عدم هماهنگی بین ادارات آمریکا ست که احتمالا امسال دارن زودتر کارنت میکنن تا زمان لازم برای کلییر برامون باشد
و در انتها میگه اگر ویزا هایی که مد نظر بوده برای ایرانی هایی که ap شون تایید نشده را در نظر نگیریم تا حدود 10000 میتونستن کارنت کنن و متاسفانه بد ترین موقعیت به لحاظ ap در بین کشورها را داشتیم
دوستان اگر اشتباه ترجمه کردم لطفا تصیح نمایید
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: sadaf44 ، sahar2016 ، Joje mohajer ، matin86 ، smpf ، پرسپولیس6 ، غنچه ، K.ONE ، asal1372 ، tamana2016
(2015-12-14 ساعت 13:34)ngr نوشته:  
(2015-12-13 ساعت 15:37)azarang نوشته:  
هنوز خبري نيست

من طبق پیشنهاد شلدی ایمیل هم زدم اما هنوز سایت ما رو نمی شناسه!شما چه طور؟

نه متاسفانه.منم ایمیل زدم اما چیزی عوض نشده
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: ngr ، smpf
دوستان یه خبر
سفارت آمریکا در پایتخت ترکیه اعلام کرده، روزهای دوشنبه و سه‌شنبه این هفته، خدمات خود را به دلایل امنیتی کاهش می‌دهد.
می گذرد ...
تشکر کنندگان: smpf ، لطف اله ، Interuniversal ، asal1372

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان