کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-12-14 ساعت 17:04)azarang نوشته:  
(2015-12-14 ساعت 13:34)ngr نوشته:  
(2015-12-13 ساعت 15:37)azarang نوشته:  
(2015-12-13 ساعت 13:47)ghazal2016 نوشته:  مصاحبه ٦ اكتبر ابوظبي
هنوز خبري نيست

صبور باشيد انشاا...اوايل ژانويه

ببخشید سایت سفارت شماره کیستون را می شناسه؟

من طبق پیشنهاد شلدی ایمیل هم زدم اما هنوز سایت ما رو نمی شناسه!شما چه طور؟

نه متاسفانه.منم ایمیل زدم اما چیزی عوض نشده
ااا چرا برای من کمتر از.24 ساعت درست شد
دوستان باید مثل قسمت کانتکت ایمیل بزنید یعنی نامبر کیس تاریخ و بقیه گزینه ها بعد متن را بنویسید
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: smpf
دوستان کسی میدونه در صورت ایشود شدن چه مدت از اعتبار مدیکال مونده باشه دستور مدیکال مجدد میدن.چون تو تایپیک کلیرنس به یکی از دوستان که 50 روز از تاریخ مدیکالش مونده بود دستور مدیکال مجدد داده بودن و اینکه هزینه مدیکال مجدد چقدر است؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
(2015-12-15 ساعت 03:45)shadi.sd نوشته:  
(2015-12-13 ساعت 15:37)azarang نوشته:  
(2015-12-13 ساعت 13:47)ghazal2016 نوشته:  مصاحبه ٦ اكتبر ابوظبي
هنوز خبري نيست

صبور باشيد انشاا...اوايل ژانويه

ببخشید سایت سفارت شماره کیستون را می شناسه؟

دوستان باید مثل قسمت کانتکت ایمیل بزنید یعنی نامبر کیس تاریخ و بقیه گزینه ها بعد متن را بنویسید
دوست عزیز من سه بار به همین طریق به سفارت ابوظبی ایمیل زدم اما یک جواب اتومات می فرستن و هیچ تغییری بعد از ۵۰ روز کلیرنسی انجام نشده .
(2015-12-14 ساعت 13:19)Interuniversal نوشته:  
(2015-12-14 ساعت 13:03)حورالعین نوشته:  سلام دوستان
در مصاحبه ابوظبی از من سی وی خواستن من فرداش ایمیل کردن ولی وضعیت من روی حالت درخواست سی وی تغییر نکرده بود و چندبار هم ایمیل زدم و نتیجه نداد تا امروز که اینو فرستادن:
Dear Immigrant visa applicant,
This is in regards to your immigration visa application. In order us to proceed with your application, we need your CV. Please email us your CV in word documents as an attachment as soon as possible.
دوست گرامي
نگران نباشيد سايت ابوظبي كلا همين شكلي هست خيلي ارتباط خوبي با مسائل اينترنتي ندارن Wink
براي ديگر دوستان هم اين مسئله هست،بعضي وقتا پاسخ ميدن كه دريافت كرديم بعضي وقت ها هم نه،
شما براي اطمينان خاطر خودت دوباره ايميل كن بعد تونستي بطريقي تماس بگير و پيگير شو ،ولي خيلي رو سايتش حساب باز نكن چون خيلي دير به دير آپديت ميكنن كيس هارو و در مواردي بسياري كلا نميشناسه كيس و !
موفق باشي
سلام ولی سایت ابوظبی فقط فایل pdfمیتونه بگیره. چطور فایل word بفرستم?
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: smpf ، SornaSoftt
(2015-12-15 ساعت 14:39)fatemeh qanbari نوشته:  
(2015-12-13 ساعت 15:37)azarang نوشته:  ببخشید سایت سفارت شماره کیستون را می شناسه؟

دوست عزیز من سه بار به همین طریق به سفارت ابوظبی ایمیل زدم اما یک جواب اتومات می فرستن و هیچ تغییری بعد از ۵۰ روز کلیرنسی انجام نشده .

واقعا نمی دونم چرا اینجوریه ولی تا15 روز دیگه ایشالا سایت سیس درست میشه نگران نباشید
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: smpf ، fatemeh qanbari
سلام دوستان اينو اقاي سپهر تو تلگرام گذاشتند
تومار مخالفت با طرح تبعیض آمیز مجلس نمایندگان آمریکا علیه ایرانیان را امضا کنید.
@ParizTravel
پس از امضا باید از طریق لینکی که به ایمیل شما می آید تایید کنید شخص دیگری با ایمیل شما امضا نکرده است.
@ParizTravel
وارد کردن زیپ کد الزامی نیست ولی اگر خواستید زیپ کد 90025 متعلق به غرب لس آنجلس است.
@ParizTravel
https://petitions.whitehouse.gov/petitio...015-hr-158
@ParizTravel

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، smpf ، matin86
تومار مخالفت با طرح تبعیض آمیز مجلس نمایندگان آمریکا علیه ایرانیان را امضا کنید.
@ParizTravel
پس از امضا باید از طریق لینکی که به ایمیل شما می آید تایید کنید شخص دیگری با ایمیل شما امضا نکرده است.
@ParizTravel
وارد کردن زیپ کد الزامی نیست ولی اگر خواستید زیپ کد 90025 متعلق به غرب لس آنجلس است.
@ParizTravel
https://petitions.whitehouse.gov/petitio...015-hr-158
@ParizTravel
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، smpf
سلام دوستان کسی امار داره که کیس مجرد با سربازی س پارسال از سفارت ایروان کلیر شده یا نه؟ یکی از دوستان پارسالی نوشته بودن که نشده
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
(2015-12-15 ساعت 16:03)محمدرصا نوشته:  سلام دوستان اينو اقاي سپهر تو تلگرام گذاشتند
@ParizTravel
@ParizTravel
@ParizTravel
https://petitions.whitehouse.gov/petitio...۰۱۵-hr-158
@ParizTravel

ممنون از شما و آقای سپهر بخاطر اطلاع رسانی تون
من امضا کرده و فرستادم.
دوستان لطفا" کوتاهی نفرمایید اونجا مهمه مثه اینجا نیست .
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: smpf ، Ali Sepehr
(2015-12-15 ساعت 14:39)fatemeh qanbari نوشته:  
(2015-12-13 ساعت 15:37)azarang نوشته:  ببخشید سایت سفارت شماره کیستون را می شناسه؟

من می ترسم سایت سیس هم باز شه و مارو نشاسه!والا!
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS4**:‎ ‎‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎
تاریخ مصاحبه: 9 نوامبر و هر دو  ap‎
سربازی: س
شغل همسر: شرکت خصوصی با مدرک لیسانس قدرت
شغل من: مدرس حق التدریس دانشگاه غیرانتفاعی با مدرک کارشناسی ارشد مخابرات
آپدیت همسر:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(ناشی از ایمیلی به سفارت به دلیل نشناختن کیس در سایت ابوظبی)،20 مارچ و 22مارچ و ارسال ایمیل کلیری و اعلام کلیری در سایت ابوظبی و تبدیل / به or در سیس. 31 مارچ
آپدیت من:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(اشی از ایمیلی به سفارت.چون تا اون موقع سایت ابوظبی کیس رو نمی شناخت)،22مارچ،29مارچ, و 31 مارچ و تبدیل/به or
ویزا: 19 آپریل
مقصد: لس آنجلس
تاریخ ورود: نیمه آگوست
(2015-12-15 ساعت 17:48)hadir نوشته:  سلام دوستان کسی امار داره که کیس مجرد با سربازی س پارسال از سفارت ایروان کلیر شده یا نه؟ یکی از دوستان پارسالی نوشته بودن که نشده
کسی نتیجه کلیر ها رو نمیدونه ولی بسیار بودن و بنده خوندم که با این شرایط کلیر شدن. بنده هم همین شرایط رو دارم ولی ابوظبی مصاحبه بودم و کلا مصاحبه ام زیر سه دقیقه طول کشید ولی بودن پارسال یکی از دوستان ایروان رشته تربیت بدنی شغل مربی و خدمت س متاهل ولی چون شمارشون جزو آخرین کارنتی ها بود فرصت چک پرونده شون نشد و کلیر نشدن. در تایپیک 2015 خوندم که خیلی ها عدم زمان مناسب برای مصاحبه رو واسه کلیر نشدنشون گفته بودن. اگر زود مصاحبه رفته باشید نگران نباشید و امیدوار باشید.
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: hadir ، sahar2016 ، smpf ، لطف اله ، matin86 ، Hana2015
همچنین من باب کلیر شدن دوستان 2015 خوندم که دو مورد که یکی از کیس ها با سربازی در س و شغل دولتی و غیر دولتی 14 ساله 22 روزه کلیر شدن.
همچنین کیس دوم پزشک متخصص(رشته حساس...) و آموزشی س وخانمشون فوق لیسانس زیر دو ماه کلیر شدن.
این اطلاعات و واقعا با مطالعه قسمتی از حجم عظیم تایپیک کلیرنس 2015 بدست آوردم. امیدوارم مفید باشه..

کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: smpf ، sadaf44 ، behjan ، hadir ، گروهبان دودو ، لطف اله ، matin86
(2015-12-15 ساعت 19:18)yassin30 نوشته:  همچنین من باب کلیر شدن دوستان ۲۰۱۵ خوندم که دو مورد که یکی از کیس ها با سربازی در س و شغل دولتی و غیر دولتی 14 ساله 22 روزه کلیر شدن.
همچنین کیس دوم پزشک متخصص(رشته حساس...) و آموزشی س وخانمشون فوق لیسانس زیر دو ماه کلیر شدن.
این اطلاعات و واقعا با مطالعه قسمتی از حجم عظیم تایپیک کلیرنس ۲۰۱۵ بدست آوردم. امیدوارم مفید باشه..

سلام دوستان سفارت ابوظبی از من خواسته سی وی با پسوند word بفرستم ولی سایت سفارت ابوظبی فقط فایل pdf میگیره . چیکار کنم? والا اینا هم قاطی دارن بخدا

سلام دوستان سفارت ابوظبی از من خواسته سی وی با پسوند word بفرستم ولی سایت سفارت ابوظبی فقط فایل pdf میگیره . چیکار کنم? والا اینا هم قاطی دارن بخدا
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: smpf ، Danoosh ، SornaSoftt
دوستان خواهش مي كنم براي جمع اوري امضا بيشتر اطلاع رساني كنيد هنوز خيلي ها يا نشنيدن يا بي تفاوتند يا بي حوصله يا فكر مي كنند دارند خيلي ريسك مي كنند و يا پشت گوش مي ندازند.
لطفن همه امضا كنند من حتي بجاي بچه ي ٤ سالم هم امضا كردم بخاطر اينكه روي او و آينده اش ممكنه اثر بزاره، پس لطفن امضا كنيد هيچ اتفاق بدي براي شما و كيس تون نمي افته.
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
سلام فايل وردت را با Acrobat Reader باز كرده و در گزينه Save as تحت عنوان PDF آن را ذخيره كنيد يا به راحتي از اينترنت برنامه Word2pdf را گرفته و آن را تبديل و براي اين احمقهاي سفارت بفرستيد كه اينقدر بچه هاي گل ايران را اذيت نكنند.
بعد از يك سال انتظار و ناراحتي زماني كه به آمريكا ميرسي بايد تازه زندگي را از منفي شروع كني.
سابقه كارت را كع نمي پذيرند . مدارك حرفه اي كه در ايران گرفته اي كه كشك و بابت هزينه هاي جاري زندگي حدااقل به پول خودمون نزديك 12 ميليون تومان بايد بپردازي كه با اين پول اينجا به طور خوب ميتوني حالشو ببري -بحث كار هم كه هيچ...
آيا تا حالا شده يكي از ماها از خودمون بپرسه واقعا رفتن به آونجا با اين شرايط اينقدر ارزش داره كه بخواهيم به خاطر نشدنش بترسيم ، بلرزيم و يا از شدت استرس روال زندگي عاديمون را مختل كنيم ؟
بچه ها بياييد كمي از زندگي جاريمون بيشتر لذت ببريم اگر شد كه دنبالش را مي گيريم و اگر نشد ديگه يه بازنده كامل نخواهيم بود ."قربان همتون دودو"

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان